Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι κορίτσι; έχεις καθόλου συμπτώματα;;

Δυστυχώς αδιαθέτησα κορίτσι μου λίγη ώρα μετά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

☹️☹️ η άτιμη!!! Μη στεναχωριέσαι όμως (μια λέξη είναι το ξέρω,αλλά...) 

πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα!!!

Ναι κορίτσι μου πάμε για τον επόμενο...Παρόλο που δεν περίμενα πολλά στεναχωρέθηκα πάλι...αλλά σηκώνουμε μανίκια κ συνεχίζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

☹️☹️ η άτιμη!!! Μη στεναχωριέσαι όμως (μια λέξη είναι το ξέρω,αλλά...) 

πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα!!!

Έλα κορίτσι μου και μένα μου ήρθε κανονικά πια σημερα με πολύ πολύ πόνο σωματικό και ψυχικό όμως.  Μη στεναχωριεσαι όμως όλα καλά θα πάνε και κάποια στιγμή θα κανουμε και εμείς παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Έλα κορίτσι μου και μένα μου ήρθε κανονικά πια σημερα με πολύ πολύ πόνο σωματικό και ψυχικό όμως.  Μη στεναχωριεσαι όμως όλα καλά θα πάνε και κάποια στιγμή θα κανουμε και εμείς παιδάκι!!!

Εμένα ο ψυχικός με τσακίζει..τον σωματικό τον αντέχω γιατί είμαι κ λίγο τυχερή, σ αυτό τουλάχιστον! 
Μάλλον πρέπει να το πιάσω πιο ζεστά το θέμα κ με τα τεστ κ με περαιτέρω εξετάσεις σιγά σιγά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Bebouli: 09/11

Σταυρι: 11 /11

Princess28: 

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

Maroulita: 

10/11 παρακαλώ!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki : 04/11

Princess28:  08/11

PAPA EVA : 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

ViKcy: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πότε την περιμένεις κανονικά? 

Δεν ξέρω δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν την καταλαβαίνω γενικά ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Δεν ξέρω δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν την καταλαβαίνω γενικά ??? 

Το πηγές πολυυυυυυυυυ χαλαραααααα μου φαίνεται αυτόν τον μήνα!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η whatever είπε:

Το πηγές πολυυυυυυυυυ χαλαραααααα μου φαίνεται αυτόν τον μήνα!!!! ??

Χαχαχχααχαχχαχα παρά πολύυυυ όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Δεν ξέρω δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν την καταλαβαίνω γενικά ??? 

Χαχαχαχχαχ! Καλά έκανες! Χαλάρωσε και απόλαυσέ το! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 11 /11

Princess28: 

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

14/11 εμένα αγαπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Princess28: 

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Princess28: 

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

Εάν θέλετε βάλτε και εμένα στην παρέα σας ? 9/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Εμένα ο ψυχικός με τσακίζει..τον σωματικό τον αντέχω γιατί είμαι κ λίγο τυχερή, σ αυτό τουλάχιστον! 
Μάλλον πρέπει να το πιάσω πιο ζεστά το θέμα κ με τα τεστ κ με περαιτέρω εξετάσεις σιγά σιγά...

Μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου όλες το περιμένουμε πως κ πως το μωράκι μας αλλά μην ξεχνάμε η ψυχολογία είναι το παν!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Κ εγώ το ιδιο!! Περιμένω στις 22/10 κ θα κάνω το early στις 19...χαχαχα 

Άντε να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα!!!!!

Τέλεια!!! Μακάρι να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα!!! Πάντως είναι πολύ βοηθητικό που μπορούμε και τα συζητάμε με τέτοια άνεση ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Βebouli:13/10

Diana8: 16/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

ViKcy: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Calpe είπε:

Τέλεια!!! Μακάρι να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα!!! Πάντως είναι πολύ βοηθητικό που μπορούμε και τα συζητάμε με τέτοια άνεση ! ❤️

Χαχαχα ναι...η μια νιώθει την άλλη!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Xρονια πολλα κορίτσι μου!!!Με το καλο!!Κι εμεις ξεκιναμε σε ενα μηνα!!!!!Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία και ευτυχία! Σου εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα! Και εγώ το πιο πιθανό θα πάω για εξωσωματική.. Τι θαματάκι έχετε εσείς κορίτσια και καταφεύγετε για εξωσωματική; @Χρυσάφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! Να τα εκατοστήσεις, να είσαι υγιής και ευτυχισμένη και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν ένα ένα!! Νέα αρχή!! Ο στόχος σου είναι μεγάλος και θα το καταφέρεις με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα αποκτήσεις το θαυματακι σου να το θυμάσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Xρονια πολλα κορίτσι μου!!!Με το καλο!!Κι εμεις ξεκιναμε σε ενα μηνα!!!!!Ολα καλα να πανε!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να τα καταφέρουμε εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! @Bebouli Ευχαριστω πολύ!!!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και σύντομα να μας το γράψεις !!! @Άντρεα κορίτσι μου έχουμε θέμα με το σπέρμα αυτό είναι το πρόβλημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να τα καταφέρουμε εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! @Bebouli Ευχαριστω πολύ!!!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και σύντομα να μας το γράψεις !!! @Άντρεα κορίτσι μου έχουμε θέμα με το σπέρμα αυτό είναι το πρόβλημα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κι εγώ κορίτσι μου!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...