Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ε ποσο μεγαλύτερο ρε κορίτσι απο αυτό αλήθεια τριπλασιάστηκε είναι πόλυ καλό το νουμερο

δεν ξερω μ πιανει ηανασφαλεια γιατι σε αλλες κοπελες βλεπω κατι νουμερα τρελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

δεν ξερω μ πιανει ηανασφαλεια γιατι σε αλλες κοπελες βλεπω κατι νουμερα τρελα!!!

ΑΣΕ τις αλλες κοπέλες εσενα κοιτά ποια μέρα καθυστέρησης είναι αυτή η σημερινή που εκανες την χοριακη ξέρεις γιατί εσύ είχες και το θέμα οποτε αν ξέρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!Όλα καλά λοιπόν!??

ναι... ετσι φαινεται... την τριτη θα κανω αλλη μια χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

ΑΣΕ τις αλλες κοπέλες εσενα κοιτά ποια μέρα καθυστέρησης είναι αυτή η σημερινή που εκανες την χοριακη ξέρεις γιατί εσύ είχες και το θέμα οποτε αν ξέρεις

αν κρινω πως ωορηξια ειχα 27/6 κ λογικα 14 μερες μετα την ωορηξια ερχετε περιοδος σημερα θα ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

αν κρινω πως ωορηξια ειχα 27/6 κ λογικα 14 μερες μετα την ωορηξια ερχετε περιοδος σημερα θα ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης!!!

Ε καλά μετα τι περιμένες στην πρωτη μέρα 1000 χαχχαχαχαχ μην συγκρίνεις άλλα κορίτσια με σενα εγώ στις τεσσερις μέρες είχα 826 μια χαρά είναι το νουμερο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

Ε καλά μετα τι περιμένες στην πρωτη μέρα 1000 χαχχαχαχαχ μην συγκρίνεις άλλα κορίτσια με σενα εγώ στις τεσσερις μέρες είχα 826 μια χαρά είναι το νουμερο σου

μακαρι κοριτσι μ ..εχεις κ μια εμπειρια παραπανω..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

μακαρι κοριτσι μ ..εχεις κ μια εμπειρια παραπανω..!!!

Αγάπη ξςρω οτι φοβάσαι άλλα όλα θα είναι καλά δεν γίνεται παντα το ίδιο σαλοσπιρ πως και σου έδωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

Αγάπη ξςρω οτι φοβάσαι άλλα όλα θα είναι καλά δεν γίνεται παντα το ίδιο σαλοσπιρ πως και σου έδωσε;

δεν  ξερω μ το ειχε δωσει κ την αλλη φορα.. δεν ρωτησα παρα πανω γιατι ειχε γεννα ο γιατρος κ τ ειπαμε γρηγορα στο τηλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

δεν  ξερω μ το ειχε δωσει κ την αλλη φορα.. δεν ρωτησα παρα πανω γιατι ειχε γεννα ο γιατρος κ τ ειπαμε γρηγορα στο τηλ...

Για να στο εδωσε κάποιος λόγος θα υπάρχει πάντως βοηθάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

Για να στο εδωσε κάποιος λόγος θα υπάρχει πάντως βοηθάει

ισως επειδη παλιοτερα ειχα μια βιοχημικη ν τ δινει προληπτικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σου πω την αληθεια δεν πιστευω οτι θα ερθει πλεον...Σε ευχαριστω πολυ παντως για το ενδιαφερον και τις ευχες...Οι παράμετροι είναι παρα πολύ ,τα έξοδα τεράστια ,η βοήθεια ανύπαρκτη και η υπομονή εξαντλημένη.Μεσα σε 4 χρόνια έχουν γίνει ατελείωτα εξοδα και τόσες κινήσεις που δεν εβγαλαν πουθενά που δεν πιστευω πλέον οτι μπορεί να βοηθήσει κατι..Λογικα΄,θα έπρεπε να βγω απο την σελίδα μια και νιώθω οτι τσάμπα παιδεύομαι ,αλλα λεω δεν βαριέσαι..Ισως δώσω καμιά συμβουλη που μπορεί αν βοηθησει..Λεμε τωρα..

Λοιπόν χρυσαφω, θα τα πω όπως είναι τα πράγματα γιατί διαβάζω κ ξαναδιαβαζω κ βλέπω ότι ταλαιπωρεις τον εαυτό σου.ασε τα τεστ εγκυμοσύνης γιατί όλες οι χοριακες που έχεις κάνει είναι αρνητικές.καθε χοριακη κάτω του 5 είναι αρνητική. Δεύτερον αντί να μη χάνεις το χρόνο σου κ τα λεφτά σου σε άσκοπα πράγματα όπως τεστ κ χοριακες δεν κάνεις καμιά ουσιαστική προσπάθεια σου έχουμε προτείνει τόσες( ούτε να κάνεις εξωσωματική σε φυσικούς κύκλους θες, ούτε εξωσωματική με διέγερση θες γιατί είχες μία αποτυχία κ μόνο, ούτε δανεικά θες, ούτε να κάνεις διαδρομές θες) αλλά συν αθηνα και χείρα γίνονται τα πράγματα χρυσαφω μου κι όχι περιμένοντας να μας έρθουν όλα ουρανοκατεβατα.ειναι παρά πολλές κοπέλες στην ηλικία σου που κοπιαζουν μήνα με το μήνα να καταφέρουν να έχουν ένα εμβρυάκι που κάνουν επώδυνες ωοληψιες που πολλές φορές αποτυχαινουν κ ξανά απ την αρχή.εσυ δεν έχεις κάτσει ένα χρόνο να πάρεις το ωάριο του μήνα σου κ βήμα βήμα κάποια στιγμή να φτάσεις να κάνεις εμβρυομεταφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

δεν  ξερω μ το ειχε δωσει κ την αλλη φορα.. δεν ρωτησα παρα πανω γιατι ειχε γεννα ο γιατρος κ τ ειπαμε γρηγορα στο τηλ...

Το δίνουν προληπτικά για τις θρομβωσεις.. Δεν είναι κακό μην ανησυχείς! Κ εγω το έπαιρνα προληπτικά σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη! Με το καλό! Όλα να πάνε καλά!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Το δίνουν προληπτικά για τις θρομβωσεις.. Δεν είναι κακό μην ανησυχείς! Κ εγω το έπαιρνα προληπτικά σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη! Με το καλό! Όλα να πάνε καλά!!!!!!!! 

σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... κ εγω ετσι νομιζω προληπτικα μ τ εδωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Λοιπόν χρυσαφω, θα τα πω όπως είναι τα πράγματα γιατί διαβάζω κ ξαναδιαβαζω κ βλέπω ότι ταλαιπωρεις τον εαυτό σου.ασε τα τεστ εγκυμοσύνης γιατί όλες οι χοριακες που έχεις κάνει είναι αρνητικές.καθε χοριακη κάτω του 5 είναι αρνητική. Δεύτερον αντί να μη χάνεις το χρόνο σου κ τα λεφτά σου σε άσκοπα πράγματα όπως τεστ κ χοριακες δεν κάνεις καμιά ουσιαστική προσπάθεια σου έχουμε προτείνει τόσες( ούτε να κάνεις εξωσωματική σε φυσικούς κύκλους θες, ούτε εξωσωματική με διέγερση θες γιατί είχες μία αποτυχία κ μόνο, ούτε δανεικά θες, ούτε να κάνεις διαδρομές θες) αλλά συν αθηνα και χείρα γίνονται τα πράγματα χρυσαφω μου κι όχι περιμένοντας να μας έρθουν όλα ουρανοκατεβατα.ειναι παρά πολλές κοπέλες στην ηλικία σου που κοπιαζουν μήνα με το μήνα να καταφέρουν να έχουν ένα εμβρυάκι που κάνουν επώδυνες ωοληψιες που πολλές φορές αποτυχαινουν κ ξανά απ την αρχή.εσυ δεν έχεις κάτσει ένα χρόνο να πάρεις το ωάριο του μήνα σου κ βήμα βήμα κάποια στιγμή να φτάσεις να κάνεις εμβρυομεταφορα.

Δεν καταλαβαίνω την επιθεση..Υπαρχουν παρα πολλα που δεν μπορουν να γραφτούν εδω μεσα και ως εκ τουτου δεν μπορουν να προχωρήσουν  σε εξωσωματικη.Εν παση περιπτώση ,να θεωρείτε τον εαυτο σας πολύ τυχερο που μπορείτε με εξωσωματική να κάνετα παιδάκι .Γιατί δεν μπορούν όλοι.Αυτο.

Η κοπέλα εχει αναφερει απειρες φορες οτι τις προτίνουν μονο δανεικα.Και εφοσον δεν θελει τι το συζηταμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Δεν καταλαβαίνω την επιθεση..Υπαρχουν παρα πολλα που δεν μπορουν να γραφτούν εδω μεσα και ως εκ τουτου δεν μπορουμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματικη.Εν παση περιπτώση ,να θεωρείτε τον εαυτο σας πολύ τυχερο που μπορείτε με εξωσωματική να κάνετα παιδάκι .Γιατί δεν μπορούν όλοι.Αυτο.

Ο μόνος λόγος που μία γυναίκα κάτω των 50 ετών που δε μπορεί να κάνει παιδί είναι να μην έχει μήτρα κ κανένας άλλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ο μόνος λόγος που μία γυναίκα κάτω των 50 ετών που δε μπορεί να κάνει παιδί είναι να μην έχει μήτρα κ κανένας άλλος!

Εφοσον σου λεει δεν θελει δανεικα...Τι αλλο να πεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MAROYLI είπε:

Εφοσον σου λεει δεν θελει δανεικα...Τι αλλο να πεις;;;

Μόνο αυτό έγραψα?? Δε θέλει τίποτα αλλά τεσπα! Ούτε φυσικούς πάει να κάνει,κι όλοι οι γιατροί είναι τρελοί ε τι άλλο να πεις. Κάτσε να της λες ναι ότι βλέπεις τα τεστ αχνα τι να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Μόνο αυτό έγραψα?? Δε θέλει τίποτα αλλά τεσπα! Ούτε φυσικούς πάει να κάνει,κι όλοι οι γιατροί είναι τρελοί ε τι άλλο να πεις. Κάτσε να της λες ναι ότι βλέπεις τα τεστ αχνα τι να σου πω.

Δικαιωμα της.Μπορει και να μην θελει παιδι και να παιζει εδω μεσα.Τι μας νοιαζει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Δικαιωμα της.Μπορει και να μην θελει παιδι και να παιζει εδω μεσα.Τι μας νοιαζει;;

Πολύ ωραία κ μένα δικαίωμα μου να δίνω τις ανάλογες απαντήσεις όταν κάνουν ερωτήσεις σε ένα φόρουμ που είναι δημόσιο κ λέμε ανοιχτά τη γνώμη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Πολύ ωραία κ μένα δικαίωμα μου να δίνω τις ανάλογες απαντήσεις όταν κάνουν ερωτήσεις σε ένα φόρουμ που είναι δημόσιο κ λέμε ανοιχτά τη γνώμη μας.

Φυσικα και εχεις καθε δικαιωμα ,οπως και να σε κρινουν.Εισαι κακοβουλη και κακοπροαιρετη.!Σε διαβαζα και στο παρελθον και ολο στην ειρωνια ησουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MAROYLI είπε:

Φυσικα και εχεις καθε δικαιωμα ,οπως και να σε κρινουν.Εισαι κακοβουλη και κακοπροαιρετη.!Σε διαβαζα και στο παρελθον και ολο στην ειρωνια ησουν.

Χαίρομαι παρα πολύ που αφιερωνες χρόνο να με διαβαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia h kathemia kanei oti kalutero pisteuei gia ton eauto ths den eimaste edw gia na krinoume alla gia na sthrizoyme h mia thn allh kai na antalasoume gnwmes kai provlhmatismous... de mporeis na gnwrizeis ti provlhmata mporei na exei kai se ti katastash einai gia na mh thelei na kanei kapoia pragmata kai isws pio apla na mhn mporei kiollas kai oxi den einai o monos logos mia gunaika na mhn exei mhtra gia na mh mporei na meinei egkuos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Koritsia h kathemia kanei oti kalutero pisteuei gia ton eauto ths den eimaste edw gia na krinoume alla gia na sthrizoyme h mia thn allh kai na antalasoume gnwmes kai provlhmatismous... de mporeis na gnwrizeis ti provlhmata mporei na exei kai se ti katastash einai gia na mh thelei na kanei kapoia pragmata kai isws pio apla na mhn mporei kiollas kai oxi den einai o monos logos mia gunaika na mhn exei mhtra gia na mh mporei na meinei egkuos...

Εχεις δικιο.Πιστευω οτι η καθεμια κανει αυτο που μπορεί με τα μεσα που εχει και τις δυναμεις της.Το να κρίνουμε είναι πολυ ευκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Αγαπημένο κορίτσι μου.. ολες εδω με ενα πόθο ζούμε.. θυμισέ μου αν δε σε κουράζω φυσικά, απο εξετάσεις τις εχετε όλες κανει;;; Δλδ αν κανεις ωορρηξια; Σπερμοδιάγραμμα; Σαλπιγγογραφιά; Τεστ αν εχεις φιλικό περιβάλλον για το σπερμα τ αντρα σ; Υστεροσκόπηση; Ολα; Συγγνωμη αν ειμαι αδιάκριτη.. αλλα ξερεις πολλοι γιατροι παρακάμπτουν διαφορα αλλα σημαντικα.. @xrisanthiπολλα συγχαρητήρια! Πολυ καλη η χοριακή σ ομορφια μου!!!!  

Φιλη μου τι ειναι το τεστ φιλικοτητας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...