Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου γεια σας Μ πήρε η γιατρός Μ τηλ γιατί της στείλανε τις εξετάσεις μου από το μικρόβιολογικο. Εγώ ακόμα δε τις πήρα.. λοιπόν όλες οι ορμόνες πολύ καλές τέλεια. Αλλά προς έκπληξη μου ξερυθμιστηκε ο θηροειδης μου.. πήγε 3 κ κάτι από το 1 που τον είχαμε .. λογικά θα Μ αλλάξει την δόση... 

Για όνομα δλδ το ένα ρυθμίζω το άλλο χαλαει τι θα κανωωω

Βρήκες τι φταίει και δεν ήρθε το νιννάκι σου και αυτό είναι σημαντικό! Ρύθμισε το αυτό τον μήνα και το επόμενο σου εύχομαι με σποράκι στη κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποτε περιμένεις? Κάνε λιγάκι υπομονή ?

Είχα ωοριξία την Κυριακή, περιμένω περίοδο την επόμενη δευτέρα - τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Είχα ωοριξία την Κυριακή, περιμένω περίοδο την επόμενη δευτέρα - τρίτη.

Κάνε το σα τους φαντάρους... Διέγραφε μια μια τις μέρες. ? Πολύ καλή επιτυχία ?να μας ενημερώσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κάνε το σα τους φαντάρους... Διέγραφε μια μια τις μέρες. ? Πολύ καλή επιτυχία ?να μας ενημερώσεις!!! 

χαχαχα! Έτσι με βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Βρήκες τι φταίει και δεν ήρθε το νιννάκι σου και αυτό είναι σημαντικό! Ρύθμισε το αυτό τον μήνα και το επόμενο σου εύχομαι με σποράκι στη κοιλίτσα!

@lactaki είναι γεγονός αυτό με την αυξομείωση του θυρεοειδή... κ γω τον ένα μήνα τον έχω 1,5 κ πάει πάλι 3 κ πάει λέγοντας γενικά. ΟΜΩΣ επειδή κ γω εφησυχαζόμουν ότι να αυτό είναι, αυτός - καλώς ή κακώς - δεν είναι λόγος να μη μένουμε έγκυες... Για να σε επηρεάσει θα έπρεπε  να είναι διψήφιος κ πλέον να έχει επηρεάσει τον κύκλο κ την ωορρηξία σου. Επίσης ο θυρεοειδής είναι αιτία αποβολών όχι όμως μη σύλληψης. Αυτά που σου λέω τα έχω ψάξει αρκετά κ με το γυναικολόγο κ την ενδοκρινολόγο (κ οι 2 με ειδικότητα στην υπογονιμότητα). Καλώς τον ελέγχεις κ τον ρυθμίζεις κ είναι πολύ σημαντικός για την εξέλιξη της επερχόμενης εγκυμοσύνης, όμως μην σταματήσεις την προσπάθεια / διερεύνηση... επίσης η τιμή αυτή που έχεις δεν θεωρείται καν προβληματική... Όντως ιδανικά θέλουμε γύρω στο 2, σε καμία περίπτωση όμως το 3 δεν σε εμποδίζει να μείνεις έγκυος ή να προχωρήσει η εγκυμοσύνη...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki είναι γεγονός αυτό με την αυξομείωση του θυρεοειδή... κ γω τον ένα μήνα τον έχω 1,5 κ πάει πάλι 3 κ πάει λέγοντας γενικά. ΟΜΩΣ επειδή κ γω εφησυχαζόμουν ότι να αυτό είναι, αυτός - καλώς ή κακώς - δεν είναι λόγος να μη μένουμε έγκυες... Για να σε επηρεάσει θα έπρεπε  να είναι διψήφιος κ πλέον να έχει επηρεάσει τον κύκλο κ την ωορρηξία σου. Επίσης ο θυρεοειδής είναι αιτία αποβολών όχι όμως μη σύλληψης. Αυτά που σου λέω τα έχω ψάξει αρκετά κ με το γυναικολόγο κ την ενδοκρινολόγο (κ οι 2 με ειδικότητα στην υπογονιμότητα). Καλώς τον ελέγχεις κ τον ρυθμίζεις κ είναι πολύ σημαντικός για την εξέλιξη της επερχόμενης εγκυμοσύνης, όμως μην σταματήσεις την προσπάθεια / διερεύνηση... επίσης η τιμή αυτή που έχεις δεν θεωρείται καν προβληματική... Όντως ιδανικά θέλουμε γύρω στο 2, σε καμία περίπτωση όμως το 3 δεν σε εμποδίζει να μείνεις έγκυος ή να προχωρήσει η εγκυμοσύνη...  

Θα συμφωνήσω κ εγώ με τη Tokyo! Έμεινα έγκυος στο 2ο παιδί μου με 4,5 θυρεοειδη! Το μήνα που τον ανακάλυψα έπαθα σοκ καθώς εγώ όσο καιρό προσπαθούσα στο πρώτο παιδί, τον είχα σταθερό ποιήσεις στον 1,5! Απλώς αυτό που μ είπε ο ενδοκρινολογος μου είναι το εξής.. Μπορείς να μείνεις έγκυος κ με υψηλότερο θυρεοειδη, όμως, όταν ξέρουμε για μια γυναίκα ότι προσπαθεί να μείνει εγκυος τον θέλουμε το πολύ στο 2. Κ μου είπε ευτυχως που ενώ εμένα έγκυος με 4,5, το πήραμε χαμπάρι τον ίδιον μήνα κ είχα το χρόνο να τον κατεβάσω με χάπια.. Επόμενως στο πρώτο περιγεννητικο έλεγχο είχε ήδη κατέβει... Μην επαναπαυθείς κορίτσι μου κ συνέχισε αν χρειαστεί να ψαχνεσαθ! Εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος @lactaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Θα συμφωνήσω κ εγώ με τη Tokyo! Έμεινα έγκυος στο 2ο παιδί μου με 4,5 θυρεοειδη! Το μήνα που τον ανακάλυψα έπαθα σοκ καθώς εγώ όσο καιρό προσπαθούσα στο πρώτο παιδί, τον είχα σταθερό ποιήσεις στον 1,5! Απλώς αυτό που μ είπε ο ενδοκρινολογος μου είναι το εξής.. Μπορείς να μείνεις έγκυος κ με υψηλότερο θυρεοειδη, όμως, όταν ξέρουμε για μια γυναίκα ότι προσπαθεί να μείνει εγκυος τον θέλουμε το πολύ στο 2. Κ μου είπε ευτυχως που ενώ εμένα έγκυος με 4,5, το πήραμε χαμπάρι τον ίδιον μήνα κ είχα το χρόνο να τον κατεβάσω με χάπια.. Επόμενως στο πρώτο περιγεννητικο έλεγχο είχε ήδη κατέβει... Μην επαναπαυθείς κορίτσι μου κ συνέχισε αν χρειαστεί να ψαχνεσαθ! Εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος @lactaki

Γεια σου κοριτσι μου και εγω πριν 2 εβδομαδες βρηκαμε τ θυρεοειδη μου 4,98 και μου ειπε εδωσε Τ4 !! Εδω και 2 εβδομαδες που τ παιρνω νιωθω πολυ καλυτερα απο πριν .. στην αρχη ειπα να σταματησουμε τις προσπαθειες μεχρι να ρυθμιστει αλλα αυτος δεν μου ειπε κατι μου ειπε αν μεινω μεχρι τα χριστουγεννα που θα παω για επανελεγχο να παω πρωτα σε αυτον κ μετα γυναικολογο !!! Οποτε εμεις συνεχισαμε βεβαια δε ελπιζω κ πολυ με 2 μονο επαφες αυτο τ μηνα στην 11η μερα και 19η με θετικο ωορρηξιας 17η.!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Θα συμφωνήσω κ εγώ με τη Tokyo! Έμεινα έγκυος στο 2ο παιδί μου με 4,5 θυρεοειδη! Το μήνα που τον ανακάλυψα έπαθα σοκ καθώς εγώ όσο καιρό προσπαθούσα στο πρώτο παιδί, τον είχα σταθερό ποιήσεις στον 1,5! Απλώς αυτό που μ είπε ο ενδοκρινολογος μου είναι το εξής.. Μπορείς να μείνεις έγκυος κ με υψηλότερο θυρεοειδη, όμως, όταν ξέρουμε για μια γυναίκα ότι προσπαθεί να μείνει εγκυος τον θέλουμε το πολύ στο 2. Κ μου είπε ευτυχως που ενώ εμένα έγκυος με 4,5, το πήραμε χαμπάρι τον ίδιον μήνα κ είχα το χρόνο να τον κατεβάσω με χάπια.. Επόμενως στο πρώτο περιγεννητικο έλεγχο είχε ήδη κατέβει... Μην επαναπαυθείς κορίτσι μου κ συνέχισε αν χρειαστεί να ψαχνεσαθ! Εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος @lactaki

Έμεινε κάτι άλλο να ψαξετε βρε @lactaki??? O γιατρός τι σου είπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki είναι γεγονός αυτό με την αυξομείωση του θυρεοειδή... κ γω τον ένα μήνα τον έχω 1,5 κ πάει πάλι 3 κ πάει λέγοντας γενικά. ΟΜΩΣ επειδή κ γω εφησυχαζόμουν ότι να αυτό είναι, αυτός - καλώς ή κακώς - δεν είναι λόγος να μη μένουμε έγκυες... Για να σε επηρεάσει θα έπρεπε  να είναι διψήφιος κ πλέον να έχει επηρεάσει τον κύκλο κ την ωορρηξία σου. Επίσης ο θυρεοειδής είναι αιτία αποβολών όχι όμως μη σύλληψης. Αυτά που σου λέω τα έχω ψάξει αρκετά κ με το γυναικολόγο κ την ενδοκρινολόγο (κ οι 2 με ειδικότητα στην υπογονιμότητα). Καλώς τον ελέγχεις κ τον ρυθμίζεις κ είναι πολύ σημαντικός για την εξέλιξη της επερχόμενης εγκυμοσύνης, όμως μην σταματήσεις την προσπάθεια / διερεύνηση... επίσης η τιμή αυτή που έχεις δεν θεωρείται καν προβληματική... Όντως ιδανικά θέλουμε γύρω στο 2, σε καμία περίπτωση όμως το 3 δεν σε εμποδίζει να μείνεις έγκυος ή να προχωρήσει η εγκυμοσύνη...  

Nαι κορίτσι μου το πιστευω αυτό που λες. Αν ήταν να μείνω θα εμένα πιστευω..  θα το ρυθμίσω πάλι κ αυτό. Κ η γυναικολόγος Μ πε εννοείται προχωράμε κανονικά δεν αλλάζει κάτι στη προσπάθεια μας. 3η πρόσπαθεια με σερπαφαρ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Θα συμφωνήσω κ εγώ με τη Tokyo! Έμεινα έγκυος στο 2ο παιδί μου με 4,5 θυρεοειδη! Το μήνα που τον ανακάλυψα έπαθα σοκ καθώς εγώ όσο καιρό προσπαθούσα στο πρώτο παιδί, τον είχα σταθερό ποιήσεις στον 1,5! Απλώς αυτό που μ είπε ο ενδοκρινολογος μου είναι το εξής.. Μπορείς να μείνεις έγκυος κ με υψηλότερο θυρεοειδη, όμως, όταν ξέρουμε για μια γυναίκα ότι προσπαθεί να μείνει εγκυος τον θέλουμε το πολύ στο 2. Κ μου είπε ευτυχως που ενώ εμένα έγκυος με 4,5, το πήραμε χαμπάρι τον ίδιον μήνα κ είχα το χρόνο να τον κατεβάσω με χάπια.. Επόμενως στο πρώτο περιγεννητικο έλεγχο είχε ήδη κατέβει... Μην επαναπαυθείς κορίτσι μου κ συνέχισε αν χρειαστεί να ψαχνεσαθ! Εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος @lactaki

Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι μου .. το ψάχνω συνεχώς έχω κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις κ κάνω προσπάθεια με σερπαφαρ. Απλά κάθε λόγο ρυθμίζω κ κάτι κ Μ την έχει δώσει... Πριν κάνα δίμηνο είχα την προλακτινη.. μετά προγεστερόνη τώρα αυτό πάλι.. εεεε μααα λεωωωω ... Έλεος χαχα.. αλλά ευτυχώς ρυθμίζονται εύκολα οι ορμόνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έμεινε κάτι άλλο να ψαξετε βρε @lactaki??? O γιατρός τι σου είπε;;

Μιλήσαμε μόνο στο τηλ κοριτσάκι μου.   Από βδομάδα θα τα πούμε από κοντά. Τα πιο βασικά τα έχουμε κάνει θα δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μιλήσαμε μόνο στο τηλ κοριτσάκι μου.   Από βδομάδα θα τα πούμε από κοντά. Τα πιο βασικά τα έχουμε κάνει θα δείξει

Καλή δύναμη κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου ειμαι 5-7 μερες πριν την περιοδο και απο χθες εχω ασπρα υγρα ειναι φυσιολογικο αυτο ? Δεν εχουν οσμη συγγνωμη για τ πως τ ειπα ♥️? μπορει να ειναι καποιο μικροβιο ? Παντως ουτε φαγουρα εχω ουτε εχουν καποια δυσαρεστη οσμη !!!  
μου φαινονται πολλα και αλλη φορα ειχα λιγο πριν την περιοδο αλλα ισα που..τι να πω ας ειναι ολα ενταξει θα το κοιταξω αν συνεχιστει

Εγώ 9-10 μερεσ Πριν την περίοδο είμαι .αυτο το έχω παρατηρήσει κ ‘γώ ......κ είχα ρωτήσει γυναικολόγο κ μου είπε  ότι είναι φυσιολογικό είναι λόγω της προγεστερονης αυτά τα πηχτά υγρά.μονο αν μυρίζουν κ έχεις φαγούρα να το κοιτάξεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια ..2.5 χρόνια προσπαθειών κ ‘μείς .εχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις που έπρεπε να γίνουν όλα φυσιολογικά .απο ότι φαίνεται το αγχος είναι το πρόβλημα .ηξερα ότι θα δυσκολευόμουν όμως γιατί σαν άτομο στρεσσσαρομαι ....?

να ρωτήσω έχει πάει καμία στον κ.τσιλιβακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι μου .. το ψάχνω συνεχώς έχω κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις κ κάνω προσπάθεια με σερπαφαρ. Απλά κάθε λόγο ρυθμίζω κ κάτι κ Μ την έχει δώσει... Πριν κάνα δίμηνο είχα την προλακτινη.. μετά προγεστερόνη τώρα αυτό πάλι.. εεεε μααα λεωωωω ... Έλεος χαχα.. αλλά ευτυχώς ρυθμίζονται εύκολα οι ορμόνες..

Σπερμοδιαγραμμα έχετε κάνει κορίτσι μ ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλή δύναμη κορίτσι μου

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλή δύναμη κορίτσι μου

σ ευχαριστώ αγάπη.. μόλις μίλησα με το γιατρό. το αυξήσαμε το χαπάκι στα 62mlg από 50 που παιρνω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σπερμοδιαγραμμα έχετε κάνει κορίτσι μ ε? 

ναι αμέ μια χαρά όλα!!!! κ εγώ έκανα σαλπιγγογραφία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Mt3508 : 04/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

lactaki :04/11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου γεια σας Μ πήρε η γιατρός Μ τηλ γιατί της στείλανε τις εξετάσεις μου από το μικρόβιολογικο. Εγώ ακόμα δε τις πήρα.. λοιπόν όλες οι ορμόνες πολύ καλές τέλεια. Αλλά προς έκπληξη μου ξερυθμιστηκε ο θηροειδης μου.. πήγε 3 κ κάτι από το 1 που τον είχαμε .. λογικά θα Μ αλλάξει την δόση... 

Για όνομα δλδ το ένα ρυθμίζω το άλλο χαλαει τι θα κανωωω

Από την οικογένειά μου ξέρω ότι ρυθμίζεται κ ξερυθμιζεται συχνά ο θηροειδης!Αχ,υπομονή!Σκέψου ότι έχεις ελέγξει όλα τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Mt3508 : 04/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

lactaki :04/11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Κορίτσια καλησπέρα!Να σας ρωτήσω κάτι;Υπάρχει κάποια που να παίρνει dostinex για την προλακτίνη ή να έπαιρνε κ ταυτόχρονα να προσπαθούσε για σύλληψη;;Ρώτησα δύο γυναικολόγους κ μου είπαν να παίρνω χάπι κ να προσπαθούμε,ενώ στο φύλλο οδηγιών λέει να προσπαθήσει η γυναίκα για σύλληψη τουλάχιστον 1 μήνα αφότου έχει διακόψει τα χάπια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Να σας ρωτήσω κάτι;Υπάρχει κάποια που να παίρνει dostinex για την προλακτίνη ή να έπαιρνε κ ταυτόχρονα να προσπαθούσε για σύλληψη;;Ρώτησα δύο γυναικολόγους κ μου είπαν να παίρνω χάπι κ να προσπαθούμε,ενώ στο φύλλο οδηγιών λέει να προσπαθήσει η γυναίκα για σύλληψη τουλάχιστον 1 μήνα αφότου έχει διακόψει τα χάπια...

Γεια σου κορίτσι μου. Εγώ παιρνω πάνω από μήνα μισό χαπάκι την εβδομάδα.. είχα λίγο υψηλή κ την κατέβασα.. κ εννοείται προσπαθώ για σύλληψη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Να σας ρωτήσω κάτι;Υπάρχει κάποια που να παίρνει dostinex για την προλακτίνη ή να έπαιρνε κ ταυτόχρονα να προσπαθούσε για σύλληψη;;Ρώτησα δύο γυναικολόγους κ μου είπαν να παίρνω χάπι κ να προσπαθούμε,ενώ στο φύλλο οδηγιών λέει να προσπαθήσει η γυναίκα για σύλληψη τουλάχιστον 1 μήνα αφότου έχει διακόψει τα χάπια...

Καλησπέρα! Κι εγώ έπαιρνα και τα έκοψα όταν πήρα τη θετική χοριακή. Ότι σου πει ο γιατρός σου κάνε, άστο το φυλλάδιο! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι μου. Εγώ παιρνω πάνω από μήνα μισό χαπάκι την εβδομάδα.. είχα λίγο υψηλή κ την κατέβασα.. κ εννοείται προσπαθώ για σύλληψη.. 

Σε ευχαριστώ λακτακι!Να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ έπαιρνα και τα έκοψα όταν πήρα τη θετική χοριακή. Ότι σου πει ο γιατρός σου κάνε, άστο το φυλλάδιο! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ κορίτσι!Να είσαι καλά!♥️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...