Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Αννια27 @Ελενακι12Κοριτσια! Καλημέρα!

Μόλις ειδα οτι δεν εχω τιποτα ειμαι εντελως καθαρή! Λετε οντως να γινεται κατι καλο?

Θα περιμενω μερικες μερες ακομα!

Αχχ Δημητρούλα μου είναι πολύ καλό άντε να δούμε κιαλλο θετικο και γρηγοραααα :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Ελενικον: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!! Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα καλα σας λογια !!! Τα καλυτερα ευχομαι σε ολες μας ♥️???? Ειμαστε εδω για να εχουμε η μια την αλλη στις δυσκολιες και στις χαρες !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@Αννια27 @Ελενακι12Κοριτσια! Καλημέρα!

Μόλις ειδα οτι δεν εχω τιποτα ειμαι εντελως καθαρή! Λετε οντως να γινεται κατι καλο?

Θα περιμενω μερικες μερες ακομα!

Καλημέραααααααα αύριο νομίζω έχει πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέραααααααα αύριο νομίζω έχει πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστ

Η Δήμητρα;;;έχω κάνει λάθος στο πινακακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλημερα και εγώ γράφτηκα εδώ τελευταία.Θα σου πω κάτι τελείως καλοπροαίρετα!Σε εμάς βρέθηκε τεράστιο  θέμα με το σπέρμα κ εγώ είχα λυσαξει να κάνουμε εξετάσεις στους 5 μήνες προσπάθειας.Αν δεν λυσαγα ποιος ξέρει πότε θα το μαθαίναμε.Δε σημαίνει ότι αυτό συμβαίνει σε όλους.Στο λέω γιατι ο γιατρός μας είπε ότι είναι νωρίς να κάνουμε(εγώ 30 ετών) αλλά αν θέλουμε να κάνουμε εξετάσεις για να ξεαγχωθουμε ας τις κάνουμε.Φαντασου μόνο ορμονικές έκανα κ εκεί τυχαία βρήκα την προλακτίνη πολύ υψηλά που δεν αφήνει τη σύλληψη κ δεν έχω κάνει ακόμα σαλπιγγογραφια.Μια φίλη μου προσπαθούσε δύο χρόνια και,δεν έκανε εξετάσεις τότε και δυόμιση χρόνια μετά κάνει εξετασεις,δε βρίσκει τίποτα κ μένει έγκυος.Γεννησε στα 40!Καλή επιτυχία

Καλημέρα. Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες..κ εγω αυτη τη γνώμη έχω,αν ειναι κάτι ας το ξέρουμε νωρίς.Να σου πω την αλήθεια έτσι λέω να κινηθώ αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω,λογικά γυναικολόγο κ ουρολόγο και οι δύο ταυτόχρονα.Καλή επιτυχία και σε εσένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Η Δήμητρα;;;έχω κάνει λάθος στο πινακακι;;;

Όχι κορίτσι μου! Καλά το έχεις γράψει !! 10 περιμένω .... Οπότε θα κάνω υπομονή νομίζω μέχρι τότε! Ελπίζω να μην τρελάθηκε ο κύκλος μου και γι αυτό μου κάνει κόλπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέραααααααα αύριο νομίζω έχει πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστ

Στις 10/11 περιμένω κανονική ροή Ελένη μου!!! Ελπίζω να μην έρθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Καλημέρα. Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες..κ εγω αυτη τη γνώμη έχω,αν ειναι κάτι ας το ξέρουμε νωρίς.Να σου πω την αλήθεια έτσι λέω να κινηθώ αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω,λογικά γυναικολόγο κ ουρολόγο και οι δύο ταυτόχρονα.Καλή επιτυχία και σε εσένα!!

γυναικολόγο να πας βασικά κ θα σε κατευθύνει! Ουρολόγος σε πρώτη φάση δεν χρειάζεται δλδ αν κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα θα σου πει ο γιατρός σου αν είναι καλό ή όχι. Αν δεν είναι τότε θα χρειαστείτε... να ξέρεις τα βασικά είναι ορμόνες - υπέρηχος + παπ - σαλπιγγογραφία κ του άντρα το σπερμοδιάγραμμα. Επειδή είσαι 35 κ προσπαθείς τώρα αν είδα καλά 7 μήνες καλό είναι να πάτε. Γενικά μην αφήνεις τον καιρό να χάνεται... εντελώς φιλική συμβουλή! καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Στις 10/11 περιμένω κανονική ροή Ελένη μου!!! Ελπίζω να μην έρθει ?

Αα συγνώμη κορίτσι μ μπερδεύτηκε... Από ότι φαίνεται δεν θα σου ερθει??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Όχι κορίτσι μου! Καλά το έχεις γράψει !! 10 περιμένω .... Οπότε θα κάνω υπομονή νομίζω μέχρι τότε! Ελπίζω να μην τρελάθηκε ο κύκλος μου και γι αυτό μου κάνει κόλπα!

Έχω την εντύπωση ότι θα έχουμε κιαλλο θετικο στο πινακακι μας .... έρχεται το μπεμπακι σου Μ φαίνεται ? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Επειδή διάβασα για την προλακτίνη ήθελα να σου πω ότι έχω ένα πολύ δικό μου άτομο που έχει το ίδιο θέμα. Την τρέλαναν στις εξετάσεις. Μιλάμε για σοβαρό θέμα!Της είχανε πει ότι εμποδίζει όντως την σύλληψη κι ότι μπορεί να δυσκολευτεί να κάνει παιδιά. Ε λοιπόν και τα τρία τα έπιασε με την πρώτη! Αφού της κάνουμε πλάκα συνεχώς ότι τα πιάνει με τον αέρα! Όλα διορθώνονται! Και κυρίως αυτά! Εσείς κάντε ότι περνάει από το χέρι σας και όλα θα πάνε καλά!?

Σε ευχαριστώ για τη στήριξη.Την έριξα με χάπι ηδη για αρχή απλά τώρα βρηκαμε το χάλια σπέρμα κ πραγματικά έχω χάσει τη γη κάτω από τα πόδια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elephant είπε:

Καλημέρα. Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες..κ εγω αυτη τη γνώμη έχω,αν ειναι κάτι ας το ξέρουμε νωρίς.Να σου πω την αλήθεια έτσι λέω να κινηθώ αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω,λογικά γυναικολόγο κ ουρολόγο και οι δύο ταυτόχρονα.Καλή επιτυχία και σε εσένα!!

Δε χρειάζεσαι ουρολόγο αν πρώτα δεν έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα.Προσεχε να πατε σε  κέντρο σπερμογολγιας και όχι κέντρα που πάμε για απλές εξετάσεις.Τα απλά κέντρα έχουν υπολογιστές για ανάλυση κ δεν ειναιν αξιοπιστα.Δε μπορώ να πω εδώ ονόματα για διαφήμιση ή δυσφήμιση.Καλη επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

γυναικολόγο να πας βασικά κ θα σε κατευθύνει! Ουρολόγος σε πρώτη φάση δεν χρειάζεται δλδ αν κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα θα σου πει ο γιατρός σου αν είναι καλό ή όχι. Αν δεν είναι τότε θα χρειαστείτε... να ξέρεις τα βασικά είναι ορμόνες - υπέρηχος + παπ - σαλπιγγογραφία κ του άντρα το σπερμοδιάγραμμα. Επειδή είσαι 35 κ προσπαθείς τώρα αν είδα καλά 7 μήνες καλό είναι να πάτε. Γενικά μην αφήνεις τον καιρό να χάνεται... εντελώς φιλική συμβουλή! καλή επιτυχία!

Ακριβώς έτσι με κατευθύνε κ εμένα ο γιατρός μου τότε. Αυτά κάναμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ εδώ κ 3 μέρες έχω ροζ κυλλιδες είναι φυσιολογικο????? Πόσο θα κρατήσει αυτό????? 

Εγώ δε ξέρω καθόλου, μόνο καφέ είχα δει μια φορά στη πρώτη εγκυμοσύνη... Ρώτα το γιατρό σου καλύτερα... Μήπως είναι από τη θέση της εμφύτευση???? Μπορεί να λέω κ βλακειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ δε ξέρω καθόλου, μόνο καφέ είχα δει μια φορά στη πρώτη εγκυμοσύνη... Ρώτα το γιατρό σου καλύτερα... Μήπως είναι από τη θέση της εμφύτευση???? Μπορεί να λέω κ βλακειες. 

Κ εγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη έτσι καφέ για 3 μέρες αλλά ήμουν ήδη 2 μηνών ίσως είναι από την εμφύτευση ναι θα δω πως θα πάει κ αν συνεχίσει θα τον παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κ εγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη έτσι καφέ για 3 μέρες αλλά ήμουν ήδη 2 μηνών ίσως είναι από την εμφύτευση ναι θα δω πως θα πάει κ αν συνεχίσει θα τον παρω

Επειδή είναι ροζ πρόσεξε σήμερα μη κουραστείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ εδώ κ 3 μέρες έχω ροζ κυλλιδες είναι φυσιολογικο????? Πόσο θα κρατήσει αυτό????? 

Νομίζω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό έχω ξανά ακούσει τέτοια περίπτωση αλλά για περισσότερη ασφάλεια πάρε ένα τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου και κυρίως μην κουράζεσαι καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ περιμένω στις 10 του μήνα και όχι στις 12 που έχετε γράψει στο πινακάκι .Είδα και γω σήμερα λίγο καφε-ροζ αίμα στο σκουπισμα. Ελπίζω να μην είναι περίοδος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Ελενικον: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Aννια27: 05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις αδιαθετησα!!

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο μηνα

Εντάξει κάθε μήνα μου φαίνεται αυτό θα λέμε μέχρι να πάω για εξωσωματική !τεσπά την υγεία μας να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...