Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω να γινω μαμα


Σωτ εφη

Recommended Posts

Geias sas... prwth fora grafw se tetoia forum omws xreiazomai mia uposthriksh apo omoiopathouses...teleutaia periodos 3/6 worhksia 16/6 epafes kathimerina anamenomenh periodos 30/6 kuklos statheros 27 hmerwn me mia duo diakumanseis to xrono... autes tis meres exw ponous periodou kai thewrw pws einai arketa nwris gia periodo exw ena elafry murmugkiasma sta podia to sththos pio varu apo pote k elafry pono sth mesh thermokrasia stathera auksanomenh uparxei periptwsh egkumosunhs h to mualo mou paizei paixnidia logo ths epithumiAs mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μη ψάχνεις σημάδια γτ όλα είναι ίδια με της περιόδου!!! 2 χρόνια που προσπαθούσα κάθε μήνα από την λαχτάρα μου είχα συμπτώματα!!! Μην αγχώνεσαι όταν θελήσει ο Θεός θα έρθει το μωράκι σου!!! Να έχεις πίστη κ υπομονή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου! 

Αρχικά εύχομαι να έρθει το μωράκι που επιθημεις σύντομα και γιατί όχι να είναι Ίδη στην κοιλίτσα σου! 

Η αλήθεια είναι πως τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ολόιδια και κάποια έξτρα όντος που μπορεί να τα προκαλεί το μυαλό! Από εκεί και πέρα εφόσον είχες επαφές στις γονιμες είναι πολύ πιθανό να είσαι εγλυουλα μη ψάχνεις για συμπτώματα περίμενε αν θες λίγες μέρες και κάνε μια χοριακουλα εύχομαι να είναι το αποτέλεσμα που θες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σωτ εφη είπε:

Telika eimai egkuoula!!! ???

Μπράβο!! Έκανες τεστ ή χοριακη;Είμαστε στις ιδιες μέρες,γι'αυτό σε ρωτάω.Κ εγώ μέχρι στις 30 το αργότερο την περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Telika eimai egkuoula!!! ???

Με το καλό!!! Τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ 2 βδομάδες πριν την αναμενόμενη περίοδο όπου δεν ήρθε ποτέ. Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειωμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Telika eimai egkuoula!!! ???

συγχαρητήρια!!!!!!!!!! να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!! κανονικα περιμενω και εγω  περιοδο 30/6 με ελευθερη επαφη 15/6 οταν λες αυξανομενη θερμοκρασια ποσο εννοεις δλδ εγω μονο την παρασκευη ειχα 37,5 εκτος απο τους πονουε που ειπες πονουσες και χαμηλα στην κοιλια ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Μπράβο!! Έκανες τεστ ή χοριακη;Είμαστε στις ιδιες μέρες,γι'αυτό σε ρωτάω.Κ εγώ μέχρι στις 30 το αργότερο την περιμένω..

και εγω ειμαστε τις ιδιες μερες περιμενω και εγω 30/6 να αδιαθετησω ,εχεις καποια απο τα συμπτωματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vikujustmemeta thn worhksia apo 36.1 phga 36.5 kai meta stathera eftasa 37 opou kai paramenei ekei gurw... @Soulful ekana test 25h mera tou kuklou( 27hmerwn) kai htan axno thekiko kai xoriakh 31.26 twra th deutera tha kanw pali... sas euxaristw oles polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

@vikujustmemeta thn worhksia apo 36.1 phga 36.5 kai meta stathera eftasa 37 opou kai paramenei ekei gurw... @Soulful ekana test 25h mera tou kuklou( 27hmerwn) kai htan axno thekiko kai xoriakh 31.26 twra th deutera tha kanw pali... sas euxaristw oles polu

σε ευχαριστω για την απαντηση σου!!η κοιλια σου σε πονουσε χαμηλα μετα απο την επαφη καποιες μερες?γιατι εμενα μετα την επαφη ειχα καποιες ενοχλησεις οπως και εδω δυο μερες ξυπναω το πρωι και νιωθω ανακατοσουθρα στο στομαχι μου σαν να εχω  ταση προς εμετο αλλα τελικα δεν κανω.. σκεφτομαι να περιμενω εως την κυριακη που ειναι να μου ερθει περιοδος και αν δεν να το κοιταξω απο εβδομαδα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ponousa k ponaw oxi kati fovero san tsimphmata san ponous periodou etsi peripou... upomonh 2 meres emeinan mexri tis 30 egw apla to eniwtha entona kai psaxthka nwritera o giatros mou eipe mia mera prin mallon de tha edeixne tpt twra anamenw gia th deutera exete sumptwmata?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ponousa k ponaw oxi kati fovero san tsimphmata san ponous periodou etsi peripou... upomonh 2 meres emeinan mexri tis 30 egw apla to eniwtha entona kai psaxthka nwritera o giatros mou eipe mia mera prin mallon de tha edeixne tpt twra anamenw gia th deutera exete sumptwmata?

 

καποιες ενοχλησεις στην κοιλια χαμηλα σαν περιοδου αλλα πολυ νωριτερα πρησμενο στηθοςμια μερα ανεβασμενη θερμοκρασια πονοκεφαλους και 2 μερες τωρα ανακατοσουρα μακαρι να ειναι εγκυμοσυνη απο την αλλη μπορει να ειναι συμπτωματα περιοδου θα δειξει 2 μερες εμειναν ,:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Ponousa k ponaw oxi kati fovero san tsimphmata san ponous periodou etsi peripou... upomonh 2 meres emeinan mexri tis 30 egw apla to eniwtha entona kai psaxthka nwritera o giatros mou eipe mia mera prin mallon de tha edeixne tpt twra anamenw gia th deutera exete sumptwmata?

 

Τελικά δε θα φτάσω μέχρι τις30 γιατί ήδη έχω λίγα καφέ κ το στήθος μου που ήταν πρησμένο ξεπρηστηκε κάπως.Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους κ να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vikujustme egw meta thn worhksia pou se mena egine to argotero 17 arxisa na exw ponakia san tsimphmata pragma pou den exei pote sth zwh mou kai meta arxisan ponoi periodou pou fusika eixa prin alla oxi kai mia vdomada prin thn anamenomenh kai meta sundiasthka me thn entonh nautia kai fusika to pelwrio gia ta dedomena mou sththos hmoun 10000000% sigourh!!!! Apo thn prwth mera to elega kai me elegan trelh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια ..έχω κύκλο 28-30 μέρες .. γενικά είναι σταθερός !! 

Με το αγόρι μου προσπαθούμε για μωράκι τελευταία περίοδος 22/6

γονιμες μέρες από 1/7 μέχρι 7/7 

επαφες 30/6  | 2/7 | 5/7 

απο χθες έχω διάφανα  υγρά τς οποία είναι άοσμα  .. είναι ένδειξη ότι τελειώνουν οι γόνιμες μέρες ??? ( Τα υγρά συνεχίζουν )

πιστευετε υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ??? Σας ευχαριστώ πολύ !!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια να έχεις μια καλη εγκυμοσύνη σου ευχομαι από τ καρδιά μου να πανε ολα καλα !! ?? 

Με το αγόρι μου προσπαθούμε για μωρακι εχω κύκλο 28-30 μέρες

τελευταια περίοδος 22/6

γονιμες 1/7 μέχρι 7/7 

επαφες : 30/6.  2/7. 5/7 

Από Παρασκευή κ μετα παρατήρησα υγρά τα οποία ηταν άοσμα κ λευκά προς διάφανα σήμερα δεν εχω καθολου ... μίλησα με γυναικολόγο κ μου ειπε πως τελείωσα τις γόνιμες μέρες κ γιαυτο ειναι τα υγρά αυτα ... κ πως υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης .. 

απο χθες νιώθω ενα φούσκωμα στην κοιλιά μόνο αυτο ... πιστεύεις υπάρχει περίπτωση να ειμαι έγκυος ?? Περιμενω περίοδο 20/7 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 29/6/2019 at 8:02 ΜΜ, ο/η Σωτ εφη είπε:

@vikujustmepws pas? Eixame kana neo?

γεια σου! τώρα μπήκα στο φορουμ..χάθηκα λιγο αδιαθέτησα τελικά τότε οποτε τζίφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...