Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

[smilie=hello2.gif]? Κορίτσι μου!!!!!!!!!!!! Τα κατάφερες!!!!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό ψυχή μου ❤️❤️❤️❤️❤️  

Ναιιιιιιιιι σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μ γρήγορα να μάθω κ για εσένα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Βρε Ελενάκι θηρίο μας τι κατακόκκινο είναι αυτό!!! Μπράβο οοοοοοοο όλε όλε όλε όλε !!!!!άντε να πάνε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη και να μην μας αφήσεις να μας τα λες όλα !!! Αχχχ βρε Ελένη πόσο χαρηκααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!?

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γρήγορα να δεις κ εσύ αυτές της κατακοκκινες γραμμές δεν θα σας αφήσω ίσα ίσα τώρα είναι που θα είμαι συνέχεια εδώ κ να μαθαίνω νέα σαςςςς❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας στέλνω σε όλες σας την μαγική μου μπεμπεδοσκονη κ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πραγματικά σύντομα όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται να είστε γερές όλες έχετε όλες την αγάπη μ κ την στήριξη μου ο Θεός κ η Παναγία να σας έχει όλες καλα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι ειμαιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστεωωωωωωωωωω.   

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια! Να έχει μια ωραία εγκυμοσύνη, να το απολαύσεις και με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι κι εγω το ιδιο! Ο Οκτώβριος ηταν ο 1ος μηνας! εάν θέλεις μπορούμε να μιλαμε και να συζηταμε και στο θεμα που ανοιξα με τιτλο "Πρωτες προσπαθειες"! 

Α ναι; Δεν το είδα! Εννοείται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σας στέλνω σε όλες σας την μαγική μου μπεμπεδοσκονη κ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πραγματικά σύντομα όλες να το ζήσετε όσο πιο γρήγορα γίνεται να είστε γερές όλες έχετε όλες την αγάπη μ κ την στήριξη μου ο Θεός κ η Παναγία να σας έχει όλες καλα❤️❤️❤️

Ε ναι ρε κοριτσαρα μου το πιστεύεις η όχι συγκινήθηκα τόσο πολύ λες και σε ξέρω και μου το είπες ένιωσα..γλυκούλα μουυυυ τι καλά που έκανες την αρχή της ομαδάρας μας..σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ❤️ μας πασπαλισες με μπεμπεδοσκονη και θα το πάρουμε σερί τώρα το πινακακι..τι χαρά ήταν αυτηηηηη μπραβοοοο..<3 ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Θα τρελαθώ ? Θετικοτατο!Τι ευχάριστα ξεκίνησε ο μήνας μας! Συγχαρητήρια κορίτσι εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνης και να κολλήσεις όλο το γκρουπ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!❤️??? Με το καλό να έρθει το μπεμπακι σας στον κόσμο! Έχουμε γίνει μια παρέα εδώ και η χαρά σου είναι και δική μας! Πες μας πως το είπες στον άντρα σου; Πως αντέδρασε; ?‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Πιο έγκυος δεν γίνεται!!! Με το καλό ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Μπράβο κοριτσάκι!!! Με το καλό!!! Αντε την κάναμε την αρχή πάμε για την επόμενη τώρα... Ποια έχει σειρά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Ελενακι12   

Θα κάνεις και χοριακη;; πες μας πόσων εβδομάδων θα σε βγάλει.... Έχω μια περιέργεια γιατί κάτι υποψιάζομαι.... 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Με το καλο κοριτσι μου! Ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 Ελενακι12   

Θα κάνεις και χοριακη;; πες μας πόσων εβδομάδων θα σε βγάλει.... Έχω μια περιέργεια γιατί κάτι υποψιάζομαι.... 

 

 

 

Πες μας και σε εμάς τι ψιλιαζεσε ;;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια! Να έχει μια ωραία εγκυμοσύνη, να το απολαύσεις και με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!

Γλυκιά μ χίλια ευχαριστώ εύχομαι κ σε εσένα σύντομα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια! Να έχει μια ωραία εγκυμοσύνη, να το απολαύσεις και με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!

Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου να είσαι καλα σου εύχομαι ότι καλύτερο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

 Ελενακι12   

Θα κάνεις και χοριακη;; πες μας πόσων εβδομάδων θα σε βγάλει.... Έχω μια περιέργεια γιατί κάτι υποψιάζομαι.... 

 

 

 

Όχι έκλεισα ραντεβού στο γυναικολόγο μου κ Δευτέρα θα πάω να με δει δεν μου είπε τπτ για β χοριακη.... Τι υποψιάζεσαι κοριτσάκι μου????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!❤️??? Με το καλό να έρθει το μπεμπακι σας στον κόσμο! Έχουμε γίνει μια παρέα εδώ και η χαρά σου είναι και δική μας! Πες μας πως το είπες στον άντρα σου; Πως αντέδρασε; ?‍?‍?‍?

Να σαι καλά κοριτσάκι μ καλό εύχομαι κ εσύ γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα...... Οταν γύρισε από την δουλειά τον είπα να κάτσει.... Κ του λέω θα ξανά γίνεις μπαμπάς..... Κ μου λέει γιατί??? ???????Τα έχασε ο καημένος ακόμα γελαω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Να πάνε όλα καλά!

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου κ εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Με το καλο κοριτσι μου! Ολα να πανε καλα!!!

Εύχαριστω πολύ κουκλίτσα μου κ εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι!!! Με το καλό!!! Αντε την κάναμε την αρχή πάμε για την επόμενη τώρα... Ποια έχει σειρά;;; 

Εύχαριστω πολυυυυυυυυυυ ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Θα τρελαθώ ? Θετικοτατο!Τι ευχάριστα ξεκίνησε ο μήνας μας! Συγχαρητήρια κορίτσι εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνης και να κολλήσεις όλο το γκρουπ ?

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσαρα μου εύχομαι να κολλήσετε όλες ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Ε ναι ρε κοριτσαρα μου το πιστεύεις η όχι συγκινήθηκα τόσο πολύ λες και σε ξέρω και μου το είπες ένιωσα..γλυκούλα μουυυυ τι καλά που έκανες την αρχή της ομαδάρας μας..σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ❤️ μας πασπαλισες με μπεμπεδοσκονη και θα το πάρουμε σερί τώρα το πινακακι..τι χαρά ήταν αυτηηηηη μπραβοοοο..<3 ????

Είμαι πολύ χαρούμενη κ όλες σας είστε υπέροχες ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κ για της ευχουλες σου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όχι έκλεισα ραντεβού στο γυναικολόγο μου κ Δευτέρα θα πάω να με δει δεν μου είπε τπτ για β χοριακη.... Τι υποψιάζεσαι κοριτσάκι μου????? 

Επειδή είπες ότι είχες καθυστέρηση και τον περασμένο μήνα. Μήπως είχε γίνει από τότε η σύλληψη και ήταν αυτό που λένε οι γιατροί ψευδοπεριοδος;; Το είχε πάθει και η αδελφή μου στο πρώτο της παιδι

ΥΓ κάτι άσχετο.. Από που είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Πες μας και σε εμάς τι ψιλιαζεσε ;;;; ?

Όπως είπα και πιο πάνω στο Ελενακι ότι η σύλληψη έχει γίνει από τον προηγούμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...