Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα @Zen_K.. Όλα θα πάνε τέλεια..Εγώ έχω Δευτερα βράδυ ραντεβού.. 

Έχω ένα βήχα εγώ, σαν γαϊδούρι!!! Προσπαθώ να το μετριασω για να μη ζοριζομαι αλλα δεν γίνεται.. Ευτυχώς με ζεστό γάλα ηρεμώ!

Ευχαριστώ πολύ @Annouli μου!!

Περαστικά με το βηχαλάκι σου.... άλλαξε ο καιρός απότομα και ξεκίνησε να αρρωσταίνει ο κόσμος..... τι να κάνουμε και εμείς όσο και να προσέξουμε δεν μπορούμε να το αποφύγουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, από λακκούβα μπορεί να γίνει τιποτα; Έπεσε ο άντρας μου με φορα με το αυτοκίνητο και πόνεσα λιγάκι. Τα νεύρα μου, τσαταλια. Πόσες φορές φωνάζω, σιγά με τις λακκούβες. Πάντως δεν είναι δρόμοι αυτοι που έχουμε. Καροδρομοι είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, από λακκούβα μπορεί να γίνει τιποτα; Έπεσε ο άντρας μου με φορα με το αυτοκίνητο και πόνεσα λιγάκι. Τα νεύρα μου, τσαταλια. Πόσες φορές φωνάζω, σιγά με τις λακκούβες. Πάντως δεν είναι δρόμοι αυτοι που έχουμε. Καροδρομοι είναι. 

Σε αντιστοιχη ερωτηση φιλης στον γιατρο της, της ειπε να μην ανησυχει κ πως τα μωρα προστατευονται πολυ καλα μεσα στην κοιλιτσα!!Μην ανησυχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, από λακκούβα μπορεί να γίνει τιποτα; Έπεσε ο άντρας μου με φορα με το αυτοκίνητο και πόνεσα λιγάκι. Τα νεύρα μου, τσαταλια. Πόσες φορές φωνάζω, σιγά με τις λακκούβες. Πάντως δεν είναι δρόμοι αυτοι που έχουμε. Καροδρομοι είναι. 

Καλά. Εμένα έχει πέσει σε ότι λακκούβα υπάρχει στο δρόμο. Σα να το κάνει επίτηδες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Σε αντιστοιχη ερωτηση φιλης στον γιατρο της, της ειπε να μην ανησυχει κ πως τα μωρα προστατευονται πολυ καλα μεσα στην κοιλιτσα!!Μην ανησυχεις!!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου! Καθησυχαστική η απάντησή σου, με ανακουφίζεις. Φοβάμαι για αποκόλληση. Άσε έχω ψυχολογικό επειδή είχα πάθει μία αποκόλληση στον πρώτο μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου! Καθησυχαστική η απάντησή σου, με ανακουφίζεις. Φοβάμαι για αποκόλληση. Άσε έχω ψυχολογικό επειδή είχα πάθει μία αποκόλληση στον πρώτο μήνα. 

Don't worry!!! Κ σε μενα πεφτει μονο σε λακουβες κ σφίγγομαι καθε φορα!!Αν παρολαυτα σε ανησυχει το οτιδηποτε ή πονας ασυνήθιστα παρε τον γιατρο ενα τηλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Καλά. Εμένα έχει πέσει σε ότι λακκούβα υπάρχει στο δρόμο. Σα να το κάνει επίτηδες!!!! 

Ααχαχαχαααααααα κλαίω 

Τα ίδια μου κάνει και εμένα και του φωνάζω και μετά το μετανιώνω. Λέω μήπως είμαι υπερβολική; Εδώ και μία ώρα του λέω για τις λακκούβες ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, από λακκούβα μπορεί να γίνει τιποτα; Έπεσε ο άντρας μου με φορα με το αυτοκίνητο και πόνεσα λιγάκι. Τα νεύρα μου, τσαταλια. Πόσες φορές φωνάζω, σιγά με τις λακκούβες. Πάντως δεν είναι δρόμοι αυτοι που έχουμε. Καροδρομοι είναι. 

Μην ανησυχείς καθόλου. Εγώ κάθε μέρα οδηγώ 45' πήγαινε κι άλλα τόσα έλα για να πάω δουλειά και στην περιοχή που δουλεύω οι δρόμοι είναι ΓΕΜΑΤΟΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ.

Άλλωστε έχει δίκιο η @Annouli! Ηρέμησε καλή μου :-) πόνεσες γιατί τωρα όλα είναι ευαίσθητα. Κι εγώ πονάω σε μεγάλες λακούβες αν δεν τις δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Ααχαχαχαααααααα κλαίω 

Τα ίδια μου κάνει και εμένα και του φωνάζω και μετά το μετανιώνω. Λέω μήπως είμαι υπερβολική; Εδώ και μία ώρα του λέω για τις λακκούβες ????

Άστα..... Του λέω πότε θα σπάσουν τα νερά κ δεν θα το πάρω χαμπάρι. Κ μετά του λέω θα τρέχεις. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annouli είπε:

Don't worry!!! Κ σε μενα πεφτει μονο σε λακουβες κ σφίγγομαι καθε φορα!!Αν παρολαυτα σε ανησυχει το οτιδηποτε ή πονας ασυνήθιστα παρε τον γιατρο ενα τηλ..

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου! Προς το παρόν δεν έχω πόνο. Μόνο την ώρα που πέσαμε μέσα πόνεσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, από λακκούβα μπορεί να γίνει τιποτα; Έπεσε ο άντρας μου με φορα με το αυτοκίνητο και πόνεσα λιγάκι. Τα νεύρα μου, τσαταλια. Πόσες φορές φωνάζω, σιγά με τις λακκούβες. Πάντως δεν είναι δρόμοι αυτοι που έχουμε. Καροδρομοι είναι. 

Με τόση λακκούβα και κούνημα που έχω φάει στο αυτοκίνητο, μπορεί να βγάλω φραπέ αντί για παιδί.

Μένουμε στο χειρότερο δρόμο που μπορείς να φανταστείς, βασικά χωματόδρομος γεμάτος λακκούβες.... Με έχει καθησυχάσει ο γιατρός ότι το μωράκι προστατεύεται καλά. Όταν χρησιμοποίησα αεροπλάνο πρόσφατα, μου υπέδειξαν οι αεροσυνοδοί να κρατάω την κοιλιά μου χαμηλά στο ύψος της μήτρας, κατά την προσγείωση ώστε να μην τρανταχτεί. Πλέον το κάνω κάθε ημέρα στο αυτοκίνητο..... δεν ξέρω εάν όντως βοηθάει την κατάσταση, αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Με τόση λακκούβα και κούνημα που έχω φάει στο αυτοκίνητο, μπορεί να βγάλω φραπέ αντί για παιδί.

Μένουμε στο χειρότερο δρόμο που μπορείς να φανταστείς, βασικά χωματόδρομος γεμάτος λακκούβες.... Με έχει καθησυχάσει ο γιατρός ότι το μωράκι προστατεύεται καλά. Όταν χρησιμοποίησα αεροπλάνο πρόσφατα, μου υπέδειξαν οι αεροσυνοδοί να κρατάω την κοιλιά μου χαμηλά στο ύψος της μήτρας, κατά την προσγείωση ώστε να μην τρανταχτεί. Πλέον το κάνω κάθε ημέρα στο αυτοκίνητο..... δεν ξέρω εάν όντως βοηθάει την κατάσταση, αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο :) 

Ααα πολυ καλη ιδεα..Θα το κανω!! Ζωνη φορατε;;;Εγω κανονικοτατα κ ο γιατρος ειπε να φοραω..Η κουμπαρα μου με εχει φαει το κεφαλι να μη φοραω!!Λεω δεν παιζει..Απλως εχουμε απενεργοποιήσει τον αεροσακο του συνοδηγου για να μη στραπατσαριστει η κοιλια μου (ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΚΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zen_K είπε:

Με τόση λακκούβα και κούνημα που έχω φάει στο αυτοκίνητο, μπορεί να βγάλω φραπέ αντί για παιδί.

Μένουμε στο χειρότερο δρόμο που μπορείς να φανταστείς, βασικά χωματόδρομος γεμάτος λακκούβες.... Με έχει καθησυχάσει ο γιατρός ότι το μωράκι προστατεύεται καλά. Όταν χρησιμοποίησα αεροπλάνο πρόσφατα, μου υπέδειξαν οι αεροσυνοδοί να κρατάω την κοιλιά μου χαμηλά στο ύψος της μήτρας, κατά την προσγείωση ώστε να μην τρανταχτεί. Πλέον το κάνω κάθε ημέρα στο αυτοκίνητο..... δεν ξέρω εάν όντως βοηθάει την κατάσταση, αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο :) 

Αυτό που λες είναι πολύ χρήσιμο. Δεν το γνώριζα και με σώζεις. Σε λίγες ημέρες θα μπω σε αεροπλάνο και δεν το ήξερα. Θα ρωτήσω τις αεροσυνοδους. Ελπίζω να γνωρίζουν. Την στηριζες δηλαδη την κοιλιά αν κατάλαβα καλά. Σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλέ κορίτσια πόσο απότομα μεγαλώνει η κοιλιά; κοιταχτηκα τωρα στον καθρέφτη και σκάλωσα!

Ναι καταπληκτικό! Εμένα έκανε ένα απότομο στην 18η εβδομάδα. Εσύ σε ποιά είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι καταπληκτικό! Εμένα έκανε ένα απότομο στην 18η εβδομάδα. Εσύ σε ποιά είσαι;

Ειμαι 22η...εκανε ενα αποτομο στη 19η κι αλλο ενα τωρα. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ειμαι 22η...εκανε ενα αποτομο στη 19η κι αλλο ενα τωρα. ???

Μεγαλώνουν τα μωρούλια μας❤❤❤ Από καουρες πώς πας; Έχω από εχτές καουρες στο στομάχι. Είναι δυνατόν από τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μεγαλώνουν τα μωρούλια μας❤❤❤ Από καουρες πώς πας; Έχω από εχτές καουρες στο στομάχι. Είναι δυνατόν από τώρα;

Κι όμως ναι!! Εγώ έχω εδώ και 2 βδομάδες, σχεδόν ο,τι και να φαω με πιανει αλλα δε σταματαω να τρωω, χαχαχα! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κι όμως ναι!! Εγώ έχω εδώ και 2 βδομάδες, σχεδόν ο,τι και να φαω με πιανει αλλα δε σταματαω να τρωω, χαχαχα! ???

Και τι κάνεις για να σου περάσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Και τι κάνεις για να σου περάσει; 

Αν με πιάσει έντονα πίνω λίγες γουλιές χαμομηλάκι. Η κουμπάρα μου έτρωγε ενα κομμάτι ξινόμηλο, βοηθάει πολύ! Απλά εγω ξεχνάω να πάρω ξινόμηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και από μένα 

Εγω έκανα σήμερα το πρωί την Β επίπεδου είναι μια χαρά ο μπέμπης μας πολύ κινητικός δεν καθόταν? @Zen_K καλά απότελεσμα και σε εσένα όλα μια χαρά θα είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα 

Εγω έκανα σήμερα το πρωί την Β επίπεδου είναι μια χαρά ο μπέμπης μας πολύ κινητικός δεν καθόταν? @Zen_K καλά απότελεσμα και σε εσένα όλα μια χαρά θα είναι?

Μπράβο κοπέλα μου!!! Τέλεια...σε ποια βδομαδα εισαι τωρα;

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ...Μόλις ειδα βιντεο με φυσ.τοκετό κι εβαλα κατι κλάμματα όταν βγηκε το μωρό, πιο πολύ απο αυτό έκλαψα! Φφφφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα 

Εγω έκανα σήμερα το πρωί την Β επίπεδου είναι μια χαρά ο μπέμπης μας πολύ κινητικός δεν καθόταν? @Zen_K καλά απότελεσμα και σε εσένα όλα μια χαρά θα είναι?

Συγχαρητήρια! Είδες προσωπακι; Ήταν εγχρωμος ο υπερηχος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2019 at 2:04 ΜΜ, ο/η Kit1982 είπε:

Μην ανησυχείς. Η πλειοψηφία το νιώθει γύρω στην 21η εβδομάδα. Ίσως να το έχεις νιώσει και να μην το έχεις καταλάβει. Είναι πολύ αμυδρό.

Σ ευχαριστώ πολυ την άλλη Πέμπτη έχω ραντεβού με το γιατρό μου όποτε θα τον ρωτήσω!! Κι εσύ θεωρώ ότι δεν πρέπει να αγχώνεσαι για το μαγνήσιο αφού μίλησες με το γιατρό σου, μην ταράζεσαι γιατί ταράζεται και το μωρό 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

@Zen_K περιμένουμε νεάκιαααα

Καλησπέρα κορίτσια επιζώ να είστε όλες καλά!!! Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό μου, ο μπέμπης είναι μια χαρά μεγαλώνει, τον βρήκε 210 γραμμάρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...