Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εκείνη Μ πε ότι στα 20 σκάει.. Μ πε να πάω από Δευτέρα που με βολεύει κ μένα.. όχι μέσα στη βδομάδα.. 

Εμένα είχε σκάσει 23.5....? Δεν έχει στάνταρ. Αλλά καλό είναι να υπάρχει σπέρμα. Μήπως σπάσει νωρίτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@lactaki καλημέρα! έχει δίκιο η @Starrr δεν έχει στανταρ... εμένα στην 11η μέρα ήταν 18,5 κ μου είπε στις 2 επόμενες μέρες. Δεν ξέρω στα πόσα έσκασε αλλά το άλλο πρωί είχα θετικό τεστ κ δεδομένου ότι περιμένω παρασκευή πρέπει να έσκασε όντως τη μέρα του θετικού ή το πολύ την επόμενη. Δεν ξέρω όμως με τι ρυθμό μεγαλώνουν... για καλό κ κακό έκανα 3 μέρες σερί! το πιθανότερο είναι ότι και μένα γύρω στα 20 κάπου έσκασε :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki δες και αυτό... από ότι βλέπω άλλη μπορεί να κάνει στα 18χιλ και άλλη στα 25! Εμένα τώρα που τα βλέπω αν παίρνει 1,5 τη μέρα ε μάλλον μου "σκάει" κοντά στα 22 :-) ή τελοσπάντων έτσι έτυχε σε αυτό τον κύκλο

https://www.gyn.gr/forum-iatrikon-apantiseon/kentriki-forum/post/2018-06-28-08-23-26-10/latest

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλά το έκανες. Είχες Κ τις προηγούμενες μέρες επαφές???. Πλέον είμαι πολύ καλύτερα.... Έχει α οιξει η όρεξη. Αλλά συγκρατουμαι. Ευτυχώς πήραμε ζυγαριά σπίτι. Αλλιώς θα χα βάλει 30 κιλά... Αν φάω πίτσα η σουβλάκι κατευθείαν παίρνω 500 γρ.... Πριν ήμουν 50 κιλά.... Πλέον τα πρωινά που ζυγιζομαι είμαι κάπου στα 55,3 κ το βράδυ καταλήγω 57,2.. Την προηγούμενη Παρασκευή με ζύγισε ο γιατρό 54.5 κ μου έγραψε στο ιστορικό 54. Την λάτρεψα τη ζυγαριά του ??? αλλά εγώ υπολογίζω ότι έχω πάρει 5 κιλά. ?

Καλημερα!Και παλι πιο αδυνατη εισαι απο εμενα!Μια χαρα εισαι!Μακαρι να ήμουν κι εγω 57 κιλα.Εχω καβατζώσει τα 60 και δεν το κουναω απο εκει.Οσο για εμας δεν ειχα τις προηγουμενες μερες επαφες..Ημουν στο χωριο μου..Ουφ..Δεν περιμενα σε κατι οποτε ήμουν στον κοσμο μου..Θα δειξει σε 14 μερες αν επροκειτο για ωορρηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια είστε εδώωωωω???λοιπόν... 12η μέρα ωοθυλάκιο 19,5 εκ.. είναι δυνατόν??τρέχα Μ λέει χαχαα... Θα ξανά πάω να δούμε ότι πράγματι έσπασε.. κ Μ πε πως αν αδιαθετησω ξανά πάω για σαλπιγγογραφια κ ο άντρας μου σπέρμα. Αυτά τα νέα μου...

Πρέπει να είναι κυστικο.....Αλήθεια στο ανέφερε;;;; με το καλό εύχομαι τα επόμενα βήματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Και παλι πιο αδυνατη εισαι απο εμενα!Μια χαρα εισαι!Μακαρι να ήμουν κι εγω 57 κιλα.Εχω καβατζώσει τα 60 και δεν το κουναω απο εκει.Οσο για εμας δεν ειχα τις προηγουμενες μερες επαφες..Ημουν στο χωριο μου..Ουφ..Δεν περιμενα σε κατι οποτε ήμουν στον κοσμο μου..Θα δειξει σε 14 μερες αν επροκειτο για ωορρηξια..

Ναι θα δεις. Ελπίζω να πάνε καλά.. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα προσπαθήσω για επαφουλες.. χθες βράδυ είχα πάντως επαφή.. σήμερα κάποια στιγμή στη δουλειά ενώ παρατηρούσα αν πονάω κάπου με χτύπησε μια πολύ έντονη τσιμπιαα... Λέω Ώπα τι έγινε.. κ ήταν από την αριστερή που θα έκανα ωορηξια.. άσχετο αλλά νιώθω κ κάτι τσίμπηματα από τη δεξιά δε ξέρω τι είναι... Αλλα δε Μ έχει ξανά τύχει.λετε να έσπασε εκείνη την ώρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια θα προσπαθήσω για επαφουλες.. χθες βράδυ είχα πάντως επαφή.. σήμερα κάποια στιγμή στη δουλειά ενώ παρατηρούσα αν πονάω κάπου με χτύπησε μια πολύ έντονη τσιμπιαα... Λέω Ώπα τι έγινε.. κ ήταν από την αριστερή που θα έκανα ωορηξια.. άσχετο αλλά νιώθω κ κάτι τσίμπηματα από τη δεξιά δε ξέρω τι είναι... Αλλα δε Μ έχει ξανά τύχει.λετε να έσπασε εκείνη την ώρα???

κοίτα εφόσον ήσουν 19+ είναι θέμα χρόνου κ η χτεσινή επαφή ήταν πολύ καλή! Κάνε κ σήμερα κ αύριο αν μπορείς ή έστω μέρα παρά μέρα. Τα πονάκια (δυστυχώς) δεν είναι σίγουρη ένδειξη, μπορεί να προηγούνται ή να έπονται της ωορρηξίας, μόνο ο υπέρηχος έχει ακρίβεια! Πότε θα σε ξαναδει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κοίτα εφόσον ήσουν 19+ είναι θέμα χρόνου κ η χτεσινή επαφή ήταν πολύ καλή! Κάνε κ σήμερα κ αύριο αν μπορείς ή έστω μέρα παρά μέρα. Τα πονάκια (δυστυχώς) δεν είναι σίγουρη ένδειξη, μπορεί να προηγούνται ή να έπονται της ωορρηξίας, μόνο ο υπέρηχος έχει ακρίβεια! Πότε θα σε ξαναδει;

19,9 ήμουν για την ακρίβεια.. θα προσπαθήσω .. της είπα να πάω να με ξανά δει κ Μ πε δεν έχει νόημα θα σκάσει αν όχι σήμερα αύριο.. είναι λέει προς το τέλος Μ το δείξε κιόλας μεγάλο μεγαλο στρογγυλό... Τι να πω.. είπαμε να ξανά πάω Δευτερα να βεβαιωθούμε ότι έσκασε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

19,9 ήμουν για την ακρίβεια.. θα προσπαθήσω .. της είπα να πάω να με ξανά δει κ Μ πε δεν έχει νόημα θα σκάσει αν όχι σήμερα αύριο.. είναι λέει προς το τέλος Μ το δείξε κιόλας μεγάλο μεγαλο στρογγυλό... Τι να πω.. είπαμε να ξανά πάω Δευτερα να βεβαιωθούμε ότι έσκασε .

Ναι οκ για να στο είπε... κ μένα έτσι μου είπε. Ότι δεν έχει τόσο νόημα παρά να δεις πότε πλησιάζει κ να επιβεβαιώσεις ότι έγινε...  όλα καλά θα πάνε λακτάκι μου εσύ είχες την ενδομητρίωση που σε εμπόδιζε από εδώ κ πέρα θα έχεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι οκ για να στο είπε... κ μένα έτσι μου είπε. Ότι δεν έχει τόσο νόημα παρά να δεις πότε πλησιάζει κ να επιβεβαιώσεις ότι έγινε...  όλα καλά θα πάνε λακτάκι μου εσύ είχες την ενδομητρίωση που σε εμπόδιζε από εδώ κ πέρα θα έχεις ευχάριστα!

Μακάρι κοριτσάκι μου.. όλα να μας πάνε καλά από δω κ πέρα. Είμαι αισιόδοξη γιατί δεν είμαι μόνη πια.. θα έχω την γυναικολόγο κ θα προχωράμε μαζί νιώθω μια σιγουριά η αλήθεια είναι. Ότι αν δε πετύχει αυτό το μήνα κάτι παραπάνω θα κάνω τον άλλο κ πάει λεγοντΑς .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμένα είχε σκάσει 23.5....? Δεν έχει στάνταρ. Αλλά καλό είναι να υπάρχει σπέρμα. Μήπως σπάσει νωρίτερα. 

Σπέρμα από χθες θα έχει πιστευω χαχαα.. αν έσπασε σήμερα.. κ σήμερα έχω σκοπό για επαφή. Εσύ όταν έσπασε το κατάλαβες??δε ξέρω αλλά σήμερα είχα μια έντονη σουβλιά προς το μεσημέρι ενώ δεν ένιωθα κάτι όλη μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σπέρμα από χθες θα έχει πιστευω χαχαα.. αν έσπασε σήμερα.. κ σήμερα έχω σκοπό για επαφή. Εσύ όταν έσπασε το κατάλαβες??δε ξέρω αλλά σήμερα είχα μια έντονη σουβλιά προς το μεσημέρι ενώ δεν ένιωθα κάτι όλη μέρα..

Κ εγώ την φορά που είχα μείνει. Με είχε πιάσει ένας πόνος 7.30 το απόγευμα. Κ είχα επαφή κ την προηγούμενη το βράδυ. Κ εκείνη την ημέρα το βράδυ. Γιατί μας είπε ότι από την στιγμή που σπάει έχουμε ακόμη κ 48 ώρες. Που είναι ανοιχτό να δεχτεί σπερματοζωαρια. ? Κ είχα πάει κ μετά από 2 ημέρες κ είδαμε ότι είχε σπάσει..... Κ μετά από 10 μέρες είχα κάνει τεστ κ βγήκε θετικό. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ την φορά που είχα μείνει. Με είχε πιάσει ένας πόνος 7.30 το απόγευμα. Κ είχα επαφή κ την προηγούμενη το βράδυ. Κ εκείνη την ημέρα το βράδυ. Γιατί μας είπε ότι από την στιγμή που σπάει έχουμε ακόμη κ 48 ώρες. Που είναι ανοιχτό να δεχτεί σπερματοζωαρια. ? Κ είχα πάει κ μετά από 2 ημέρες κ είδαμε ότι είχε σπάσει..... Κ μετά από 10 μέρες είχα κάνει τεστ κ βγήκε θετικό. ?

Λες να επαναληφθεί η ιστορία???χαχαχα . Εμένα το πρωί μια δυνατή σουβλιά .. επαφή είχαμε χθες βράδυ κ σήμερα λέμε βράδυ πάλι.. μέχρι εδώ το σχέδιο είναι ίδιο χαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Λες να επαναληφθεί η ιστορία???χαχαχα . Εμένα το πρωί μια δυνατή σουβλιά .. επαφή είχαμε χθες βράδυ κ σήμερα λέμε βράδυ πάλι.. μέχρι εδώ το σχέδιο είναι ίδιο χαχαχααα

Μια χαρά είναι το σχέδιο. Το εγκρίνω. Μακάρι να χουμε αποτέλεσμα μετά από 15 ημέρες. ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Λες να επαναληφθεί η ιστορία???χαχαχα . Εμένα το πρωί μια δυνατή σουβλιά .. επαφή είχαμε χθες βράδυ κ σήμερα λέμε βράδυ πάλι.. μέχρι εδώ το σχέδιο είναι ίδιο χαχαχααα

Αντε με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Αντε να δούμε πως θα παει κ αυτός ο μήνας! Καλα εγω εχω ηδη συμπτώματα για προεορτια περιόδου! Πονο στο στήθος σπυράκι κ ανακατωσούρα στο στομάχι αα κ τσίτα τα νεύρα...?? εντωμεταξύ όπου γυρίσω βλέπω έγκυες, γνωστές φίλες συγγενείς ακομα κ ολες οι celebrities...?? λεω τι έγινε ρε φίλε ολες μαζι συννενοημενες είναι...??

Κολλητικό είναι!!!!Χχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πως ειστε; Βλεπω αλλες ξεκινησαν προσπαθειες, αρκετες περιμενουμε αυτες τις μερες..Σας διαβαζω καθε μερα αλλα ειμαι στο τρεξιμο τελευταια! 

Εγω περιμενω σε κανα 2 μερουλες κ απο συμπτωματα τπτ..οχι οτι ειχα ποτε κατι ιδιαιτερο αλλα τουλαχιστον ενα πρηξιμο, κατι βρε παιδι μου!! Εχω μονο την σιγουρια οτι θα αδιαθετησω!! 

@lactaki καλη επιτυχια!! Κανε χαμουλη κ δωσε μας θετικα αποτελεσματα!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια μου πως ειστε; Βλεπω αλλες ξεκινησαν προσπαθειες, αρκετες περιμενουμε αυτες τις μερες..Σας διαβαζω καθε μερα αλλα ειμαι στο τρεξιμο τελευταια! 

Εγω περιμενω σε κανα 2 μερουλες κ απο συμπτωματα τπτ..οχι οτι ειχα ποτε κατι ιδιαιτερο αλλα τουλαχιστον ενα πρηξιμο, κατι βρε παιδι μου!! Εχω μονο την σιγουρια οτι θα αδιαθετησω!! 

@lactaki καλη επιτυχια!! Κανε χαμουλη κ δωσε μας θετικα αποτελεσματα!! 

 

εμείς πάλι μαζί... εγώ αυτή τη φορά έχω πρησμένο στήθος που πονάει ενώ γενικά δεν μου συμβαίνει αυτό κ οκ που κ που κανένα πονάκι αλλά αυτό το έχω πάντα. Περιμένω κ γω σε 1-2 μέρες κ το έχω σιγουράκι... αλλά πια δε σκάω, ό,τι γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα Χρυσάφω μου!!!! Ομορφη μερα κορίτσια μου!!!!????

Τι κάνετε κορίτσι μου!Σε ποια φάση εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι κάνετε κορίτσι μου!Σε ποια φάση εισαι;;

Εγω που λες φίλη μου, πριν 1 εβδομ ακρίβως εκανα σαλπιγγογραφια( ολα καλα) εκτος απο 1 πολυποδακι που στη παρουσα φαση μου ειπε ο ντοκτορ δε θα το πειράξουμε αν δεν εχει προκυψει νινι το Σεπτεμβριο θα το δούμε.. και «Κάνω δουλίτσα»... καταλαβαίνεις...?? πρετοιμάζομαι για διακοπες σε 10 μερες.. αυτα!!!!!! Εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Εγω που λες φίλη μου, πριν 1 εβδομ ακρίβως εκανα σαλπιγγογραφια( ολα καλα) εκτος απο 1 πολυποδακι που στη παρουσα φαση μου ειπε ο ντοκτορ δε θα το πειράξουμε αν δεν εχει προκυψει νινι το Σεπτεμβριο θα το δούμε.. και «Κάνω δουλίτσα»... καταλαβαίνεις...?? πρετοιμάζομαι για διακοπες σε 10 μερες.. αυτα!!!!!! Εσυ; 

Μια χαρά σε βρίσκω!Οπότε είσαι σε αναμονή για αυτόν το μήνα .Πότε θα ξέρεις αν λειτούργησε η δουλίτσα;;;Κι εγω σε αναμονη είμαι ΕΑΝ εγινε ωορρηξία ,που με εχει μπερδέψει πολύ αυτό το μήνα..Λογικά θα ξέρω ως τις 11 του μήνα που περιμένω να αδιαθετήσω..Θα δείξει..Για διακοπές σε καμιάά 15 ρια μερες κ εμεις ,εκτός αν προκύψει κανα 3ημερο στο ενδιάμεσο.Σήμερα έχει υπέροχη μέρα!Ουτε πολύ ζέστη ,αεράκι...Φανταστικά!!!Εχω μια αισιόδοξη διάθεση!Ασε που εσυ μου την μεταδίδεις!Είσαι η ΑΙΣΙΟΔΟΞΊΑ του θέματος μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια χαρά σε βρίσκω!Οπότε είσαι σε αναμονή για αυτόν το μήνα .Πότε θα ξέρεις αν λειτούργησε η δουλίτσα;;;Κι εγω σε αναμονη είμαι ΕΑΝ εγινε ωορρηξία ,που με εχει μπερδέψει πολύ αυτό το μήνα..Λογικά θα ξέρω ως τις 11 του μήνα που περιμένω να αδιαθετήσω..Θα δείξει..Για διακοπές σε καμιάά 15 ρια μερες κ εμεις ,εκτός αν προκύψει κανα 3ημερο στο ενδιάμεσο.Σήμερα έχει υπέροχη μέρα!Ουτε πολύ ζέστη ,αεράκι...Φανταστικά!!!Εχω μια αισιόδοξη διάθεση!Ασε που εσυ μου την μεταδίδεις!Είσαι η ΑΙΣΙΟΔΟΞΊΑ του θέματος μας!

Χαχαχα!!!! Ευχαριστώ πολυ Χρυσάφω μου!!!!!! Εγω ΔΕΝ περιμένω 14-16/7.. θα δείξει.. χαιρομαι πολυ πολυ που κ εσυ αλλαξες διαθεση και εισαι αισιοδοξη κοριτσι μου! Ετσι πρεπει να ειμαστε!!! Θα γίνει αργα ή γρήγορα! Ο,τι θελετε για supportsρισμα και θετικη σκέψη εδω ειμαι εγω!!!!!!!!❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...