Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

@marilia καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Λατρεύουμε την πόλη σας και την επισκεπτόμαστε συχνά.

Νομίζω τα H&M είναι σωτηρία τελικά.

Η βάφτιση που είχες να πας έγινε ή είναι αυτή την εβδομάδα;

Πως είσαι κοριτσάκι μου?Καλή εβδομάδα!!Ναι έγινε προχτες είχε αρκετό κρύο!!Τελικά το τζιν σε 40 νούμερο που έκατσε τέλεια!!Γτ επέμενε η πωλήτρια ότι θέλω 38 αλλά το 38 με στένευε στην κοιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

οχι δεν είμαστε σίγουροι. δεν έχω ξαναρωτήσει το γιατρό δεν με πολυνοιάζει κι όλας να σου πω την αλήθεια μου, οτι είναι ας είναι, το σίγουρο είναι οτι είναι δώρο θεού!!!!

όποιος με βλέπει μου λέει πως είναι αγόρι απο τη κοιλιά που δεν έχω στα πλαϊνά καθόλου, έχω πάρει μόνο στη κοιλιά πουθενά αλλού και από οτι μου λένε έχω γλυκάνει πολύ στο πρόσωπο, (αν και πιστεύω οτι αυτό είναι επειδή ηρέμησα μετά απο 6 χρόνια προσπαθειών και 2 εξωσωματικές) και κάτι ΄΄παραδοσιακά κόλπα΄΄ που μου έχουν κάνει μου βγαίνει πάντα αγόρι.

ας είναι οτι θέλει το μπεμπάκι μου!!

κι οι γιατροί κάνουν τα λάθη τους μην νομίζεις

 

Εσείς κορίτσια φαίνεται τι έχετε? βγαίνουν αυτά που λένε οι πιο παλιές συνήθως?

με το καλο οτι και να ειναι φυσικα!!! ναι εχουμε κανει και πινακακι τι εχουμε!!! εγω μολις εμεινα εγκυος απο το τεστ ενοιωθα οτι ειναι αγορι και οντως ετσι ηταν!!!!και ας με κοροιδευε ο αντρας μου μεχρι που το ειδαμε!!και εγω εχω γλυκανει και η κοιλια μου ειναι ετσι οπως λες!!!! ολα καλα να σου πανε!!! και περιμενουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

με το καλο οτι και να ειναι φυσικα!!! ναι εχουμε κανει και πινακακι τι εχουμε!!! εγω μολις εμεινα εγκυος απο το τεστ ενοιωθα οτι ειναι αγορι και οντως ετσι ηταν!!!!και ας με κοροιδευε ο αντρας μου μεχρι που το ειδαμε!!και εγω εχω γλυκανει και η κοιλια μου ειναι ετσι οπως λες!!!! ολα καλα να σου πανε!!! και περιμενουμε νεα!!!

το μόνο που με ΄΄αγχώνει΄΄ είναι ότι έχω 2 ανιψούλες που λατρεύω, 7 και 5 χρονών, της αδερφής μου παιδιά, και περιμένουν πως και πως να είναι κοριτσάκι!!! δεν θα ήθελα να τις απογοητεύσω!!

χααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

οχι δεν είμαστε σίγουροι. δεν έχω ξαναρωτήσει το γιατρό δεν με πολυνοιάζει κι όλας να σου πω την αλήθεια μου, οτι είναι ας είναι, το σίγουρο είναι οτι είναι δώρο θεού!!!!

όποιος με βλέπει μου λέει πως είναι αγόρι απο τη κοιλιά που δεν έχω στα πλαϊνά καθόλου, έχω πάρει μόνο στη κοιλιά πουθενά αλλού και από οτι μου λένε έχω γλυκάνει πολύ στο πρόσωπο, (αν και πιστεύω οτι αυτό είναι επειδή ηρέμησα μετά απο 6 χρόνια προσπαθειών και 2 εξωσωματικές) και κάτι ΄΄παραδοσιακά κόλπα΄΄ που μου έχουν κάνει μου βγαίνει πάντα αγόρι.

ας είναι οτι θέλει το μπεμπάκι μου!!

κι οι γιατροί κάνουν τα λάθη τους μην νομίζεις

 

Εσείς κορίτσια φαίνεται τι έχετε? βγαίνουν αυτά που λένε οι πιο παλιές συνήθως?

εμενα τίποτα δν βγήκε απ αυτά που λένε οι παλιές χαχαχχα!!το μόνο που ίσως να πω είναι ότι ήθελα ξινά να φάω που λένε στο αγόρι θες κ το έχω δει σε πολλές γυναίκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΝΑΚΑ είπε:

το μόνο που με ΄΄αγχώνει΄΄ είναι ότι έχω 2 ανιψούλες που λατρεύω, 7 και 5 χρονών, της αδερφής μου παιδιά, και περιμένουν πως και πως να είναι κοριτσάκι!!! δεν θα ήθελα να τις απογοητεύσω!!

χααααααααααααααα

χαχαχαχαχχα κλαιωωωωω!!!!να σας ζησουν!!!μηπως το θες λιγο και εσυ και το '' ριχνεις '' στις μικρες?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

εμενα τίποτα δν βγήκε απ αυτά που λένε οι παλιές χαχαχχα!!το μόνο που ίσως να πω είναι ότι ήθελα ξινά να φάω που λένε στο αγόρι θες κ το έχω δει σε πολλές γυναίκες!!

α ναιιιιι και αυτο το ειχα και αλμυρα ποιος εγω η γλυκατζουυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

α ναιιιιι και αυτο το ειχα και αλμυρα ποιος εγω η γλυκατζουυυ!!!!!

ναι λένε γλυκά στα κορίτσια θες!!αα κ που το διαισθάνηκες ο γιατρός μου το πιστεύει!!με ρωτούσε τι νιώθεις ότι έχεις?του έλεγα δν ξέρω χαχαχα!!μου λεει το 80% απο τις εγκυες μου το πετυχαίνουν!!εγω έπεσα στο 20% χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

χαχαχαχαχχα κλαιωωωωω!!!!να σας ζησουν!!!μηπως το θες λιγο και εσυ και το '' ριχνεις '' στις μικρες?χαχαχα

ίσως ναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marillia είπε:

ναι λένε γλυκά στα κορίτσια θες!!αα κ που το διαισθάνηκες ο γιατρός μου το πιστεύει!!με ρωτούσε τι νιώθεις ότι έχεις?του έλεγα δν ξέρω χαχαχα!!μου λεει το 80% απο τις εγκυες μου το πετυχαίνουν!!εγω έπεσα στο 20% χαχαχ!!

Εγώ το διαισθάνθηκα! Ξεκαθαρα. Με το που εκανα το τεστ ειπα αγορι ασχετα αν εω και 29 χρόνια έλεγα πως θα κανω 4 κόρες. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μια απο τα ιδια..Αν κ ακομα δεν ειναι 100% επιβεβαιωμενο γτ στραβοκαθεται..Ειχα παει στη Βαρκελωνη ουσα εγκυος αλλα χωρις να το ξερω κ πηρα ενα μπλουζακι για την τοτε 6 μηνων βαπτιστικια μου κ γυρναω κ λεω στη μανα μου ''αν δεν αρεσει στη μανα της (ειναι λιγο περιεργη) θα το κρατησω για τη δικη μου κορη''..Απο μεσα μου μου βγηκε, αυθορμητα, κ σαν γυρισα απο το ταξιδι εμαθα οτι ειμαι εγκυος..Περιεργα πραγματα..αχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ το διαισθάνθηκα! Ξεκαθαρα. Με το που εκανα το τεστ ειπα αγορι ασχετα αν εω και 29 χρόνια έλεγα πως θα κανω 4 κόρες. ???

Τι ωραία μπράβο!!εγω ήθελα πάντα κοριτσάκι!!ο άντρας μου αγοράκι!!βέβαια δν το συζητώ τώρα δν άλλαζα τον μπεμπούλη με καμιά μπεμπούλα κ ακόμα δν το είδα χχαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marillia είπε:

ναι λένε γλυκά στα κορίτσια θες!!αα κ που το διαισθάνηκες ο γιατρός μου το πιστεύει!!με ρωτούσε τι νιώθεις ότι έχεις?του έλεγα δν ξέρω χαχαχα!!μου λεει το 80% απο τις εγκυες μου το πετυχαίνουν!!εγω έπεσα στο 20% χαχαχ!!

χαχαχχα!!!! πολλες κοπελες το νοιωθουν!!!!επεσες λιγο εξω εσυ!!!!χαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Τι ωραία μπράβο!!εγω ήθελα πάντα κοριτσάκι!!ο άντρας μου αγοράκι!!βέβαια δν το συζητώ τώρα δν άλλαζα τον μπεμπούλη με καμιά μπεμπούλα κ ακόμα δν το είδα χχαχαχ!!!

Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎19‎/‎9‎/‎2019 at 8:48 ΠΜ, ο/η Annie28 είπε:

Τέλειο το Πήλιο! Να περάσετε υπέροχα.

Κι εγώ βαραίνω αρκετά μπορώ να πώ (21η βδομ).

Καημενούλα ρε συ τί σοκ να βλέπεις τροχαίο! Οδηγούσες;

Καλησπέρα αγάπη μου!!

Όχι, ήμουν πεζή..... 

Καλά το θέμα οδήγησης είναι πονεμένη ιστορία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλησπέρα αγάπη μου!!

Όχι, ήμουν πεζή..... 

Καλά το θέμα οδήγησης είναι πονεμένη ιστορία....

Γειά σου κοριτσάρα μου.

Γιατί πονεμένη ιστορία; Δεν οδηγείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κορίτσια...η θεματοθέτρια που είναι; η @marimar_...

Είχε ενημερώσει πως το μωράκι της δεν τα κατάφερε κάπου πριν τη 10η εβδομάδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Είχε ενημερώσει πως το μωράκι της δεν τα κατάφερε κάπου πριν τη 10η εβδομάδα?

Ιιιιι...δεν το θυμομουν. :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ναι εγω είχα για μέρες κ με άκουσε στο τηλ η κολλητή μου μπουκωμένη κ μου είπε ότι είναι απ την εγκυμοσύνη κ αυτή έτσι ήταν!!δν το είχα ξανακούσει!!λες οτι το διάβασες κι όλας άρα μπορεί να ισχυεί!αναπνέω κανονικά ούτε τρέχει απλά ακούγομαι μπουκωμένη

Γεια σου @marillia! Εμενα από την αρχή της εγκυμοσύνης είναι μπουκωμενη η μύτη μου μερικές μέρες αλλά επίσης βουλώνει και το αριστερό μου αυτί! Μόνο όταν ξαπλώνω μου περνάει! 

Τα περίεργα που λέγαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ είχα ένα θεματακι την προηγούμενη εβδομάδα,είδα λίγο απαλό ροζ αίμα αλλά όλα καλά! Πήρα και άδεια από τη δουλειά και ξεκουράζομαι! 

Είδαμε χθες το μικρουλι και δεν καθόταν με τίποτα σε μια θέση για να το μετρήσουμε! Τώρα που είμαι σπίτι και ήρεμη το νιώθω πιο συχνά που με κλωτσαει! Θα κάνω κ εγώ το κόλπο με το τηλεκοντρόλ! 

Β επιπέδου εμείς κλείσαμε στις 7/10! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ είχα ένα θεματακι την προηγούμενη εβδομάδα,είδα λίγο απαλό ροζ αίμα αλλά όλα καλά! Πήρα και άδεια από τη δουλειά και ξεκουράζομαι! 

Είδαμε χθες το μικρουλι και δεν καθόταν με τίποτα σε μια θέση για να το μετρήσουμε! Τώρα που είμαι σπίτι και ήρεμη το νιώθω πιο συχνά που με κλωτσαει! Θα κάνω κ εγώ το κόλπο με το τηλεκοντρόλ! 

Β επιπέδου εμείς κλείσαμε στις 7/10! 

Γειά σου κοπέλα μου...αχ, φανταζομαι πόσο αγχώθηκες! Από τι ήταν αυτό; Καλά κάνεις και ξεκουραζεσαι!!! Όλα καλά τώρα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου κοπέλα μου...αχ, φανταζομαι πόσο αγχώθηκες! Από τι ήταν αυτό; Καλά κάνεις και ξεκουραζεσαι!!! Όλα καλά τώρσ :-)

Αγχώθηκα παρά πολύ και έκλαιγα! Απ' την κούραση! Θυμάστε που σας έλεγα ότι κουραζομουν αρκετά στη δουλειά? Ε αυτό. Όλα καλά Παναγία μου όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια την αρπαξα τελικά. Έχω δέκατα, τα φτερνισματα επιδεινώθηκαν και η καταρροή. Πίνω ζεστό γαλατακι και πήρα ντεπον. 

Έπαθα και άλλη λαχτάρα. Δεν έχω δει κάτι στο χαρτί που σκουπιζομαι. Και όπως ήμουν τουαλέτα, έπεσε ένα χαρτί από τον κάδο, το οποίο είχε πάνω κηλίδα αχνό ροζ! Χριστέ μου! Ο άντρας μου, λέει πιθανόν να είναι δικό του. Σήμερα πήγα το μεσημέρι και έκανα υπέρηχο πριν δω αυτο. Δεν φάνηκε κάτι. Πήρα τηλ τον γιατρό και μου είπε αποκλείεται να είναι δικό μου. Πήρα και την μαία στην Αθήνα και μου είπε και εκείνη ότι αν ήταν δικο μου, θα ξαναβλεπα. Γιατί να το δω αυτο; Είμαι πολύ στεναχωρημένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσια την αρπαξα τελικά. Έχω δέκατα, τα φτερνισματα επιδεινώθηκαν και η καταρροή. Πίνω ζεστό γαλατακι και πήρα ντεπον. 

Έπαθα και άλλη λαχτάρα. Δεν έχω δει κάτι στο χαρτί που σκουπιζομαι. Και όπως ήμουν τουαλέτα, έπεσε ένα χαρτί από τον κάδο, το οποίο είχε πάνω κηλίδα αχνό ροζ! Χριστέ μου! Ο άντρας μου, λέει πιθανόν να είναι δικό του. Σήμερα πήγα το μεσημέρι και έκανα υπέρηχο πριν δω αυτο. Δεν φάνηκε κάτι. Πήρα τηλ τον γιατρό και μου είπε αποκλείεται να είναι δικό μου. Πήρα και την μαία στην Αθήνα και μου είπε και εκείνη ότι αν ήταν δικο μου, θα ξαναβλεπα. Γιατί να το δω αυτο; Είμαι πολύ στεναχωρημένη.

Θα σου προτείνω κάτι που έκανα κ εγώ. Φόρεσε ένα σερβιετακι στο εσώρουχο και παρακολούθησε το. Αφού ήταν όλα οκ στον υπέρηχο μην ανησυχείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...