Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ  καλωσόρισες... ??σου εύχομαι γρήγορα να γίνει το θαυματακι σου κ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα ❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ και σε εσένα τα καλύτερα ευχομαι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Πιστεύω οτι το παν ειναι η διπλωματία με τις πεθερές (εκτος κο αν ειναι κάποια πολύ στριμενη?)  Ζοριστηκα πολυ να καταφερω να απανταω στη δικη μου με τέτοιο τρόπο που να μην εχει τι να πει!

1 εχω να σας πω εμενα ειναι η Θεουσα! Καλη γυναίκα δεν μπορω να πω, αλλα αν την αφησεις θα σου κανει μονο κουμάντα!

Επισης δεν συμφωνεί με παιδί πριν το γάμο και εμεις τωρα προσπαθούμε αλλα εννοειται οτι δεν το ξέρει (δεν την αφορα δλδ) αλλα αν γινει το θαυμα και το ακουσει θα μας λεει να παντρευτουμε άμεσα φφφφ

Ετσι ειναι ολες ρε παιδια?

 

 

Εγώ είμαι πλέον σίγουρη ότι είναι όλες έτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αρνητικουμπα πρωί πρωί.. εντωμεταξυ ήμουν σίγουρη αυτό το μήνα..απογοητεύτηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι της ημερας θα μου περάσει σύντομα...

Έκανες τεστακι κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Έκανες τεστακι κορίτσι μου;

Ναιιιι 25η μέρα 2μερες πριν την περίοδο..αρνητικοτατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αρνητικουμπα πρωί πρωί.. εντωμεταξυ ήμουν σίγουρη αυτό το μήνα..απογοητεύτηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι της ημερας θα μου περάσει σύντομα...

Καλημέρα, είναι λίγο νωρίς μην απογοητεύσαι... Αλλά και αυτό το μήνα να μη γίνει θα είναι τον επόμενο δε πειράζει. Ποιο τεστ έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ είμαι πλέον σίγουρη ότι είναι όλες έτσι ?

Και μένα σ αυτ ή τη κατηγορία είναι με τις θεουσες αλλά εμένα τρέφει κακιά για το κόσμο..  όλη μέρα μετάνοια και προσευχη αλλα το φτυαρι φτυαρι ολες οι γυναικες ειναι π@@@ και τέτοια αλλά εγώ δεν την αφήνω . Σε μένα είναι σούζα αλλά την έχω και εγω μια στο καρφί μια στο πέταλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα, είναι λίγο νωρίς μην απογοητεύσαι... Αλλά και αυτό το μήνα να μη γίνει θα είναι τον επόμενο δε πειράζει. Ποιο τεστ έκανες? 

Clear blue..εεεε απογοητεύτηκα λίγο..αύριο θα μαι καλύτερα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Πιστεύω οτι το παν ειναι η διπλωματία με τις πεθερές (εκτος κο αν ειναι κάποια πολύ στριμενη?)  Ζοριστηκα πολυ να καταφερω να απανταω στη δικη μου με τέτοιο τρόπο που να μην εχει τι να πει!

1 εχω να σας πω εμενα ειναι η Θεουσα! Καλη γυναίκα δεν μπορω να πω, αλλα αν την αφησεις θα σου κανει μονο κουμάντα!

Επισης δεν συμφωνεί με παιδί πριν το γάμο και εμεις τωρα προσπαθούμε αλλα εννοειται οτι δεν το ξέρει (δεν την αφορα δλδ) αλλα αν γινει το θαυμα και το ακουσει θα μας λεει να παντρευτουμε άμεσα φφφφ

Ετσι ειναι ολες ρε παιδια?

 

 

Πάλι καλά που τα κατάφερες, Εμένα φαινόταν πολύ κουλ και "όλα καλά", αλλά μετά που μείναμε μαζί και μετά τον γάμο έχει αλλάξει εντελώς! Θέλει να μαθαίνει τα πάντα (και με ύπουλο τρόπο). Για παιδί; μόνο που δεν μας έβρισε όταν το υποψιάστηκε (και ειδικά, όταν κατάλαβε πως την δουλεύω και δεν της λέω την αλήθεια). Αλλά Δήμητρά μου δεν μπορώ, εκνευρίζομαι. Δεν έχω υπομονή και για εκείνη...

Η δικιά σου, θεούσα ε; πωπω, άλλο κόλλημα κι αυτό. Ας καταλάβουν πως δεν είμαστε ίδιες με εκείνες και δεν μας νοιάζει τι θα πει πια αυτός ο κόσμος...! 2019 έχουμε...

Μέχρι τώρα από όσα έχω ακούσει και δει από φίλες μου, 1 στις..5 έχει νορμαλ πεθερά. 

Πρέπει λοιπόν να έχουμε τελειώσει κορίτσι μου σπουδές διπλωματίας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ είμαι πλέον σίγουρη ότι είναι όλες έτσι ?

???

Μολις καταλάβουν οτι χάνουν τα πρωτεία τις πιάνει λυσα μαλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Clear blue..εεεε απογοητεύτηκα λίγο..αύριο θα μαι καλύτερα...:)

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι! :) στον επόμενο κύκλο θα τα καταφέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

???

Μολις καταλάβουν οτι χάνουν τα πρωτεία τις πιάνει λυσα μαλλον!

Με αυτά που βλέπω και εγώ έχω αρχίσει να ανησυχώ επειδή έχω γιο!! Λες όταν μεγαλώσω να πάθω μετάλλαξη κ να μπει ο έξω από εδώ μέσα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

???

Μολις καταλάβουν οτι χάνουν τα πρωτεία τις πιάνει λυσα μαλλον!

...και κάνουν ο,τι χαζομάρα μπορούν για να τραβήξουν τα βλέμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Με αυτά που βλέπω και εγώ έχω αρχίσει να ανησυχώ επειδή έχω γιο!! Λες όταν μεγαλώσω να πάθω μετάλλαξη κ να μπει ο έξω από εδώ μέσα μου.....

Χαχαχαχα ελπίζω να είσαι πολύ κουλ όταν ο πρίγκιπάς σου σου φέρει την νύφη!!! Ευτυχώς κοπέλα μου δεν είναι όλες έτσι. Αλλά, και να γίνεις έτσι (όπως κι εγώ οοοοοταν μας κανει τη χαρη το σποράκι) δεν θα σε νοιάζει και θα βρίσκεις "δικαιολογημένη" τη στάση σου. Φανταζομαι ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Χαχαχαχα ελπίζω να είσαι πολύ κουλ όταν ο πρίγκιπάς σου σου φέρει την νύφη!!! Ευτυχώς κοπέλα μου δεν είναι όλες έτσι. Αλλά, και να γίνεις έτσι (όπως κι εγώ οοοοοταν μας κανει τη χαρη το σποράκι) δεν θα σε νοιάζει και θα βρίσκεις "δικαιολογημένη" τη στάση σου. Φανταζομαι ? 

Χάχαχα και εγώ το ελπίζω να ειμαι κουλ!!!! Προσπαθώ να μεγαλώσω ένα ισορροπημένο και ανεξάρτητο άνθρωπο που πιστεύω από εκεί ξεκινάνε όλα.... Το πώς αντιμετωπίζουμε τα παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χάχαχα και εγώ το ελπίζω να ειμαι κουλ!!!! Προσπαθώ να μεγαλώσω ένα ισορροπημένο και ανεξάρτητο άνθρωπο που πιστεύω από εκεί ξεκινάνε όλα.... Το πώς αντιμετωπίζουμε τα παιδια

Και πολύ καλά κάνεις!:clap: [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Πάλι καλά που τα κατάφερες, Εμένα φαινόταν πολύ κουλ και "όλα καλά", αλλά μετά που μείναμε μαζί και μετά τον γάμο έχει αλλάξει εντελώς! Θέλει να μαθαίνει τα πάντα (και με ύπουλο τρόπο). Για παιδί; μόνο που δεν μας έβρισε όταν το υποψιάστηκε (και ειδικά, όταν κατάλαβε πως την δουλεύω και δεν της λέω την αλήθεια). Αλλά Δήμητρά μου δεν μπορώ, εκνευρίζομαι. Δεν έχω υπομονή και για εκείνη...

Η δικιά σου, θεούσα ε; πωπω, άλλο κόλλημα κι αυτό. Ας καταλάβουν πως δεν είμαστε ίδιες με εκείνες και δεν μας νοιάζει τι θα πει πια αυτός ο κόσμος...! 2019 έχουμε...

Μέχρι τώρα από όσα έχω ακούσει και δει από φίλες μου, 1 στις..5 έχει νορμαλ πεθερά. 

Πρέπει λοιπόν να έχουμε τελειώσει κορίτσι μου σπουδές διπλωματίας :P

Πωπω κατάλαβα ακριβώς τι είδους πεθερά είναι η δική σου! Στο έπαιζε καλή και μετά το Γάμο που πήρες εσύ τα ινία έπαθε μετάλλαξη! Την υπουλότητα την έχουν όλες όμως! Κι εγώ εκνευρίζομαι, το καταλαβαίνω! Απλά δεν την αφήνω να το βλέπει γιατί το χαίρονται!

Ναι είναι θεούσα αλλά όχι απο την άποψη τι θα πει ο κόσμος αλλά ότι και καλά δεν είναι ευλογημένο να κάνεις παιδί πριν το γάμο (απο τη Θρησκεία). Εδώ μας ρωτούσε προ καιρού κάθε μέρα ποτε θα κλέισουμε τον γάμο και επέμενε και επειδή δεν της λέγαμε τίποτα συνέχιζε πιο δυναμικά! Μέχρι που μια μέρα της λέω εμείς θα τον κάνουμε το γάμο το 2021 γιατί τοτε θελουμε ΕΜΕΙΣ και σταματησε να μας πρήζει. Τώρα αν καταλάβει ότι θέλουμε να κάνουμε νινι για να κάνουμε γαμο κ βάπτιση μαζί....ΩΧ Παναγία μου, εγκεφαλικό θα πάθει χαχαχαχαχαχα αλλά της έχω δώσει να καταλάβει οτι τα πράγματα γίνονται όταν έμεις (το ζευγάρι) θέλουμε....

Τώρα τι σενάρια κάνει και τι λέει απο πισω μας δικό της πρόβλημα!

Χαχα θα πρέπει να ιδρυθεί μία τέτοια σχολή ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Και μένα σ αυτ ή τη κατηγορία είναι με τις θεουσες αλλά εμένα τρέφει κακιά για το κόσμο..  όλη μέρα μετάνοια και προσευχη αλλα το φτυαρι φτυαρι ολες οι γυναικες ειναι π@@@ και τέτοια αλλά εγώ δεν την αφήνω . Σε μένα είναι σούζα αλλά την έχω και εγω μια στο καρφί μια στο πέταλο.

Εμένα δεν έχει κακία απλά θέλει να κάνει κουμάντα.... όσο για αυτό που είπες με το φτυάρι εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο!!!! Καλά κάνεις κορίτσι μου,πρέπει να καταλάβει ποια είναι η θέση της τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Clear blue..εεεε απογοητεύτηκα λίγο..αύριο θα μαι καλύτερα...:)

Είναι φυσιολογικό να στεναχωηθείς αλλά μην απογοητεύεσαι σε καμία περίπτωση! Απο αύριο θα είναι όλα καλύτερα! Βουρ για τον επόμενο μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με αυτά που βλέπω και εγώ έχω αρχίσει να ανησυχώ επειδή έχω γιο!! Λες όταν μεγαλώσω να πάθω μετάλλαξη κ να μπει ο έξω από εδώ μέσα μου.....

Το έχω σκεφτεί άπειρες φορές.... Έχω πει στον αρραβωνιαστικό μου πως αν κανουμε γιο και γίνω σπαστικιά ή κακίστρω πεθερά να με βάλει στη θέση μου αμέσως με όποιο κόστος χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω κατάλαβα ακριβώς τι είδους πεθερά είναι η δική σου! Στο έπαιζε καλή και μετά το Γάμο που πήρες εσύ τα ινία έπαθε μετάλλαξη! Την υπουλότητα την έχουν όλες όμως! Κι εγώ εκνευρίζομαι, το καταλαβαίνω! Απλά δεν την αφήνω να το βλέπει γιατί το χαίρονται!

Ναι είναι θεούσα αλλά όχι απο την άποψη τι θα πει ο κόσμος αλλά ότι και καλά δεν είναι ευλογημένο να κάνεις παιδί πριν το γάμο (απο τη Θρησκεία). Εδώ μας ρωτούσε προ καιρού κάθε μέρα ποτε θα κλέισουμε τον γάμο και επέμενε και επειδή δεν της λέγαμε τίποτα συνέχιζε πιο δυναμικά! Μέχρι που μια μέρα της λέω εμείς θα τον κάνουμε το γάμο το 2021 γιατί τοτε θελουμε ΕΜΕΙΣ και σταματησε να μας πρήζει. Τώρα αν καταλάβει ότι θέλουμε να κάνουμε νινι για να κάνουμε γαμο κ βάπτιση μαζί....ΩΧ Παναγία μου, εγκεφαλικό θα πάθει χαχαχαχαχαχα αλλά της έχω δώσει να καταλάβει οτι τα πράγματα γίνονται όταν έμεις (το ζευγάρι) θέλουμε....

Τώρα τι σενάρια κάνει και τι λέει απο πισω μας δικό της πρόβλημα!

Χαχα θα πρέπει να ιδρυθεί μία τέτοια σχολή ??

Ναι ναι, την φωτογράφησες χαχα!

Αυτό με τον Θεό από την άλλη...μα βολεύει η γαμο-βάπτιση, τι δεν καταλαβαίνουν; :P να πάνε όλα όπως τα επιθυμείτε και να της το φέρετε προ τετελεσμένου!!! Δεν θα μπορεί να κάνει τίποτα!!! 

Σε εμάς πετάει πολλά τέτοια και με περνάει για ολίγον...ζώον. Πού να 'ξερε τι "κέρατο" είμαι! Αλλά, έχω χάσει τα κέφια μου με αυτά και με εκείνα, που δεν έχω όρεξη να την αντιμετωπίσω. Την αφήνω απλά να μιλάει. Αυτό που λες, ας κάθεται να ονειρεύεται μόνη της. Τώρα που είπες για ημερομηνία, εμάς είχε λυσσάξει να παντρευτούμε Σεπτέμβρη όπως εκείνη (αν είναι δυνατόν) και μου την βάρεσε και το πήγα 24/10....

 

Ας την ιδρύσουμε εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η liza_pan93 είπε:

Ναι ναι, την φωτογράφησες χαχα!

Αυτό με τον Θεό από την άλλη...μα βολεύει η γαμο-βάπτιση, τι δεν καταλαβαίνουν; :P να πάνε όλα όπως τα επιθυμείτε και να της το φέρετε προ τετελεσμένου!!! Δεν θα μπορεί να κάνει τίποτα!!! 

Σε εμάς πετάει πολλά τέτοια και με περνάει για ολίγον...ζώον. Πού να 'ξερε τι "κέρατο" είμαι! Αλλά, έχω χάσει τα κέφια μου με αυτά και με εκείνα, που δεν έχω όρεξη να την αντιμετωπίσω. Την αφήνω απλά να μιλάει. Αυτό που λες, ας κάθεται να ονειρεύεται μόνη της. Τώρα που είπες για ημερομηνία, εμάς είχε λυσσάξει να παντρευτούμε Σεπτέμβρη όπως εκείνη (αν είναι δυνατόν) και μου την βάρεσε και το πήγα 24/10....

 

Ας την ιδρύσουμε εμείς!!!

Ε μα πες τα!!! Βολεύει πάρα πολύ η γαμο βάπτιση! Και ειδικά εμάς που η αλήθεια είναι ότι δεν είμαστε τόσο αυτών των εκδηλώσεων οπότε κάνουμε 2 σε 1 και ξεμπερδεύουμε !!! ?

Καλά έκανες κι έγω στη θέση σου το ίδιο θα έκανα! Μα με τι δικαίωμα απαιτούν τέτοια πράγματα; Όταν θέλει το ζευγάρι τότε κάνει τον γάμο του!

Ναιιι τέλεια ιδέα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Ε μα πες τα!!! Βολεύει πάρα πολύ η γαμο βάπτιση! Και ειδικά εμάς που η αλήθεια είναι ότι δεν είμαστε τόσο αυτών των εκδηλώσεων οπότε κάνουμε 2 σε 1 και ξεμπερδεύουμε !!! ?

Καλά έκανες κι έγω στη θέση σου το ίδιο θα έκανα! Μα με τι δικαίωμα απαιτούν τέτοια πράγματα; Όταν θέλει το ζευγάρι τότε κάνει τον γάμο του!

Ναιιι τέλεια ιδέα ??

χαχαχα έτσι κι εμείς! μια κι έξω μωρέ!! 

Ναι και ελπίζω να έχει κρύο....Εμένα μ'αρεσει πάρα πολύ το κρύο (ήμουν και μωρό του Δεκεμβρίου) ενώ εκείνη ούτε να το ακούσει! Αν δεν είχαμε γενέθλια τον Νοέμβριο (μαμά, άντρας, πεθερός, κολλητές) θα τον έκανα Νοέμβρη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η liza_pan93 είπε:

χαχαχα έτσι κι εμείς! μια κι έξω μωρέ!! 

Ναι και ελπίζω να έχει κρύο....Εμένα μ'αρεσει πάρα πολύ το κρύο (ήμουν και μωρό του Δεκεμβρίου) ενώ εκείνη ούτε να το ακούσει! Αν δεν είχαμε γενέθλια τον Νοέμβριο (μαμά, άντρας, πεθερός, κολλητές) θα τον έκανα Νοέμβρη :D

Έχεις δίκιο κι εμένα μ αρέσει το κρύο γιατί δεν ιδρώνεις βρε αδερφέ είσαι πιο κούλ!!!

Εμείς είπαμε για 12/6/2021 γιατί τότε τα φτιάξαμε και θα κλείνουμε 12 χρόνια  και μ αρεσει και σαν νούμερο?

Ελπίζω μέχρι τότε να έχουμε  μωρό κι εμείς κι εσείς και να κάνουμε 2 υπέροχες Γαμο-Βαπτίσεις !!!!!

Εσεις προσπαθείτε καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...