Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είναι όντως νωρίς βρε μπεμπούλι μου? Ειμαι 14 μερες μετα την ωοριξία.. έχεις ακούσει κάποια περίπτωση με εγκυμοσύνη χωρις πρισμένο στήθο?

Εμένα πρηστηκε ελάχιστα την ημέρα που περίμενα δηλ 14η μέρα. Γενικά δεν πρηζομουν ποτέ πριν μετά την περίοδο κλπ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είναι όντως νωρίς βρε μπεμπούλι μου? Ειμαι 14 μερες μετα την ωοριξία.. έχεις ακούσει κάποια περίπτωση με εγκυμοσύνη χωρις πρισμένο στήθο?

Μα λες είχες ωορρηξία επιβεβαιωμένη 13/10 άρα είσαι 7 μέρες μετά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μα λες είχες ωορρηξία επιβεβαιωμένη 13/10 άρα είσαι 6 μέρες μετά!! 

Ποοο συγνώμη κορίτσι μου! 6/10 ήθελα να γράψω, 13η μέρα του κύκλου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Ποοο συγνώμη κορίτσι μου! 6/10 ήθελα να γράψω, 13η μέρα του κύκλου μου

Χαχαχ ααα πες έτσι!! Αν δεν έρθει αύριο κάνε ένα τεστακι πάντως!! Μην σε απασχολεί το στήθος και τα λοιπα σύμπτωματα!! Άλλες έχουν άλλες όχι κι άλλες τα έχουν αργότερα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχ ααα πες έτσι!! Αν δεν έρθει αύριο κάνε ένα τεστακι πάντως!! Μην σε απασχολεί το στήθος και τα λοιπα σύμπτωματα!! Άλλες έχουν άλλες όχι κι άλλες τα έχουν αργότερα ??

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Πω με εχει πιασει μια στεναχωρια....ενα "γιατι" που προσπαθω ενα χρονο και δεν εχει ερθει ακομα το νινι...!! Με τις 7 μερες καθυστερηση που εχω, εαν πραγματικα δεν ειμαι εγκυος (οπως εδειξε το τεστ κυησης της 4ης μερας και η κολπικη σημερινη θερμομετρηση χαχαχχαχαχα) θα απογοητευτω παρα πολυ!!! Μιλαμε οτι ηδη κλαιω απο τα νευρα μου.....! Βλεπω και τον αντρουλη μου ο οποιος θελει να δειχνει ψυχραιμος, αλλα καθε φορα που βγαινω απο το μπανιο με ρωταει "σου ηρθε;;;"!! Ο γλυκουλης μου...ηθελε παιδακι ηδη πριν απο τον γαμο και εγω τον κρατουσα! Νομιζα θα ηταν ευκολο....νομιζα θα γινει σαν τα εργα! Μια φορα και τσουπ...θα το πιαναμε το σπορακι και μετα θα σχεδιαζα πως να του το πω...πως να το πω στη μαμα μου, στα πεθερικα μου! Και ακομα τιποτα....ενα χρονο μετα ειμαστε στο μηδεν! Αν ειναι να ερθει, γιατι δεν ερχεται η ρουφι@ν@ να τελειωνουμε...;;;; Ψυχολογικο πολεμο μου κανει......

Όλο αυτό που είπες πραγματικά σαν να βλέπω εμένα τα ίδια σκεφτόμουν . πραγματικά η ψυχολογία καμιά φορά είναι η πιο δυσκολη κατάσταση που πρέπει να αντιμετωπίσουμε!!! εύχομαι όμως αυτή τη φορά να είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όλο αυτό που είπες πραγματικά σαν να βλέπω εμένα τα ίδια σκεφτόμουν . πραγματικά η ψυχολογία καμιά φορά είναι η πιο δυσκολη κατάσταση που πρέπει να αντιμετωπίσουμε!!! εύχομαι όμως αυτή τη φορά να είσαι!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

@diana8 ποσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι? 

Θετικο ωορρηξιας ειχα 4-5/10 !!! Αυριο θα ειμαι 16 μερες μετα την ωορρηξια !!! 
αυτο που παρατηρω ειναι οτι εχω πολλα υγρα και ποναει πολυ το στηθος μου !!! 
Συνεχεια νομιζω οτι ηρθε και τιποτα!!! Ημουνα και κρυομενη τις προηγουμενες μερες μηπως αργησει απο  αυτο τι να πω .. θα περιμενω λογικα θα ερθει αφου εχω τα υγρα.. Παντως βαζω σερβιετα για τα υγρα δεν γινεται αλλιως !!!
το τεστ το εκανα 12 μερες μετα την ωορρηξια την ( τεταρτη )  Ο γυναικολογος λεει τεταρτη χοριακη αν δεν ερθει τωρα δε ξερω πιστευω θα ερθει απλα ειναι το κρυωμα !!
το πρωι θερμοκρασια 37,2 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! @anna90 θα συμφωνήσω με όσα σου είπαν τα κορίτσια κάνε ένα τεστακι αύριο πρωί η κάποια στιγμή μέσα στη μέρα με τόσος μέρες καθυστέρηση θα πάρεις ένα ασφαλές και σίγουρο αποτέλεσμα στο είχα πει μέρες. Πιστεύω πως θα είναι θετικό και εύχομαι να είναι με το καλό!

@Άντρεα περιμένουμε κ τα δικά σου νέα όπως λέει και το μπεμπούλινο αν δε σου έρθει αύριο κάνε ένα τεστακι όντος τα συμπτώματα διαφερουν όχι μόνο από γυναίκα σε γυναίκα ακόμα και από εγκυμοσηνη με εγκυμοσηνη!! @diana8 πραγματικά η περίπτωσή σου σηκώνει διερεύνηση εύχομαι να μη την ξανά δεις τη συχαμενη για μηνες και την Τετάρτη όπως σου είπε ο γιατρός να κάνεις μια χοριακουλα! Τη θερμοκρασία μη την υπολογίζεις για να τσεκάρεις κάτι τέτοιο πρέπει να θερμόμετριεσαι κάθε μέρα για μηνες! Εγώ όταν περίμενε είχα 36,6 και ήμουν έγκυος! Αντε ρε κορίτσια να δούμε θετικά τεστακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! @anna90 θα συμφωνήσω με όσα σου είπαν τα κορίτσια κάνε ένα τεστακι αύριο πρωί η κάποια στιγμή μέσα στη μέρα με τόσος μέρες καθυστέρηση θα πάρεις ένα ασφαλές και σίγουρο αποτέλεσμα στο είχα πει μέρες. Πιστεύω πως θα είναι θετικό και εύχομαι να είναι με το καλό!

@Άντρεα περιμένουμε κ τα δικά σου νέα όπως λέει και το μπεμπούλινο αν δε σου έρθει αύριο κάνε ένα τεστακι όντος τα συμπτώματα διαφερουν όχι μόνο από γυναίκα σε γυναίκα ακόμα και από εγκυμοσηνη με εγκυμοσηνη!! @diana8 πραγματικά η περίπτωσή σου σηκώνει διερεύνηση εύχομαι να μη την ξανά δεις τη συχαμενη για μηνες και την Τετάρτη όπως σου είπε ο γιατρός να κάνεις μια χοριακουλα! Τη θερμοκρασία μη την υπολογίζεις για να τσεκάρεις κάτι τέτοιο πρέπει να θερμόμετριεσαι κάθε μέρα για μηνες! Εγώ όταν περίμενε είχα 36,6 και ήμουν έγκυος! Αντε ρε κορίτσια να δούμε θετικά τεστακια 

Κοριτσι μου δεν ξερω απο την μια θελω να χαρω που δεν ερχεται μηπως και.... απο την αλλη εκανα το τεστ τεταρτη τοσοο νωρις ηταν δε θα εδεχνε 12 μερες μετα την ωορρηξια ?????οχι με τα πρωινα ουρα .. αλλα πιστευω θα εβγαινε κατι αχνο αν ημουνα  Σκεφτομαι πως ολα αυτα θα ειναι απο το κρυωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου δεν ξερω απο την μια θελω να χαρω που δεν ερχεται μηπως και.... απο την αλλη εκανα το τεστ τεταρτη τοσοο νωρις ηταν δε θα εδεχνε 12 μερες μετα την ωορρηξια ?????οχι με τα πρωινα ουρα .. αλλα πιστευω θα εβγαινε κατι αχνο αν ημουνα  Σκεφτομαι πως ολα αυτα θα ειναι απο το κρυωμα 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;;Γίνεται με σταθερό κύκλο περίπου 27/28/ημερών να γίνεται ωορρηξία 16 μέρα ή 17 και να κρατά λιγότερο η 2η φάση του κύκλου;;;Έχει τύχει σε καμία σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Θετικο ωορρηξιας ειχα 4-5/10 !!! Αυριο θα ειμαι 16 μερες μετα την ωορρηξια !!! 
αυτο που παρατηρω ειναι οτι εχω πολλα υγρα και ποναει πολυ το στηθος μου !!! 
Συνεχεια νομιζω οτι ηρθε και τιποτα!!! Ημουνα και κρυομενη τις προηγουμενες μερες μηπως αργησει απο  αυτο τι να πω .. θα περιμενω λογικα θα ερθει αφου εχω τα υγρα.. Παντως βαζω σερβιετα για τα υγρα δεν γινεται αλλιως !!!
το τεστ το εκανα 12 μερες μετα την ωορρηξια την ( τεταρτη )  Ο γυναικολογος λεει τεταρτη χοριακη αν δεν ερθει τωρα δε ξερω πιστευω θα ερθει απλα ειναι το κρυωμα !!
το πρωι θερμοκρασια 37,2 !!!

Την θερμοκρασία σου δεν την υπολογίζω γιατί ήσουν και άρρωστη οπότε είναι λογικό να είναι λίγο ανεβασμένη ακόμη!! Κι εγώ όπως η mamounitsa τετοια θερμοκρασία έχω παίζει από 36.2 μέχρι 36.9!! Ναι η 12η μέρα είναι ένα "ασφαλές" τοπίο πριν την καθυστέρηση αλλά και πάλι σίγουρο δεν είναι!! Περίμενε μέχρι τη Τετάρτη και επανέλαβε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα Κορίτσια μου αδιαθετησα !!! Τωρα ομως δε ξερω ποτε θα ξανα ερθει για να σας πω να με βαλετε στο πινακακι η τελευταια περιοδος ηραν 18/9 ... και ηρθε σημερα 20/10...

μπορει να αργησε που αρρωστησα συνηθως ερχεται 28-30 μερες( η δυο μερες πριν η δυο μερες μετα) .. λεω να μην ξανα κανω τεστ ωορρηξιας και να το αφησω λιγο χαλαρα να ρυθμιστει και ο θυρεοειδης και ισως ερθει εκει που δεν το περιμενω!!! ♥️? 

θελω να πω σε ολα τα κοριτσια πως σημασια δεν εχει το ταξιδι αλλα προοορισμος ... και ο δικος μας προορισμος θα ειναι ο καλυτερος !!! ???????????? Οποτε κοριτσια μου υπομονη και παντα θετικη σκεψη .!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;;Γίνεται με σταθερό κύκλο περίπου 27/28/ημερών να γίνεται ωορρηξία 16 μέρα ή 17 και να κρατά λιγότερο η 2η φάση του κύκλου;;;Έχει τύχει σε καμία σας;

Δε είναι σωστό να κρατά λιγότερες μέρες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Καλημεραα Κορίτσια μου αδιαθετησα !!! Τωρα ομως δε ξερω ποτε θα ξανα ερθει για να σας πω να με βαλετε στο πινακακι η τελευταια περιοδος ηραν 18/9 ... και ηρθε σημερα 20/10...

μπορει να αργησε που αρρωστησα συνηθως ερχεται 28-30 μερες( η δυο μερες πριν η δυο μερες μετα) .. λεω να μην ξανα κανω τεστ ωορρηξιας και να το αφησω λιγο χαλαρα να ρυθμιστει και ο θυρεοειδης και ισως ερθει εκει που δεν το περιμενω!!! ♥️? 

θελω να πω σε ολα τα κοριτσια πως σημασια δεν εχει το ταξιδι αλλα προοορισμος ... και ο δικος μας προορισμος θα ειναι ο καλυτερος !!! ???????????? Οποτε κοριτσια μου υπομονη και παντα θετικη σκεψη .!!!

Δεν πειράζει ρε κορίτσι μου!! Καλύτερα να ηρεμήσεις λίγο γιατί έχεις υπερβολικο άγχος και μόνο καλό δεν σου κάνει σε εσένα και την ψυχολογία σου!!! Εφόσον παίρνεις την θεραπεία σου θα ρυθμιστεί να ξέρεις σιγουρα εύκολα!! Δοκίμασε έτσι χωρίς τεστ ωορρηξίας αυτό το μήνα απλά να έχεις συχνές επαφές όλο το μήνα!! Ηρεμία χαλάρωση και επαφές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

anna90: 12/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5: 14/11

Diana8: 20/11?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλημεραα Κορίτσια μου αδιαθετησα !!! Τωρα ομως δε ξερω ποτε θα ξανα ερθει για να σας πω να με βαλετε στο πινακακι η τελευταια περιοδος ηραν 18/9 ... και ηρθε σημερα 20/10...

μπορει να αργησε που αρρωστησα συνηθως ερχεται 28-30 μερες( η δυο μερες πριν η δυο μερες μετα) .. λεω να μην ξανα κανω τεστ ωορρηξιας και να το αφησω λιγο χαλαρα να ρυθμιστει και ο θυρεοειδης και ισως ερθει εκει που δεν το περιμενω!!! ♥️? 

θελω να πω σε ολα τα κοριτσια πως σημασια δεν εχει το ταξιδι αλλα προοορισμος ... και ο δικος μας προορισμος θα ειναι ο καλυτερος !!! ???????????? Οποτε κοριτσια μου υπομονη και παντα θετικη σκεψη .!!!!

Ααααα κριμα!!!!!! Εμενα ακομα να φανει!!! Τεστ θα κανω Τριτη πρωι αααανννν δεν ερθει μεχρι τοτε!! Κοριτσακι μου, καλα θα κανεις να αφησεις λιγο τα πραγματα να κυλησουν μονα τους (τα κεω μπας και τα ακουσω κι εγω)!!! Με το καλο τον επομενο μηνα!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Δε είναι σωστό να κρατά λιγότερες μέρες.... 

Ναι το ξέρω ότι πρέπει να κρατά κάποιες απλά είχα  λίγα υγρά ροζ 17η μέρα κ μου φάνηκε περίεργο με κύκλο 28.Σε ευχαριστω πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ναι το ξέρω ότι πρέπει να κρατά κάποιες απλά είχα  λίγα υγρά ροζ 17η μέρα κ μου φάνηκε περίεργο με κύκλο 28.Σε ευχαριστω πάντως

Ποτε περιμένεις με τον κύκλο 28αρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2019 at 8:48 ΠΜ, ο/η anna90 είπε:

Καλημερα.... 36.6 η θερμοκρασια κολπου!! ??? Πηρα αλλη μια κρυαδα....

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Εχθές το έκανα 36.7, σήμερα 37.4!!! Και εχθές είχα όλη μέρα πονάκια το στήθος με έχει πεθάνει κ η μέση συνεχίζει το ίδιο!!!! Περιμένω τα τεστ που έχω παραγγείλει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω εγώ δεν προσπαθώ ακόμη αλλά αν έρθει δεν μας πειράζει και ολας ? εγώ είχα περίοδο 25/9-30/9 και 2/10 (7 μέρα κύκλου ) είχα ελεύθερη επαφή εδώ κ μια βδομάδα είχα τραβήγματα στην κοιλιά και πρηστηκε το στήθος μ σήμερα ( 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ) είχα καφετί υγρά όχι έντονο καφέ στο σκούπισμα μόνο λέτε να υπάρχει περίπτωση να γίνω μανούλα μες στο 2020 ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποτε περιμένεις με τον κύκλο 28αρι?

Στις 29 περιμένω  κ είχα 17 κ 19.Ειναι πολύ νωρίς για εμφύτευση ακόμα κ σύλληψη να υπήρχε.Θα ρωτήσω το γιατρό όταν πάω για έλεγχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Εχθές το έκανα 36.7, σήμερα 37.4!!! Και εχθές είχα όλη μέρα πονάκια το στήθος με έχει πεθάνει κ η μέση συνεχίζει το ίδιο!!!! Περιμένω τα τεστ που έχω παραγγείλει!!! 

Άντε περιμένουμε αποτελέσματα εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ!!! Εχθές το έκανα 36.7, σήμερα 37.4!!! Και εχθές είχα όλη μέρα πονάκια το στήθος με έχει πεθάνει κ η μέση συνεχίζει το ίδιο!!!! Περιμένω τα τεστ που έχω παραγγείλει!!! 

Μακαρι κοριτσακι μου να εχεις θετικο αποτελεσμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...