Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Έχεις δίκιο κι εμένα μ αρέσει το κρύο γιατί δεν ιδρώνεις βρε αδερφέ είσαι πιο κούλ!!!

Εμείς είπαμε για 12/6/2021 γιατί τότε τα φτιάξαμε και θα κλείνουμε 12 χρόνια  και μ αρεσει και σαν νούμερο?

Ελπίζω μέχρι τότε να έχουμε  μωρό κι εμείς κι εσείς και να κάνουμε 2 υπέροχες Γαμο-Βαπτίσεις !!!!!

Εσεις προσπαθείτε καιρό;

Εμείς είχαμε κλείσει Ιανουάριο αλλά για κάποιους οικογενειακόυς λόγους το πήγαμε Μάιο.. Γάμο βάφτιση θα είναι και η νύφη γκαστρωμενη ελπίζω χαχαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Έχεις δίκιο κι εμένα μ αρέσει το κρύο γιατί δεν ιδρώνεις βρε αδερφέ είσαι πιο κούλ!!!

Εμείς είπαμε για 12/6/2021 γιατί τότε τα φτιάξαμε και θα κλείνουμε 12 χρόνια  και μ αρεσει και σαν νούμερο?

Ελπίζω μέχρι τότε να έχουμε  μωρό κι εμείς κι εσείς και να κάνουμε 2 υπέροχες Γαμο-Βαπτίσεις !!!!!

Εσεις προσπαθείτε καιρό;

Έτσι έτσι! Θα βράζω εκείνη την ημέρα από το άγχος, μην έχω και τον καιρό! :D ωωωωω να τα εκατοστήσετε! Εμείς έχουμε επέτειο 15/7 και δεν βολεύει καθόλου από θέμα ζέστης!!! Με το 12 κολλάει, ναι! Εμείς τώρα το καλοκαίρι κλείνουμε 10. Καλά μας βλέπω όλες εδώ μέσα ?

Προσπαθήσαμε πριν ένα μήνα. Είχαμε ξανακάνει προσπάθεια το 16, αλλά τίποτα. Τώρα δεν γίνεται. Είμαι με cyclacur λογω κυστης από την κλομιφαίνη...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου θα τραβήξω ξανά προς τη δόξα απλά ξέρετε πως είναι να βλέπεις το κωλοαρνητικο..δεν ξανά κάνω τεστ τέλος..ούτε εμείς είμαστε παντρεμένοι αυτό θα κάνουμε γαμοβαφτιση με το καλό το '21 λεω..αχ αυτές οι πεθερές..κορίτσια στρώσιμο από την αρχή χρειάζεται και όλα καλά θα πάνε..εμείς εφαρμόζουμε το είσαι καλό κορίτσι ερχόμαστε 2φορες τη βδομάδα δεν εισαι??τιμωρια..χαχχαχα πιάνει να σας πω την αλήθεια..καλά είναι και ο άντρας μου υπέρ του δέοντος αυστηρός δεν αφήνει να πουν κουβέντα για μένα και για τις επιλογές μας..ο κάθε ένας πρέπει να ελέγχει τους γονείς του γιατί αλλιώς ξεφεύγει το πράγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου θα τραβήξω ξανά προς τη δόξα απλά ξέρετε πως είναι να βλέπεις το κωλοαρνητικο..δεν ξανά κάνω τεστ τέλος..ούτε εμείς είμαστε παντρεμένοι αυτό θα κάνουμε γαμοβαφτιση με το καλό το '21 λεω..αχ αυτές οι πεθερές..κορίτσια στρώσιμο από την αρχή χρειάζεται και όλα καλά θα πάνε..εμείς εφαρμόζουμε το είσαι καλό κορίτσι ερχόμαστε 2φορες τη βδομάδα δεν εισαι??τιμωρια..χαχχαχα πιάνει να σας πω την αλήθεια..καλά είναι και ο άντρας μου υπέρ του δέοντος αυστηρός δεν αφήνει να πουν κουβέντα για μένα και για τις επιλογές μας..ο κάθε ένας πρέπει να ελέγχει τους γονείς του γιατί αλλιώς ξεφεύγει το πράγμα..

Το έκανα κ εγώ αυτό πιο παλιά και από ένα σημείο κ μετά αν δεν είχα δύο μέρες καθυστέρηση δεν έκανα τεστ. Ενώ είχα σπίτι ένα σωρό ταινίες από ebay. Καλύτερα για εμένα ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμείς είχαμε κλείσει Ιανουάριο αλλά για κάποιους οικογενειακόυς λόγους το πήγαμε Μάιο.. Γάμο βάφτιση θα είναι και η νύφη γκαστρωμενη ελπίζω χαχαχα!!! 

Αχχχ  με το καλό!!!μακάρι να είσαι στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμείς είχαμε κλείσει Ιανουάριο αλλά για κάποιους οικογενειακόυς λόγους το πήγαμε Μάιο.. Γάμο βάφτιση θα είναι και η νύφη γκαστρωμενη ελπίζω χαχαχα!!! 

Μακάρι κοπέλα μου! Σου το εύχομαι!! Βρε σημασία δεν έχει μια απλή τελετή, αλλά το θαυματάκι που θα έρθει στην κοιλίτσα! Ο γάμος πόση ώρα κρατά; 1-2 ώρες. Το μωρούλι μας;; μια ζωή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Το lacostaki είναι από το σήμα της lacoste το κροκοδειλακι. Έτσι με λέει ο άντρας μου γιατί τρώω συνέχεια 

Τι ωραίο! Αχ αυτό το φαγητό?! Είναι απόλαυση το άτιμο! Εγώ τον τελευταίο χρόνο πήρα λίγα κιλακια παραπάνω και δεν ξέρω πως να τα χάσω!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου θα τραβήξω ξανά προς τη δόξα απλά ξέρετε πως είναι να βλέπεις το κωλοαρνητικο..δεν ξανά κάνω τεστ τέλος..ούτε εμείς είμαστε παντρεμένοι αυτό θα κάνουμε γαμοβαφτιση με το καλό το '21 λεω..αχ αυτές οι πεθερές..κορίτσια στρώσιμο από την αρχή χρειάζεται και όλα καλά θα πάνε..εμείς εφαρμόζουμε το είσαι καλό κορίτσι ερχόμαστε 2φορες τη βδομάδα δεν εισαι??τιμωρια..χαχχαχα πιάνει να σας πω την αλήθεια..καλά είναι και ο άντρας μου υπέρ του δέοντος αυστηρός δεν αφήνει να πουν κουβέντα για μένα και για τις επιλογές μας..ο κάθε ένας πρέπει να ελέγχει τους γονείς του γιατί αλλιώς ξεφεύγει το πράγμα..

Ναι έχεις δίκιο! Κι εμένα δεν τους αφήνει αλλά βρίσκει τρόπους χαχαχαχα

Όλα καλα! Εμείς επικεντρωνόμαστε στο στόχο μας που είναι το νινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου θα τραβήξω ξανά προς τη δόξα απλά ξέρετε πως είναι να βλέπεις το κωλοαρνητικο..δεν ξανά κάνω τεστ τέλος..ούτε εμείς είμαστε παντρεμένοι αυτό θα κάνουμε γαμοβαφτιση με το καλό το '21 λεω..αχ αυτές οι πεθερές..κορίτσια στρώσιμο από την αρχή χρειάζεται και όλα καλά θα πάνε..εμείς εφαρμόζουμε το είσαι καλό κορίτσι ερχόμαστε 2φορες τη βδομάδα δεν εισαι??τιμωρια..χαχχαχα πιάνει να σας πω την αλήθεια..καλά είναι και ο άντρας μου υπέρ του δέοντος αυστηρός δεν αφήνει να πουν κουβέντα για μένα και για τις επιλογές μας..ο κάθε ένας πρέπει να ελέγχει τους γονείς του γιατί αλλιώς ξεφεύγει το πράγμα..

....αμ η χοριακή; να περιμένεις τόσες ώρες για να πάρεις ένα χαρτί που σου πέφτει από τα χέρια.....

Όλες έχουμε πολλή δύναμη μέσα μας, αρκεί να βρούμε τρόπο να την αξιοποιήσουμε.....Ίσως, όλα για κάποιο λόγο γίνονται.....

Χαχαχαχα αυτό για την τιμωρία, όλα τα λεφτα!!! Συμφωνώ, το παιδί πρέπει να κρατάει ισορροπίες. Εκείνο λογοδοτεί για τους γονείς του και για τον/την σύντροφό του/της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Το lacostaki είναι από το σήμα της lacoste το κροκοδειλακι. Έτσι με λέει ο άντρας μου γιατί τρώω συνέχεια 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου θα τραβήξω ξανά προς τη δόξα απλά ξέρετε πως είναι να βλέπεις το κωλοαρνητικο..δεν ξανά κάνω τεστ τέλος..ούτε εμείς είμαστε παντρεμένοι αυτό θα κάνουμε γαμοβαφτιση με το καλό το '21 λεω..αχ αυτές οι πεθερές..κορίτσια στρώσιμο από την αρχή χρειάζεται και όλα καλά θα πάνε..εμείς εφαρμόζουμε το είσαι καλό κορίτσι ερχόμαστε 2φορες τη βδομάδα δεν εισαι??τιμωρια..χαχχαχα πιάνει να σας πω την αλήθεια..καλά είναι και ο άντρας μου υπέρ του δέοντος αυστηρός δεν αφήνει να πουν κουβέντα για μένα και για τις επιλογές μας..ο κάθε ένας πρέπει να ελέγχει τους γονείς του γιατί αλλιώς ξεφεύγει το πράγμα..

...Δεν το βάζουμε κάτω ?!!! Εξάλλου απ ότι έχω δει τόσο καιρό μέσα σ αυτό το Forum είναι πραγματικά γουρλίδικο για πολλές ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Το lacostaki είναι από το σήμα της lacoste το κροκοδειλακι. Έτσι με λέει ο άντρας μου γιατί τρώω συνέχεια 

??Τέλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Έτσι έτσι! Θα βράζω εκείνη την ημέρα από το άγχος, μην έχω και τον καιρό! :D ωωωωω να τα εκατοστήσετε! Εμείς έχουμε επέτειο 15/7 και δεν βολεύει καθόλου από θέμα ζέστης!!! Με το 12 κολλάει, ναι! Εμείς τώρα το καλοκαίρι κλείνουμε 10. Καλά μας βλέπω όλες εδώ μέσα ?

Προσπαθήσαμε πριν ένα μήνα. Είχαμε ξανακάνει προσπάθεια το 16, αλλά τίποτα. Τώρα δεν γίνεται. Είμαι με cyclacur λογω κυστης από την κλομιφαίνη...πφφφφ

Αχ τέλεια που είστε κι εσείς τόσο καιρό μαζί!!!!?

Εμείς αρχίσαμε αυτό το μήνα.... Και δεν κρατιέμαι να δω εαν εχει γίνει κάτι.... Προς το παρόν έχω ενοχλήσεις τύπου περιόδου και αυτο είναι χειρότερο γιατί δεν ξέρω, είναι από περίοδο ή από εγκυμοσύνη;!!! Ανυπομονώ...

Πάντως, έκανα ενα τεστακι αλλά παραήταν νωρίς, οπότε ήμουν σίγουρη ότι θα έβγαινε αρνητικό! Η γυναικολόγος μου μου είπε να ξανακάνω τεστ μετά την καθυστέρηση (αν υπάρξει)

Κύστης ε; Εμένα φέτος μου είπε η γιατρός ότι έχω πολυκυστικές (παλιότερα δεν είχα), και μου έχει δώσει Inofert και Inofert plus τώρα που θέλουμε παιδάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

Χαχαχαχαχα ναι ναι πονηρά σαν κι εκείνη έπρεπε να πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

Δεν πειράζει! Νομίζω ότι είναι καλό να συζητάμε και κάτι άλλο. Πρέπει το μυαλό μας να ξεφεύγει από τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά. Κι έτσι γνωριζόμαστε και καλύτερα! Για την πεθερά δεν το σχολιάζω καν που έχει και προτίμηση! Κι εγώ πριν παντρευτώ έλεγα ότι θέλω κορίτσι αλλά όταν είδα τα ζόρια άλλαξα γνώμη κι έλεγα ότι να ναι αρκεί να μου δώσει παιδάκι ο θεός. Τώρα που έχω αγόρι δεν με νοιάζει να κάνω αλλά 10 αγόρια. Κάθε παιδί έχει την χάρη του! Γερά να είναι μόνο όλα τα παιδιά του κόσμου και τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει! Νομίζω ότι είναι καλό να συζητάμε και κάτι άλλο. Πρέπει το μυαλό μας να ξεφεύγει από τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά. Κι έτσι γνωριζόμαστε και καλύτερα! Για την πεθερά δεν το σχολιάζω καν που έχει και προτίμηση! Κι εγώ πριν παντρευτώ έλεγα ότι θέλω κορίτσι αλλά όταν είδα τα ζόρια άλλαξα γνώμη κι έλεγα ότι να ναι αρκεί να μου δώσει παιδάκι ο θεός. Τώρα που έχω αγόρι δεν με νοιάζει να κάνω αλλά 10 αγόρια. Κάθε παιδί έχει την χάρη του! Γερά να είναι μόνο όλα τα παιδιά του κόσμου και τίποτα άλλο!

Ναι μπράβο συμφωνώ απόλυτα! Εγώ έλεγα πως θέλω αγόρι πλέον λέω, ας είναι υγιές και ότι θέλει ο Θεός ας στείλει,το κάθε παιδί αγαπιέται με τις χάρες του έτσι κι αλλιώς, ανεξαρτήτως φύλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

..Το θέμα με τις πεθερές είναι ανεξάντλητο?.. Νομίζω θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που εγώ δε θα έχω "μέλλουσα πεθερα''...(εν ζωή η γυναίκα απλώς όχι σχέσεις με το σύντροφο μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Πωπω τι "άνθρωποι" υπάρχουν.....

Υπομονή και μην ασχολείσαι απλά να απαντάς όταν πρέπει γιατί αλλιώς πέρνουνε περισσότερο αέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Πραγματικά τα διαβάζω και νομίζω είναι σκηνή από σήριαλ!!!!Μπράβο για το κουράγιο σου και ότι μιλάς!!Αλλιώς δεν αντέχετε!!!!!Ελπίζω ο άντρας σου να σε υποστηρίζει και να την βάζει στην θέση τής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Το διάβασα κ φρίκαρα, τραγική τι να πω..... Άσε δεν ανοίγω το στόμα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι ωραίο! Αχ αυτό το φαγητό?! Είναι απόλαυση το άτιμο! Εγώ τον τελευταίο χρόνο πήρα λίγα κιλακια παραπάνω και δεν ξέρω πως να τα χάσω!??

Δεν θέλω να σας συγχησω... Με βριχειπολυς κόσμος γιαυτό. 

. Παρόλο που τρώω πολύ και ειδικά γλυκά είμαι αδυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Πραγματικά τα διαβάζω και νομίζω είναι σκηνή από σήριαλ!!!!Μπράβο για το κουράγιο σου και ότι μιλάς!!Αλλιώς δεν αντέχετε!!!!!Ελπίζω ο άντρας σου να σε υποστηρίζει και να την βάζει στην θέση τής!!

Ο άντρας μου την έχει θέα...  λέει και καλα ελα μωρέ έτσι τα λεει δεν τα καταλαβαίνει. Την υποστηρίζει αλλά από μέσα του οταν μαλώνουμε μεταξύ μας δεν επεμβαίνει καθόλου αλλά τον επηρέαζε και εγω και δεν πηγαίνει άμα μαλώνουμε και αυτή είναι σαν να τη σκοτώνεις άμα δεν παει Ο γιόκας να τη δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Πιστεύω οτι το παν ειναι η διπλωματία με τις πεθερές (εκτος κο αν ειναι κάποια πολύ στριμενη?)  Ζοριστηκα πολυ να καταφερω να απανταω στη δικη μου με τέτοιο τρόπο που να μην εχει τι να πει!

1 εχω να σας πω εμενα ειναι η Θεουσα! Καλη γυναίκα δεν μπορω να πω, αλλα αν την αφησεις θα σου κανει μονο κουμάντα!

Επισης δεν συμφωνεί με παιδί πριν το γάμο και εμεις τωρα προσπαθούμε αλλα εννοειται οτι δεν το ξέρει (δεν την αφορα δλδ) αλλα αν γινει το θαυμα και το ακουσει θα μας λεει να παντρευτουμε άμεσα φφφφ

Ετσι ειναι ολες ρε παιδια?

 

 

χαχαχα τι τραβάμε και εμείς!!! Εμένα ευτυχώς είναι αγία. Δε μιλάει καθόλου. Το σταυρό μου κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...