Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου ποιες είστε από Θεσσαλονίκη????? 

Ήμουν σίγουρη ότι είσαι βόρειο ελλαδιτισα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ναι κορίτσι μου Αθήνα είμαι !! Και να σου πω σκέφτεσαι να πας σε κέντρο εξωσωματικής η απλά γιατρό εξωσωματική;;

Έχω δύο γιατρούς στο νου μου,έναν που μου είπε η Τοkyo και έναν άλλο που μου σύστησε μια γνωστη.Και οι δύο είναι στο μητέρα στον τομέα της εξωσωματικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Έχω δύο γιατρούς στο νου μου,έναν που μου είπε η Τοkyo και έναν άλλο που μου σύστησε μια γνωστη.Και οι δύο είναι στο μητέρα στον τομέα της εξωσωματικης.

Ρε αγαπακι εάν θες πες μου καμία γνωμη μόλις πας γιατί και εγώ ψαχνομαι,!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@Dimitra91 νομίζω ότι αύριο πρέπει να κάνεις ένα τεστακι :-):-):-)

Δεν ειναι νωρις ομως? Εχω ακουσει παρα πολλες στον κυκλο μου που εκαναν τεστ κ εβγαιναν αρνητικα αλλα τελικα ηταν εγκυες! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου :)

Ελενακι μας τι έγινε με τη χοριακη σου βγήκε??, @Ελενακι12 

@Starrr μας εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να είσαι η πιο γλυκιά μανουλαααα..<3 

@Αννια27 κορίτσι μου προσπαθούμε από το Μάιο τον Αύγουστο είχα θετικό τεστακι αλλά απεβαλλα στην έκτη εβδομάδα και τώρα είμαστε στον δεύτερο μήνα που προσπαθούμε πάλι..δεν είναι πολύς καιρός αλλά η αγωνία και η ανυπομονησία δεν είναι λίγη..:) καλά να περάσετε στο τραπέζι και να πάρεις την @Ευάγγελοςτ Και οποία άλλη θέλει και να έρθετε Κρήτη για καφέδες :):) εγώ πάντως μάλλον θα ανέβω Αθήνα κάποια στιγμή το χειμώνα να κάνουμε μια βολτουλα..

τα κορίτσια μας που περιμένουν να μην έρθει τι κάνουν?? @Dimitra91 @Elenikon

 

Τίποτα ακόμα εγώ! Πέρα από το στήθος μου που πονάει κάπως και λίγο ροζ ανοιχτό που εχα δει στο σκουπισμα προχθές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τίποτα ακόμα εγώ! Πέρα από το στήθος μου που πονάει κάπως και λίγο ροζ ανοιχτό που εχα δει στο σκουπισμα προχθές....

Νομίζω ότι είναι πολύ θετικό αυτό γιατί αν τα ροζ ήταν προεορτια περιόδου θα έπρεπε να έχει κατέβει τόσες μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Μπραβο βρε Ελενάκι ! Θα εξελιχθει μια χαρα η εγκυμοσυνη σου και σε λιγους μηνες θα εχεις και το 2ο αστερακι σου στην αγκαλια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Μπράβο κοριτσαρα μου όλα τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι είναι πολύ θετικό αυτό γιατί αν τα ροζ ήταν προεορτια περιόδου θα έπρεπε να έχει κατέβει τόσες μέρες....

Ναι έτσι θέλω να πιστεύω και εγώ. Επίσης, ποτέ δεν είχα πριν τη περίοδο αιμα......Πάντα μου ερχόταν αμέσως.Τωρα δεν ξέρω μπορεί να έτυχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Τέλεια!? Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Μπράβο σου!!! Πολύ καλά νέα!!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβο βρε Ελενάκι ! Θα εξελιχθει μια χαρα η εγκυμοσυνη σου και σε λιγους μηνες θα εχεις και το 2ο αστερακι σου στην αγκαλια σου! 

Αγαπούλα μου ευχαριστώ πολύ αντε αύριο περιμένω εσένα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσαρα μου όλα τέλεια!!! 

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ αγάπη μου ❤️❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλεια!? Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! ?

Έτσι θέλω να πιστεύω κουκλίτσα μ σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο σου!!! Πολύ καλά νέα!!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!!?

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο σου!!! Πολύ καλά νέα!!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!!?

Εύχαριστω πολύ μωρό μ να είσαι καλά ???❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Τίποτα ακόμα εγώ! Πέρα από το στήθος μου που πονάει κάπως και λίγο ροζ ανοιχτό που εχα δει στο σκουπισμα προχθές....

Παρά πολύ καλό αυτό κορίτσι! Λογικά θα έπρεπε να σου είχε έρθει τώρα. Μια μέρα πριν να το καταλάβω αλλά δύο! Άντε να δούμε κι άλλο θετικό τεστακι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπούλα μου ευχαριστώ πολύ αντε αύριο περιμένω εσένα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Μακάρι κούκλα μου ❤️ αν και δεν έχω πολλές προσδοκίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Μπράβο ρε Ελενάκι μουυυυυ μπράβοοοοοο είδες που στο είπα ότι θα πάνε όλα τέλεια , έτοιμο το σπιτάκι του μωράκι σου !!!! ?‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Ναι έτσι θέλω να πιστεύω και εγώ. Επίσης, ποτέ δεν είχα πριν τη περίοδο αιμα......Πάντα μου ερχόταν αμέσως.Τωρα δεν ξέρω μπορεί να έτυχε 

Μακαααααρι να δούμε κι άλλο θετικό σύντομα!!!☺️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ ναι και έχω τόσο καιρό να πάω !!! Καλά να ξέρεις στην Κρήτη έχω κάνει της καλύτερες διακοπές στη ζωή μου!!! Μα τη άνθρωποι είστε εκεί τι φιλοξενία!! Τρομερή!!! Τα Χανιά απλά τα λάτρεψα

Να έρθεις την επόμενη φορά και ανατολικότερα στην δική μου την μεριά..όλη η Κρήτη είναι όμορφη και δεν χορταινεται.. να μας ξανάρθεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα από 4800 πήγε 8χιλαδες και κάτι οπότε προχωράμε πολύ καλά είμαι πολύ χαρούμενη κ ηρέμησα λίγο ???

Μπράβο ρε κοριτσαρα μου αντεεεε αντεεεε στείλε μπεμπεδοσκονη να πάρουμε σειρά όλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Να έρθεις την επόμενη φορά και ανατολικότερα στην δική μου την μεριά..όλη η Κρήτη είναι όμορφη και δεν χορταινεται.. να μας ξανάρθεις :)

Σε πια μεριά είσαι εσύ frogel μου; Σίγουρα θέλω να ξανά έρθω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...