Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Calpe είπε:

Ναι αρχίζω από εχθές να έχω τα ίδια συμπτώματα, αλλά φυσικά φοβάμαι να το μοιραστώ ακόμα και με τον άντρα μου γιατί είναι πολύ νωρις! Είμαι σε κατάσταση βρε λες ; Απλά επειδή έχω θρομβοφιλια θα πρέπει να το ξέρω άμεσα για να ξεκινήσω τις ενέσεις, οπότε και παρήγγειλα predictor early μήπως και μου φανούν χρήσιμα ! Μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποια άλλη κοπελα; Μου φαίνεται πολύ νωρίς το 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! 

Σου εύχομαι ολόψυχα να εισαι κορίτσι μου! Πρισμένο στήθος δεν είχες? Γίνεται να υπαρχει εγκυμοσυνη και το στήθος να μην αλλάξει καθόλου κορίτσια?

@Kostef xαιρομαι που το μοιραστηκες μαζι μας, εχω αναγκη σε αυτη τη φαση να ακουω ομοιες περιπτωσεις με θετικο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να εισαι κορίτσι μου! Πρισμένο στήθος δεν είχες? Γίνεται να υπαρχει εγκυμοσυνη και το στήθος να μην αλλάξει καθόλου κορίτσια?

@Kostef xαιρομαι που το μοιραστηκες μαζι μας, εχω αναγκη σε αυτη τη φαση να ακουω ομοιες περιπτωσεις με θετικο αποτελεσμα!

Καλησπέρα !! Ναι στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πολύ πρησμένο στήθος και πολύ νωρίς, τώρα προς το παρόν έχω μια ευαισθησία στις θηλές αλλά είμαι ακόμα στις πρώτες μέρες μετά την ωορρηξία. Έχω πόνους και τσιμπήματα χαμηλά και γι'αυτό είμαι ξύπνια ακόμα !!! Λέω να πάρω ένα παυσίπονο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Ελπίζω να μην εδειξε γιατι ειναι πολύ νωρίς.. θα παμε τον δεκεμβρη εμεις για σπερματεγχυση.. η αλήθεια αυτο τον μήνσ ούτε εγω έχω πλέον καμια ελπίδα.. με επιασε απόψε η κλασική λυγούρα που έχω πάντα 1 βδομαδα πριν την περιοδο, συν ότι το στηθος μου δεν έχει συγκινηθεί καθόλου, και να θελω να βρω συμπτωματα να χαρω λιγο δεν εχωωω τιποταα! Αυριο θα παω για υπέρηχο  για να δουμε αν ειναι ολα οκ για να παρω την κλομιφαινη και τον επομενο μηνα, αν υπάρχει καποια κύστη δεν θα μπορω να τη παρω.. Νιώθω τοσο κουρασμενη και συναισθηματικα εξαντλημένη που θελω να τα παρατήσω όλα... ?

Καλημέρα!! Όχι όχι κορίτσι μου μην σκέφτεσαι έτσι!!! Θα έρθει όταν είναι η ώρα του... Διωξε τις αρνητικές σκέψεις!! Εμένα μου είπε να ξεκινήσω κανονικά την κλομιφαινη, απλά θα πάρω μισή δόση, και μόλις τελειώσει η περίοδος να παω να δει για κύστη. Ωορρηκτικη ένεση έκανες εσυ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Ελπίζω να μην εδειξε γιατι ειναι πολύ νωρίς.. θα παμε τον δεκεμβρη εμεις για σπερματεγχυση.. η αλήθεια αυτο τον μήνσ ούτε εγω έχω πλέον καμια ελπίδα.. με επιασε απόψε η κλασική λυγούρα που έχω πάντα 1 βδομαδα πριν την περιοδο, συν ότι το στηθος μου δεν έχει συγκινηθεί καθόλου, και να θελω να βρω συμπτωματα να χαρω λιγο δεν εχωωω τιποταα! Αυριο θα παω για υπέρηχο  για να δουμε αν ειναι ολα οκ για να παρω την κλομιφαινη και τον επομενο μηνα, αν υπάρχει καποια κύστη δεν θα μπορω να τη παρω.. Νιώθω τοσο κουρασμενη και συναισθηματικα εξαντλημένη που θελω να τα παρατήσω όλα... ?

Μην τα παρατας κοριτσι μου!Ολα καλα θα πανε στο τελος!Θα δεις!Υπομονη και πιστη χρειαζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Calpe είπε:

Ααα τι ωραία, εύχομαι και στις δύο μας θετικά αποτελέσματα!! Φαίνεται ότι είμαστε πολύ κοντά στις μέρες !! 

Δεν περνάνε οι ριμαδες χαχαχαχα θα κάνω ένα στις 20/10 περιμένω 25/10 να μου έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... περιμένουμε κάνα κορίτσι σήμερα να κάνει τεστακι? Εκτός από το @bebouli κ τη @Maroulita?;;; ε κορίτσια τι έγινε με σας?? Εγώ πλέον σημερα μου ήρθε ξεκάθαρα πια η περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... περιμένουμε κάνα κορίτσι σήμερα να κάνει τεστακι? Εκτός από το @bebouli κ τη @Maroulita?;;; ε κορίτσια τι έγινε με σας?? Εγώ πλέον σημερα μου ήρθε ξεκάθαρα πια η περίοδος.

Καλημερα!!!! 

Στην αναμονη ακομα εγω...Λεω να παρω τεστακι την Παρασκευη αν ως τοτε δεν εμφανιστει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Calpe είπε:

Καλησπέρα !! Ναι στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πολύ πρησμένο στήθος και πολύ νωρίς, τώρα προς το παρόν έχω μια ευαισθησία στις θηλές αλλά είμαι ακόμα στις πρώτες μέρες μετά την ωορρηξία. Έχω πόνους και τσιμπήματα χαμηλά και γι'αυτό είμαι ξύπνια ακόμα !!! Λέω να πάρω ένα παυσίπονο ! 

Σε ποια μέρα είσαι κορίτσι μου? είμαι στην 22η με κύκλο 28 και τίποτα απολύτως.. καλύτερα να αποφύγεις παυσίπονα αν νομίζεις ότι μπορει να είσαι εγκυούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Όχι όχι κορίτσι μου μην σκέφτεσαι έτσι!!! Θα έρθει όταν είναι η ώρα του... Διωξε τις αρνητικές σκέψεις!! Εμένα μου είπε να ξεκινήσω κανονικά την κλομιφαινη, απλά θα πάρω μισή δόση, και μόλις τελειώσει η περίοδος να παω να δει για κύστη. Ωορρηκτικη ένεση έκανες εσυ ;

Κορίτσι μου είμαι 3 χρόνια στις προσπάθειες.. δεν είναι τόσο εύκολο να διωξω τις αρνητικές σκέψεις.. ας μην σας ζαλιζω όμως.. 

Όχι δεν έκανα ωορρηξτική ένεση, χαπι κλομιφαίνη και τα παρακολουθαμε με υπέρυχο. Ίσως κανω τον δεκέμβρη που θα παμε για σπερματέγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... περιμένουμε κάνα κορίτσι σήμερα να κάνει τεστακι? Εκτός από το @bebouli κ τη @Maroulita?;;; ε κορίτσια τι έγινε με σας?? Εγώ πλέον σημερα μου ήρθε ξεκάθαρα πια η περίοδος.

Καληηηημεραααα!!!! Θα περιμένουμε όλες μαζί χαχαχχ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην τα παρατας κοριτσι μου!Ολα καλα θα πανε στο τελος!Θα δεις!Υπομονη και πιστη χρειαζεται!!

Προσπαθώ κορίτσι μου.. σ ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Δεν περνάνε οι ριμαδες χαχαχαχα θα κάνω ένα στις 20/10 περιμένω 25/10 να μου έρθει!!

Περίπου στο ίδιο ! Περιμένω 23/10, οπότε λέω να κάνω κι εγώ το early γύρω στις 20 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σε ποια μέρα είσαι κορίτσι μου? είμαι στην 22η με κύκλο 28 και τίποτα απολύτως.. καλύτερα να αποφύγεις παυσίπονα αν νομίζεις ότι μπορει να είσαι εγκυούλα!

Καλημέρα ! Τελικά δεν πήρα παυσίπονο, χρησιμοποίησα τη θερμοφορα που έχω για την περίοδο, ώστε να με πάρει ο ύπνος ! 

Είμαι στην 23η μέρα αλλά με κύκλο 31 ημερών ! Η ωορρηξία μου ήταν αργά, οπότε θα κάνω το early γύρω στις 20 του μηνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια αδιαθετησα! ??

Ηρθε παλι μην χασει...?

Μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου την επόμενη φορά!!! πλησιάζει η ώρα που θα δεις + !!!προς το παρόν ξεκουράσου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Calpe είπε:

Περίπου στο ίδιο ! Περιμένω 23/10, οπότε λέω να κάνω κι εγώ το early γύρω στις 20 !!!

Σου εύχομαι να είναι θετικότατο!! Ενημέρωσε μας! και για το αποτέλεσμα αλλά και για τα συμπτώματα πώς είσαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν η θερμοκρασία παραμείνει ανεβασμένη μέχρι την περίοδο και μετά είναι καλο σημαδι; Συνεχίζει πάντως να είναι ανεβασμένη! 

 

Επίσης σήκωσα κάτι βάρη αλλά για ένα δύο λεπτά..εύχομαι να μην επηρεάσει αν υπάρξει συλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σου εύχομαι να είναι θετικότατο!! Ενημέρωσε μας! και για το αποτέλεσμα αλλά και για τα συμπτώματα πώς είσαι !

Ναι βέβαια θα ενημερώσω ότι και να γίνει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Calpe είπε:

Περίπου στο ίδιο ! Περιμένω 23/10, οπότε λέω να κάνω κι εγώ το early γύρω στις 20 !!!

Αχ τέλεια!!! Εύχομαι να έχουμε θετικά αποτελέσματα!  Ανυπομονώ πέντε μερικές έμειναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Αν η θερμοκρασία παραμείνει ανεβασμένη μέχρι την περίοδο και μετά είναι καλο σημαδι; Συνεχίζει πάντως να είναι ανεβασμένη! 

 

Επίσης σήκωσα κάτι βάρη αλλά για ένα δύο λεπτά..εύχομαι να μην επηρεάσει αν υπάρξει συλληψη

Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι κοριτσάκι; Έχεις άλλα συμπτώματα; ΚΑλό είναι να το αποφεύγεις όσο μπορείς γιατί ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Αν η θερμοκρασία παραμείνει ανεβασμένη μέχρι την περίοδο και μετά είναι καλο σημαδι; Συνεχίζει πάντως να είναι ανεβασμένη! 

 

Επίσης σήκωσα κάτι βάρη αλλά για ένα δύο λεπτά..εύχομαι να μην επηρεάσει αν υπάρξει συλληψη

Η θερμοκρασία συνήθως πέφτει με το που έρχεται η περίοδος αλλά δεν είναι ναι σημάδι Στανταρ για να μπορείς να πεις ότι ξέρεις τη θερμοκρασία σου πρέπει να την έχεις παρακολουθήσει πολλούς μήνες νωρίτερα και πάντα την ίδια ώρα!! Όσο για τα βάρη που σήκωσες  δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι κοριτσάκι; Έχεις άλλα συμπτώματα; ΚΑλό είναι να το αποφεύγεις όσο μπορείς γιατί ποτέ δεν ξέρεις!

Εχω κύκλο 25-27 ημερων περίπου παίζουν οι μέρες 

Δέκα μέρες πριν την περιοδο βρίσκομαι!Έχω αρκετά υγρά, τσιμπήματα αριστερά κάτω, μια περίεργη γεύση στο στόμα μου..

Μειωμένη όρεξη, έκανα μια φορά εμετο..πόνο στη μέση χωρίς να κάνω τίποτα μέρες τώρα..ανακατωσουρες. αλλά είναι πολύ νωρίς πιστεύω.

Είχα ωορρηξία στις 13/10 

Επαφές στις 11/10, 12/10,13/10, 14/10 

Εύχομαι να γίνει το θαύμα!.

ποτέ δεν ξέρεις μέχρι να έρθει η ώρα για το τεστ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Η θερμοκρασία συνήθως πέφτει με το που έρχεται η περίοδος αλλά δεν είναι ναι σημάδι Στανταρ για να μπορείς να πεις ότι ξέρεις τη θερμοκρασία σου πρέπει να την έχεις παρακολουθήσει πολλούς μήνες νωρίτερα και πάντα την ίδια ώρα!! Όσο για τα βάρη που σήκωσες  δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Ψιλοτρομαξα αν και ακόμη είναι νωρίς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!!! 

Στην αναμονη ακομα εγω...Λεω να παρω τεστακι την Παρασκευη αν ως τοτε δεν εμφανιστει..!!

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι κορίτσι; έχεις καθόλου συμπτώματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...