Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

Αχ βρε κορίτσια, πάλι δεν νιώθω τίποτα διαφορετικό από τους αλλους μήνες και νομίζω ότι πάλι δεν θα εχει συμβεί τιποτα.

Εεεεππππ δεν θέλω απαισιοδοξία η πλειοψηφία δεν έχει συμπτώματα πριν την καθυστέρηση..ποτέ περιμένεις να μην σου έρθει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου η τιμή της χοριακη είναι 4.800 αύριο το πρωί θα κάνω κ την δεύτερη 

Μπράβο κοριτσάρα μου η χοριακη σου είναι τελειααα!!! Θα έχεις ένα μεγάλο και γερό μωράκι γρήγορα στην αγκαλιά σου :-) !!! Ελενακο μου δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι όλα πάνε καλά σταμάτησε και το αίμα και προχωράμε τέλεια !!! Να σκέφτεσαι μόνο ότι το σπορακι σου μεγαλώνει και χτίζει το σπιτάκι του μέσα στην κοιλίτσα σου για τα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Ελενακι12 κορίτσι μου όμορφο σου εύχομαι αύριο μια ακόμα τεράστια χοριακη και όλα θα πάνε καλά βήμα βήμα..είμαστε όλες μαζί σου νοητικά..να χαίρεστε τους άντρες σας @lactaki κ @Lacostaki..

 

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μ να σαι καλά ψυχούλα μουυυ?????θα σας ενημερώσω αύριο θα πάω πρωί πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου η χοριακη σου είναι τελειααα!!! Θα έχεις ένα μεγάλο και γερό μωράκι γρήγορα στην αγκαλιά σου :-) !!! Ελενακο μου δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι όλα πάνε καλά σταμάτησε και το αίμα και προχωράμε τέλεια !!! Να σκέφτεσαι μόνο ότι το σπορακι σου μεγαλώνει και χτίζει το σπιτάκι του μέσα στην κοιλίτσα σου για τα καλά ?

Αχ μπουμπούκι μου πόσο όμορφα τα λες..???.. Εγώ θα παλέψω γιαυτό το μωράκι αν χρειαστεί έτσι μου φαίνεται κ εμένα ότι είναι καλά θα δούμε αύριο θα πάω πρωί πρωι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Αννια27 νεα ημερομηνια 3/12...γιατι ναι, αδιαθετησα και παλι..? κ νωριτερα απ οτι περιμενα.. ??

Μαρουλιτα μου δεν πειράζει κοριτσάκι μου απλά θέλει να σου κάνει Χριστούγεννιατικο δωράκι γι'αυτό δεν ήρθε αυτό τον μήνα ,τον επόμενο για να έχεις και το δώρο των Χριστουγέννων :-) !!μόνο να μην ανχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

Αχ βρε κορίτσια, πάλι δεν νιώθω τίποτα διαφορετικό από τους αλλους μήνες και νομίζω ότι πάλι δεν θα εχει συμβεί τιποτα.

Αρχικά όπως είπε και η πολυαγαπημένη frogel γιατί ανχωνεσαι;;εδώ θέλουμε να μην ανχωνεται καμία σας!! Και όντως η αλήθεια είναι ότι παρά πολλές κοπέλες δεν είχαν κανένα σύμπτωμα και ήταν κανονικότητα εγκυουλες!! Οπότε αισιοδοξία και θα έχουμε το σπορακι μας!! Στο εύχομαι ολόψυχα να μας πεις ευχαριστα!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχ μπουμπούκι μου πόσο όμορφα τα λες..???.. Εγώ θα παλέψω γιαυτό το μωράκι αν χρειαστεί έτσι μου φαίνεται κ εμένα ότι είναι καλά θα δούμε αύριο θα πάω πρωί πρωι??

Όλα τέλεια θα είναι περιμένω νέα σου γλυκάκι μου :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Αννια27 νεα ημερομηνια 3/12...γιατι ναι, αδιαθετησα και παλι..? κ νωριτερα απ οτι περιμενα.. ??

Ψυχούλα μου μην απογοητεύεσαι πάμε γερά για τον άλλο μηνα.... Όλα θα πάνε καλα??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Mt3508: 10/11

Ελενικον: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Mt3508: 10/11

Ελενικον: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Dimitra91 πως είσαι κοπέλα μου????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Εεεεππππ δεν θέλω απαισιοδοξία η πλειοψηφία δεν έχει συμπτώματα πριν την καθυστέρηση..ποτέ περιμένεις να μην σου έρθει??

Έχεις δίκιο, χαζομάρες.περιμενω στις 12/11. Ενώ ο τον καιρό είμαι μια χαρά ,ε εκείνες τις μέρες με πιάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακούστε (η μάλλον δείτε) να γελάσετε!! Είχε έρθει το απόγευμα στο σπίτι η αδελφή του άντρα μου και μας άφησε λίγο την ανιψιά να την προσέχουμε γιατί είχε κάτι δουλειές!! Η οποία μικρή είναι δύο χρόνων ένα καταξανθο κουκλάκι που το στόμα της πάει ροδάνι και ψευδηζει κιόλας που με τρελαίνει!! Κάθεται στον καναπέ με τον Όσκαρ (σκύλος μου) και επειδή ο καημένος ήθελε να παίξει μαζί της άρχισε να την κοιτάει στα μάτια και να κλαψουριζει! Απάντηση της μικρής:

ο οχαρ κλαει, μην φοβάσαι οχαρ εγώ είμαι!!!?

Επόμενος επικός διάλογος :

οχαρ κάτσε!! Μπλαβο οχαρ!!(του πέταγε κάτι χαρτοπετσέτες λοιπόν και την πιάνω και της λέω ,αγάπη μου δεν κάνει να του δίνεις χαρτοπετσέτες γιατί εάν της φάει θα αρρωστήσει και θα κάνει εμετό, θες να αρρωστήσει;; Και γυρνάει προς τον Όσκαρ με ύφος λυπητερό

-θυγνωμη οχαρ!!!??

Τρελαθηκααααα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αρχικά όπως είπε και η πολυαγαπημένη frogel γιατί ανχωνεσαι;;εδώ θέλουμε να μην ανχωνεται καμία σας!! Και όντως η αλήθεια είναι ότι παρά πολλές κοπέλες δεν είχαν κανένα σύμπτωμα και ήταν κανονικότητα εγκυουλες!! Οπότε αισιοδοξία και θα έχουμε το σπορακι μας!! Στο εύχομαι ολόψυχα να μας πεις ευχαριστα!!! :-)

Να είσαι καλά. Απλές απαισιόδοξες σκέψεις χωρίς λόγο..Σε ευχαριστω πολύ για τα όμορφα λόγια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια ακούστε (η μάλλον δείτε) να γελάσετε!! Είχε έρθει το απόγευμα στο σπίτι η αδελφή του άντρα μου και μας άφησε λίγο την ανιψιά να την προσέχουμε γιατί είχε κάτι δουλειές!! Η οποία μικρή είναι δύο χρόνων ένα καταξανθο κουκλάκι που το στόμα της πάει ροδάνι και ψευδηζει κιόλας που με τρελαίνει!! Κάθεται στον καναπέ με τον Όσκαρ (σκύλος μου) και επειδή ο καημένος ήθελε να παίξει μαζί της άρχισε να την κοιτάει στα μάτια και να κλαψουριζει! Απάντηση της μικρής:

ο οχαρ κλαει, μην φοβάσαι οχαρ εγώ είμαι!!!?

Επόμενος επικός διάλογος :

οχαρ κάτσε!! Μπλαβο οχαρ!!(του πέταγε κάτι χαρτοπετσέτες λοιπόν και την πιάνω και της λέω ,αγάπη μου δεν κάνει να του δίνεις χαρτοπετσέτες γιατί εάν της φάει θα αρρωστήσει και θα κάνει εμετό, θες να αρρωστήσει;; Και γυρνάει προς τον Όσκαρ με ύφος λυπητερό

-θυγνωμη οχαρ!!!??

Τρελαθηκααααα !!!!

Χαχαχαχαχαχα μα τι ζουζούνα είναι αυτή καλέ..είναι τέλειο που έρχεται σε επαφή με το σκυλάκι σου από τόσο μικρή..τα χαίρομαι τα πιτσιρίκια που δεν φοβούνται και παίζουν..είναι τόσο όμορφες αυτές οι σχέσεις..<3

Πώς είσαι εσύ σήμερα κορίτσι μου??εγώ τελείωσα περιοδοοοο..έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη να πάω σε έναν εξωτερικό γυναικολο να με κατευθύνει γιατί αυτός που έχω στο νοσοκομείο έχει τόση δουλειά κι εγώ θέλω να ασχοληθεί κάποιος μαζί μου να κρατήσω υπό έλεγχο οποιοδήποτε άγχος και φόβο..

Καλό σαββατοκύριακο να έχετε όμορφες κυρίες μου όλες..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Dimitra91 πως είσαι κοπέλα μου????? 

Χάθηκα σημερα λιγο, έτρεχα με τη δουλειά?! Ετσι κι ετσι θα ελεγα και για να σου πω αλήθεια θεωρώ πως θα αδιαθετησω αργα η συντομα. Το απόγευμα ειχα παλι κατι λιγα κλασσικά καφέ αλλά πριν είδα (στο χαρτι παντα) και λιγο ελαφρώς ροζ και έχω κ ενοχλήσεις οπότε το βλέπω να αχνοφαίνεται ??

Ελπιζω η εγκυμοσυνη σου να εξελίσσεται τελειαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Χάθηκα σημερα λιγο, έτρεχα με τη δουλειά?! Ετσι κι ετσι θα ελεγα και για να σου πω αλήθεια θεωρώ πως θα αδιαθετησω αργα η συντομα. Το απόγευμα ειχα παλι κατι λιγα κλασσικά καφέ αλλά πριν είδα (στο χαρτι παντα) και λιγο ελαφρώς ροζ και έχω κ ενοχλήσεις οπότε το βλέπω να αχνοφαίνεται ??

Ελπιζω η εγκυμοσυνη σου να εξελίσσεται τελειαααα!

Καλημέρα κουκλα μ για εμένα πρόσεχε μην κουράζεσαι γτ μπορεί ν είναι κ εμφύτευση... Αύριο περιμένεις οπότε δες κ αύριο πως θα είσαι κ κανε ένα τεστακι.... Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μ τώρα πάω για χοριακή εύχομαι να είναι όλα καλά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια ακούστε (η μάλλον δείτε) να γελάσετε!! Είχε έρθει το απόγευμα στο σπίτι η αδελφή του άντρα μου και μας άφησε λίγο την ανιψιά να την προσέχουμε γιατί είχε κάτι δουλειές!! Η οποία μικρή είναι δύο χρόνων ένα καταξανθο κουκλάκι που το στόμα της πάει ροδάνι και ψευδηζει κιόλας που με τρελαίνει!! Κάθεται στον καναπέ με τον Όσκαρ (σκύλος μου) και επειδή ο καημένος ήθελε να παίξει μαζί της άρχισε να την κοιτάει στα μάτια και να κλαψουριζει! Απάντηση της μικρής:

ο οχαρ κλαει, μην φοβάσαι οχαρ εγώ είμαι!!!?

Επόμενος επικός διάλογος :

οχαρ κάτσε!! Μπλαβο οχαρ!!(του πέταγε κάτι χαρτοπετσέτες λοιπόν και την πιάνω και της λέω ,αγάπη μου δεν κάνει να του δίνεις χαρτοπετσέτες γιατί εάν της φάει θα αρρωστήσει και θα κάνει εμετό, θες να αρρωστήσει;; Και γυρνάει προς τον Όσκαρ με ύφος λυπητερό

-θυγνωμη οχαρ!!!??

Τρελαθηκααααα !!!!

Χαχαχαχαχαχ καλημέρα κούκλα μου πόσο γελασα.... Αχ ψυχούλα μ γλυκιά τρελενομαι όταν μιλάνε έτσι πως κ πως ανυπομονώ να μιλήσει ο γιος μ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια!!!! 

Εμένα μπορείτε να με βγάλετε από το πινακάκι.. αδιαθέτησα!?

Σας στέλνω αγωνιστικούς [smilie=wave.gif]χαιρετισμούς και πολλά φιλιά!!!

Δεν το βάζουμε κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου ! 29η ημέρα σήμερα και στο σκούπισμα μου έχω ροζ υγρά! Τι να πω έρχεται και αυτόν τον μήνα η ακατανόμαστη! Πραγματικά δεν ξέρω εάν πρέπει να απογοητευτώ,να κλάψω  ή απλά να το πάρω ως ένα απλό γεγονός! Κάθε μήνα η ίδια κατάσταση! Και δεν ξέρω για πιο να πρωτο λυπηθώ που ούτε αυτό το μήνα θα έχουμε σποράκι ή που πάλι θα δω στα μάτια του άντρα μου αυτή την απογοήτευση! Κάναμε ότι μπορούσαμε!

Συγγνωμη για το μονόλογο αλλά πάλι με πήρε το παράπονο και δεν θα μπορώ να το πω γιατί δεν θέλω να δείξω στον άντρα μου ποσό με στεναχωρεί που πάλι θα έρθει η ακατανόμαστη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

ποιες είναι οι μετρήσεις του εργαστηρίου σου?? σ εμένα 15 με 20 ήταν το καλό.. αν είναι έτσι είναι αρκετά χαμηλή.. μη σε αγχώνει κ εμένα ήταν 8 κ 10 δύο μήνες που έκανα εξετάσεις.. μετά την ωορηξία παίρνω χαπάκι προγεστερόνης κ τσουπ όλα καλά!!! το φτιάχνεις κ αυτόο

Καλημέραααα! 15 με 20 ήταν το καλό και στο δικό μου εργαστήριο. Κι εγώ πιστεύω θα μου δώσει χαπακι.. την ωορρηξία σου την βρίσκεις με τεστ ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου ! 29η ημέρα σήμερα και στο σκούπισμα μου έχω ροζ υγρά! Τι να πω έρχεται και αυτόν τον μήνα η ακατανόμαστη! Πραγματικά δεν ξέρω εάν πρέπει να απογοητευτώ,να κλάψω  ή απλά να το πάρω ως ένα απλό γεγονός! Κάθε μήνα η ίδια κατάσταση! Και δεν ξέρω για πιο να πρωτο λυπηθώ που ούτε αυτό το μήνα θα έχουμε σποράκι ή που πάλι θα δω στα μάτια του άντρα μου αυτή την απογοήτευση! Κάναμε ότι μπορούσαμε!

Συγγνωμη για το μονόλογο αλλά πάλι με πήρε το παράπονο και δεν θα μπορώ να το πω γιατί δεν θέλω να δείξω στον άντρα μου ποσό με στεναχωρεί που πάλι θα έρθει η ακατανόμαστη! ?

Kαλημέρα κορίτσι..

Συγνώμη αλλά αυτό με το σκούπισμα δεν είναι ας πούμε μια θετική ένδειξη?.. Από αυτά που διαβάζω τόσο καιρο στο Forum λένε ότι μετά από τέτοιες ενδείξεις βλέπουν θετικό τεστ!.. Μηπως απλά να περιμενες λίγο ακόμη να δεις, προτού απογοητευτείς βρε κούκλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η tzina819 είπε:

Kαλημέρα κορίτσι..

Συγνώμη αλλά αυτό με το σκούπισμα δεν είναι ας πούμε μια θετική ένδειξη?.. Από αυτά που διαβάζω τόσο καιρο στο Forum λένε ότι μετά από τέτοιες ενδείξεις βλέπουν θετικό τεστ!.. Μηπως απλά να περιμενες λίγο ακόμη να δεις, προτού απογοητευτείς βρε κούκλα?

Δεν νομίζω να είναι έτσι γιατί εγώ το βλέπω συνήθως και πριν έρθει η περίοδος μου! Γι’αυτό μάλλον μέχρι το τέλος της ημέρα θα κατέβει..αλλά τι να πω ήθελα να πω το παράπονο μου για να μου περάσει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου ! 29η ημέρα σήμερα και στο σκούπισμα μου έχω ροζ υγρά! Τι να πω έρχεται και αυτόν τον μήνα η ακατανόμαστη! Πραγματικά δεν ξέρω εάν πρέπει να απογοητευτώ,να κλάψω  ή απλά να το πάρω ως ένα απλό γεγονός! Κάθε μήνα η ίδια κατάσταση! Και δεν ξέρω για πιο να πρωτο λυπηθώ που ούτε αυτό το μήνα θα έχουμε σποράκι ή που πάλι θα δω στα μάτια του άντρα μου αυτή την απογοήτευση! Κάναμε ότι μπορούσαμε!

Συγγνωμη για το μονόλογο αλλά πάλι με πήρε το παράπονο και δεν θα μπορώ να το πω γιατί δεν θέλω να δείξω στον άντρα μου ποσό με στεναχωρεί που πάλι θα έρθει η ακατανόμαστη! ?

Καλημέρα κορίτσι μ αυτό γίνεται πάντα, πριν σ έρθει????? Μην απογοητεύεσαι κ εγώ έτσι ήμουν κ τώρα που είμαι έγκυος λέω γτ τελικά τόσο άγχος κ στεναχώρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ αυτό γίνεται πάντα, πριν σ έρθει????? Μην απογοητεύεσαι κ εγώ έτσι ήμουν κ τώρα που είμαι έγκυος λέω γτ τελικά τόσο άγχος κ στεναχώρια

Συνήθως ναι! Κάθε μήνα με πέρνει το παράπονο την πρώτη μέρα μετά σκέφτομαι πάμε για το επόμενο! Θα το αφήσω μέχρι τα Χριστούγεννα εάν δεν πετύχουμε θα κλείσω ραντεβού στην γιατρό μου να αρχίσω και εγώ να ψάχνομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...