Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Εγω 8 ακριβως σημερα  αρα λεω οτι τωρα ειμαι στην ογδοη  

Ναι αν είσαι 8 ακριβός ναι αύριο θα είσαι 8+1 η 8+2 είσαι στην 9η εβδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στη ουσία έχεις τελειώσει την 8η εβδομάδα. Κ είσαι στην 9η. Δηλαδή μπήκες στον 3ο μηνα❤️

Πολυ με μπεδευουν αυτα . Στο νοσοκομειο που πηγα κ εκανα εισαγωγη για την αιμορραγια σαν να μην ηθελαν να προτρεχω εγω ελεγα οτι ειμαι στην 7η εβδομαδα κ αυτοι στην 6η ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πολυ με μπεδευουν αυτα . Στο νοσοκομειο που πηγα κ εκανα εισαγωγη για την αιμορραγια σαν να μην ηθελαν να προτρεχω εγω ελεγα οτι ειμαι στην 7η εβδομαδα κ αυτοι στην 6η ...

Μπορεί να ήταν διαφορετική εβδομάδα λόγω μικρότερου η μεγαλύτερου μωρού. Στάνταρ ημερομηνία θα δεις μετά τη αυχενική!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!! 
βρισκομαι 14η μερα με μονο μια επαφη την 11η μερα του κυκλου !!! Περιοδο περιμενω σε 14 μερες!!! Μπορω να πω πως  εδω και 5 μερες που παιρνω το χαπακι μου νιωθω καλυτερα μακαρι να νιωθω ετσι και οχι κουρασμενη συνεχεια ??

δεν ελπιζω σε κατι με μονο μια επαφη.. και με τοσο θυροειδη.. ας ρυθμιστει και θα ξανα ξεκινησουμε τις προσπαθειες μας πιο δυναμικα ... ?? καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που περιμενουμε νεακια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 04/10

Mt3508 : 04/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Ντορντεα: /10

Νatacha : 

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

@Χρυσάφωακόμα περιμένεις;; τι λέει ο γιατρός σου; 

Κορίτσι μου ακόμα!Θα σκάσω!Σήμερα τελειώνω τα primolut και να δούμε ΑΝ αδιαθετήσω...Μου έγραψε εξετάσεις ορμονικές να κάνω την 2η μερα περιόδου ,μα ακόμα δεν...

Τι να πει κι αυτός;;Ολα μαρτυρούν οτι είμαι εμμηνόπαυση. Σε 10 μερες θα κλεισω 4 μηνες χωρις περίοδο..Κύστες δεν έχω ,μήτρα και ωοθήκες μια χαρα...αλλα,,,δεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Χάθηκα λίγο γιατί είχα πάει ένα ταξιδάκι...σήμερα είμαι στη 15η μέρα του κύκλου και πάω στη τουαλέτα όλη μέρα και έχω αίμα ροζ έντονο και αρκετό και στη τουαλέτα και στο χαρτί..στο εσώρουχο σχεδόν τίποτα..τι μπορεί να είναι; έχει συμβεί σε καμία; δε μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο πέρα απ’την περίοδο...και όπως καταλαβαίνετε φοβάμαι πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν αγάπες μου αυτό θα σας πω και θα σας αφήσω σιγά σιγα αλλά ποτέ δεν θα σας ξεχάσω γτ μέσα σε λίγες μέρες γίνατε η δύναμη μου , η παρέα μου, το στήριγμα μου!!!  Θα πρέπει να αρχίσω να μπαίνω σε συζητησουλες που αφορούν όλο θέμα τώρα όπως καταλαβαίνετε!! 

Χθες μετά τις 12 έκοψα τούρτα στον αντρούλη μου.! Η τούρτα έγραφε είμαι εγκ...... Χρόνια πολλά!!!! Και είχε ένα πατουσακι!! Του πήρε λίγα δευτερόλεπτα να καταλάβει και μετά γελούσε γελούσε και με αγκάλιασε και με φιλούσε! Μοναδικές στιγμές που όλοι πρέπει να ζήσουμε!!! Τώρα σειρά έχουν οι γονείς μας! Ετοιμάζω έκπληξη κ σε αυτούς!!! Σας φιλώ και θα μπαίνω που κ πού να σας κρυφό κοιτάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Χάθηκα λίγο γιατί είχα πάει ένα ταξιδάκι...σήμερα είμαι στη 15η μέρα του κύκλου και πάω στη τουαλέτα όλη μέρα και έχω αίμα ροζ έντονο και αρκετό και στη τουαλέτα και στο χαρτί..στο εσώρουχο σχεδόν τίποτα..τι μπορεί να είναι; έχει συμβεί σε καμία; δε μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο πέρα απ’την περίοδο...και όπως καταλαβαίνετε φοβάμαι πολύ

Μήπως εχεις ωορρηξία κοριτσι μου?? Κ γω το έχω πάθει.... Από ωορρηξία.  Δεν έχεις και πονάκια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ τέλεια κοριτσάκι μου!! Να μας λες τα νέακια σου!!! ? Και φυσηκα μη ξεχάσεις να μας πεις την αντίδραση του αντρουλη σου!!! 

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Όπως μου τα είπε από το τηλ ο γιατρός... 4η!!! Κ Παρασκευή έχουμε το πρώτο μας ραντεβού!!!

@Mamounitsa τέλεια!!! Ναι κοντά είμαστε! Για πες...  Ποτέ Άκουσες καρδούλα??? Ο γιατρός μου είπε ότι την Παρασκευή θα δούμε μόνο σάκο πρώτα ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Μήπως εχεις ωορρηξία κοριτσι μου?? Κ γω το έχω πάθει.... Από ωορρηξία.  Δεν έχεις και πονάκια??

Το σκέφτηκα για ωορρηξία αλλά δε μου έχει συμβεί ποτέ ξανά. Δεν έχω και πονάκια ρε γαμώτο. Λες να’χω τίποτα; 

Παρεπιπτόντως συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! ????????? Και τι ωραία στιγμή εκεί όπως το είπες στον άντρα σου!!! ??❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Το σκέφτηκα για ωορρηξία αλλά δε μου έχει συμβεί ποτέ ξανά. Δεν έχω και πονάκια ρε γαμώτο. Λες να’χω τίποτα; 

Παρεπιπτόντως συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! ????????? Και τι ωραία στιγμή εκεί όπως το είπες στον άντρα σου!!! ??❤️❤️❤️

Να είσαι καλά μωρό μου!!!! Και στα δικά σας και γρήγορα!!!! Κ γω να ξέρεις μια φορά το έπαθα σε όλη μου τη ζωή κ ήταν 15η μέρα... Από ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Να είσαι καλά μωρό μου!!!! Και στα δικά σας και γρήγορα!!!! Κ γω να ξέρεις μια φορά το έπαθα σε όλη μου τη ζωή κ ήταν 15η μέρα... Από ωορρηξία!

Ευχαριστούμε μακάρι!!!!!!

Ναι; Οπότε ελπίζω να είναι τουλάχιστον απ’αυτό. Έχω κάτι τεστάκια ωορρηξίας σπίτι αν κάνω τώρα θα δείξει λες; Ή δείχνουν μόνο πριν την ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστούμε μακάρι!!!!!!

Ναι; Οπότε ελπίζω να είναι τουλάχιστον απ’αυτό. Έχω κάτι τεστάκια ωορρηξίας σπίτι αν κάνω τώρα θα δείξει λες; Ή δείχνουν μόνο πριν την ωορρηξία;

Δεν έχω κάνει ποτέ αλλά νομίζω ότι ξεκινάν και δειχνουν2-3 μέρες πριν!  Τουλάχιστον είχες επαφουλες με τον άντρα σου?? Κ σήμερα και αύριο είναι καλές μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2019 at 3:49 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Ναι. Θα πας το πρωί. ?

Μόλις πήρα τις ορμονικές κορίτσια... Να σας πω τα αποτελέσματα αν μπορεί να μου πει κάποια που ξέρει αν είναι οκ? Θα τα στείλω βεβαια και στην γυναικολόγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Βικούλα88 είπε:

@Mocca συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Όλα να πάνε καλά στην εγκυμοσύνη σου!!

Χίλια ευχαριστώ!!! Και σε εσένα ότι καλύτερο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mocca είπε:

 

@Mamounitsa τέλεια!!! Ναι κοντά είμαστε! Για πες...  Ποτέ Άκουσες καρδούλα??? Ο γιατρός μου είπε ότι την Παρασκευή θα δούμε μόνο σάκο πρώτα ο Θεός!

Πρώτη φορά είδε μόνο σάκο 5+4 και 6+6 νομίζω ακούσαμε καρδιά!! Με το καλό να αρχίσεις αυτό το μαγικό ταξίδι Κι να φτάσεις μέχρι τέλους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 04/10

Mt3508 : 04/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Ντορντεα: /10

Νatacha : 

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερουδια!??? Πως πάει ηα αναμονή κορίτσια!? @lactaki πως είσαι!? 

Καλημερούδια κορίτσι μου.. 22η σήμερα κ έχει γενέθλια ο άντρουλης μου... Χθες είχα κατά διαστήματα κράμπες σημερα προς το παρόν οκ!!! Συνήθως δε Μ αφήνει ούτε τεστ να κάνω 27η θα ξέρω με προετοιμάζει..  την Τρίτη δεν περιμένω ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερούδια κορίτσι μου.. 22η σήμερα κ έχει γενέθλια ο άντρουλης μου... Χθες είχα κατά διαστήματα κράμπες σημερα προς το παρόν οκ!!! Συνήθως δε Μ αφήνει ούτε τεστ να κάνω 27η θα ξέρω με προετοιμάζει..  την Τρίτη δεν περιμένω ... 

Καλημέρα να τον χαίρεσαι τον αντρουλη σου! Εύχομαι Να μην έρθει με τίποτα έχεις μέρες ακομα ρε γαμωτο!! Κάθε φορά έχεις τόσο πολύ πιο νωρίς ενοχλήσεις!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...