Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Κοριτσάκι μου γλυκό θα θυμάσαι μια ζωή αυτή την ιστορία και θα την λες και στο παιδάκι σου!!! Ήταν η πιο ωραία ιστορία εγκυμοσύνης που έχω ακούσει ποτέ μου !!! Σε ευχαριστώ για την ωραία στιγμή που μου χάρισες!!! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη μόνο χαρές!!!! ? :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε κοριτσάρα μου το είχα καταλάβει ότι είχες χιούμορ από αυτά που έγραφες αλλά τώρα ανακαλύπτω κι άλλο ταλέντο σου! Μας κόβεις στο καλύτερο! Μήπως να γράψεις κανένα σήριαλ; Αν και μ' αυτά που τραβάς θα μπορούσες άνετα να γράψεις την αυτοβιογραφία σου!?

Εχω κ αλλα να πω σχετικα με τα τεστ μου ... Με την συλληψη  πολλα μιστικαμε  και πιθανοτητες πολλαααα πολλα θεματα ... Αν ειναι θα τα μαζεψω κ αυτα σε ενα μηνυμα η θα απαντισω σε διαφορα π ακουσα αυτες τις τελευταιες ωρες θα τα αριθμισω κιολας ξεροντας παντα πως δεν ειμαι κανια ιδικος η εχω καποια εμπειρία καθως απο περιπτωση σε περιπτωση διαφέρει πολυ !  Αυτοβιογραφια δεν γραφω γιατι φοβαμε μην γινω θρυλος και κομπλαρουν οι αλοιι .. Αχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης θα ηθελα να πω πως θα ηθελα να ξεκινισει κ για εσας αυτο το ομορφο μα περιεργο ταξιδι χθες κιολαςςςς αν γινεται με οποια συνθήκη ... Αλλες με τεστακια αλλες με εξετασεις αλλες με πιο extreme περιπέτειες αρκεί να συμβεί !!! Σας το ευχομαι σε ολες ολοψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εχω κ αλλα να πω σχετικα με τα τεστ μου ... Με την συλληψη  πολλα μιστικαμε  και πιθανοτητες πολλαααα πολλα θεματα ... Αν ειναι θα τα μαζεψω κ αυτα σε ενα μηνυμα η θα απαντισω σε διαφορα π ακουσα αυτες τις τελευταιες ωρες θα τα αριθμισω κιολας ξεροντας παντα πως δεν ειμαι κανια ιδικος η εχω καποια εμπειρία καθως απο περιπτωση σε περιπτωση διαφέρει πολυ !  Αυτοβιογραφια δεν γραφω γιατι φοβαμε μην γινω θρυλος και κομπλαρουν οι αλοιι .. Αχχαχαχαχαχχ

Χαχαχ να μας πεις κορίτσακι μου να μαθαίνουμε κ εμείς !!θρύλος είσαι από μόνη σου !! Δεν ξέρεις πόσο έχω συγκινηθεί με την ιστορία σου :-) ,τελικά τι σου είπαν γιατί έδειξαν αρνητικά τα τέστ; Και πόσο ήταν η χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Αχχ  κοπέλα μου συγκινήθηκα!! Αυτή η ιστορία είναι βγαλμένη από σηριαλ!! Πάντως όλα για κάποιο λόγο γίνανε.. Αν δεν λυποθυμουσες δεν θα μαθενες ούτε χθες αν είσαι έγκυος! Όλα γίνανε με τον πιο όμορφο τρόπο για να τα θυμάστε με τον πιο γλυκό τρόπο! Σου εύχομαι να εχεις μια πανέμορφη εγκυμοσύνη και να με το καλό να γεννήσεις το μπεμπακι σου! Θα περιμένουμε να μας πεις την ιστορία της γέννησης σε 9 μήνες...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εχω κ αλλα να πω σχετικα με τα τεστ μου ... Με την συλληψη  πολλα μιστικαμε  και πιθανοτητες πολλαααα πολλα θεματα ... Αν ειναι θα τα μαζεψω κ αυτα σε ενα μηνυμα η θα απαντισω σε διαφορα π ακουσα αυτες τις τελευταιες ωρες θα τα αριθμισω κιολας ξεροντας παντα πως δεν ειμαι κανια ιδικος η εχω καποια εμπειρία καθως απο περιπτωση σε περιπτωση διαφέρει πολυ !  Αυτοβιογραφια δεν γραφω γιατι φοβαμε μην γινω θρυλος και κομπλαρουν οι αλοιι .. Αχχαχαχαχαχ

Αχ συγκινήθηκα με την ιστορία σου @Σαμανη! Εύχομαι ολα να σου πάνε κατευχην! Και ετσι για την ιστορία, ποσο ηταν η χοριακή? και ποια μάρκα ηταν τα τεστ? δηλαδή έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχ να μας πεις κορίτσακι μου να μαθαίνουμε κ εμείς !!θρύλος είσαι από μόνη σου !! Δεν ξέρεις πόσο έχω συγκινηθεί με την ιστορία σου :-) ,τελικά τι σου είπαν γιατί έδειξαν αρνητικά τα τέστ; Και πόσο ήταν η χοριακη;

Καλααα μεγαλη αποτιχια τα τεστ κ εγω μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιποννν τα τεστ μου ειναι ολα αρνητικα διοτι ανεβαζω λογικα αποτομα τις τιμες τις χωριακης ανα 72 ωρες και οχι ανα 48 ... Μου βγαλανε μετα τ επισοδιο χοριακη 13  με 4 μερες καθυστέρηση κ μου ειπαν δυο πράγματα πως εγκυμοσύνη υπαρχει στις περισοτερες γυναικες λογο ορμονών μεταεφηβιας δεν ανεβενουν με γοργους ριθμους αλλα εχουν αργη αναπτιξη κ χρειαζεται να κανω χοριακη καθε 3 μερες μετα απο 10 μερες καθηστερισης για να ειμαστε σίγουροι πως ολα πανε καλα ... Τα τεστ ηταν αρνιτικα διότι πολλες φορες ανιχνεύουν με επιτιχια απο 10 κ πανω ... Εμενα η τιμες μ εκανα ξέσπασμα και σοριαστικα στο πάτωμα γιατι πρινα 14 ωρες ας πουμε το πρωι η ο μεσημερι λογικα ηταν κατω απο 10.  και τωρα μ ειπε αν θα κανω πεζει κ δεν παιζει να αχνοφανει καποια γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Τέλος καλό όλα καλά κορίτσι μου! Τι πέρασες! Είμαστε όλες χαρούμενες για την εγκυμοσύνη σου! Κι εγώ με την σειρά μου σου εύχομαι με το καλό να έρθει το νινακι σου στο κόσμο! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Είναι από τις ωραιότερες φάσεις στη ζωή μιας γυναίκας! Το πιο ωραίο είναι ότι στο ανακοίνωσε ο αντρουλης σου!? Να είστε γεροί κορίτσι μου και ευτυχισμένοι!

Υ.Γ. Βρε θηρίο πήγες στη δουλειά σήμερα;

Υ.Γ. Νο 2 Εκείνη η πελάτισσα που σου έλεγε για τα γονίδια έρχεται ακόμα στο κομμωτήριο; Γίνεται να της το πεις και να το τραβήξεις ένα βίντεο;? Πολύ θα ήθελα να δω την φάτσα της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Λοιποννν τα τεστ μου ειναι ολα αρνητικα διοτι ανεβαζω λογικα αποτομα τις τιμες τις χωριακης ανα 72 ωρες και οχι ανα 48 ... Μου βγαλανε μετα τ επισοδιο χοριακη 13  με 4 μερες καθυστέρηση κ μου ειπαν δυο πράγματα πως εγκυμοσύνη υπαρχει στις περισοτερες γυναικες λογο ορμονών μεταεφηβιας δεν ανεβενουν με γοργους ριθμους αλλα εχουν αργη αναπτιξη κ χρειαζεται να κανω χοριακη καθε 3 μερες μετα απο 10 μερες καθηστερισης για να ειμαστε σίγουροι πως ολα πανε καλα ... Τα τεστ ηταν αρνιτικα διότι πολλες φορες ανιχνεύουν με επιτιχια απο 10 κ πανω ... Εμενα η τιμες μ εκανα ξέσπασμα και σοριαστικα στο πάτωμα γιατι πρινα 14 ωρες ας πουμε το πρωι η ο μεσημερι λογικα ηταν κατω απο 10.  και τωρα μ ειπε αν θα κανω πεζει κ δεν παιζει να αχνοφανει καποια γραμμή 

Και η χοριακη πόσο έδειξε αγάπη Μ ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανη κορίτσι μου!!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!!!! Ποσο πολύ χάρηκα!!!!! Τι ωραία ιστορία είναι αυτή που μας διηγηθηκες!!! σου εύχομαι μια ευχάριστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλος καλό όλα καλά κορίτσι μου! Τι πέρασες! Είμαστε όλες χαρούμενες για την εγκυμοσύνη σου! Κι εγώ με την σειρά μου σου εύχομαι με το καλό να έρθει το νινακι σου στο κόσμο! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Είναι από τις ωραιότερες φάσεις στη ζωή μιας γυναίκας! Το πιο ωραίο είναι ότι στο ανακοίνωσε ο αντρουλης σου!? Να είστε γεροί κορίτσι μου και ευτυχισμένοι!

Υ.Γ. Βρε θηρίο πήγες στη δουλειά σήμερα;

Υ.Γ. Νο 2 Εκείνη η πελάτισσα που σου έλεγε για τα γονίδια έρχεται ακόμα στο κομμωτήριο; Γίνεται να της το πεις και να το τραβήξεις ένα βίντεο;? Πολύ θα ήθελα να δω την φάτσα της;

1. Βέβαια κ πηγα ... Επαγγελματίας !!!

2. Πεθανε περσι

3.η φατσα της ηταν πολυ καλη να πω την αλήθεια ετσι κ αλλιώς ... Μάλλον λογο γονιδιων.

Επεξεργάστηκε από Σαμανη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Και η χοριακη πόσο έδειξε αγάπη Μ ξέρεις;

13... Και θελει πολυ επίβλεψη μου ειπαν ανα 3 μέρες μετα τις 10 μέρες καθυστέρησης. .  . Αρα εγω τ επόμενο σαββατο παω ξανά για χωριακη  ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Λοιποννν τα τεστ μου ειναι ολα αρνητικα διοτι ανεβαζω λογικα αποτομα τις τιμες τις χωριακης ανα 72 ωρες και οχι ανα 48 ... Μου βγαλανε μετα τ επισοδιο χοριακη 13  με 4 μερες καθυστέρηση κ μου ειπαν δυο πράγματα πως εγκυμοσύνη υπαρχει στις περισοτερες γυναικες λογο ορμονών μεταεφηβιας δεν ανεβενουν με γοργους ριθμους αλλα εχουν αργη αναπτιξη κ χρειαζεται να κανω χοριακη καθε 3 μερες μετα απο 10 μερες καθηστερισης για να ειμαστε σίγουροι πως ολα πανε καλα ... Τα τεστ ηταν αρνιτικα διότι πολλες φορες ανιχνεύουν με επιτιχια απο 10 κ πανω ... Εμενα η τιμες μ εκανα ξέσπασμα και σοριαστικα στο πάτωμα γιατι πρινα 14 ωρες ας πουμε το πρωι η ο μεσημερι λογικα ηταν κατω απο 10.  και τωρα μ ειπε αν θα κανω πεζει κ δεν παιζει να αχνοφανει καποια γραμμή 

Κοριτσάρα μου καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι μπράβο σουυυυ μας συγκηνισες πάρα πάρα πολύ..άντε κορίτσια όλες μια μια να λέμε την ιστορία μας..εύχομαι να πάνε όλα τέλεια σαμανη μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

13... Και θελει πολυ επίβλεψη μου ειπαν ανα 3 μέρες μετα τις 10 μέρες καθυστέρησης. .  . Αρα εγω τ επόμενο σαββατο παω ξανά για χωριακη  ..

Άρα να μην κουράζεσαι όσο μπορείς και να τρως καλά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Επισης θα ηθελα να πω πως θα ηθελα να ξεκινισει κ για εσας αυτο το ομορφο μα περιεργο ταξιδι χθες κιολαςςςς αν γινεται με οποια συνθήκη ... Αλλες με τεστακια αλλες με εξετασεις αλλες με πιο extreme περιπέτειες αρκεί να συμβεί !!! Σας το ευχομαι σε ολες ολοψυχα!

Κοριτσάκι μου με το καλό να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και σου εύχομαι ότι καλύτερο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

13... Και θελει πολυ επίβλεψη μου ειπαν ανα 3 μέρες μετα τις 10 μέρες καθυστέρησης. .  . Αρα εγω τ επόμενο σαββατο παω ξανά για χωριακη  ..

Άρα λογικό ήταν να μην δείξουν τα τεστ. Αν δεν κάνω λάθος τα περισσότερα ανιχνεύουν πάνω από τις 25 μονάδες. Άρα δίκαιο έχουν οι γιατροί κορίτσια μου ότι πρέπει να έχουμε υπομονή και να κάνουμε μετά την καθυστέρηση. Αλλά ποιος αντέχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου καλώς ήρθες !! Συγχαρητήρια για το μπεμπακι σου , εύχομαι μια υγιής τελειομηνη εγκυμοσύνη :-)

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι και εσένα τα καλύτερα και σύντομα!! Προσπαθώ να γράψω όλη μέρα αλλά δεν με άφηνε δεν ήξερα ότι χρειάζεται τετοιοοος "έλεγχος" για να γραφτώ στο φόρουμ χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MariaG1215 είπε:

Μπράβο, με το καλο να πάρεις αγκαλίτσα το μωρακι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι να έχεις και εσύ ευχάριστα νέα να μας πεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ακουστε τωρα τα σημαντικά ... Μερικα παράξενα τ εκανα κ εγω τιποτα απο αυτα δεν ειναι ιδανικα πετυχημένα και ολα ειναι θεμα τυχης πολλα μου τα ειπαν και οι νοσοκομες απο τις δικες τς εμπειρίες ...(εγω εκανα πολλα παραξενα πράγματα) (θα τα γραψω κατω κατω ) π θα ντρεπόμουν να πω ακομα κ στις αδερφες μ αλλα αφου εδω ειναι καπως πιο απρόσωπο θα τα μοιραστω μαζι σας ισως να βοηθήσουν κάποιες ... Ισως και να σκασουμε στα γελια ολες μαζι ... 

1 σεξ κ υπνος 2 και το μαξιλαρακι βοηθάει 3 δεν πινουμε πολλααα υγρα 4 κανουμε μασαζ στην κοιλιακη χωρα με κυκλικες κινήσεις για να ερεθισει λιγο το αναπαραγωγικό σύστημα λιγες ωρες μετα την επαφη 

 

 

1 υπνος  πολυς υπνος 2 υπνος καθε φορα μετα την επαφη με σταυρωμένα ποδια για να μην μ φύγει σταγονα 3 αν πονατε στην κοιλιτσα και λετε πως γινεται τ θαυμα βαλτε λιγη χαλαρωτική μουσικουλα στην κοιλιτσα ... Θα περασεται κ εσεις καλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Επισης θα ηθελα να πω πως θα ηθελα να ξεκινισει κ για εσας αυτο το ομορφο μα περιεργο ταξιδι χθες κιολαςςςς αν γινεται με οποια συνθήκη ... Αλλες με τεστακια αλλες με εξετασεις αλλες με πιο extreme περιπέτειες αρκεί να συμβεί !!! Σας το ευχομαι σε ολες ολοψυχα!

Συγχαρητηρια!! Με το καλο το μωρακι σου, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εντάξει, μπήκε έκανε λαικ σε αυτό το μήνυμα και βγήκε, Τελλλλεια! Τώρα μπερδεύτηκα περισσότερο. Όσο για το μπεμπουλινι, τραγικό... Οκ να μην ξαναμπείς,γιατί έχεις αλλα  πράγματα στο κεφάλι σου, αλλα να σβήσεις και το προφίλ;; 

κορίτσια τώρα διαβάζω τα μηνύματα κ εγώ γιατί σας έχασα... για την κοπέλα  (Beboouli) εντάξει κ εγώ λίγο χαλάστηκα γιατί μιλούσαμε κ ήταν ενεργή..θα μπορούσε κάλλιστα να πει ενα γεια κ ας μη ξανα μπεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Συγχαρητηρια!! Με το καλο το μωρακι σου, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστω πολυ!!! Να εισαι καλααα .. Και εσυυυ με κοιλιτσα γλυκια μου ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Να εισαι καλααα .. Και εσυυυ με κοιλιτσα γλυκια μου ! ???

?πραγματικά να το δω κ να μη το πιστέψω! Ο συζυγος θα φρικάρει, αυτος κ αν δε το πιστεψει, θα μου λέει πως είναι αλλουνου το παιδι!?σε ευχαριστώ πολύ πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...