Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα μου κι εγώ έτσι είμαι την πρώτη μέρα απλή μου έρχεται περίοδος..δεν είμαστε ρομποτ..αλίμονο αν δεν στεναχωρηθουμε..μην καταπιέζεις τα συναισθήματα σου τι να κάνουμε έχουμε και τις ασχημες μέρες μας δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε μόνο σαυτές..κι εγώ σήμερα περνάω δύσκολα..αλλά να σου πω κάτι??δεν θα δικαιολογιυμαστε που δεν είμαστε καλά..οκ ναι θα πάμε παρακάτω αλλά όλα είναι μέσα στη ζωή..δεν μπορούμε να απαγορεύουμε στον εαυτό μας να νιώσει αυτό που νιώθει..νιωστο λοιπόν ζηστο και αύριο βλέπουμε..είναι μια άλλη μέρα..από χθες που έμαθα ότι έχω θρομβοφιλια δεν το χω χωνέψει ακόμα και νιώθω λες και πρέπει να προσποιουμε σε όλους ότι είμαι καλά γιατί αλλιώς θα πέσουν να με φάνε ότι δεν είναι κάτι κ όλα καλά..ναι οκ απλά πρέπει να το επεξεργαστώ και να το κατανοήσω και να το μασησω και να τοκαταπιω πρώτα..αχχχχ..ξέρω ότι είναι καλοπροαίρετοι όλοι άλλα καμιά φορά όλα αυτά τα σχόλια σε κάνουν να νιώθεις τόση μοναξιά..κουράγιο και αύριο είναι μια νέα μέρα..ας ελπίσουμε ότι θα ξυπνήσουμε και οι δύο καλύτερα..<3

Έχω να σου πω και κάτι ακόμα που έμαθα μόλις τώρα είχα στείλει όλες τις εξετάσεις μου στο γιατρό που είχα στο χωριό μου γιατί είναι εξαίρετος γιατρος και πάνω από όλα ανθρωπος!! Και του ζήτησα την γνώμη του μαζί με όλο το ιστορικό συζύγου και δικό μου και ξέρεις τι μου είπε.....ότι δεν υπάρχει περίπτωση για φυσική σύλληψη !!!! Με πήρε τηλ σήμερα που αδιαθετησα δλδ τι φάση;;;;Έλα να κλάψουμε μαζί φίλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

θα κάνω μεταφορά σε επόμενο κύκλο επειδή δίνει καλύτερα αποτελέσματα γενικά. Οπότε από το νέο χρόνο!

Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι η πρώτη σου και η τελευταία σου εξωσωματική και να έχεις αμέσως το μωράκι σου !! Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου !!!??‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Έχω να σου πω και κάτι ακόμα που έμαθα μόλις τώρα είχα στείλει όλες τις εξετάσεις μου στο γιατρό που είχα στο χωριό μου γιατί είναι εξαίρετος γιατρος και πάνω από όλα ανθρωπος!! Και του ζήτησα την γνώμη του μαζί με όλο το ιστορικό συζύγου και δικό μου και ξέρεις τι μου είπε.....ότι δεν υπάρχει περίπτωση για φυσική σύλληψη !!!! Με πήρε τηλ σήμερα που αδιαθετησα δλδ τι φάση;;;;Έλα να κλάψουμε μαζί φίλη!!!

Κλάψε κορίτσι μου αν αυτό νιώθεις αλλά να θυμάσαι ότι όποτε κάποιος γιατρός λέει αποκλείεται ο θεός και το σύμπαν γελάνε..είναι άπειρες οι ιστορίες με εγκυμοσύνες που τις απέκλειαν γιατροί και γιατροί.. παρόλαυτα και έτσι να είναι εσύ θα το αποκτήσεις το μωράκι σου είπαμε..η εξωσωματική έχει βοηθήσει τοσες γυναίκες και θα βοηθήσει κι εσένα..δούλεψε το αυτό το κομμάτι όπως είπε και η Τόκιο και να σε βρει έτοιμη και δυνατή αυτή η διαδικασία..δώσε χρόνο στον εαυτό σου να στεναχωρηθεί να κλαψει και μετά πάρε τα πάνω να πάμε να γίνουμε μανουλες..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κλάψε κορίτσι μου αν αυτό νιώθεις αλλά να θυμάσαι ότι όποτε κάποιος γιατρός λέει αποκλείεται ο θεός και το σύμπαν γελάνε..είναι άπειρες οι ιστορίες με εγκυμοσύνες που τις απέκλειαν γιατροί και γιατροί.. παρόλαυτα και έτσι να είναι εσύ θα το αποκτήσεις το μωράκι σου είπαμε..η εξωσωματική έχει βοηθήσει τοσες γυναίκες και θα βοηθήσει κι εσένα..δούλεψε το αυτό το κομμάτι όπως είπε και η Τόκιο και να σε βρει έτοιμη και δυνατή αυτή η διαδικασία..δώσε χρόνο στον εαυτό σου να στεναχωρηθεί να κλαψει και μετά πάρε τα πάνω να πάμε να γίνουμε μανουλες..<3

Λοιπόν η θρομβοφιλία δεν είναι τίποτα! Θα χρειαστείς ενέσεις στην εγκυμοσύνη αλλά δεν επηρεάζει τη σύλληψη!! Έχει η αδερφή μου κ έχει 2 παιδιά! 

@Αννια27 Επίσης να σας πώ για φίλη που όχι μόνο δεν έπιανε φυσιολογικά αλλά το κέντρο εξωσωματικής την απέρριψε ως αδύνατη περίπτωση, φαντάσου δεν μπήκαν καν στη διαδικασία ενώ στο κάτω κάτω λεφτά θα έπαιρναν! Τόσο θεώρησαν ότι δε γίνεται κ δεν θέλησαν να παίξουν τη φήμη του κέντρου, φαντάσου! Ε τον επόμενο μήνα έμεινε έγκυος κ όλα πάνε τέλεια! Οπότε το ποτέ είναι πολύ σχετικό! Από εκεί και πέρα φυσικά ας μην βασιζόμαστε μόνο στο θαύμα, δώσε το χρόνο που είπες κ μετά κάνε την προσπάθεια σου τώρα που είσαι μικρούλα! Θα δεις θα πιάσεις αμέσως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @Frogel κορίτσια μου γλυκά έχετε δίκιο και σε ευχαριστώ για τα λόγια σας έτσι και αλλιώς στο 2020 είμαστε όλες μπορούμε να γίνουμε μανουλες είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο αλλά όπως είπατε χρειάζομαι λίγο χρόνο να το χωνέψω και να μαζέψω δύναμης !! Και όπως είπα και στην frogel μου αύριο το πιο πιθανό είναι να είμαι πάλι με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!! Έτσι και αλλιώς είμαι από τους ανθρώπους που γελάω εύκολα και κλαίω εύκολα !! Πάντως κορίτσια μου να ξέρετε ότι δεν φεύγω από εδώ εάν δεν μείνουμε οοοολες εγκυουλες όλες όμως έτσι μην μου ξεφύγει καμία ?

Ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα ελπίζω να είστε καλά..... Εγώ εχθές πήγα στον γιατρό τελικά... Το απόγευμα έβγαλα αίμα κ ανυσηχισα πολύ.... Λοιπόν είμαι 4 εβδομάδων κ 4 ημερών σήμερα είδαμε σάκο έχω δύο ινομύωματα που το ένα είναι μέσα στην μυτρα κ είναι 5 εκ το αίμα μου είπε μπορεί να είναι από το ινομύωμα η από την εμφύτευση γτ με κοίταξε από κάτω κ έχω αίμα..... Μου είπε ξάπλα μου έδωσε 2 φάρμακα έκανα χοριακη εχθές κ θα κάνω κ το Σάββατο ελπίζω να είναι ανεβασμένες η τιμές δεν ξέρουμε εάν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη λόγο του ινομυώματος είναι πολύ κοντά στο σάκο κ δεν έχει κολλήσει ακόμα σωστά οπότε είμαι με έναν φόβο κορίτσια μ γιατί έχω ακόμα ένα παιδί από πίσω κ δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια κ δεν έχω κ κανένα για βοήθεια εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα ελπίζω να είστε καλά..... Εγώ εχθές πήγα στον γιατρό τελικά... Το απόγευμα έβγαλα αίμα κ ανυσηχισα πολύ.... Λοιπόν είμαι 4 εβδομάδων κ 4 ημερών σήμερα είδαμε σάκο έχω δύο ινομύωματα που το ένα είναι μέσα στην μυτρα κ είναι 5 εκ το αίμα μου είπε μπορεί να είναι από το ινομύωμα η από την εμφύτευση γτ με κοίταξε από κάτω κ έχω αίμα..... Μου είπε ξάπλα μου έδωσε 2 φάρμακα έκανα χοριακη εχθές κ θα κάνω κ το Σάββατο ελπίζω να είναι ανεβασμένες η τιμές δεν ξέρουμε εάν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη λόγο του ινομυώματος είναι πολύ κοντά στο σάκο κ δεν έχει κολλήσει ακόμα σωστά οπότε είμαι με έναν φόβο κορίτσια μ γιατί έχω ακόμα ένα παιδί από πίσω κ δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια κ δεν έχω κ κανένα για βοήθεια εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια ?

Καλημέρα κορίτσι δεν έχεις καμιά βοήθεια για τις ώρες που λείπει ο άντρας σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι δεν έχεις καμιά βοήθεια για τις ώρες που λείπει ο άντρας σου; 

Καλημέρα αγάπη μ όχι δεν έχω η μανούλα μ δουλεύει η αδελφή μ το ίδιο έχει κ μικρό παιδάκι ο άντρας μ δουλεύει από το πρωί μέχρι το βράδυ δυστυχώς κανεναν αλλά θα την βρω την άκρη γτ ούτε η πρώτη ειμαι ούτε η τελευταία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Πολυκυστικες και μου έχουν βρει ήπια ενδομητριωση με καθαρες ωστόσο σάλπιγγες!! Έχεις δίκιο γλυκάκι μου εύχομαι μέχρι το Γενάρη να είστε όλες οι κοπέλες μου έγκυες !! Μετά σειρά μου ? χαχα γλυκιά μου σε έχω μέσα στην καρδιά μου!!! Από αύριο θα είμαι πάλι ο εαυτός μου να ξέρεις ??

@Αννια27 Ήθελα να σου πω απλώς να μην το βάζεις κάτω ..συχνά πυκνά ακούμε ή πρέπει να αντιμετωπίσουμε διάφορα προβλήματα υγείας ή γυναικολογικά θέματα.. μη χάνεις την Πίστη σου (όπου εσύ θες να πιστεύεις).. αυτό!!! Στο τέλος με επιμονή και θετικότητα θα δεις που θα έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!!! Φαίνεσαι άνθρωπος πολύ γλυκός με μεγάλα αποθέματα στήριξης και αγάπης (το βλέπω έτσι όπως δίνεις τη θετικοενέργεια σου σε όλα τα κορίτσια) .. δώσε ένα ''τσικ'' παραπάνω και για σένα.. ?[smilie=love9.gif]

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!![smilie=icon_sunny.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα αγάπη μ όχι δεν έχω η μανούλα μ δουλεύει η αδελφή μ το ίδιο έχει κ μικρό παιδάκι ο άντρας μ δουλεύει από το πρωί μέχρι το βράδυ δυστυχώς κανεναν αλλά θα την βρω την άκρη γτ ούτε η πρώτη ειμαι ούτε η τελευταία 

Θα τα καταφέρεις κοριτσάκι!!! Τον γιατρό τον έχεις καιρό; γιατί εμένα μου άφησε πολλά κενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα ελπίζω να είστε καλά..... Εγώ εχθές πήγα στον γιατρό τελικά... Το απόγευμα έβγαλα αίμα κ ανυσηχισα πολύ.... Λοιπόν είμαι 4 εβδομάδων κ 4 ημερών σήμερα είδαμε σάκο έχω δύο ινομύωματα που το ένα είναι μέσα στην μυτρα κ είναι 5 εκ το αίμα μου είπε μπορεί να είναι από το ινομύωμα η από την εμφύτευση γτ με κοίταξε από κάτω κ έχω αίμα..... Μου είπε ξάπλα μου έδωσε 2 φάρμακα έκανα χοριακη εχθές κ θα κάνω κ το Σάββατο ελπίζω να είναι ανεβασμένες η τιμές δεν ξέρουμε εάν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη λόγο του ινομυώματος είναι πολύ κοντά στο σάκο κ δεν έχει κολλήσει ακόμα σωστά οπότε είμαι με έναν φόβο κορίτσια μ γιατί έχω ακόμα ένα παιδί από πίσω κ δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια κ δεν έχω κ κανένα για βοήθεια εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια ?

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Αρχικά θα πάνε όλα καλά απλά προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ξάπλα το καλό είναι ότι το σπορακι μας είναι μέσα στην κοιλίτσα σου και θα είναι εκεί καλά κρατειμενο!! Να του μιλάς και να το νιώθεις και όλα καλά θα πανε!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κορίτσι μουυυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 καλημέρα κοριτσάκι! Πρόσεχε πολύ και να ξεκουράζεσαι!

Ρε κορίτσι έχω μια απορία... τόσο καιρό ο γιατρός δεν σε είχε ενημερώσει για το ινομύωμα κ μάλιστα ότι είναι μέσα στη μήτρα;;; σε άφηνε να προσπαθείς τόσο καιρό χωρίς να το ξέρεις; ρωτάω γιατί έχω ένα μικρότερο (2εκ περίπου) εξωτερικά της μήτρας κ ο δικός μου το παρακολουθεί συνεχώς μην τυχόν κ μεγαλώσει, μάλιστα αν το δει να μεγαλώνει δεν θα πάμε σε μεταφορά για να το αφαιρέσουμε... Αν δεν σε είχε ενημερώσει ενώ υπήρχε πραγματικά πρέπει να του κάνεις μια κουβέντα!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

@Αννια27 Ήθελα να σου πω απλώς να μην το βάζεις κάτω ..συχνά πυκνά ακούμε ή πρέπει να αντιμετωπίσουμε διάφορα προβλήματα υγείας ή γυναικολογικά θέματα.. μη χάνεις την Πίστη σου (όπου εσύ θες να πιστεύεις).. αυτό!!! Στο τέλος με επιμονή και θετικότητα θα δεις που θα έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!!! Φαίνεσαι άνθρωπος πολύ γλυκός με μεγάλα αποθέματα στήριξης και αγάπης (το βλέπω έτσι όπως δίνεις τη θετικοενέργεια σου σε όλα τα κορίτσια) .. δώσε ένα ''τσικ'' παραπάνω και για σένα.. ?[smilie=love9.gif]

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!![smilie=icon_sunny.:

Καλημέρα Τζίνα μου γλυκιά :-) αφού χθες ξέσπασα τόσο ωραία ? , σήμερα είμαι πολύ καλά και πάλι αισιοδοξία για όλες μας έτσι κι αλλιώς αυτή την στιγμή δεν έχουμε τα χρήματα για να προχωρήσουμε σε άλλες διαδικασίες, οπότε θα μείνω εδώ μαζί σας να παίρνω θετική ενέργεια από εσάς και αφού μείνετε όλες με το σπορακι σας μετά θα μου δίνεται συμβουλές για το δικό μου το σπορακι!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

@Ελενακι12 εύχομαι να πανε ολα καλα!

@Αννια27 Χαιρομαι που εισαι καλα σημερα!

Εγω και σημερα καθαρη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@Ελενακι12 εύχομαι να πανε ολα καλα!

@Αννια27 Χαιρομαι που εισαι καλα σημερα!

Εγω και σημερα καθαρη!

 

?[smilie=icon_cheers:[smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα ελπίζω να είστε καλά..... Εγώ εχθές πήγα στον γιατρό τελικά... Το απόγευμα έβγαλα αίμα κ ανυσηχισα πολύ.... Λοιπόν είμαι 4 εβδομάδων κ 4 ημερών σήμερα είδαμε σάκο έχω δύο ινομύωματα που το ένα είναι μέσα στην μυτρα κ είναι 5 εκ το αίμα μου είπε μπορεί να είναι από το ινομύωμα η από την εμφύτευση γτ με κοίταξε από κάτω κ έχω αίμα..... Μου είπε ξάπλα μου έδωσε 2 φάρμακα έκανα χοριακη εχθές κ θα κάνω κ το Σάββατο ελπίζω να είναι ανεβασμένες η τιμές δεν ξέρουμε εάν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη λόγο του ινομυώματος είναι πολύ κοντά στο σάκο κ δεν έχει κολλήσει ακόμα σωστά οπότε είμαι με έναν φόβο κορίτσια μ γιατί έχω ακόμα ένα παιδί από πίσω κ δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια κ δεν έχω κ κανένα για βοήθεια εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια ?

Σου εύχομαι να πανε όλα καλά! Να προσέχεις και σύντομα να μας πεις ότι όλα είναι τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Ελενακι12 καλημέρα κοριτσάκι! Πρόσεχε πολύ και να ξεκουράζεσαι!

Ρε κορίτσι έχω μια απορία... τόσο καιρό ο γιατρός δεν σε είχε ενημερώσει για το ινομύωμα κ μάλιστα ότι είναι μέσα στη μήτρα;;; σε άφηνε να προσπαθείς τόσο καιρό χωρίς να το ξέρεις; ρωτάω γιατί έχω ένα μικρότερο (2εκ περίπου) εξωτερικά της μήτρας κ ο δικός μου το παρακολουθεί συνεχώς μην τυχόν κ μεγαλώσει, μάλιστα αν το δει να μεγαλώνει δεν θα πάμε σε μεταφορά για να το αφαιρέσουμε... Αν δεν σε είχε ενημερώσει ενώ υπήρχε πραγματικά πρέπει να του κάνεις μια κουβέντα!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!

Μα και εγώ την ίδια απορία έχω. Πως είναι δυνατόν να μην το έχει δει τόσο καιρό; και τι πάει να πει.μπορει το αίμα να είναι από το ο ινωμυωμα μπορεί και από την εμφύτευση; είναι δυνατόν να μην μπορεί να καταλάβει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@Ελενακι12 εύχομαι να πανε ολα καλα!

@Αννια27 Χαιρομαι που εισαι καλα σημερα!

Εγω και σημερα καθαρη!

 

Κορίτσι μουυυυ μήπως να βάλω από τώρα το θετικό στον πίνακα;;!!!!! :-) ποτε θα κάνεις τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μουυυυ μήπως να βάλω από τώρα το θετικό στον πίνακα;;!!!!! :-) ποτε θα κάνεις τεστακι;

Αχ, μακάρι να μπορουσα να σου πω να το βάλεις αλλα θα περιμενω -ελπιζω?- μεχρι Κυριακη που ειναι να αδιαθετησω κανονικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Έχω να σου πω και κάτι ακόμα που έμαθα μόλις τώρα είχα στείλει όλες τις εξετάσεις μου στο γιατρό που είχα στο χωριό μου γιατί είναι εξαίρετος γιατρος και πάνω από όλα ανθρωπος!! Και του ζήτησα την γνώμη του μαζί με όλο το ιστορικό συζύγου και δικό μου και ξέρεις τι μου είπε.....ότι δεν υπάρχει περίπτωση για φυσική σύλληψη !!!! Με πήρε τηλ σήμερα που αδιαθετησα δλδ τι φάση;;;;Έλα να κλάψουμε μαζί φίλη!!!

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο!  Μόλις διάβασα το μήνυμα σου! Δεν μπορώ να σου πω να μην στεναχωριέσαι γιατί είναι κάτι αδύνατο. Ξέρεις όταν περνάμε τέτοιες καταστάσεις το μυαλό μας ακούει χιλιάδες λόγια παρηγοριάς αλλά η καρδιά μας κανένα. Σαν μια ασπίδα που δεν μπορεί να την διαπεράσει τίποτα. Όχι γιατί δεν εμπιστευόμαστε  ή δεν πιστεύουμε αυτόν που μας τα λέει αλλά επειδή θέλουμε χρόνο για να ανακουφιστούμε. Εγώ θα σου πω ότι μόνο ο θεός ξέρει! Έχουμε ακούσει περιπτώσεις που τα κατάφεραν ενώ τους το απέκλεισαν. Υπάρχει και το αντίθετο όμως! Ζευγάρια που δεν έχουν τίποτα κι όμως δεν μπορούν να αποκτήσουν παιδί. Κάποτε υποσχέθηκα στον εαυτό ότι θα κάνω τα πάντα για να γίνω μητέρα! Θα φτάσω και στον ουρανό αν χρειαστεί! Το ίδιο θα πω και σ' εσένα! Δεν έχει σημασία ο τρόπος που αποκτάς ένα παιδί! Υπάρχει ένα ρητό που λέει ότι έχει σημασία το ταξίδι και όχι ο προορισμός! Εγώ θα πω το αντίθετο! Δεν έχει σημασία πως θα φτάσεις κάπου αλλά ότι τελικά θα φτάσεις!❤️

Υ.Γ Συγνώμη για την φλυαρία μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Σου εύχομαι να πανε όλα καλά! Να προσέχεις και σύντομα να μας πεις ότι όλα είναι τέλεια!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα ελπίζω να είστε καλά..... Εγώ εχθές πήγα στον γιατρό τελικά... Το απόγευμα έβγαλα αίμα κ ανυσηχισα πολύ.... Λοιπόν είμαι 4 εβδομάδων κ 4 ημερών σήμερα είδαμε σάκο έχω δύο ινομύωματα που το ένα είναι μέσα στην μυτρα κ είναι 5 εκ το αίμα μου είπε μπορεί να είναι από το ινομύωμα η από την εμφύτευση γτ με κοίταξε από κάτω κ έχω αίμα..... Μου είπε ξάπλα μου έδωσε 2 φάρμακα έκανα χοριακη εχθές κ θα κάνω κ το Σάββατο ελπίζω να είναι ανεβασμένες η τιμές δεν ξέρουμε εάν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη λόγο του ινομυώματος είναι πολύ κοντά στο σάκο κ δεν έχει κολλήσει ακόμα σωστά οπότε είμαι με έναν φόβο κορίτσια μ γιατί έχω ακόμα ένα παιδί από πίσω κ δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια κ δεν έχω κ κανένα για βοήθεια εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσια ?

Καλημέρα κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά!? Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δύσκολο με ένα μικρό παιδί και χωρίς βοήθεια. Ένας λόγος που περίμενα για δεύτερο είναι αυτός! Δεν θα μπορούσα να τον κουμαντάρω αν ήμουν και έγκυος! Παρόλο που έχω άτομα να με βοηθήσουν ( δεν έχω την μαμά μου βέβαια γιατί είναι στο εξωτερικό). Είναι όμως διαφορετικά να είναι κάποιος μέσα στο σπίτι. Το στέλνεις κάπου το παιδάκι σου;( Συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι αν είναι αγόρι ή κορίτσι). Εσύ κάνε το καλύτερο από την μεριά σου. Ξεκουράσου όσο μπορείς περισσότερο, να μην κάνεις καθόλου απότομες κινήσεις κι όλα θα πάνε τέλεια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ εδώ κ 3 μέρες έχω ροζ κυλλιδες είναι φυσιολογικο????? Πόσο θα κρατήσει αυτό????? 

κορίτσι μου καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Είχα και εγώ στην 6η βδομάδα ροζ κηλίδες και είχα φοβηθεί πολύ.. Ο γιατρός μου στον υπέρηχο τα έβλεπε όλα τέλεια και με ηρεμουσε... ευτυχώς όλα πήγαν καλά και σταμάτησαν και οι κηλίδες. Μιλά στο μωράκι σου και όλα καλά θα πάνε!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Ελενακι12 καλημέρα κοριτσάκι! Πρόσεχε πολύ και να ξεκουράζεσαι!

Ρε κορίτσι έχω μια απορία... τόσο καιρό ο γιατρός δεν σε είχε ενημερώσει για το ινομύωμα κ μάλιστα ότι είναι μέσα στη μήτρα;;; σε άφηνε να προσπαθείς τόσο καιρό χωρίς να το ξέρεις; ρωτάω γιατί έχω ένα μικρότερο (2εκ περίπου) εξωτερικά της μήτρας κ ο δικός μου το παρακολουθεί συνεχώς μην τυχόν κ μεγαλώσει, μάλιστα αν το δει να μεγαλώνει δεν θα πάμε σε μεταφορά για να το αφαιρέσουμε... Αν δεν σε είχε ενημερώσει ενώ υπήρχε πραγματικά πρέπει να του κάνεις μια κουβέντα!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!

Καλημέρα κουκλίτσα μ θα σου εξηγήσω αμέσως..... Εχθές πήγα σε άλλον γιατρό γτ δεν έβρισκα τον δικό μ είχα αίμα κ τρόμαξα δεν μπορούσα να περιμένω κ πήγα στης μαμάς μ τον γιατρό.... Λοιπόν ο παλιός ο γιατρός έβλεπε 3 ινομυώματα στα τοιχώματα κ το μεγαλύτερο ήταν 3 κ μου είπε ότι μπορώ να μείνω έγκυος αυτόν το χρόνο πήγα 3 φορές να φανταστείς τώρα αυτός μου είπε οτι έχω 2 κ το ένα είναι στην μητρα κ είναι 5 εκ ε τρελάθηκα σήμερα ευτυχώς δεν έχω τπτ είμαι καθαρή αλλά φοβάμαι κ το μετα θα είναι όλα φυσιολογικα το μωρό θα είναι καλά?? Είμαι πολύ μπερδεμένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:
στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου μακάρι να πάνε όλα καλά.... Είναι αγοράκι κ είναι 3 χρόνων ναι πάει παιδικό ευτυχώς από της 8 30 μέχρι 5παρα θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...