Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τραπέζι;μμμ? Και τι καλό θα τους φτιάξεις;?? Σε ευχαριστώ πάντως χθές για τα λόγια σου. Είναι τιμή για εμένα να με θεωρούν καλή μητέρα. Πιστεύω ότι είναι τεράστια ευθύνη να φέρνεις ένα παιδί στον κόσμο και το κύριο μέλημα μου είναι να τον κάνω έναν καλό κι ευγενικό άνθρωπο. Χάρηκα πολύ που μου έγραψες ότι ναι θα γίνεις μητέρα! Αν το πιστέψεις εσύ θα γίνει...δεν υπάρχει περίπτωση να μην συμβεί!?

Αχχχ βρε κορίτσι μου να ξέρεις ότι από όσο έχω καταλάβει εδώ μέσα πραγματικά το πιστεύω ότι είσαι ένας ευγενής άνθρωπος με αρχές που θα της μεταφέρει στα παιδάκια του και δεν το λέω απλά για να το πω να ξέρεις!! και εγώ θεωρώ ότι τα παιδιά είναι τεράστιο θαύμα αλλά και τεράστια ευθύνη!! Έχουμε ευθύνη για τους ανθρώπους που δημιουργούμε γι'αυτό τον κόσμο !! Θα φτιάξω σπετζοφαι με ρύζι και μακαρόνια και σαλάτα του σεφ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια απορια ... Αληθεια η πλειοψηφία  δεν εχει συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ??? Λετε να εχω και εγω πιθανότητες ?

Όλες έχουμε πιθανότητες και εσύ κοριτσάκι μου γιατί όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ βρε κορίτσι μου να ξέρεις ότι από όσο έχω καταλάβει εδώ μέσα πραγματικά το πιστεύω ότι είσαι ένας ευγενής άνθρωπος με αρχές που θα της μεταφέρει στα παιδάκια του και δεν το λέω απλά για να το πω να ξέρεις!! και εγώ θεωρώ ότι τα παιδιά είναι τεράστιο θαύμα αλλά και τεράστια ευθύνη!! Έχουμε ευθύνη για τους ανθρώπους που δημιουργούμε γι'αυτό τον κόσμο !! Θα φτιάξω σπετζοφαι με ρύζι και μακαρόνια και σαλάτα του σεφ ?

Ειλικρινά και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα λόγια σου!? Πω πω είμαι και καλοφαγου! Κρίμα που είμαστε μακριά αλλιώς θα προσκαλούσα τον εαυτό μου μόνη μου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Mt3508: 10/11

Ελενικον: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

tzina819: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια απορια ... Αληθεια η πλειοψηφία  δεν εχει συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ??? Λετε να εχω και εγω πιθανότητες ?

Φυσικά και έχεις πιθανότητες γλυκιά μου! Ισχύει πιστεύω! Τα περισσότερα συμπτώματα έρχονται μετά την καθυστέρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ειλικρινά και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα λόγια σου!? Πω πω είμαι και καλοφαγου! Κρίμα που είμαστε μακριά αλλιώς θα προσκαλούσα τον εαυτό μου μόνη μου!❤️

Εάν έρθεις προς τα μέρη μας πολύ ευχαρίστως το σπίτι μου ανοιχτό :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 Οι περισσότεροι γυναίκες πριν την καθυστέρηση δεν νιώθουν τίποτα κορίτσι μου. Επίσης τις περισσότερες φορές τα συμπτώματα μοιάζουν τόσο με της περιόδου που σε μπερδεύουν. Εγώ όπως είχα πει και παλιά την πρώτη φορά δεν κατάλαβα τίποτα παρά μόνο είδα καφέ όταν περίμενα και την δεύτερη είχα μια δυο φορές πονακια περιόδου και υγρά. Περισσότερα το διαισθάνθηκα στο γιο μου παρά το ένιωσα στο σώμα μου. Μέχρι που πήγα να ακούσω την καρδιά δεν ένιωθα τίποτα. Σαν να μην είμαι έγκυος. Μετά βέβαια άρχισαν τα όργανα κι έκανα εμετό κάθε απόγευμα! Αν δεν την δεις ποτέ να μην σταματάς να ελπίζεις!?

 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όλες έχουμε πιθανότητες και εσύ κοριτσάκι μου γιατί όχι;

Να ξέρεις οποία κ να προσπαθεί για παιδάκι πάντα θα υπάρχουν πιθανότητες κορίτσι μου ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

 

Σας ευχαριστω κοριτσια μου!! Απογοητευομαι καθε φορα κ πιο πολυ..Μακαρι να ειναι αυτο το χροστουγεννιατικο δωρο μου..Μακαρι!! Θα βαλω τα δυνατα μου!!

Θα είναι μαρουλιτα μου πιστεψετο!! Κ εάν όχι θα στον επόμενο είπαμε όλες θα γίνουμε μανουλες :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εάν έρθεις προς τα μέρη μας πολύ ευχαρίστως το σπίτι μου ανοιχτό :-):-):-)

 Ευχαριστώ πολύ το ίδιο ισχυει κι από την μεριά μου!Αχ τώρα μου θύμησες το πρώτο ταξιδακι με τον άντρα μου. Μια ημέρα με παίρνει τηλέφωνο στις 10 το βράδυ και μου λέει" Πάμε Αθήνα για το τριήμερο!" ? Σε μια ώρα είχαμε φύγει κιόλας! Το πιο απρόοπτο ταξίδι που κάναμε ποτέ! Περάσαμε τέλεια! Παλιά κατεβαίναμε συχνά για να δούμε αγώνες! Του χρόνου να είμαστε καλά υποσχεθηκαμε να φέρουμε τον μικρό μας στο Αττικό πάρκο! Μακάρι να βρεθούμε κι από κοντά! Θα έχουμε την κοιλίτσα μας φουσκωμενη και θα κάνουμε βολτιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 Ευχαριστώ πολύ το ίδιο ισχυει κι από την μεριά μου!Αχ τώρα μου θύμησες το πρώτο ταξιδακι με τον άντρα μου. Μια ημέρα με παίρνει τηλέφωνο στις 10 το βράδυ και μου λέει" Πάμε Αθήνα για το τριήμερο!" ? Σε μια ώρα είχαμε φύγει κιόλας! Το πιο απρόοπτο ταξίδι που κάναμε ποτέ! Περάσαμε τέλεια! Παλιά κατεβαίναμε συχνά για να δούμε αγώνες! Του χρόνου να είμαστε καλά υποσχεθηκαμε να φέρουμε τον μικρό μας στο Αττικό πάρκο! Μακάρι να βρεθούμε κι από κοντά! Θα έχουμε την κοιλίτσα μας φουσκωμενη και θα κάνουμε βολτιτσα!

Αχχχ μωρέ κοριτσάκι μουυυ πόσο το θέλω αυτοοοοο!!!! Ναι ναι μην με ξεχάσεις οταν έρθεις στο λέω!!!! Θα χαρώ παρααααα πολύ !!! Και ειδικά εάν έχουμε και οι δύο φουσκωμένες κοιλιτσες!!! Και εάν έρθω προς τα μέρη σου σίγουρα θα σε ενημερώσω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου ποιες είστε από Θεσσαλονίκη????? 

Γειά σου Ελενάκι! Καταρχήν σου εύχομαι έναν τέλειο διπλασιασμό στη χοριακη σου. Η πρώτη τιμή για την 5η εβδομάδα είναι σούπερ! Το νινακι μεγαλώνει τέλεια! Προγεστερόνη δεν σου έβαλε; Εγώ δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά είμαι γειτόνισσα! Είμαι από Κατερίνη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά είμαι κ εγώ κουκλάκι μου εδώ σπιτάκι παίζω με το σκυλάκο μου και θα κάνω δουλίτσες γιατί έχω τραπέζι το βράδυ σε κάτι φίλους!!! Πάντως ψυχολογικά είμαι πολύ καλά απλά σκέφτομαι ότι όλα θα γίνουν ,απλά θα κάνουμε λίγο υπομονή να μαζέψουμε λεφτά και μετά θα ξεκινήσουμε διαδικασίες!!

Κορίτσι μου μπράβο που το βλέπεις έτσι!Και εγώ στην ίδια φάση με εσένα είμαι.Αρχιζουμε κ εμείς την οικονομία.Καλα να περάσετε στο τραπέζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλημέραααα! 15 με 20 ήταν το καλό και στο δικό μου εργαστήριο. Κι εγώ πιστεύω θα μου δώσει χαπακι.. την ωορρηξία σου την βρίσκεις με τεστ ωορρηξίας;

όχι έκανα υπέρηχο στη γιατρό μου..,αλλά αυτό τοο μήνα σταμάτησα γιατί νομίζω πιέστηκα από τη μια τα χάπια κ οι προσπάθειες με serpafar κ από την άλλη κάθε μέρα υπέρηχους είπα να μη το ζορίζω τόσο... να τ αφήσω λίγο πιο χαλαρά έτσι κ αλλιώς ό,τι ήταν να το φτιάξω το έφτιαξα χαχαα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσι μου μπράβο που το βλέπεις έτσι!Και εγώ στην ίδια φάση με εσένα είμαι.Αρχιζουμε κ εμείς την οικονομία.Καλα να περάσετε στο τραπέζι!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εσύ τι θέμα έχεις; συγνώμη εάν μας το έχεις ξανά αναφέρει και δεν το θυμάμαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εσύ τι θέμα έχεις; συγνώμη εάν μας το έχεις ξανά αναφέρει και δεν το θυμάμαι !!

Δεν περιραζει που δεν το θυμάσαι καλε.Αθηνα είσαι;Ο γιατρός μας απέκλεισε φυσική σύλληψη με το σπέρμα του άνδρα μου.4 εκατομμύρια ανά ml και συνολικά 24 εκατομμύρια.Την προηγούμενη εβδομάδα το μάθαμε κ πάμε σε άλλες διαδικασίες,ουρολόγο εξωσωματικο κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου :)

Ελενακι μας τι έγινε με τη χοριακη σου βγήκε??, @Ελενακι12 

@Starrr μας εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να είσαι η πιο γλυκιά μανουλαααα..<3 

@Αννια27 κορίτσι μου προσπαθούμε από το Μάιο τον Αύγουστο είχα θετικό τεστακι αλλά απεβαλλα στην έκτη εβδομάδα και τώρα είμαστε στον δεύτερο μήνα που προσπαθούμε πάλι..δεν είναι πολύς καιρός αλλά η αγωνία και η ανυπομονησία δεν είναι λίγη..:) καλά να περάσετε στο τραπέζι και να πάρεις την @Ευάγγελοςτ Και οποία άλλη θέλει και να έρθετε Κρήτη για καφέδες :):) εγώ πάντως μάλλον θα ανέβω Αθήνα κάποια στιγμή το χειμώνα να κάνουμε μια βολτουλα..

τα κορίτσια μας που περιμένουν να μην έρθει τι κάνουν?? @Dimitra91 @Elenikon

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Δεν περιραζει που δεν το θυμάσαι καλε.Αθηνα είσαι;Ο γιατρός μας απέκλεισε φυσική σύλληψη με το σπέρμα του άνδρα μου.4 εκατομμύρια ανά ml και συνολικά 24 εκατομμύρια.Την προηγούμενη εβδομάδα το μάθαμε κ πάμε σε άλλες διαδικασίες,ουρολόγο εξωσωματικο κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο..

 

Ναι κορίτσι μου Αθήνα είμαι !! Και να σου πω σκέφτεσαι να πας σε κέντρο εξωσωματικής η απλά γιατρό εξωσωματική;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου :)

Ελενακι μας τι έγινε με τη χοριακη σου βγήκε??, @Ελενακι12 

@Starrr μας εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να είσαι η πιο γλυκιά μανουλαααα..<3 

@Αννια27 κορίτσι μου προσπαθούμε από το Μάιο τον Αύγουστο είχα θετικό τεστακι αλλά απεβαλλα στην έκτη εβδομάδα και τώρα είμαστε στον δεύτερο μήνα που προσπαθούμε πάλι..δεν είναι πολύς καιρός αλλά η αγωνία και η ανυπομονησία δεν είναι λίγη..:) καλά να περάσετε στο τραπέζι και να πάρεις την @Ευάγγελοςτ Και οποία άλλη θέλει και να έρθετε Κρήτη για καφέδες :):) εγώ πάντως μάλλον θα ανέβω Αθήνα κάποια στιγμή το χειμώνα να κάνουμε μια βολτουλα..

τα κορίτσια μας που περιμένουν να μην έρθει τι κάνουν?? @Dimitra91 @Elenikon

 

Frogel μου να ξέρεις ότι έχω την εντύπωση ότι τα Χριστούγεννα θα έχεις και εσύ δωράκι ? απλά έχω μια διαίσθηση χιχι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου :)

Ελενακι μας τι έγινε με τη χοριακη σου βγήκε??, @Ελενακι12 

@Starrr μας εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να είσαι η πιο γλυκιά μανουλαααα..<3 

@Αννια27 κορίτσι μου προσπαθούμε από το Μάιο τον Αύγουστο είχα θετικό τεστακι αλλά απεβαλλα στην έκτη εβδομάδα και τώρα είμαστε στον δεύτερο μήνα που προσπαθούμε πάλι..δεν είναι πολύς καιρός αλλά η αγωνία και η ανυπομονησία δεν είναι λίγη..:) καλά να περάσετε στο τραπέζι και να πάρεις την @Ευάγγελοςτ Και οποία άλλη θέλει και να έρθετε Κρήτη για καφέδες :):) εγώ πάντως μάλλον θα ανέβω Αθήνα κάποια στιγμή το χειμώνα να κάνουμε μια βολτουλα..

τα κορίτσια μας που περιμένουν να μην έρθει τι κάνουν?? @Dimitra91 @Elenikon

 

Ααα και εάν ανέβεις Αθήνα σε περιμένω :-):-) να με ειδοποίηση ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Frogel μου να ξέρεις ότι έχω την εντύπωση ότι τα Χριστούγεννα θα έχεις και εσύ δωράκι ? απλά έχω μια διαίσθηση χιχι :-)

Αμήν να χεις δίκιο κι εγώ θα έρθω Αθήνα να σου κάνω το τραπέζι..ποιο τραπέζι στα μπουζούκια θα πάμε χαχαχαχαχχα :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Αμήν να χεις δίκιο κι εγώ θα έρθω Αθήνα να σου κάνω το τραπέζι..ποιο τραπέζι στα μπουζούκια θα πάμε χαχαχαχαχχα :))

Αχ ναι και έχω τόσο καιρό να πάω !!! Καλά να ξέρεις στην Κρήτη έχω κάνει της καλύτερες διακοπές στη ζωή μου!!! Μα τη άνθρωποι είστε εκεί τι φιλοξενία!! Τρομερή!!! Τα Χανιά απλά τα λάτρεψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel

Δε ξερω βρε κοριτσι μου τι να σου πω!? Ειδα σημερα λιγο περισσοτερο ροζ στο χαρτι. Απο τοτε όλο νιωθω οτι κατι εχω, παω να δω δεν εχω τπτ περα απο καφε ιχνη. Εχω πόνους περιοδου που κ που .... ?

θεωρω οτι θα αδιαθετησω κανονικα και απλα ο κυκλος μου μου κανει νερα.

Ελπιζω η @Elenikon να εχει πιο ξεκαθαρα νεα ?

@Ελενακι12 Βγηκε η χοριακη σου??

@Αννια27 Ναι ειμαστε υπεροχοι εμεις οι Κρητικοι ?? .Καλα να περασετε στο τραπεζι!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...