Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν ακούω συνήθως τους άσχετους είναι η αλήθεια, αλλά είναι δυνατόν να πει κάτι τέτοιο;

Όσο να ναι το σκέφτεσαι άθελά σου!

Έχεις δίκιο!Εντάξει επειδή μπορεί να συμβεί στις εξαιρέσεις των εξαιρέσεων δε το λες... Θεωρητικά κ να βγούμε έξω από το σπίτι υπάρχει περίπτωση κ να πέσει και γλάστρα στο κεφάλι μας από ένα σπίτι.Αυτο που σου είπαν τα κορίτσια...Ζηλεύει..Ο Γιατρός σου κάτι θα έβλεπε ή θα υποψιαζόταν.Τραγικη απλά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2 Ναι τραγικό....

@Kostef Ναι κι εγω αυτό πιστευω και στο κάτω κάτω δεν έχω συμπτώματα κλιμακτηρίου χαχαχχαχα φανταζεστε; Η μάνα μου 51χρονών γυναίκα και έχει κανονικότατα περίοδο κι εγω κλιμακτήριο! Κλαίω!

@Xrita Έχεις απόλυτο δίκιο!

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Έλεος απλά... Να κοιτάξει μήπως εκείνη έχει εμμηνόπαυση πες της!

Συμφωνώ απόλυτα! Είναι δυνατόν να λέει τέτοια πράγματα στο κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα απο την βροχερη κρυα Αγγλια... καλο Σ/Κ σε ολους όσους δε δουλευουν υπομονη σε αυτες π ειναι δουλεια υπομονη.. θετικα τεστακια σε ολες μασ ευχομαι

Γειά σου κορίτσι! Καλό σ/κ και σ' εσένα! Μακάρι να δούμε κι άλλα θετικά! Να περάσουμε τα Χριστούγεννα διπλές! Αν και όπως πάω εγώ θα είναι από τα κιλά! ?Μόλις έφαγα δύο σάντουιτς?? και τώρα κοντεύω να σκάσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Το αφαίρεσα έκανα ανοιχτό χειρουργείο τον Ιούνιο γιαυτό δεν μπορώ να αρχίσω προσπάθειες πριν τον Δεκέμβριο. 

Ωραία άρα τον άλλο μήνα ξεκινάμε προσπάθειες!? Τέλεια! Εύχομαι να έρθει αμέσως και ο νέος χρόνος να σε βρει με το νινακι σου στη κοιλίτσα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

@diana8 Περίμενε κορίτσι μου να δεις εάν έχεις καθυστέρηση και μετά ξανακάνεις τεστακι!!!

@st3llina Έχεις δίκιο όταν είσαι χαλαρή συμβαίνουν τα ωραία!

Εύχομαι να περάσετε καταπληκτικά σήμερα! Εμένα μου τελειώνει σήμερα (προς έκπληξη μου) η κυρία οπότε θα ξεκινήσουμε πάλι τις επαφές και ο Θεός βοηθός!

Ωστόσο, χτες μία κοπέλα στη δουλειά (42 ετών χωρίς οικογένεια και μένει με τους γονείς της(δεν το λέω επικριτικά, απλά θέλω να ξέρετε το υπόβαθρο)), με ρώτησε για τον κύκλο μου και πως πάω κτλπ και ρε κορίτσια ξέρετε τι μου είπε; Μου λέει "Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά η γιατρός σου σου έκανε εξετάσεις για εμμηνόπαυση;" και με άγχωσε όντως... (28 είμαι)

Αλλά αν ηταν κάτι δεν θα μου το έλεγε η γυναικολόγος μου; Τόσες εξετάσεις μου έκανε.

 

Μερικές φορές πραγματικά τα λόγια είναι περιττά! Αφού δεν έσκασε από την ζήλεια της να έχετε να μαζεύετε γλιτσες μετά πάλι καλά! Δεν μ' αρέσει να μιλάω έτσι αλλά με τρελαίνουν οι κακοπροαίρετοι άνθρωποι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μερικές φορές πραγματικά τα λόγια είναι περιττά! Αφού δεν έσκασε από την ζήλεια της να έχετε να μαζεύετε γλιτσες μετά πάλι καλά! Δεν μ' αρέσει να μιλάω έτσι αλλά με τρελαίνουν οι κακοπροαίρετοι άνθρωποι!

Έχεις δίκιο, κι εγώ εκνευρίζομαι.... καραδοκούν για να στάξουν φαρμάκι.

Οι τοξικοί άνθρωποι είναι ότι χειρότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

παιδακια εκανα το τεστακι ωορηξιας αντε κ ξεκιναμεεεεεε... αν κ εχω ηδη ξεκινησει....

20191116_201936.jpg

Αύριο θα είναι εντελώς θετικό! Βουρ στην προσπάθεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Υπολογίζω αυριο θα ειναι εντελως θετικό 

Kι εγώ τα έχω πάρει αλλά πως λειτουργουν; Όταν εμφανίζεται 2η γραμμή είσαι στις γόνιμες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στολίσαμε και φέτος! 12 υπέροχα χρόνια μαζί με τον άντρα μου! Μακάρι να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που θα περάσουμε μόνοι μας ?♥️ Εύχομαι μέχρι τα Χριστούγεννα να τους κάνουμε το ομορφότερο δώρο ??

DCFD16B6-C5FA-4CE8-98C3-AEC5CB67AF5E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kι εγώ τα έχω πάρει αλλά πως λειτουργουν; Όταν εμφανίζεται 2η γραμμή είσαι στις γόνιμες;

Όταν η δεύτερη γραμμή είναι ίδια με την γραμμή ελέγχου σημαίνει είναι θετικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Όταν η δεύτερη γραμμή είναι ίδια με την γραμμή ελέγχου σημαίνει είναι θετικό..

Α ωραία θα το κάνω κι εγώ σε λίγες μέρες να δω!

Υπέροχο το δέντρο σας!Και του χρόνου να είστε 3 ή και 4 ?!!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς  κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

@diana8 Περίμενε κορίτσι μου να δεις εάν έχεις καθυστέρηση και μετά ξανακάνεις τεστακι!!!

@st3llina Έχεις δίκιο όταν είσαι χαλαρή συμβαίνουν τα ωραία!

Εύχομαι να περάσετε καταπληκτικά σήμερα! Εμένα μου τελειώνει σήμερα (προς έκπληξη μου) η κυρία οπότε θα ξεκινήσουμε πάλι τις επαφές και ο Θεός βοηθός!

Ωστόσο, χτες μία κοπέλα στη δουλειά (42 ετών χωρίς οικογένεια και μένει με τους γονείς της(δεν το λέω επικριτικά, απλά θέλω να ξέρετε το υπόβαθρο)), με ρώτησε για τον κύκλο μου και πως πάω κτλπ και ρε κορίτσια ξέρετε τι μου είπε; Μου λέει "Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά η γιατρός σου σου έκανε εξετάσεις για εμμηνόπαυση;" και με άγχωσε όντως... (28 είμαι)

Αλλά αν ηταν κάτι δεν θα μου το έλεγε η γυναικολόγος μου; Τόσες εξετάσεις μου έκανε.

 

Ο Χριστός και η Παναγία πες στην κοπελίτσα ότι εσύ σίγουρα στα 28 δεν έχεις κλημακτηριο ενώ αυτή πρέπει να κοιταχτει σύντομα....δεν είμαι κακία με κάνουν κακία !! Και εάν θες την γνώμη μου και με όλο το σεβασμό κατά την γνώμη μου μην τους λες τι σε απασχολεί γιατί δεν θέλουν όλοι το καλό μας και σίγουρα μια μελλοντική μανούλα πρέπει να περιλαμβάνεται μόνο από θετικά βαιμπς ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεψου απο την τεταρτη τα κανω κ ηταν πιο αχνο. Εκανα κατα τις 11 σμρ κ ηταν παλι αχνο κ οταν γυρισα απο δουλεια  στις 8 ξανάκανα κ να...

Κοιταξτε τα προηγούμενα 

20191113_165057.jpg

20191116_100723.jpg

20191116_201936.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Στολίσαμε και φέτος! 12 υπέροχα χρόνια μαζί με τον άντρα μου! Μακάρι να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που θα περάσουμε μόνοι μας ?♥️ Εύχομαι μέχρι τα Χριστούγεννα να τους κάνουμε το ομορφότερο δώρο ??

DCFD16B6-C5FA-4CE8-98C3-AEC5CB67AF5E.jpeg

Είναι υπέροχο :-) και του χρόνου να είστε 3 :-) γεμάτη χαρά και υγεία :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ο Χριστός και η Παναγία πες στην κοπελίτσα ότι εσύ σίγουρα στα 28 δεν έχεις κλημακτηριο ενώ αυτή πρέπει να κοιταχτει σύντομα....δεν είμαι κακία με κάνουν κακία !! Και εάν θες την γνώμη μου και με όλο το σεβασμό κατά την γνώμη μου μην τους λες τι σε απασχολεί γιατί δεν θέλουν όλοι το καλό μας και σίγουρα μια μελλοντική μανούλα πρέπει να περιλαμβάνεται μόνο από θετικά βαιμπς ? ?

Κορίτσι μου καλά τα λες έχεις απόλυτο δίκιο! Καλώς η κακώς όμως, όταν είσαι κάθε μέρα πολλές ώρες με τα ίδια άτομα όλο και κάτι θα ξεφύγει! Προσπαθώ να μην λέω γενικά αλλά ομολογώ ότι δεν φαινόταν τέτοιος τύπος! Δεν πειράζει, το πήρα το μάθημα μου οπότε θα προσέχω περισσότερο τώρα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου καλά τα λες έχεις απόλυτο δίκιο! Καλώς η κακώς όμως, όταν είσαι κάθε μέρα πολλές ώρες με τα ίδια άτομα όλο και κάτι θα ξεφύγει! Προσπαθώ να μην λέω γενικά αλλά ομολογώ ότι δεν φαινόταν τέτοιος τύπος! Δεν πειράζει, το πήρα το μάθημα μου οπότε θα προσέχω περισσότερο τώρα!!

 

Αγαπακι συγνώμη εάν το είπα κάπως αλλά επειδή τα έχω περάσει πλέον δεν κρατάω το στόμα μου αφού πετάνε τις μπούρδες τους θα τους λέω και εγώ αυτά που σκέφτομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

παιδακια εκανα το τεστακι ωορηξιας αντε κ ξεκιναμεεεεεε... αν κ εχω ηδη ξεκινησει....

20191116_201936.jpg

Καλή επιτυχία! Σύντομα εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Στολίσαμε και φέτος! 12 υπέροχα χρόνια μαζί με τον άντρα μου! Μακάρι να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που θα περάσουμε μόνοι μας ?♥️ Εύχομαι μέχρι τα Χριστούγεννα να τους κάνουμε το ομορφότερο δώρο ??

DCFD16B6-C5FA-4CE8-98C3-AEC5CB67AF5E.jpeg

Εύχομαι κι εγώ γλυκιά μου τα επόμενα Χριστούγεννα να στέκεστε δίπλα σ' αυτό το υπέροχο δέντρο αγκαλιά με το νινακι σας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μην το συζητάμε τι λεει το στομα τοθς θα ακουσεις τα πιο κουλα πράγματα ... Και ειδικότερα αν σ εχεις πολλα παρε δώσε με γυναίκες ... Εμενα περσι μου ειπε μια πελάτισσα το πιο κουλο πράγμα στο κομμωτήριο (περσι ημουν 22) και τ μου ειπε ... "Εσυ λογο γονιδίων δεν θα κανείς ποτέ παιδιά ... " τις λεω τ εννοείται ? Και μ λεει "εισαι φισικη ξανθια με πολυ ξανθα μαλια καθαρο λευκο δερμα και μπλε ματια κ μου θες και να κανεις παιδια ? " και τις λεω δεμ εχω ακούσει κατι για τα γονίδια και τετοια ... Κ μου απαντάει " γιατι νομίζεις κοριτσι μ οι γιφτισες εχουν τοσα παιδια ??? Γιατι ειναι μελαχρινες και εχοθν γονίδια να στιριξουν τα μωρα τους " ..  Επρεπε να τις ελεγα κ εγω πως η βλακια ειναι κληρονομική και παει σύννεφο στην περίπτωση της αλλα έχει χαρεί που την αγαπαω την δουλειά μου και την θέλω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Καλα μην το συζητάμε τι λεει το στομα τοθς θα ακουσεις τα πιο κουλα πράγματα ... Και ειδικότερα αν σ εχεις πολλα παρε δώσε με γυναίκες ... Εμενα περσι μου ειπε μια πελάτισσα το πιο κουλο πράγμα στο κομμωτήριο (περσι ημουν 22) και τ μου ειπε ... "Εσυ λογο γονιδίων δεν θα κανείς ποτέ παιδιά ... " τις λεω τ εννοείται ? Και μ λεει "εισαι φισικη ξανθια με πολυ ξανθα μαλια καθαρο λευκο δερμα και μπλε ματια κ μου θες και να κανεις παιδια ? " και τις λεω δεμ εχω ακούσει κατι για τα γονίδια και τετοια ... Κ μου απαντάει " γιατι νομίζεις κοριτσι μ οι γιφτισες εχουν τοσα παιδια ??? Γιατι ειναι μελαχρινες και εχοθν γονίδια να στιριξουν τα μωρα τους " ..  Επρεπε να τις ελεγα κ εγω πως η βλακια ειναι κληρονομική και παει σύννεφο στην περίπτωση της αλλα έχει χαρεί που την αγαπαω την δουλειά μου και την θέλω.

 

Εεεε ε εεε όχι όχι όχι δεν το δέχεται ο ανθρώπινος εγκέφαλος μου !!! Τι λένε;;;; Τι λένε;;;;;;; Απλά φρικαρω!! ελπίζω να της έκανες καμία τούφα τουλάχιστον!!!διακριτά τουλάχιστον ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kι εγώ τα έχω πάρει αλλά πως λειτουργουν; Όταν εμφανίζεται 2η γραμμή είσαι στις γόνιμες;

Ναι και εγώ τα ίδια! Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει η δεύτερη να είναι το ίδιο σκούρα με την πρώτη ή πιο σκούρα. Και αυτό σημαινει ότι τις επόμενες 12-36 ώρες θα γίνει ωορρηξία.Οι επαφές λοιπόν πρέπει να γίνονται ιδανικά και την μέρα που θα το δούμε θετικό και τις επόμενες 2; Ή ανά μέρα παλι!; Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...