Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Ααα δεν έχει σημασία εγώ έκανα ???????????? ναι πρόσεξε μην σε θαμπώσει ???????

Μαρη, θέλω να σε δω αύριο έτσι και είναι θετικό τι θα βρεις να μας πεις! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Μαρη, θέλω να σε δω αύριο έτσι και είναι θετικό τι θα βρεις να μας πεις! ????

Ας είναι θετικό κι ας μην έχω μούτρα ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Ας είναι θετικό κι ας μην έχω μούτρα ?????????

Στο εύχομαι!!! Αλλά θα πέσει καζούρα να το ξέρεις! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μαρη, θέλω να σε δω αύριο έτσι και είναι θετικό τι θα βρεις να μας πεις! ????

Αρχικα θα τη κοπει η μιλια οποτε ουτε θα πει ουτε θα γραψει γιατι θα κοκκαλωσει κιολας...μετα θα κανει στανταρ ακομα κανα δυο στα καπακια για σιγουρια....και μετα θα αρχισει να ψελιζει...μα- λα- κα πως γκενεν ατο???? Στοιχηματιζω......???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Αρχικα θα τη κοπει η μιλια οποτε ουτε θα πει ουτε θα γραψει γιατι θα κοκκαλωσει κιολας...μετα θα κανει στανταρ ακομα κανα δυο στα καπακια για σιγουρια....και μετα θα αρχισει να ψελιζει...μα- λα- κα πως γκενεν ατο???? Στοιχηματιζω......???

Λεγε μωρη μπεμουλι ....ετσι δεν θα γινει? Επεσα μεσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην φάτε έχει γλαροσουπα!!!! Δεν είμαι έχω ένστικτο εγώ!!! Επίσης έχω ένα τεστ μόνο δεν πήρα επίτηδες πολλά αυτή τη φορά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Κοριτσιααααααα ειναι καμια αλλη εδω στο team απο Σαλονικη????γιατι απο τα σχολια βλεπω πολυ αθηνα...

Εγω!!!!όντως οι περισσότερες από Αθήνα είναι η από νησί!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αρχικα θα τη κοπει η μιλια οποτε ουτε θα πει ουτε θα γραψει γιατι θα κοκκαλωσει κιολας...μετα θα κανει στανταρ ακομα κανα δυο στα καπακια για σιγουρια....και μετα θα αρχισει να ψελιζει...μα- λα- κα πως γκενεν ατο???? Στοιχηματιζω......???

Χαχαχαχχαχ! Κλαίω! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Πες της μη με πάει κόντρα εμένα δεν θα κάνω ???????

Σωπα κορίτσι μου! Μη την ακούς! Περιμένω τεστακι αύριο με κόκκινες γραμμούλες! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

#Mamounitsa #PAPA EVA Είναι εύκολη εξέταση η σαλπιγγογραφια? Με αγχωθει λίγο.. 

Δεν είναι τίποτα γλυκιά μου μην ανησυχείς! Μέχρι να ξεκινήσεις θα έχεις τελειώσει! Για μένα ήταν του δευτερολεπτου ο πόνος και δεν θα τον πω πόνο... Ήταν σαν να με τσίμπησε ηλεκτρικό ρεύμα, αλλά για ένα ή δύο δευτερόλεπτα! Σου εύχομαι να είναι το ίδιο και για σένα!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελοκομεία!!! Δεν ξέρω από που είστε αν και καθος φαίνεται όντος οι περισσότερες από Αθήνα εγώ είμαι από λίγο πιο δίπλα Και μπορώ να πω καλό χειμώνα επίσημα μιας και εδώ έγινε χαμός με βροχα!!! @Titika88αααααα τώρα εξιγηται η τρέλα είναι βόρεια χαχαχ!! @Bebouli πουλάκι ? μου έχουμε ψηφίσει όλες να κάνεις ένα τεστ σε παρακαλούμε βάλε μας ένα θετικό μόλις ξυπνήσεις!!!! @Βικούλα88 όντος και εγώ δεν μπορώ να σου πω ότι πονεσα βέβαια οι απόψεις είναι διάφορες εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως αν η σάλπιγγα δεν είναι διαβατη ίσως πονάει λίγο πραγματικά εγώ αυτό που κατάλαβα ήταν πόνοι περιόδου για ένα λεπτό το πολύ!!! Μη φοβάσαι δεν είναι κάτι παντός τραγικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Εγω!!!!όντως οι περισσότερες από Αθήνα είναι η από νησί!!!!??

Εεεεεελα ρε φιλεεεεε!!!!!!!!! Οποτε κουκλες εγκυουλες οταν μας ριχνετε μπεμπεδοσκονη στο βορρα παρακαλω στον πυργο το λευκο να ριχνετε να παμε με τη βικαρα να τη μαζεψουμε οοοοοληηηηηηη!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα τρελοκομεία!!! Δεν ξέρω από που είστε αν και καθος φαίνεται όντος οι περισσότερες από Αθήνα εγώ είμαι από λίγο πιο δίπλα Και μπορώ να πω καλό χειμώνα επίσημα μιας και εδώ έγινε χαμός με βροχα!!! @Titika88αααααα τώρα εξιγηται η τρέλα είναι βόρεια χαχαχ!! @Bebouli πουλάκι ? μου έχουμε ψηφίσει όλες να κάνεις ένα τεστ σε παρακαλούμε βάλε μας ένα θετικό μόλις ξυπνήσεις!!!! @Βικούλα88 όντος και εγώ δεν μπορώ να σου πω ότι πονεσα βέβαια οι απόψεις είναι διάφορες εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως αν η σάλπιγγα δεν είναι διαβατη ίσως πονάει λίγο πραγματικά εγώ αυτό που κατάλαβα ήταν πόνοι περιόδου για ένα λεπτό το πολύ!!! Μη φοβάσαι δεν είναι κάτι παντός τραγικό!!!

Καλο χειμωναααα μανα , μητερα , μαμα!!!!! Καλα αποτελεσματα σημερα με τη χοριακη!!!ολα καλα θα πανε!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσουδια κ από μένα.. νησιωτισσα εδώ!!!! 3η μέρα του κύκλου κ έχω ξεκινήσει serpafar... Μα πως περνάνε έτσι οι μέρες μέχρι τις γόνιμες ..μετά κολλάει το σύστημα χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλο χειμωναααα μανα , μητερα , μαμα!!!!! Καλα αποτελεσματα σημερα με τη χοριακη!!!ολα καλα θα πανε!! ?

Σε ευχαριστώ ζουζουνοτρελοκιμειο!!!!! Εσύ ξεκίνησες τα τεστακια!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορτσουδια κ από μένα.. νησιωτισσα εδώ!!!! 3η μέρα του κύκλου κ έχω ξεκινήσει serpafar... Μα πως περνάνε έτσι οι μέρες μέχρι τις γόνιμες ..μετά κολλάει το σύστημα χαχααα

Καλημέρα Αα!!!!! Αυτό ξανά πες το περνάνε νερό μέχρι την τελευταία επαφή οι τελευταίες 13 μέρες έχουν τον ατελείωτο, αχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ ζουζουνοτρελοκιμειο!!!!! Εσύ ξεκίνησες τα τεστακια!? 

Οχι ...σημερα θα κανω...οταν γυρισω απ τη δουλεια....και θα τα κανβ εκει γυρω στις 4 και ....ειπατε να μην πιω πολλα υγρα πριν κανω???? Θα σας το ανεβασω γιατι δεν θα καταλαβω εγω και πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν είναι τίποτα γλυκιά μου μην ανησυχείς! Μέχρι να ξεκινήσεις θα έχεις τελειώσει! Για μένα ήταν του δευτερολεπτου ο πόνος και δεν θα τον πω πόνο... Ήταν σαν να με τσίμπησε ηλεκτρικό ρεύμα, αλλά για ένα ή δύο δευτερόλεπτα! Σου εύχομαι να είναι το ίδιο και για σένα!?????

Καλημερουδια μια χαρα εξεταση ειναι δεν πονας καθολου εγω που ειμαι μιγιαγγιχτη δεν πονεσα καθολου.. τι εγινε @Bebouli τεστακι θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ ζουζουνοτρελοκιμειο!!!!! Εσύ ξεκίνησες τα 

@Mamounitsa ευχομαι μια τεραστια χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Οχι ...σημερα θα κανω...οταν γυρισω απ τη δουλεια....και θα τα κανβ εκει γυρω στις 4 και ....ειπατε να μην πιω πολλα υγρα πριν κανω???? Θα σας το ανεβασω γιατι δεν θα καταλαβω εγω και πολλα...

Ναι όχι πολλά υγρά και κατά προτίμηση λένε κάθε μέρα την ίδια ώρα μη τα πετάς μόνο κράτησε τα να τα συγκρίνεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Mamounitsa ευχομαι μια τεραστια χοριακη

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ πάρα ααα πολύυυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...