Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Σίγουρα ?? . θελω να ξεκαθαρισω σε οποια κοριτσια διαβάσουν το μηνυμα  αυτο πως δεν ειχα καμία προθεση να χαραμισω τον χρονο καμιας ουτε κ να εκμεταλευτω καμια συμβουλή η να επιζητισω την αγωνια  σας .. Δεν ειμαι κανια drama queen . τα εφεραν ετσι οι συγκυρίες .

Νομίζω ότι όλες το ξέρουμε αυτό στην τελική καμία μας δεν μπήκε στο φόρουμ με το ζόρι. Είμαστε εδώ για να συζητάμε γιαυτό που επιθυμούμε όλες να λέμε τα προβλήματα μας να κάνουμε την πλάκα μας κάποιες φορές. Αλλά σίγουρα καμία δεν μπήκε στο φόρουμ για να εκμεταλευτει καταστάσεις. Είναι λογικό κάποιες φορές να υπάρχει αγωνία αλλά νομίζω ότι με την συζήτηση λύνονται οι παρεξηγήσεις. Όπως και να έχει εσύ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να μην βασανίζεις το μυαλουδακι σου με τέτοια. Να προσέχεις τον εαυτό σου το μπέμπα κι σου και τον άντρα σου. Φιλιά πολλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Σίγουρα ?? . θελω να ξεκαθαρισω σε οποια κοριτσια διαβάσουν το μηνυμα  αυτο πως δεν ειχα καμία προθεση να χαραμισω τον χρονο καμιας ουτε κ να εκμεταλευτω καμια συμβουλή η να επιζητισω την αγωνια  σας .. Δεν ειμαι κανια drama queen . τα εφεραν ετσι οι συγκυρίες .

Όχι βρε κορίτσι, δεν λέγαμε για εσένα, εννοείται πως θέλουμε να μείνεις και να μαθαίνουμε νέα σου εφόσον το θες και εσύ. εγώ προσωπικά είχα αγωνία που δεν έμπαινες χθες  βέβαια και μου βγήκε σε υπερένταση, είδες όμως  που σου είπα ότι εδώ μέσα υπάρχουν ιστορίες με κοπέλες που είχαν αρνητικά τεστ και τελικά ήταν έγκυες; Τώρα θα έχουμε και την δικιά σου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Δούλευα μέχρι αργά σήμερα και μόλις ήρθα σπίτι!

Κοριτσάκι μου εννοείται σε θέλουμε ❤️❤️❤️ Χαχαχα είσαι μια γλύκα!! Δεν είπε κανείς τίποτα για σένα μόνο να μπεις να μας πεις τι έγινε!! Ήμασταν σίγουρες ότι ήταν καλά τα νέα για να μην έχεις απαντήσει! Αλλά πού να φανταστούμε τι είχε γίνει...αυτή την ιστορία θα τη θυμάσαι πάντα, είναι από τις πιο ωραίες ιστορίες εγκυμοσύνης που έχω ακούσει, και ο αντρούλης σου τόσο γλυκός!? Λέγαμε για μια κοπέλα που ήταν πολύ ενεργή και καλή και γλυκιά και ξαφνικά εξαφανίστηκε κ έκλεισε το προφίλ..και επειδή ήταν τόσο καλή ανησυχήσαμε όλες. Ήταν ο «αρχηγός» του προηγούμενου γκρουπ για να καταλάβεις χαχαχα. Είπα κρίμα που έφυγε απ’το γκρουπ όταν τη θυμήθηκαν τα κορίτσια γιατί τη νοστάλγησα και όποτε τη σκέφτομαι λέω τι να κάνει άραγε;είναι καλά;(από πραγματικό ενδιαφέρον όχι «δήθεν»)..κάποια κορίτσια το πήραν λίγο πιο βαριά αλλά οκ όπως δε μπορούμε να κρίνουμε το κορίτσι αυτό δε μπορούμε να κρίνουμε και όλα τα υπόλοιπα! Στη τελική είμαστε εδώ για να εκφράζουμε όλα όσα σκεφτόμαστε και θετικά και αρνητικά, είμαι σίγουρη ότι καμία κοπέλα εδώ μέσα δε λέει κάτι κακοπροαίρετα για κάποια άλλη, απλά η καθεμία έχει το χαρακτήρα της άλλη μπορεί να δείξει το ενδιαφέρον της πιο απότομα και σκληρά άλλη με στεναχώρια άλλη πιο γλυκά όμως σίγουρα το ενδιαφέρον όλων των κοριτσιών είναι αληθινό και καλοπροαίρετο.οι εξαιρέσεις είναι λίγες.Στη τελική σκεφτείτε ότι όλες έχουμε μπει εδώ για έναν όμορφο λόγο, ποια κοπέλα που λαχταράει τόσο ένα μωράκι μπορεί να είναι κακός ή αρνητικός άνθρωπος; Και μη ξεχνάμε ότι ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείται, όπως επίσης ότι όλες εδώ οι κοπέλες έχουν διαφορετική ηλικία και η κάθε ηλικία έχει τον δικό της τρόπο σκέψης και έκφρασης!

Αυτάα από δω και πέρα εσύ να προσέχεις, να ξεκουράζεσαι και να απολαύσεις αυτό το μοναδικό ταξίδι που ξεκινάει! ????

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δούλευα μέχρι αργά σήμερα και μόλις ήρθα σπίτι!

Κοριτσάκι μου εννοείται σε θέλουμε ❤️❤️❤️ Χαχαχα είσαι μια γλύκα!! Δεν είπε κανείς τίποτα για σένα μόνο να μπεις να μας πεις τι έγινε!! Ήμασταν σίγουρες ότι ήταν καλά τα νέα για να μην έχεις απαντήσει! Αλλά πού να φανταστούμε τι είχε γίνει...αυτή την ιστορία θα τη θυμάσαι πάντα, είναι από τις πιο ωραίες ιστορίες εγκυμοσύνης που έχω ακούσει, και ο αντρούλης σου τόσο γλυκός!? Λέγαμε για μια κοπέλα που ήταν πολύ ενεργή και καλή και γλυκιά και ξαφνικά εξαφανίστηκε κ έκλεισε το προφίλ..και επειδή ήταν τόσο καλή ανησυχήσαμε όλες. Ήταν ο «αρχηγός» του προηγούμενου γκρουπ για να καταλάβεις χαχαχα. Είπα κρίμα που έφυγε απ’το γκρουπ όταν τη θυμήθηκαν τα κορίτσια γιατί τη νοστάλγησα και όποτε τη σκέφτομαι λέω τι να κάνει άραγε;είναι καλά;(από πραγματικό ενδιαφέρον όχι «δήθεν»)..κάποια κορίτσια το πήραν λίγο πιο βαριά αλλά οκ όπως δε μπορούμε να κρίνουμε το κορίτσι αυτό δε μπορούμε να κρίνουμε και όλα τα υπόλοιπα! Στη τελική είμαστε εδώ για να εκφράζουμε όλα όσα σκεφτόμαστε και θετικά και αρνητικά, είμαι σίγουρη ότι καμία κοπέλα εδώ μέσα δε λέει κάτι κακοπροαίρετα για κάποια άλλη, απλά η καθεμία έχει το χαρακτήρα της άλλη μπορεί να δείξει το ενδιαφέρον της πιο απότομα και σκληρά άλλη με στεναχώρια άλλη πιο γλυκά όμως σίγουρα το ενδιαφέρον όλων των κοριτσιών είναι αληθινό και καλοπροαίρετο.οι εξαιρέσεις είναι λίγες.Στη τελική σκεφτείτε ότι όλες έχουμε μπει εδώ για έναν όμορφο λόγο, ποια κοπέλα που λαχταράει τόσο ένα μωράκι μπορεί να είναι κακός ή αρνητικός άνθρωπος; Και μη ξεχνάμε ότι ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείται, όπως επίσης ότι όλες εδώ οι κοπέλες έχουν διαφορετική ηλικία και η κάθε ηλικία έχει τον δικό της τρόπο σκέψης και έκφρασης!

Αυτάα από δω και πέρα εσύ να προσέχεις, να ξεκουράζεσαι και να απολαύσεις αυτό το μοναδικό ταξίδι που ξεκινάει! ????

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Να είσαι καλα για τα γλυκα σου λογια  .  η αλήθεια ειναι πως μου ειπαν να είμαι πολυ προσεκτικη κ ήρεμη γιατι εχω πολύ χαμηλες μοναδες κ ειμαι στα ορια για αποβολες κ τετοια ... Τι να πω θα προσπαθήσω πολυ  ... Καληνυχτα κ καλη ξεκούραση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Λοιποννν τα τεστ μου ειναι ολα αρνητικα διοτι ανεβαζω λογικα αποτομα τις τιμες τις χωριακης ανα 72 ωρες και οχι ανα 48 ... Μου βγαλανε μετα τ επισοδιο χοριακη 13  με 4 μερες καθυστέρηση κ μου ειπαν δυο πράγματα πως εγκυμοσύνη υπαρχει στις περισοτερες γυναικες λογο ορμονών μεταεφηβιας δεν ανεβενουν με γοργους ριθμους αλλα εχουν αργη αναπτιξη κ χρειαζεται να κανω χοριακη καθε 3 μερες μετα απο 10 μερες καθηστερισης για να ειμαστε σίγουροι πως ολα πανε καλα ... Τα τεστ ηταν αρνιτικα διότι πολλες φορες ανιχνεύουν με επιτιχια απο 10 κ πανω ... Εμενα η τιμες μ εκανα ξέσπασμα και σοριαστικα στο πάτωμα γιατι πρινα 14 ωρες ας πουμε το πρωι η ο μεσημερι λογικα ηταν κατω απο 10.  και τωρα μ ειπε αν θα κανω πεζει κ δεν παιζει να αχνοφανει καποια 

 37 έγινα, τα έμαθα κι αυτά... Όσο ζεις μαθαίνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήρια γλυκιά μου... με το καλό!!!!!! ένας θρύλος η ιστορία σου χαχαχαχαααα!!!!!

για πες μας τις επαφές είχες??? κ πολύ συγχίστηκα με τα τέστ ακόμα κ με καθυστέρηση δεν έδειξαν?ελεος!!

Έχω μείνει άφωνη... Πραγματικά! Χώρια η όλη σύγχυση... Θα σταματήσω τα τεστ εγκυμοσύνης άμεσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Έχω μείνει άφωνη... Πραγματικά! Χώρια η όλη σύγχυση... Θα σταματήσω τα τεστ εγκυμοσύνης άμεσα! 

Οχι συνέχισε τα τεστ κανονικα ... Η δικη μ περίπτωση είναι καπως αργη και ελπιζω να παει καλυτερα ... Σε μια φυσιολογική εγκυμοσύνη τα τεστ δειχνουν σωστα αποτελέσματα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Οχι συνέχισε τα τεστ κανονικα ... Η δικη μ περίπτωση είναι καπως αργη και ελπιζω να παει καλυτερα ... Σε μια φυσιολογική εγκυμοσύνη τα τεστ δειχνουν σωστα αποτελέσματα ... 

Εννοείται κορίτσι μου.. Εξάλλου είμαι αρκετά μετά εφηβείας οπότε δεν έχω ξεσπάσματα χοριακης ούτε γίνονται αργά οι διπλασιασμοι... Εσύ όμως κοιμήσου, είσαι εγκυουλα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανη μου συγχαρητηρια κ απο μενα,να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου!Η ιστορια σου πραγματικα ειναι η πιο επεισοδιακη ανακαλυψη εγκυμοσυνης που εχω διαβασει και ειναι σιγουρο οτι θα τη θυμασαι για παντα...Καλη αρχη στο ομορφο αυτο ταξιδι προς τη μητροτητα κοριτσακι μου!

Οσο για τα κακοπροαιρετα σχολια που υπαρχουν σε ολα τα φορουμ,δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε πολλα.Σαν αρκετα παλιο μελος εδω,εχω να σας πω οτι καλο ειναι να μην κρινουμε ευκολα και γρηγορα αλλα ατομα ειδικα αν δεν τα γνωριζουμε.Το γεγονος οτι γραφουμε εδω μεσα οπως πολυ σωστα εγραψε καποια δε σημαινει οτι γνωριζομαστε κ στην πραγματικοτητα,ουτε σημαινει οτι κρεμομαστε ολη μερα στο κινητο για να γραψουμε εδω.Εγω προσωπικα μεσα απο εδω γνωριστηκα με καποιες κοπελες κ παρολο που δεν μενουμε κοντα κραταμε ακομη επαφες 5 χρονια μετα και εχουμε κανει δικο μας γκρουπακι στο facebook.Επισης οταν σταματησα να γραφω εδω ειχα μεν ενημερωσει για την αρρωστια της μαμας μου αλλα γενικοτερα σταματησα τελειως απο εδω.Την κοπελα αυτη που λετε δεν την ξερω ουτε την υπερασπιζομαι,να εχετε ομως παντα στο μυαλο σας οτι πολλες φορες δεν εξαφανιζεται καποιος χωρις να υπαρχει καποιος πολυ σοβαρος λογος.Φυσικα υπαρχουν κ τα τρολ που μπαινουν εδω κ επιζητουν την προσοχη αλλα αργα ή γρηγορα βαριουνται ή τους καταλαβαινουν τα αλλα μελη κ τους αγνοουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

@Σαμανη μου συγχαρητηρια κ απο μενα,να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου!Η ιστορια σου πραγματικα ειναι η πιο επεισοδιακη ανακαλυψη εγκυμοσυνης που εχω διαβασει και ειναι σιγουρο οτι θα τη θυμασαι για παντα...Καλη αρχη στο ομορφο αυτο ταξιδι προς τη μητροτητα κοριτσακι μου!

Οσο για τα κακοπροαιρετα σχολια που υπαρχουν σε ολα τα φορουμ,δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε πολλα.Σαν αρκετα παλιο μελος εδω,εχω να σας πω οτι καλο ειναι να μην κρινουμε ευκολα και γρηγορα αλλα ατομα ειδικα αν δεν τα γνωριζουμε.Το γεγονος οτι γραφουμε εδω μεσα οπως πολυ σωστα εγραψε καποια δε σημαινει οτι γνωριζομαστε κ στην πραγματικοτητα,ουτε σημαινει οτι κρεμομαστε ολη μερα στο κινητο για να γραψουμε εδω.Εγω προσωπικα μεσα απο εδω γνωριστηκα με καποιες κοπελες κ παρολο που δεν μενουμε κοντα κραταμε ακομη επαφες 5 χρονια μετα και εχουμε κανει δικο μας γκρουπακι στο facebook.Επισης οταν σταματησα να γραφω εδω ειχα μεν ενημερωσει για την αρρωστια της μαμας μου αλλα γενικοτερα σταματησα τελειως απο εδω.Την κοπελα αυτη που λετε δεν την ξερω ουτε την υπερασπιζομαι,να εχετε ομως παντα στο μυαλο σας οτι πολλες φορες δεν εξαφανιζεται καποιος χωρις να υπαρχει καποιος πολυ σοβαρος λογος.Φυσικα υπαρχουν κ τα τρολ που μπαινουν εδω κ επιζητουν την προσοχη αλλα αργα ή γρηγορα βαριουνται ή τους καταλαβαινουν τα αλλα μελη κ τους αγνοουν.

Συμφωνώ μαζί σου.. Απλά κι εγώ επιφυλάσσομαι για το τι είναι αλήθεια ή ψέμα πλέον εδώ μέσα.. Και απλά φοβάμαι για κάποια άπειρη κοπέλα που θα αναζητήσει εδώ συμβουλές.. Γιατί μπορεί να πάρει λάθος κατευθύνσεις. Προσωπικά το δικαίωμα του οποιοδήποτε να διαγράψει τον λογαριασμό του το σέβομαι. Δεν έχει καμία υποχρέωση σε κανέναν. Αν θες προσωπική επαφή την αποζητάς αλλιώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συμφωνώ μαζί σου.. Απλά κι εγώ επιφυλάσσομαι για το τι είναι αλήθεια ή ψέμα πλέον εδώ μέσα.. Και απλά φοβάμαι για κάποια άπειρη κοπέλα που θα αναζητήσει εδώ συμβουλές.. Γιατί μπορεί να πάρει λάθος κατευθύνσεις. Προσωπικά το δικαίωμα του οποιοδήποτε να διαγράψει τον λογαριασμό του το σέβομαι. Δεν έχει καμία υποχρέωση σε κανέναν. Αν θες προσωπική επαφή την αποζητάς αλλιώς! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!

Εγώ πάλι πιστεύω ότι το ψέμα υπάρχει κι έξω από εδώ...στην πραγματική μας ζωή και ίσως σε χειρότερο βαθμό. Ποιός από εμάς δεν έχει πει ψέματα και ποιος δεν έγινε αποδέκτης. Σκοπός είναι όμως τα λόγια μας να μην έχουν πρόθεση να βλάψουν κάποιον άλλο. Δεν είμαστε ούτε γιατροί ούτε ψυχολόγοι... εμπειρίες μοιραζόμαστε! Ίσα ίσα διάβασα αρκετές φορές ερωτήσεις που κορίτσια στην έξω ζωή φοβούνται να ρωτήσουν στους οικείους του. Ας έχουμε εμπιστοσύνη η μία στην άλλη κι αν κάποια έχει άλλο σκοπό θα κάνει κακό πρώτα από όλα στον εαυτό της και μετά σ' εμάς.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 αγαπημένη φίλη μου ττελείωσαν τα λαικ... συμφωνώ απόλυτα σε όλα! Επίσης κ γω θα συνεχίσω με τα τεστ, νομίζω θα είμαστε οκ, πανε 20 χρόνια από την εφηβεία μας φιλη μου :-):-):-)

Ρε κορίτσια η μπεμπουλι ειχε ενα πολυ δυσκολο ιστορικο που ξέρετε τι συνεβη κ τα εκλεισε όλα; κ τίποτα να μην έγινε από πότε ειχε υποχρέωση να γράψει δημόσια τους λόγους αποχώρησης; ομως το ξαναλεω (κ τονιζω οτι ελάχιστα της είχα μιλησει) η κοπέλα ανοιξε θεμα, εφτιαχνε πινακακια κλπ χαιροταν για ολες σας απο οτι είδα, για να φύγει ετσι κατι συνέβη... ουτε ξερετε τι τρεχει στη ζωη του καθενός, οπως σωστα ειπε η @st3llina. Στο κατω κατω αν ηταν τρολ χάρη σας έκανε... αλλά πραγματικά δεν το νομιζω... αλλού κρύβονται τα τρολ

@Σαμανη συγχαρητήρια! Με το καλό σου εύχομαι το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δούλευα μέχρι αργά σήμερα και μόλις ήρθα σπίτι!

Κοριτσάκι μου εννοείται σε θέλουμε ❤️❤️❤️ Χαχαχα είσαι μια γλύκα!! Δεν είπε κανείς τίποτα για σένα μόνο να μπεις να μας πεις τι έγινε!! Ήμασταν σίγουρες ότι ήταν καλά τα νέα για να μην έχεις απαντήσει! Αλλά πού να φανταστούμε τι είχε γίνει...αυτή την ιστορία θα τη θυμάσαι πάντα, είναι από τις πιο ωραίες ιστορίες εγκυμοσύνης που έχω ακούσει, και ο αντρούλης σου τόσο γλυκός!? Λέγαμε για μια κοπέλα που ήταν πολύ ενεργή και καλή και γλυκιά και ξαφνικά εξαφανίστηκε κ έκλεισε το προφίλ..και επειδή ήταν τόσο καλή ανησυχήσαμε όλες. Ήταν ο «αρχηγός» του προηγούμενου γκρουπ για να καταλάβεις χαχαχα. Είπα κρίμα που έφυγε απ’το γκρουπ όταν τη θυμήθηκαν τα κορίτσια γιατί τη νοστάλγησα και όποτε τη σκέφτομαι λέω τι να κάνει άραγε;είναι καλά;(από πραγματικό ενδιαφέρον όχι «δήθεν»)..κάποια κορίτσια το πήραν λίγο πιο βαριά αλλά οκ όπως δε μπορούμε να κρίνουμε το κορίτσι αυτό δε μπορούμε να κρίνουμε και όλα τα υπόλοιπα! Στη τελική είμαστε εδώ για να εκφράζουμε όλα όσα σκεφτόμαστε και θετικά και αρνητικά, είμαι σίγουρη ότι καμία κοπέλα εδώ μέσα δε λέει κάτι κακοπροαίρετα για κάποια άλλη, απλά η καθεμία έχει το χαρακτήρα της άλλη μπορεί να δείξει το ενδιαφέρον της πιο απότομα και σκληρά άλλη με στεναχώρια άλλη πιο γλυκά όμως σίγουρα το ενδιαφέρον όλων των κοριτσιών είναι αληθινό και καλοπροαίρετο.οι εξαιρέσεις είναι λίγες.Στη τελική σκεφτείτε ότι όλες έχουμε μπει εδώ για έναν όμορφο λόγο, ποια κοπέλα που λαχταράει τόσο ένα μωράκι μπορεί να είναι κακός ή αρνητικός άνθρωπος; Και μη ξεχνάμε ότι ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείται, όπως επίσης ότι όλες εδώ οι κοπέλες έχουν διαφορετική ηλικία και η κάθε ηλικία έχει τον δικό της τρόπο σκέψης και έκφρασης!

Αυτάα από δω και πέρα εσύ να προσέχεις, να ξεκουράζεσαι και να απολαύσεις αυτό το μοναδικό ταξίδι που ξεκινάει! ????

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Εξαιρετικά και όμορφα λόγια!Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δούλευα μέχρι αργά σήμερα και μόλις ήρθα σπίτι!

Κοριτσάκι μου εννοείται σε θέλουμε ❤️❤️❤️ Χαχαχα είσαι μια γλύκα!! Δεν είπε κανείς τίποτα για σένα μόνο να μπεις να μας πεις τι έγινε!! Ήμασταν σίγουρες ότι ήταν καλά τα νέα για να μην έχεις απαντήσει! Αλλά πού να φανταστούμε τι είχε γίνει...αυτή την ιστορία θα τη θυμάσαι πάντα, είναι από τις πιο ωραίες ιστορίες εγκυμοσύνης που έχω ακούσει, και ο αντρούλης σου τόσο γλυκός!? Λέγαμε για μια κοπέλα που ήταν πολύ ενεργή και καλή και γλυκιά και ξαφνικά εξαφανίστηκε κ έκλεισε το προφίλ..και επειδή ήταν τόσο καλή ανησυχήσαμε όλες. Ήταν ο «αρχηγός» του προηγούμενου γκρουπ για να καταλάβεις χαχαχα. Είπα κρίμα που έφυγε απ’το γκρουπ όταν τη θυμήθηκαν τα κορίτσια γιατί τη νοστάλγησα και όποτε τη σκέφτομαι λέω τι να κάνει άραγε;είναι καλά;(από πραγματικό ενδιαφέρον όχι «δήθεν»)..κάποια κορίτσια το πήραν λίγο πιο βαριά αλλά οκ όπως δε μπορούμε να κρίνουμε το κορίτσι αυτό δε μπορούμε να κρίνουμε και όλα τα υπόλοιπα! Στη τελική είμαστε εδώ για να εκφράζουμε όλα όσα σκεφτόμαστε και θετικά και αρνητικά, είμαι σίγουρη ότι καμία κοπέλα εδώ μέσα δε λέει κάτι κακοπροαίρετα για κάποια άλλη, απλά η καθεμία έχει το χαρακτήρα της άλλη μπορεί να δείξει το ενδιαφέρον της πιο απότομα και σκληρά άλλη με στεναχώρια άλλη πιο γλυκά όμως σίγουρα το ενδιαφέρον όλων των κοριτσιών είναι αληθινό και καλοπροαίρετο.οι εξαιρέσεις είναι λίγες.Στη τελική σκεφτείτε ότι όλες έχουμε μπει εδώ για έναν όμορφο λόγο, ποια κοπέλα που λαχταράει τόσο ένα μωράκι μπορεί να είναι κακός ή αρνητικός άνθρωπος; Και μη ξεχνάμε ότι ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείται, όπως επίσης ότι όλες εδώ οι κοπέλες έχουν διαφορετική ηλικία και η κάθε ηλικία έχει τον δικό της τρόπο σκέψης και έκφρασης!

Αυτάα από δω και πέρα εσύ να προσέχεις, να ξεκουράζεσαι και να απολαύσεις αυτό το μοναδικό ταξίδι που ξεκινάει! ????

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Που να πας καλε;;; Άκου εδω!! Δεν έχω προλάβει να δω την αντιπαράθεση που έχει υπάρξει αλλά κατάλαβα για ποια λένε κ σίγουρα δεν είσαι εσυ!! Απλά η κοπέλα ήταν μέσα στο φόρουμ κ με το που έμεινε έγκυος,τα διέγραψε όλα κ εξαφανίστηκε. Δεν ήταν υποχρεωμένη κατά την άποψη μου,αλλά όταν μιλάς με όλο αυτό τον κόσμο,μοιράζεσαι τις ίδιες ανησυχίες,άγχος,προσμονή κ οι άλλοι χαίρονται πραγματικά με τη χαρά σου..τουλάχιστον οφείλεις να πεις ότι φευγεις. Κανεις δε θα την κατηγορούσε νομίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπουμπουκακια μου καλή Κυριακή.... Εγώ από εχθές παλεύω με το σπίτι να το καθαρίσω αλλά δεν τα πρόλαβα όλα  κ σήμερα έκανα ότι μπόρεσα γτ σήμερα θα χαλαρώσω κ θα πάω την βολτούλα μου εσείς τι θα κάνετε σήμερα????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανημου καλημέρα φυσικά και δεν σε διώχνει καμία εδώ θα κάτσεις που θα πας????? Εδώ μαζί θα φουσκωσουμε και θα περιμένουμε κ τα άλλα κορίτσια να κάνουν και αυτές νινακι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα μπουμπουκακια μου καλή Κυριακή.... Εγώ από εχθές παλεύω με το σπίτι να το καθαρίσω αλλά δεν τα πρόλαβα όλα  κ σήμερα έκανα ότι μπόρεσα γτ σήμερα θα χαλαρώσω κ θα πάω την βολτούλα μου εσείς τι θα κάνετε σήμερα????? 

Καλημέρα! Μια από τα ίδια κ εμείς εδώ... Δουλίτσες κ μετά βολτούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα! Εγώ ακόμα πρήξιμο κ πόνο μόνο στο αριστερό στήθος,(αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα)συνεχίζονται οι ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά κ σήμερα ξεκίνησαν κ οι πονοκέφαλοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλημέρα και από μένα! Εγώ ακόμα πρήξιμο κ πόνο μόνο στο αριστερό στήθος,(αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα)συνεχίζονται οι ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά κ σήμερα ξεκίνησαν κ οι πονοκέφαλοι!

Δύο μέρες έμειναν!!! Θα περάσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ... Εγω σήμερα θα συνεχίσω τον μαραθώνιο του υπνου . !!! Καλη Κυριακή να έχουμε κορίτσια μου ... Και για όσες περιμένουν να κανουν τα τεστακια τους καντε λιγη υπομονή ομορφουλες μου και θετικη σκεψη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα μπουμπουκακια μου καλή Κυριακή.... Εγώ από εχθές παλεύω με το σπίτι να το καθαρίσω αλλά δεν τα πρόλαβα όλα  κ σήμερα έκανα ότι μπόρεσα γτ σήμερα θα χαλαρώσω κ θα πάω την βολτούλα μου εσείς τι θα κάνετε σήμερα????? 

Καλημέρα ομορφιές μου!!!! Και εγώ μια από τα ίδια βολτουλα και εάν προλάβω θέλω να ψιλοστολισω!! Ελενάκι μου πως είναι το μπεμπακι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...