Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

κοριτσιαααααα η @Starrr γενναααειιι!!! είναι στο μαιευτήριο!! Κάντε μια προσευχουλα να πάρει γρήγορα το  μπουμπούκι της αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιαααααα η @Starrr γενναααειιι!!! είναι στο μαιευτήριο!! Κάντε μια προσευχουλα να πάρει γρήγορα το  μπουμπούκι της αγκαλιά! 

Με ένα πόνο!!!!! @Starrr Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μαρουλιτα μου δεν πειράζει κοριτσάκι μου απλά θέλει να σου κάνει Χριστούγεννιατικο δωράκι γι'αυτό δεν ήρθε αυτό τον μήνα ,τον επόμενο για να έχεις και το δώρο των Χριστουγέννων :-) !!μόνο να μην ανχωνεσαι!!!

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ψυχούλα μου μην απογοητεύεσαι πάμε γερά για τον άλλο μηνα.... Όλα θα πάνε καλα??❤️

Σας ευχαριστω κοριτσια μου!! Απογοητευομαι καθε φορα κ πιο πολυ..Μακαρι να ειναι αυτο το χροστουγεννιατικο δωρο μου..Μακαρι!! Θα βαλω τα δυνατα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιαααααα η @Starrr γενναααειιι!!! είναι στο μαιευτήριο!! Κάντε μια προσευχουλα να πάρει γρήγορα το  μπουμπούκι της αγκαλιά! 

Με το καλό @Starrr !! Ολα να πανε καλα κοριτσι μου!!!

Σαν χθες θυμαμαι τι μερα που κοντευε να τρελαθει απο χαρα με το θετικο της τεστακι και δες που φτασαμε... Συγκινηθηκα!!! Η Παναγια μαζι σου κουκλα μου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Με το καλό @Starrr !! Ολα να πανε καλα κοριτσι μου!!!

Σαν χθες θυμαμαι τι μερα που κοντευε να τρελαθει απο χαρα με το θετικο της τεστακι και δες που φτασαμε... Συγκινηθηκα!!! Η Παναγια μαζι σου κουκλα μου!!!

 

Με το καλό το κορίτσι μαςςςςςς όλα να πάνε καλά κ με έναν πόνο εύχομαι η Παναγίτσα μαζί τους?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! starrr με το καλό να γεννήσεις !! Να πάνε όλα τέλεια!! Εγώ σήμερα είμαι καθαρή. Αυτά τα ροζ που είχα δει δεν ξέρω τελικά αν είναι προμήνυμα της περιόδου όπως λένε κάποια κορίτσια ή εγκυμοσύνης. Πάντα μου έρχεται αμέσως εμένα, δεν έχει ξανασυμβεί αυτό. Επίσης από όσο ξέρω έχει σημασία αν το αίμα αυτό είναι καθαρό και αν αυξάνεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! starrr με το καλό να γεννήσεις !! Να πάνε όλα τέλεια!! Εγώ σήμερα είμαι καθαρή. Αυτά τα ροζ που είχα δει δεν ξέρω τελικά αν είναι προμήνυμα της περιόδου όπως λένε κάποια κορίτσια ή εγκυμοσύνης. Πάντα μου έρχεται αμέσως εμένα, δεν έχει ξανασυμβεί αυτό. Επίσης από όσο ξέρω έχει σημασία αν το αίμα αυτό είναι καθαρό και αν αυξάνεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! starrr με το καλό να γεννήσεις !! Να πάνε όλα τέλεια!! Εγώ σήμερα είμαι καθαρή. Αυτά τα ροζ που είχα δει δεν ξέρω τελικά αν είναι προμήνυμα της περιόδου όπως λένε κάποια κορίτσια ή εγκυμοσύνης. Πάντα μου έρχεται αμέσως εμένα, δεν έχει ξανασυμβεί αυτό. Επίσης από όσο ξέρω έχει σημασία αν το αίμα αυτό είναι καθαρό και αν αυξάνεται ...

Αυτό είναι ένα πάρα πολύ καλό σημάδι.... Αύριο κάνε ένα τεστ εάν θέλεις βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αυτό είναι ένα πάρα πολύ καλό σημάδι.... Αύριο κάνε ένα τεστ εάν θέλεις βέβαια 

Το σκέφτομαι να κάνω. Από την άλλη επειδή δεν έχω και απόλυτα σταθερό κύκλο λέω μήπως είναι νωρίς.. Μακάρι όλες να είμαστε σύντομα εγγυουλες!! Και σε σενα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλα μ για εμένα πρόσεχε μην κουράζεσαι γτ μπορεί ν είναι κ εμφύτευση... Αύριο περιμένεις οπότε δες κ αύριο πως θα είσαι κ κανε ένα τεστακι.... Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μ τώρα πάω για χοριακή εύχομαι να είναι όλα καλά ❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου! Θα προσπαθήσω να προσέξω όσο είναι εφικτό και βλέπουμε! Παντως και σημερα μολις ειδα οτι επικρατει η ιδια κατασταση καφε ίχνη στο χαρτι!

Καλά αποτελέσματα ατην χοριακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Το σκέφτομαι να κάνω. Από την άλλη επειδή δεν έχω και απόλυτα σταθερό κύκλο λέω μήπως είναι νωρίς.. Μακάρι όλες να είμαστε σύντομα εγγυουλες!! Και σε σενα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη..!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μ κοριτσάκι τα καλύτερα εύχομαι για όλες σας.... Κοιτα εάν αυτά τα ροζ είναι εμφύτευση τότε πιστεύω θα δείξει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Θα προσπαθήσω να προσέξω όσο είναι εφικτό και βλέπουμε! Παντως και σημερα μολις ειδα οτι επικρατει η ιδια κατασταση καφε ίχνη στο χαρτι!

Καλά αποτελέσματα ατην χοριακη σου!

Δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι 90%εισαι με αυτά τα συμπτώματα κ παίζει ρόλο αν τα βλέπεις μόνο στο χαρτι η μόνο στο εσώρουχο έτσι έχω καταλάβει κ από εμένα κ από άλλες κοπέλες... Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου να είσαι καλα θα σας ενημερώσω ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιαααααα η @Starrr γενναααειιι!!! είναι στο μαιευτήριο!! Κάντε μια προσευχουλα να πάρει γρήγορα το  μπουμπούκι της αγκαλιά! 

@Starrr κοριτσι μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα τελεια !!! Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια !!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απορια ... Αληθεια η πλειοψηφία  δεν εχει συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ??? Λετε να εχω και εγω πιθανότητες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

@Starrr κοριτσι μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα τελεια !!! Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια !!! ??????????

Να πανε ολα καλα στην κοπελα και στο βρεφακι της ... Και στα δικα μας οι υπόλοιπες !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου :-)

@Starrr μου με το καλοοοο ελπίζω να έχεις ήδη γεννήσει πιο εύκολα από ποτέ και με ένα γερό μωράκι , περιμένουμε νέα σου , είμαστε όλες μαζί σου!!!! 

@Elenikon εύχομαι σύντομα να μας ποσταρεις θετικοοοο τεστακι!! Εγώ τα βρίσκω όσα λες πολύ θετικά!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου :-)

@Starrr μου με το καλοοοο ελπίζω να έχεις ήδη γεννήσει πιο εύκολα από ποτέ και με ένα γερό μωράκι , περιμένουμε νέα σου , είμαστε όλες μαζί σου!!!! 

@Elenikon εύχομαι σύντομα να μας ποσταρεις θετικοοοο τεστακι!! Εγώ τα βρίσκω όσα λες πολύ θετικά!! :-)

 

Σε ευχαριστώ πολύ!! ❤️Μακάρι,! Για όλες τα καλύτερα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@Ελενακι12 Καλημέραααα κουκλάκι μου περιμένουμε νέα σου ,πως είσαι σήμερα;;

Καλημέρα κουκλίτσα μου... Είμαι καλά όσο μπορώ ξάπλα έχω σκούρες καφές σταγόνες αλλά μην φανταστείς 2 3 σταγόνες όλη μέρα νομίζω αυτό είναι καλό ????εσύ πως είσαι κοπέλα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλίτσα μου... Είμαι καλά όσο μπορώ ξάπλα έχω σκούρες καφές σταγόνες αλλά μην φανταστείς 2 3 σταγόνες όλη μέρα νομίζω αυτό είναι καλό ????εσύ πως είσαι κοπέλα μου? 

Καλά είμαι κ εγώ κουκλάκι μου εδώ σπιτάκι παίζω με το σκυλάκο μου και θα κάνω δουλίτσες γιατί έχω τραπέζι το βράδυ σε κάτι φίλους!!! Πάντως ψυχολογικά είμαι πολύ καλά απλά σκέφτομαι ότι όλα θα γίνουν ,απλά θα κάνουμε λίγο υπομονή να μαζέψουμε λεφτά και μετά θα ξεκινήσουμε διαδικασίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά είμαι κ εγώ κουκλάκι μου εδώ σπιτάκι παίζω με το σκυλάκο μου και θα κάνω δουλίτσες γιατί έχω τραπέζι το βράδυ σε κάτι φίλους!!! Πάντως ψυχολογικά είμαι πολύ καλά απλά σκέφτομαι ότι όλα θα γίνουν ,απλά θα κάνουμε λίγο υπομονή να μαζέψουμε λεφτά και μετά θα ξεκινήσουμε διαδικασίες!!

Μπράβο αγάπη μου έτσι να σκέφτεσαι.... Όλα καλά θα πανε κ πότε μην χάνεις την ελπίδα σου θα μου πεις ποια μιλάει αλλά νομίζω πως έκανα λάθος που ήμουν απαισιόδοξη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχα μα τι ζουζούνα είναι αυτή καλέ..είναι τέλειο που έρχεται σε επαφή με το σκυλάκι σου από τόσο μικρή..τα χαίρομαι τα πιτσιρίκια που δεν φοβούνται και παίζουν..είναι τόσο όμορφες αυτές οι σχέσεις..<3

Πώς είσαι εσύ σήμερα κορίτσι μου??εγώ τελείωσα περιοδοοοο..έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη να πάω σε έναν εξωτερικό γυναικολο να με κατευθύνει γιατί αυτός που έχω στο νοσοκομείο έχει τόση δουλειά κι εγώ θέλω να ασχοληθεί κάποιος μαζί μου να κρατήσω υπό έλεγχο οποιοδήποτε άγχος και φόβο..

Καλό σαββατοκύριακο να έχετε όμορφες κυρίες μου όλες..<3

Καλημέρα frogel μου γλυκό μου κορίτσι μια χαρά είμαι κ εγώ ! Καλά θα κάνεις να έχεις και εάν εξωτερικό γιατρό !! Βρε αγάπη μου θυμησε μου πόσο καιρό προσπαθείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά είμαι κ εγώ κουκλάκι μου εδώ σπιτάκι παίζω με το σκυλάκο μου και θα κάνω δουλίτσες γιατί έχω τραπέζι το βράδυ σε κάτι φίλους!!! Πάντως ψυχολογικά είμαι πολύ καλά απλά σκέφτομαι ότι όλα θα γίνουν ,απλά θα κάνουμε λίγο υπομονή να μαζέψουμε λεφτά και μετά θα ξεκινήσουμε διαδικασίες!!

Τραπέζι;μμμ? Και τι καλό θα τους φτιάξεις;?? Σε ευχαριστώ πάντως χθές για τα λόγια σου. Είναι τιμή για εμένα να με θεωρούν καλή μητέρα. Πιστεύω ότι είναι τεράστια ευθύνη να φέρνεις ένα παιδί στον κόσμο και το κύριο μέλημα μου είναι να τον κάνω έναν καλό κι ευγενικό άνθρωπο. Χάρηκα πολύ που μου έγραψες ότι ναι θα γίνεις μητέρα! Αν το πιστέψεις εσύ θα γίνει...δεν υπάρχει περίπτωση να μην συμβεί!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elephant είπε:

Αχ βρε κορίτσια, πάλι δεν νιώθω τίποτα διαφορετικό από τους αλλους μήνες και νομίζω ότι πάλι δεν θα εχει συμβεί τιποτα.

 Οι περισσότεροι γυναίκες πριν την καθυστέρηση δεν νιώθουν τίποτα κορίτσι μου. Επίσης τις περισσότερες φορές τα συμπτώματα μοιάζουν τόσο με της περιόδου που σε μπερδεύουν. Εγώ όπως είχα πει και παλιά την πρώτη φορά δεν κατάλαβα τίποτα παρά μόνο είδα καφέ όταν περίμενα και την δεύτερη είχα μια δυο φορές πονακια περιόδου και υγρά. Περισσότερα το διαισθάνθηκα στο γιο μου παρά το ένιωσα στο σώμα μου. Μέχρι που πήγα να ακούσω την καρδιά δεν ένιωθα τίποτα. Σαν να μην είμαι έγκυος. Μετά βέβαια άρχισαν τα όργανα κι έκανα εμετό κάθε απόγευμα! Αν δεν την δεις ποτέ να μην σταματάς να ελπίζεις!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσιαααααα η @Starrr γενναααειιι!!! είναι στο μαιευτήριο!! Κάντε μια προσευχουλα να πάρει γρήγορα το  μπουμπούκι της αγκαλιά! 

Με το καλό να έρθει το μπουμπουκακι της στο κόσμο! Ο θεός μαζί της! Με έναν πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...