Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Κορίτσια εγω εκανα την αρχή με την αυχενική και εύχομαι όλες να έχετε το ιδιο καλα αποτελέσματα!!! ??

Σε ευχαριστουμε πολύ ρε κοριτσι πράγματικα μακάρι να έχουμε όλες τα δικά σου νέα!!!!! Εσύ επεμο ραντεβού τώρα πότε!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 26/10/2019 at 11:25 ΠΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστουμε πολύ ρε κοριτσι πράγματικα μακάρι να έχουμε όλες τα δικά σου νέα!!!!! Εσύ επεμο ραντεβού τώρα πότε!??? 

Εγώ ξανα στις 10/11 ετσι για να δει και ο άντρας μου το μπεμπακι γιατι το εχει δει κονο μια φορά την 6η εβδομαδα που ακούσαμε καρδούλα για πρώτη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς είστε; Εγώ δυστυχώς παρότι παίρνω σιρόπι για ναυτίες δυο βράδια τώρα κάνω εμετό κ μετά απίστευτες καούρες δυσκολευομαι πολύ να κοιμηθώ! Έχουν αρχίσει κ οι πονοκέφαλοι επανήλθαν οι ζαλάδες! Άντε να φύγει αυτός ο τρίτος μήνας μήπως σιγά σιγά μετριαστούν κάποια από αυτά! 

@Kate89 σήμερα δεν ήταν να κάνεις αυχενική; Πως πήγε;όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς είστε; Εγώ δυστυχώς παρότι παίρνω σιρόπι για ναυτίες δυο βράδια τώρα κάνω εμετό κ μετά απίστευτες καούρες δυσκολευομαι πολύ να κοιμηθώ! Έχουν αρχίσει κ οι πονοκέφαλοι επανήλθαν οι ζαλάδες! Άντε να φύγει αυτός ο τρίτος μήνας μήπως σιγά σιγά μετριαστούν κάποια από αυτά! 

@Kate89 σήμερα δεν ήταν να κάνεις αυχενική; Πως πήγε;όλα καλά;

Αχ κορίτσι μου ο εμετός είναι πολύ δύσκολος όμως να σκέφτεσαι ότι αυτό σημαίνει πως το μπεμπεκι είναι καλά!! Πότε κλείνεις τον τρίτο; 

Ομορφιές πήγα γιατρο για αυχενικη!!! Όλα τέλεια μου είπε!! Κουνιόταν, είδαμε χεράκια και πατουσάκια και καταχάρηκα που περάσαμε τον πρώτο δύσκολο υπέρηχο!!! Φοβάμαι να αφεθω τελείως αλλά είναι πολύ χαρούμενη.. Πως μου είστε εσείς; εκτός από την @pangipotπου δυστυχώς είναι άσχημα..; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Αχ κορίτσι μου ο εμετός είναι πολύ δύσκολος όμως να σκέφτεσαι ότι αυτό σημαίνει πως το μπεμπεκι είναι καλά!! Πότε κλείνεις τον τρίτο; 

Ομορφιές πήγα γιατρο για αυχενικη!!! Όλα τέλεια μου είπε!! Κουνιόταν, είδαμε χεράκια και πατουσάκια και καταχάρηκα που περάσαμε τον πρώτο δύσκολο υπέρηχο!!! Φοβάμαι να αφεθω τελείως αλλά είναι πολύ χαρούμενη.. Πως μου είστε εσείς; εκτός από την @pangipotπου δυστυχώς είναι άσχημα..; 

Μπράβο κορτισι μου! Να το χαρείς κ να ηρεμήσεις! Πέρασες τα δύσκολα!

Τη Τετάρτη θα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων! Οπότε μέσα Νοέμβρη θα ολοκληρώνω το 3ο και θα μπω αν οοολα είναι καλά στο 4ο με την ελπίδα να περιοριστούν οι ναυτίες κ οι εμετοι γτ Μ δημιουργούν έντονες καούρες κ να μπορώ να φάω σαν άνθρωπος και να πιω νερό! Κορίτσια διψάω κ πίνω γουλια γουλια εκεί που θέλω να πιω μισό λίτρο με τη μια!πουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! @Kate89ας ξεκινήσουμε από τα υπέροχα νέα σου!!!! Μπράβο που όλα είναι καλά και να αφεθεί γιατί όχι να το χαρείς όσο δε πάει!!! Θυμώνουν από τη μια ότι είχες πει για σήμερα μετά λέω μπα αργια σήμερα!! Μπράβο και πάλι. Μπράβο!! @pangipot κρίμα ρε γαμωτο σε έχει ξεπατωσει η ναυτία τώρα για τις καούρες λένε πως το μωρό θα βγει με μπούκλες άρα σου εύχομαι τουλάχιστον να είναι κοριτσάκι! Χάχα  αλήθεια @Kate89σου είπε καμία υπόνοια εσένα για φύλο?? @HaveFaithα ένταξη πολύ σύντομα θα το δείτε το σπορακι αν έχει να το δει ο άντρας σου από κουκίδα νομίζω θα ενθουσιαστεί!! Εγώ κορίτσια το στομάχι έτσι κ έτσι πάλι ενώ δύο μέρες ήμουν καλύτερα πάλι με έχει πιάσει κ δε λέει να με αφησει 11+5 σήμερα!! Πφφ αλήθεια ρε κορίτσια φούσκωσε καμια!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa εγώ είχα γεννηθεί καραφλο ούτε μια τρίχα πολύ πλάκα! Ο ανδρας μνδε ξέρω! Μπούκλες μόνο η μάνα Μ έχει από τα σόγια! Όσο για το φύλο κ οι δυο θα θέλαμε κοριτσάκι αλλα γερό να είναι κ το φύλο είναι δευτερεύον! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

@Mamounitsa εγώ είχα γεννηθεί καραφλο ούτε μια τρίχα πολύ πλάκα! Ο ανδρας μνδε ξέρω! Μπούκλες μόνο η μάνα Μ έχει από τα σόγια! Όσο για το φύλο κ οι δυο θα θέλαμε κοριτσάκι αλλα γερό να είναι κ το φύλο είναι δευτερεύον! ;)

Χάχα δε το συζητάμε γερό να είναι και ότι θέλει ας είναι! Αυτό με τις καούρες λένε ισχιει εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου καούρες το μωρό δεν πρέπει να είχε πάνω από 10 τρίχες χαχα και μη φανταστείς ότι τώρα μετά από ένα χρόνο τώρα είναι αφάνα!! Χα α αντίθετος με την κοπέλα που γέννησε μαζί μου στο ίδιο δωμάτιο ένα αγοράκι που είχε περισσότερα μαλλιά από εμένα! Η κοπέλα λέει υπέφερα από καούρες δε το πίστευα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια πάντως ακομη εχω και ζαλάδες και ναυτίες και ας μπήκα στην 14η εβδομαδα.  Πιστεύω σε 1-2 εβδομάδες να περάσουν. Νομιζω μετα τα καλα νεα της αυχενικής όλες νιώθουμε μια ανακούφιση! Καλα αποτελέσματα και σε όσες δεν έχουν κανει ακομη! Λογικα εμεις θα μαθουμε και φύλο σε 2 βδομαδες που θα παμε... και επίσης εγω εχω φουσκώσει λιγάκι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη είναι πολύτιμη!! @Mamounitsaμου είπε χώρος σιγουριά βέβαια ότι μάλλον είναι αγόρι. Η αλήθεια είναι ότι φαινόταν κάτι εκεί ανάμεσα στα πόδια αλλά μου είπε πως καμία φορά εκείνη η περιοχή είναι πρησμένη λόγω οιστρογονων. Αυτό που είδα ήταν κάτι παραπάνω από πρήξιμο/?. Κ εγω φούσκωσα λιγάκι αλλά ευτυχώς έβαλα μόνο ένα κιλό, και πολύ είναι! @pangipot  πως είσαι σήμερα; @HaveFaithμη μου λες τέτοια ότι ακόμη έχεις ζαλάδες και τα σχετικά;; περιμένω πως και πως περάσουν οι μέρες να φύγει αυτή η απαίσια γεύση στο στόμα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Καλημέρα!!! Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη είναι πολύτιμη!! @Mamounitsaμου είπε χώρος σιγουριά βέβαια ότι μάλλον είναι αγόρι. Η αλήθεια είναι ότι φαινόταν κάτι εκεί ανάμεσα στα πόδια αλλά μου είπε πως καμία φορά εκείνη η περιοχή είναι πρησμένη λόγω οιστρογονων. Αυτό που είδα ήταν κάτι παραπάνω από πρήξιμο/?. Κ εγω φούσκωσα λιγάκι αλλά ευτυχώς έβαλα μόνο ένα κιλό, και πολύ είναι! @pangipot  πως είσαι σήμερα; @HaveFaithμη μου λες τέτοια ότι ακόμη έχεις ζαλάδες και τα σχετικά;; περιμένω πως και πως περάσουν οι μέρες να φύγει αυτή η απαίσια γεύση στο στόμα μου! 

Εγω κιλά εν έβαλα. Αντιθέτως έχασα 2 απο τοτε που εκανα το τεστ. Προφανως επειδή δεν μπορώ να φάω όσο έτρωγα. Μολις φύγουν τα χαζα του πρώτου τριμήνου ευελπιστώ να δω διαφορά σιγά σιγά... δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα αργούν να φύγουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου γλύκα!!! 

@Kate89συνήθους στα αγόρια δεν κάνουν λάθος στα κορίτσια μπορεί μετά να τους βγει τίποτα ???!!

Και εγώ ένα κιλό έχω πάρει αν και δεν έχω φουσκώσει τόσο πολύ!! Εμένα θυμαμαι παντός φύλλο μου είχαν πει νομίζω δύο μήνες μετά την αυχενική!! Και πριν τη Β επιπέδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα κορίτσια μου γλύκα!!! 

@Kate89συνήθους στα αγόρια δεν κάνουν λάθος στα κορίτσια μπορεί μετά να τους βγει τίποτα ???!!

Και εγώ ένα κιλό έχω πάρει αν και δεν έχω φουσκώσει τόσο πολύ!! Εμένα θυμαμαι παντός φύλλο μου είχαν πει νομίζω δύο μήνες μετά την αυχενική!! Και πριν τη Β επιπέδου 

Κ εγώ έτσι λέω ότι στα αγόρια δεν κάνουν λάθος. Ίσως είναι νωρίς και δεν ήθελε να το πει με σιγουριά. Πως είστε από συμπτώματα;; εμένα το στομάχι μου λίγο καλύτερα αλλά αυτή η γεύση με έχει τρελάνει. Ένα πακετάκι τσίχλες θέλω τη μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Καλημέρα!!! Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη είναι πολύτιμη!! @Mamounitsaμου είπε χώρος σιγουριά βέβαια ότι μάλλον είναι αγόρι. Η αλήθεια είναι ότι φαινόταν κάτι εκεί ανάμεσα στα πόδια αλλά μου είπε πως καμία φορά εκείνη η περιοχή είναι πρησμένη λόγω οιστρογονων. Αυτό που είδα ήταν κάτι παραπάνω από πρήξιμο/?. Κ εγω φούσκωσα λιγάκι αλλά ευτυχώς έβαλα μόνο ένα κιλό, και πολύ είναι! @pangipot  πως είσαι σήμερα; @HaveFaithμη μου λες τέτοια ότι ακόμη έχεις ζαλάδες και τα σχετικά;; περιμένω πως και πως περάσουν οι μέρες να φύγει αυτή η απαίσια γεύση στο στόμα μου! 

Μπα δύσκολα θα έλεγα! Το βράδυ παρόλο που πήρα το σιρόπι έβγαλα οοοολο το βραδινό και μετά απίστευτες καούρες. Πρωί ζαλάδα ναυτία κ πονοκέφαλος! Αυτή τη στιγμή έχω μόνο έντονη ναυτία!

Έχει αγανακτήσει κ ο άνδρας Μ πια ο οποίος με λυπάται! 

Κ η δική μ κοιλίτσα έχει λίγο φουσκώσει(είμαι αρκετά αδύνατη οπότε φαινεται σε μένα που ξέρω το σώμα Μ) όσο για κιλά έχω καμία βδομάδα να ζυγιστω αλλά πριν μια βδομάδα ήμουν 1μιση κιλό κάτω από την αρχή της κύησης!(κ λογικό μετά από τόσο εμετό!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Κ εγώ έτσι λέω ότι στα αγόρια δεν κάνουν λάθος. Ίσως είναι νωρίς και δεν ήθελε να το πει με σιγουριά. Πως είστε από συμπτώματα;; εμένα το στομάχι μου λίγο καλύτερα αλλά αυτή η γεύση με έχει τρελάνει. Ένα πακετάκι τσίχλες θέλω τη μέρα. 

Καλύτερα είμαι εγώ!! Σήμερα δεν με έχει πιάσει το στομάχι! Έχω αρχίσει και τρώω!! Χάχα!! Σε βοηθάνε οι τσίχλες στις ναυτικές!? Και εμένα που ήταν αγοράκι μου είχε πει δεν σου. Λέω γιατί μπορεί να μην είναι έτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλύτερα είμαι εγώ!! Σήμερα δεν με έχει πιάσει το στομάχι! Έχω αρχίσει και τρώω!! Χάχα!! Σε βοηθάνε οι τσίχλες στις ναυτικές!? Και εμένα που ήταν αγοράκι μου είχε πει δεν σου. Λέω γιατί μπορεί να μην είναι έτσι!! 

Οι τσίχλες βοηθάνε στην άθλια γεύση στο στόμα μου ?από ναυτίες είμαι κ εγώ καλύτερα αλλά όχι καλά. Μας ξενέρωσε και η @HaveFaithπου μας είπε ότι είναι ακόμη κάπως στην 14η εβδομάδα!! ??Όλα καλά να πας πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβαλα ένα λουλούδι στο όνομα μου, πως σας φαίνεται;; το στομάχι μου είναι για τα ανάθεμα τώρα.. Δεν γίνεται να κλείσω τα ματάκια και να ξυπνήσω το Μάιο;;;; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Έβαλα ένα λουλούδι στο όνομα μου, πως σας φαίνεται;; το στομάχι μου είναι για τα ανάθεμα τώρα.. Δεν γίνεται να κλείσω τα ματάκια και να ξυπνήσω το Μάιο;;;; ???

Άσε κ εμένα από το πρωί! Ότι τρώω είναι για να βγει! Τόσο χάλια καιρό είχα(λόγω σιροπιού βεβαίως βεβαίως) εγώ θέλω να κλείσω ματάκια κ να ξυπνήσω εκεί που θα έχουν περάσει ναυτίες εμετοί και ζαλάδες!να ξανανιώσω άνθρωπος ρε παιδί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Έβαλα ένα λουλούδι στο όνομα μου, πως σας φαίνεται;; το στομάχι μου είναι για τα ανάθεμα τώρα.. Δεν γίνεται να κλείσω τα ματάκια και να ξυπνήσω το Μάιο;;;; ???

Κοριτσάκι δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όχι δε γίνεται χάχα!! Υπομονή ρε λίγο έμεινε!!! Σύντομα θα αρχίσει το πολύ φαΐ και εκεί γύρο στον 8ο θα λέμε δε γίνεται να αρχίσουν οι εμετόι μπας και σταματήσουμε τη μάσα χχαχα!! 

Κ εγώ σήμερα είμαι ψιλό σκατα όλη μέρα αλλά τώρα θα φάω ένα τοστ ακι να έρθω στα ίσα μου!! Αν κ γενικά αλεχω μια τάση για γλύκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσι μου! @pangipotσου στέλνω την συμπαράσταση μου, ελπίζω να σήμερα να είσαι καλύτερα! @Mamounitsaμη μου λες για φαΐ γιατί δεν θέλω να βάλω πολλά κιλά και βάζω φρένο! Να εχετε μια όμορφη μέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα σας κορίτσι μου! @pangipotσου στέλνω την συμπαράσταση μου, ελπίζω να σήμερα να είσαι καλύτερα! @Mamounitsaμη μου λες για φαΐ γιατί δεν θέλω να βάλω πολλά κιλά και βάζω φρένο! Να εχετε μια όμορφη μέρα!! 

Χάχα καλημέρα!! Μη σε νοιαζουν βρε τς κιλά φεύγουν!! Τους τελευταίους μήνες είναι το πρόβλημα λίγο!! Εγώ έχω αρχίσει παντός και τρώω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό μήνα!!! Είμαστε λίγο πιο κοντά στο στόχο μας να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!! 6 μήνες στο περίπου! Ελπίζω να είστε όλες λίγο καλύτερα μετά στομαχακια σας! Αν δεν είστε σε πολύ λίγο θα πετάτε!! Εγώ είμαι πολύ καλύτερά! Επίσης αυτός ο παλιό καιρός πολύ όμορφος φαντάζομαι όπου κ να είστε μια μουνταδα θα την έχετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό μήνα!!! Είμαστε λίγο πιο κοντά στο στόχο μας να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!! 6 μήνες στο περίπου! Ελπίζω να είστε όλες λίγο καλύτερα μετά στομαχακια σας! Αν δεν είστε σε πολύ λίγο θα πετάτε!! Εγώ είμαι πολύ καλύτερά! Επίσης αυτός ο παλιό καιρός πολύ όμορφος φαντάζομαι όπου κ να είστε μια μουνταδα θα την έχετε!!! 

Καλημέρα και καλό μήνα! 3 και σήμερα! ;) Εμενα Μ αρέσει ο καιρός ο μουντός αρκεί να είμαι σπίτι και να χουχουλιαζω! Χαχαχαχαχα! Το στομάχι ετσι κ έτσι...χθες δυο τρεις εμετοί(πλέον έχω την αίσθηση ότι δε με.πιανει κ το σιρόπι(δε θέλω να σκέφτομαι ότι αυτό είναι το με πιάνει γτ αν δε έπινα σημαίνει ότι θα είχα βάλει στρώμα στο μπάνιο μη με τρώνε κ οι δρόμοι). Αλλά τουλάχιστον δεν έχω συνεχόμενη ενόχληση! Κάτι είναι κ αυτό! Το μόνο εκνευριστηκο που αν έχετε απάντηση Μ τη λέτε είναι ότι 5-6 μέρες τώρα κάθε βράδυ 12:15-12-45 θα έχω κάνει εμετό(ακόμα κ αν δεν έχω να βγάλω κάτι) και μετά απίστευτες καούρες! Τι ραντεβού έχω κανονίσει χωρίς να το καταλάβω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 3 και σήμερα! ;) Εμενα Μ αρέσει ο καιρός ο μουντός αρκεί να είμαι σπίτι και να χουχουλιαζω! Χαχαχαχαχα! Το στομάχι ετσι κ έτσι...χθες δυο τρεις εμετοί(πλέον έχω την αίσθηση ότι δε με.πιανει κ το σιρόπι(δε θέλω να σκέφτομαι ότι αυτό είναι το με πιάνει γτ αν δε έπινα σημαίνει ότι θα είχα βάλει στρώμα στο μπάνιο μη με τρώνε κ οι δρόμοι). Αλλά τουλάχιστον δεν έχω συνεχόμενη ενόχληση! Κάτι είναι κ αυτό! Το μόνο εκνευριστηκο που αν έχετε απάντηση Μ τη λέτε είναι ότι 5-6 μέρες τώρα κάθε βράδυ 12:15-12-45 θα έχω κάνει εμετό(ακόμα κ αν δεν έχω να βγάλω κάτι) και μετά απίστευτες καούρες! Τι ραντεβού έχω κανονίσει χωρίς να το καταλάβω;

Πραγματικά 3+ σημερα χαχαχ! 

Ένταξη νομίζω ότι εσύ έχεις τσλαιπορηθει πιο πολύ από. Όλες μας!! Ένταξη το σιρόπι νομίζω σε πιάνει τι στο καλό δε λες που κάνεις δύο φορές τη μέρα πιστεύω αυτή τη βδομάδα θα σου μειωθούν εσθητα είσαι 14η εβδομάδα!??? Όσο για τις καούρες σου είπα τη μπούκλα δε τη γλυτώνει!! Εγω ειμαι σε φάση. Που έχω αρχίσει τη μάσα για τα καλά! Και λίγο το στομάχι μου με πιάνει. Το. Μεσιμερι αν φάω πολύ!! Κατά τα άλλα σαν να μην είμαι έγκυος!!!!! Όσο για τον καιρό μαρεσει να βγω βόλτα να πάω για καφέ μέχρι κ σε ένα μαγαζάκι δίπλα στη θάλασσα για μεζέ χάχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πραγματικά 3+ σημερα χαχαχ! 

Ένταξη νομίζω ότι εσύ έχεις τσλαιπορηθει πιο πολύ από. Όλες μας!! Ένταξη το σιρόπι νομίζω σε πιάνει τι στο καλό δε λες που κάνεις δύο φορές τη μέρα πιστεύω αυτή τη βδομάδα θα σου μειωθούν εσθητα είσαι 14η εβδομάδα!??? Όσο για τις καούρες σου είπα τη μπούκλα δε τη γλυτώνει!! Εγω ειμαι σε φάση. Που έχω αρχίσει τη μάσα για τα καλά! Και λίγο το στομάχι μου με πιάνει. Το. Μεσιμερι αν φάω πολύ!! Κατά τα άλλα σαν να μην είμαι έγκυος!!!!! Όσο για τον καιρό μαρεσει να βγω βόλτα να πάω για καφέ μέχρι κ σε ένα μαγαζάκι δίπλα στη θάλασσα για μεζέ χάχα!! 

Εγώ λόγω στομαχιου δε μπορώ μαγαζιά ακόμα αλλά βγαίνω για περπάτημα με τα σκυλάκια :) !

δυστυχως βάση Τερ είμαι 11+2 σήμερα αλλά αν το έμβρυο είναι ακόμα μια βδομάδα πισω λογικά είναι 10+2 έχω μέλλον ακόμα μέσα Νοέμβρη μπαίνω τέταρτο αν όλα πάνε κατά ευχήν! 

Σε ζηλεύω! Εγώ τη μέρα που θα νιώσω το στομάχι Μ καλύτερα καταβρόχθιζω ότι βρω μπροστά Μ (να ικανοποιήσω το αίσθημα της πείνας μου) κ φυσικά τα βγάζω αλλά δεν έχει σημασία έφαγα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...