Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εννοείται! Αν δεν επικοινωνήσει και αύριο έχεις εναλλακτική?!! 

Κοίτα με την περίπτωση του συγκεκριμένου είναι ότι είναι πολύ καλός σαν ιατρός + ότι Αυτός με είχε και στην πρώτη μου εγκυμοσηνη και γέννα το κακό είναι ότι έχει πολύ κόσμο και γενικά μεγάλη αναμονή τόσο που με έχει ξεχάσει εδώ κ τόσες μέρες!!! Θα αναγκαστώ να βρω άλλον αν δε πάρει δε τη παλεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ πολύ ζαλάδα σήμερα, λίγες κράμπες χαμηλά ανα διαστήματα αλλά περίοδος ακόμη δεν..περιμένω ακόμα...

Εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχάριστα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ναι και να μην είμαι δεν θα στεναχωρηθώ τουλάχιστον θα συνεχίσω να προσπαθώ. ??

Φυσικά αλλά αυτή τη στιγμή νομίζω πως έχεις πιθανότητές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κοίτα με την περίπτωση του συγκεκριμένου είναι ότι είναι πολύ καλός σαν ιατρός + ότι Αυτός με είχε και στην πρώτη μου εγκυμοσηνη και γέννα το κακό είναι ότι έχει πολύ κόσμο και γενικά μεγάλη αναμονή τόσο που με έχει ξεχάσει εδώ κ τόσες μέρες!!! Θα αναγκαστώ να βρω άλλον αν δε πάρει δε τη παλεύω 

Όπως νιώθεις καλύτερα να πράξεις! Αν με αυτόν αισθάνεσαι πιο καλά, νομίζω ότι καλό είναι να τον τσιγκλίσεις λίγο, με την καλή έννοια! Αν δεν δεις και τότε αλλαγή βρες κάποιον άλλο! Στην εγκυμοσύνη νομίζω ότι πρέπει να είναι λίγο πιο κοντά μας οι γιατροί! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχάριστα ??

Μακάρι ??? αν και δε νομίζω...

Αλλά είπαμε...όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Και τώρα πήγα να σου πω κάνε μια ανανέωση να δούμε ποιες είναι για τώρα ? @Maroulita? @diana8 πώς πάμε;;

Συγνώμη εσύ μικρή μου, δεν έχεις κάνει ακόμα τεστακι?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συγνώμη εσύ μικρή μου, δεν έχεις κάνει ακόμα τεστακι?! 

Είχα κάνει μια μέρα πριν την περίοδο και ήταν αρνητικό..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Είχα κάνει μια μέρα πριν την περίοδο και ήταν αρνητικό..?

Μμμμμ... Μήπως ήταν νωρίς? Δεν έχει έρθει ακόμα κάτι σωστά? Εγώ θα έκανα ένα αύριο το πρωί... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Φυσικά αλλά αυτή τη στιγμή νομίζω πως έχεις πιθανότητές!!! 

Ότι και να είναι να είναι για καλο μόνο ?? μακάρι να μην έχω κάποιο θέμα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι ??? αν και δε νομίζω...

Αλλά είπαμε...όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!!!!!???

Είμαστε εδώ για να έχουμε η μια την άλλη και να μην είμαστε τώρα θα έρθει και αυτή η μέρα να συνεχίζουμε να πιστεύουμε σε αυτό που θελουμε και θα το πετύχουμε ????? Θετική σκέψη μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μμμμμ... Μήπως ήταν νωρίς? Δεν έχει έρθει ακόμα κάτι σωστά? Εγώ θα έκανα ένα αύριο το πρωί... ????

Εε δε νομίζω, αν ήταν θα’δειχνε και μια μέρα πριν....δεν έχει έρθει ακόμα, τίποτα...2η μέρα καθυστέρησης σήμερα...θέλω να κάνω αλλά φοβάμαι μην απογοητευτώ...?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Εε δε νομίζω, αν ήταν θα’δειχνε και μια μέρα πριν....δεν έχει έρθει ακόμα, τίποτα...2η μέρα καθυστέρησης σήμερα...θέλω να κάνω αλλά φοβάμαι μην απογοητευτώ...?

 

Αν δεν έρθει και αύριο μπορείς να κάνεις ένα ακόμη τεστακι μεθαύριο!! ?? Εύχομαι να ήταν νωρίς όταν το έκανες και να έρθει το θετικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Είμαστε εδώ για να έχουμε η μια την άλλη και να μην είμαστε τώρα θα έρθει και αυτή η μέρα να συνεχίζουμε να πιστεύουμε σε αυτό που θελουμε και θα το πετύχουμε ????? Θετική σκέψη μόνο 

Έτσι ακριβώς ? και όσο έχουμε η μία την άλλη παίρνουμε κουράγιο και αλληλοστηριζόμαστε....και εύχομαι μία μία να έχουμε θετικά τεστάκια και να γεμίσει το γκρουπάκι με αισιοδοξία και θετική ενέργεια ??? θα έρθει η στιγμή για όλες μας, είτε τώρα είτε άλλη φορά ??

(Άσχετο θέλω να αντιδράσω στα σχόλιά σας και δε με αφήνει μου λέει ότι δεν έχω άλλα ?? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Αν δεν έρθει και αύριο μπορείς να κάνεις ένα ακόμη τεστακι μεθαύριο!! ?? Εύχομαι να ήταν νωρίς όταν το έκανες και να έρθει το θετικό!! 

Ποτε δεν ξέρεις. Εύχομαι να έρθει το μπεμπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Αν δεν έρθει και αύριο μπορείς να κάνεις ένα ακόμη τεστακι μεθαύριο!! ?? Εύχομαι να ήταν νωρίς όταν το έκανες και να έρθει το θετικό!! 

Μακάρι!! Αλλά πιστεύω απλά μου κάνει τη δύσκολη και αργεί χαχα....αλλά είπαμε όσο σε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ?? αν δεν έρθει και αύριο, μπορεί να κάνω μεθαύριο...τουλάχιστον ελπίζω απλά να αργεί αν είναι και να μην είναι κάτι πιο σοβαρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Και τώρα πήγα να σου πω κάνε μια ανανέωση να δούμε ποιες είναι για τώρα ? @Maroulita? @diana8 πώς πάμε;;

Τπτ ακομα κοριτσια...καθε φορα νομιζω οτι ερχεται αλλα ακομα δεν ειδα κατι..Εν τω μεταξυ δεν ξερω τι γινεται και με τη θερμοκρασια μου..ολη μερα ανεβασμενη..εφτασε μεχρι 37,4 δεν θα επρεπε να πεσει;;; Υποτιθεται σημερα αδιαθετω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Τπτ ακομα κοριτσια...καθε φορα νομιζω οτι ερχεται αλλα ακομα δεν ειδα κατι..Εν τω μεταξυ δεν ξερω τι γινεται και με τη θερμοκρασια μου..ολη μερα ανεβασμενη..εφτασε μεχρι 37,4 δεν θα επρεπε να πεσει;;; Υποτιθεται σημερα αδιαθετω..

Ωωωωω... Αυτό ακούγεται πολύ ενδιαφέρον! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι!! Αλλά πιστεύω απλά μου κάνει τη δύσκολη και αργεί χαχα....αλλά είπαμε όσο σε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ?? αν δεν έρθει και αύριο, μπορεί να κάνω μεθαύριο...τουλάχιστον ελπίζω απλά να αργεί αν είναι και να μην είναι κάτι πιο σοβαρό!!

Να είναι κάτι σοβαρό να λες! Υπάρχει πιο σοβαρό από μία εγκυμοσύνη?!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι!! Αλλά πιστεύω απλά μου κάνει τη δύσκολη και αργεί χαχα....αλλά είπαμε όσο σε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ?? αν δεν έρθει και αύριο, μπορεί να κάνω μεθαύριο...τουλάχιστον ελπίζω απλά να αργεί αν είναι και να μην είναι κάτι πιο σοβαρό!!

Αυτό είπα και εγώ να είναι καλά όλα ! Νομίζω πως αν κοιμηθώ το πρωί θα με καλημερίσει ...δεν έχω ούτε εγώ αλλά λαικ...κρίση και στα λαικ...να θελουμε να χαρούμε κάτι και να μη μπορούμε ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τπτ ακομα κοριτσια...καθε φορα νομιζω οτι ερχεται αλλα ακομα δεν ειδα κατι..Εν τω μεταξυ δεν ξερω τι γινεται και με τη θερμοκρασια μου..ολη μερα ανεβασμενη..εφτασε μεχρι 37,4 δεν θα επρεπε να πεσει;;; Υποτιθεται σημερα αδιαθετω..

Όχι πέφτει όταν είναι να έρθει η περίοδος!! Μάλλον κάτι καλό έχουμε εδώ!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τπτ ακομα κοριτσια...καθε φορα νομιζω οτι ερχεται αλλα ακομα δεν ειδα κατι..Εν τω μεταξυ δεν ξερω τι γινεται και με τη θερμοκρασια μου..ολη μερα ανεβασμενη..εφτασε μεχρι 37,4 δεν θα επρεπε να πεσει;;; Υποτιθεται σημερα αδιαθετω..

Πολύ πολύ καλο ???? εμένα το πρωί ήταν 36,6 κανονικά .. πιστεύω αν κοιμηθώ και ηρεμήσω θα έρθει είχα λίγο δύσκολη μέρα σήμερα ...πέρα δώθε όλη μέρα σχεδόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μακάρι!! Αλλά πιστεύω απλά μου κάνει τη δύσκολη και αργεί χαχα....αλλά είπαμε όσο σε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ?? αν δεν έρθει και αύριο, μπορεί να κάνω μεθαύριο...τουλάχιστον ελπίζω απλά να αργεί αν είναι και να μην είναι κάτι πιο σοβαρό!!

Κοίτα είναι φυσιολογικό να έρθει η περίοδος από 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε αυτή η καθυστέρηση που έχεις στην ουσία δεν είναι καθυστερηση!! Εμένα μου ήρθε ακριβώς 16 μέρες μετά την ωορρηξία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω... Αυτό ακούγεται πολύ ενδιαφέρον! ???????

Μακαρι Παναγια μου..μακαρι!!!! ??

Δεν εχω πολλες ελπιδες βεβαια γιατι οι επαφες ηταν οτι να ´ναι αλλα μεχρι να την δω ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τπτ ακομα κοριτσια...καθε φορα νομιζω οτι ερχεται αλλα ακομα δεν ειδα κατι..Εν τω μεταξυ δεν ξερω τι γινεται και με τη θερμοκρασια μου..ολη μερα ανεβασμενη..εφτασε μεχρι 37,4 δεν θα επρεπε να πεσει;;; Υποτιθεται σημερα αδιαθετω..

Αυτό είναι πολύ καλό σημάδι ?? μήπως αύριο το πρωί να κάνεις ένα τεστάκι;; Άντε να έχουμε πάλι ευχάριστα νέαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Κοίτα είναι φυσιολογικό να έρθει η περίοδος από 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε αυτή η καθυστέρηση που έχεις στην ουσία δεν είναι καθυστερηση!! Εμένα μου ήρθε ακριβώς 16 μέρες μετά την ωορρηξία!! 

Ωραία όποτε περιμένουμε ... ?πιστεύω έτσι όπως θα κοιμηθώ ξερή θα με καλωσορίσει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...