Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Πως είσαι κορίτσι μου?Ναι ευτυχώς είμαι καλύτερα!!!Σήμερα έχω πληρωμές κ ψωνάκια!!Δν εχω παντελόνι να πάω σε μια βάπτιση!!Και καμιά πυτζάμα γτ πριν φορουσα σε στυλ κολαν για υπνο  δν μου κάνει τίποτα τώρα!!

Καλημέρα κοπελίτσα μου! Αχ, κι εγω πρεπει να πάω για ψώνια. Να μας πεις τι πήρες. Εγω πειναωωω, κοριτσια εχω παρει 7,5 κιλα, πρεπει αμεσα να ξεκινησω ασκηση γιατι την πεινα δε μπορω να την περιορισω. Και φανταστειτε τα βραδια συνηθως δεν τρωω!!! Ουτε πολλες βλακειες τρωω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

@Kit1982 σε ευχαριστω παααρα πολυ κοπελίτσα μου.

Μόλις γυρισα από τον γιατρό. Ο μπέμπης ζωηρότατος (τον ένιωθα από το πρωι σημερα), όλα πάρα πολύ καλά μου είπε, χοντραινει το σκατούλι, το συστημά μου όλο κομπλέ!

Όσον αφορά τον αιματοκρίτη , δεν ανησυχεί. Μου εδωσε πιο ενισχυμένο σίδηρο και λεπτομερείς συμβουλές για τους συνδυασμούς κι είναι βέβαιος πωα θα πιάσει.

Όσον αφορά το κολυμβητήριο μου είπε ναι με χίλια αν κι εφ'όσον γνωρίζω τη συγκεκριμένη πισίνα οτι ειναι καθαρη κλπ κατι που ξερω γιατι εκει πηγαινα κι εκει παει και η μαμα μου 7 χρονια!

Επίσης, μου είπε να κάνω το εμβόλιο της γρίπης.

Σήμερα ένιωσα για άλλη μια φορά ποσο τυχερή ειμαι που έχω δίπλα μου αυτόν τον γιατρό (Βασ. Τσιρώνης) που συμπαραστέκεται ανθρώπινα και ειλικρινά στο κάθε άγχος, στην κάθε στιγμή....

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Τέλεια τα νέα!!! Βάζει βάρος ο μπεμπης; χαχαχααα πλακα εχουν οι ψυχουλες μας ❤? 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, (ακόμα δε γέννησα και ξεκίνησαν τα ξενύχτια ?)

Σας έχασα πάλι αυτές τις ημέρες αλλά είχα φοβερό φόρτο εργασίας.

Χαίρομαι που μαθαίνω νέα δικά σας αλλά και των μωρών σας, εύχομαι γρήγορη ανάρρωση στις αρρωστούλες και καλή ευκολία σε όλες μας που μας προκύπτουν διάφορα.

Αρχικά να πω ότι είχα μια μικρή περιπετειούλα.... έγινε τροχαίο μπροστά μου (ευτυχώς είχε μόνο υλικές ζημιές). Ταράχτηκα πάρα πολύ και ο μπέμπης μαζί (για ενα 5λεπτο σιγουρα χτυπιόταν μέσα στην κοιλιά μου).

Νοιώθω ότι τη συγκεκριμένη εβδομάδα (είμαι στην 20η) έχω βιώσει τις περισσότερες αλλαγές σωματικά. Έχει πεταχτεί η κοιλιά μου και «βαραίνω».

Όποτε έχω χρόνο κάνω μερικές ασκησούλες, και προσπαθώ να περπατάω πολύ. Η σχέση μου με το φαί και τις λιγούρες παραμένει στα φόρτε της χαχαχα.

Κλείσαμε Β επιπέδου στις 26/09 και ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες.

Επίσης, επιτέλους θα κάνουμε με την μετα-καλοκαιρινή μας εξόρμηση. Λόγω της δουλειάς του άντρα μου έχουμε διαγράψει τις καλοκαιρινές διακοπές, αλλά θα πάμε αυτό το τριήμερο σε ένα από τα αγαπημένα μου μέρη.... στο Πήλιο ♥️ Ανυπομονώ να ξεσκάσουμε λιγάκι!!

 

Τέλειο το Πήλιο! Να περάσετε υπέροχα.

Κι εγώ βαραίνω αρκετά μπορώ να πώ (21η βδομ).

Καημενούλα ρε συ τί σοκ να βλέπεις τροχαίο! Οδηγούσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Τέλεια τα νέα!!! Βάζει βάρος ο μπεμπης; χαχαχααα πλακα εχουν οι ψυχουλες μας ❤? 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Καλημέρα γλυκιά μου! Βάζει βάρος ο μπέμπης, βάζω κι εγώ όμως! Χαχαχαχα. Έχει ζωηρέψει και μ αρεσει :-)) ως τωρα όλο κοιμόταν!

Πώς εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα κοπελίτσα μου! Αχ, κι εγω πρεπει να πάω για ψώνια. Να μας πεις τι πήρες. Εγω πειναωωω, κοριτσια εχω παρει 7,5 κιλα, πρεπει αμεσα να ξεκινησω ασκηση γιατι την πεινα δε μπορω να την περιορισω. Και φανταστειτε τα βραδια συνηθως δεν τρωω!!! Ουτε πολλες βλακειες τρωω.

Εμενα δν δουλευε η ζυγαριά του ντοκ κ δν ζυγίστηκα!!Μεχρι πριν 3 βδομάδες είχα πάρει 5 κιλά κ γω δν τρωω!!Για βράδυ τοστ τρωω,γλυκά καθόλου ούτε ψωμί ποτέ δν έτρωγα ψωμί με το φαγητό!!Νομίζω κάποια κιλά θα πάρουμε ουτως ή άλλως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Zen_K είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, (ακόμα δε γέννησα και ξεκίνησαν τα ξενύχτια ?)

Σας έχασα πάλι αυτές τις ημέρες αλλά είχα φοβερό φόρτο εργασίας.

Χαίρομαι που μαθαίνω νέα δικά σας αλλά και των μωρών σας, εύχομαι γρήγορη ανάρρωση στις αρρωστούλες και καλή ευκολία σε όλες μας που μας προκύπτουν διάφορα.

Αρχικά να πω ότι είχα μια μικρή περιπετειούλα.... έγινε τροχαίο μπροστά μου (ευτυχώς είχε μόνο υλικές ζημιές). Ταράχτηκα πάρα πολύ και ο μπέμπης μαζί (για ενα 5λεπτο σιγουρα χτυπιόταν μέσα στην κοιλιά μου).

Νοιώθω ότι τη συγκεκριμένη εβδομάδα (είμαι στην 20η) έχω βιώσει τις περισσότερες αλλαγές σωματικά. Έχει πεταχτεί η κοιλιά μου και «βαραίνω».

Όποτε έχω χρόνο κάνω μερικές ασκησούλες, και προσπαθώ να περπατάω πολύ. Η σχέση μου με το φαί και τις λιγούρες παραμένει στα φόρτε της χαχαχα.

Κλείσαμε Β επιπέδου στις 26/09 και ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες.

Επίσης, επιτέλους θα κάνουμε με την μετα-καλοκαιρινή μας εξόρμηση. Λόγω της δουλειάς του άντρα μου έχουμε διαγράψει τις καλοκαιρινές διακοπές, αλλά θα πάμε αυτό το τριήμερο σε ένα από τα αγαπημένα μου μέρη.... στο Πήλιο ♥️ Ανυπομονώ να ξεσκάσουμε λιγάκι!!

 

Καλημέρα!! Με το καλο η Β επιπέδου! Κοντεύεις να πας να μας πεις και τις εντυπώσεις.  Καλά να περάσετε κοπέλα μου! Τελειοο το Πήλιο!! Το αγαπωω❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εμενα δν δουλευε η ζυγαριά του ντοκ κ δν ζυγίστηκα!!Μεχρι πριν 3 βδομάδες είχα πάρει 5 κιλά κ γω δν τρωω!!Για βράδυ τοστ τρωω,γλυκά καθόλου ούτε ψωμί ποτέ δν έτρωγα ψωμί με το φαγητό!!Νομίζω κάποια κιλά θα πάρουμε ουτως ή άλλως!!

Εγώ 5 ειχα παρει μεχρι πριν 2 βδομάδες! Εγώ τρώω ψωμί αλλά σπάνια γλυκά και fast food 1 φορά την εβδομάδα. Και φρούτα τρωω και σαλάτες τρώω...φφφ. Δε μπορώ να κόψω κι άλλα, ήδη περιόρισα fast food και καφέ και έκοψα τσιγάρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ 5 ειχα παρει μεχρι πριν 2 βδομάδες! Εγώ τρώω ψωμί αλλά σπάνια γλυκά και fast food 1 φορά την εβδομάδα. Και φρούτα τρωω και σαλάτες τρώω...φφφ. Δε μπορώ να κόψω κι άλλα, ήδη περιόρισα fast food και καφέ και έκοψα τσιγάρο!

Μια χαρά σε βλέπω!!Και απο κιλά κ απο αυτά που τρως!!Ολα επιτρέπονται με μέτρο!!Θα φύγουν μετά τα κιλάκια!!Είναι πρηξίματα!!Εβαλα ένα βράδυ τις κάλτσες μου γτ κρύωνα απ την ίωση!!Και με έκοψε κάτω στον αστράγαλο!!Και τα δαχτυλα των χεριων μου λένε ότι είναι λίγο πρησμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μια χαρά σε βλέπω!!Και απο κιλά κ απο αυτά που τρως!!Ολα επιτρέπονται με μέτρο!!Θα φύγουν μετά τα κιλάκια!!Είναι πρηξίματα!!Εβαλα ένα βράδυ τις κάλτσες μου γτ κρύωνα απ την ίωση!!Και με έκοψε κάτω στον αστράγαλο!!Και τα δαχτυλα των χεριων μου λένε ότι είναι λίγο πρησμένα!!

Σε ευχαριστω για την ενθαρρυνση.

Οντως, αρχιζουν τα πρηξιματα. Κι εμενα πρηζονται οι αστραγαλοι μου, ενα πεδιλο στενο που εχω με κοβει, επαψα να το φοραω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Σε ευχαριστω για την ενθαρρυνση.

Οντως, αρχιζουν τα πρηξιματα. Κι εμενα πρηζονται οι αστραγαλοι μου, ενα πεδιλο στενο που εχω με κοβει, επαψα να το φοραω...

Ναι ήταν κ η ζέστη τι να πω!!Εσύ γενικά απο ρούχα τι σου λείπει να ψωνίσεις?Εγω σίγουρα κ κάλτσες θα πάρω χαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι ήταν κ η ζέστη τι να πω!!Εσύ γενικά απο ρούχα τι σου λείπει να ψωνίσεις?Εγω σίγουρα κ κάλτσες θα πάρω χαχαχχαα

Αυτό με τις κάλτσες δεν το είχα σκεφτεί! Εγω εχω αποφασισει για χειμωνα να παρω κολαβ και μπλουζες ριχτες. Δεν θελω τζιν κλπ, θελω να αισθανομαι φουλ άνετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Βλέπω τα νεάκια σας και χαίρομαι !!!! Εγώ πριν μείνω έγκυος ήμουνα 77 μέχρι τον Αύγουστο 74 και προχθές 81... Υψος 1,64.Δεν πεινάω ιδιαίτερα .Πίνω μια δόση καφέ φρεντο και δεν τρώω ψωμί . Το βράδι τρώω τη μισή ποσότητα μεσημεριανού. Β επιπέδου στις 16.10 . Μετράω το ζάχαρο και οροσπαθω να περπατάω κάθε μέρα αλλά κουράζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου! Βάζει βάρος ο μπέμπης, βάζω κι εγώ όμως! Χαχαχαχα. Έχει ζωηρέψει και μ αρεσει :-)) ως τωρα όλο κοιμόταν!

Πώς εισαι;

Ζωηρεψε; χαχαχααα εγώ για να την καταλάβω πρέπει να φάω ένα γλυκάκι. Και εμένα υπναρού ειναι. Χαχαααααααα

Με τα κιλά είναι ένα θέμα για εμένα. Πήρα κάποια κιλά με την διακοπή του τσιγάρου πριν μείνω έγκυος, και με τα φάρμακα από την εξωσωματικη. Στην κύηση εχω βαλει γυρω στα 6 με 7 κιλα. Κοριτσια η προσοχη με τα κιλά θα χρειαστεί από τον έβδομο μέχρι το τέλος. Εκεί τα βάζουν τα πολλά. Συν οτι ειμαι όλη την ημέρα καναπέ κρεβάτι. Οπότε πρέπει να ειμαι πολύ προσεκτική με αυτό το θέμα. Είναι ομως αδύνατον να μη βάλουμε κάποια κιλά. Εσένα θα σε βοηθήσει και η κολύμβηση πολύ. Και στο σωμα σου και στον τοκετο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!

Σήμερα έκλεισα την 17η εβδομάδα :) Το μωράκι δεν το αισθάνομαι καθόλου ακόμα κι έχω πάρει συνολικά 5,5 κιλά. Επίσης αύριο έχει ρεπό ο μελλοντικός μπαμπάς και υποσχέθηκε να πάμε να δω ιδέες για παιδικό δωμάτιο! :) Ανυπομονωωωωωωωωωωω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ζωηρεψε; χαχαχααα εγώ για να την καταλάβω πρέπει να φάω ένα γλυκάκι. Και εμένα υπναρού ειναι. Χαχαααααααα

Με τα κιλά είναι ένα θέμα για εμένα. Πήρα κάποια κιλά με την διακοπή του τσιγάρου πριν μείνω έγκυος, και με τα φάρμακα από την εξωσωματικη. Στην κύηση εχω βαλει γυρω στα 6 με 7 κιλα. Κοριτσια η προσοχη με τα κιλά θα χρειαστεί από τον έβδομο μέχρι το τέλος. Εκεί τα βάζουν τα πολλά. Συν οτι ειμαι όλη την ημέρα καναπέ κρεβάτι. Οπότε πρέπει να ειμαι πολύ προσεκτική με αυτό το θέμα. Είναι ομως αδύνατον να μη βάλουμε κάποια κιλά. Εσένα θα σε βοηθήσει και η κολύμβηση πολύ. Και στο σωμα σου και στον τοκετο.  

Α, εκοψες το τσιγαρο πιο πριν εσυ...ναι! Όντως απο τον 7ο ειναι το θεμα. Εσύ μπορείς να ασκηθείς ή πρεπει να εισαι προσεκτική;

Όσο για την κολύμβηση, οι γυρω μου μού λενε να μη ρισκαρω να μπω στην πισινα και τωρα διχαζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα..Εγω κοριτσια μου χθες ειχα μια δυσκολη μερα..Ημουν απο την Παρασκευη μονη στο γραφειο και χθες τελειωσαν τα ψυχικα μου αποθεματα κ πρεπει να ειχα συσπασουλες..Ενιωθα οτι πετρωνε η κοιλια μου καποιες στιγμες..Την προηγουμενη μερα που ειχα γιατρο συζητησαμε περι αυτου για να ξερω αν συμβει πότε ειναι ανησυχητικό ..Ειπε περιπου 15 την μερα ή 4-5 την ωρα.Ευτυχως χθες δεν εφτασα σε τετοια νουμερα...Απλα κ σπιτι που πηγα δεν ηρεμησα κ μου εσπασαν τα νευρα κ εκλαιγα..Μια το σκυλι απεναντι γαβγιζε ασταματητα, μια ο αντρας μου ψεκασε με ντετολ τα παντα κ τρελαθηκα απο τη μυρωδια..Εεε το κλαμα εφυγε μονο του.. Σημερα ειμαι καλυτερα αλλα επιφυλακτικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Πως είσαι κορίτσι μου?Ναι ευτυχώς είμαι καλύτερα!!!Σήμερα έχω πληρωμές κ ψωνάκια!!Δν εχω παντελόνι να πάω σε μια βάπτιση!!Και καμιά πυτζάμα γτ πριν φορουσα σε στυλ κολαν για υπνο  δν μου κάνει τίποτα τώρα!!

Καλημέρα ομορφιά μου!!!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.... καλά ψώνια να έχεις ❤️ και δώσε καμιά ιδέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!

Σήμερα έκλεισα την 17η εβδομάδα :) Το μωράκι δεν το αισθάνομαι καθόλου ακόμα κι έχω πάρει συνολικά 5,5 κιλά. Επίσης αύριο έχει ρεπό ο μελλοντικός μπαμπάς και υποσχέθηκε να πάμε να δω ιδέες για παιδικό δωμάτιο! :) Ανυπομονωωωωωωωωωωω

 

Είναι νωρίς για να το αισθάνεσαι! Αχ, θα πατε για δωμάτιο; Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Χαίρομαι πολύ που διαβάζω νέα σας!Έχουμε ετοιμασίες γάμου και δεν μπαίνω συχνά... Κι εγώ έχω πρήξιμο στα πόδια,στην αρχή ανησύχησα αλλά τελικά είναι φυσιολογικό.Μπηκα 20η εβδομάδα. Στον τελευταίο υπέρηχο η μπέμπα ήταν 10-15 μέρες μπροστά σε γραμμάρια και ύψος, πάει για θηριάκι, τι να πω!Θα την δω ξανά την Δευτέρα. 

Βρε κορίτσια για πείτε, με το περπάτημα είστε οκ;Εγώ νιώθω πίεση προς τα κάτω δεν μπορώ καθόλου, στα 5 λεπτά ζορίζομαι. 

Επίσης αν και έχω αυξήσει 3 φορές το χάπι του θυρεοειδή πάλι αυξημένη είναι η tsh μου. Καμία άλλη με χασιμοτο και υποθυρεοειδισμο έχουμε;

Κιλά πήρα περίπου 3 και πολλά που είναι,στην περίπτωσή μου "επιτρέπουν " ως 10 σύνολο ως τη γέννα. 

Επειδή διάβασα από πολλές κοπέλες για μη σχηματισμενες κενώσεις να ξέρετε πολλές φορές το κάνει το μαγνήσιο. Εμένα το κιτρικο μαγνήσιο συγκεκριμένα με στέλνει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η aurora είπε:

Καλημέρα!Χαίρομαι πολύ που διαβάζω νέα σας!Έχουμε ετοιμασίες γάμου και δεν μπαίνω συχνά... Κι εγώ έχω πρήξιμο στα πόδια,στην αρχή ανησύχησα αλλά τελικά είναι φυσιολογικό.Μπηκα 20η εβδομάδα. Στον τελευταίο υπέρηχο η μπέμπα ήταν 10-15 μέρες μπροστά σε γραμμάρια και ύψος, πάει για θηριάκι, τι να πω!Θα την δω ξανά την Δευτέρα. 

Βρε κορίτσια για πείτε, με το περπάτημα είστε οκ;Εγώ νιώθω πίεση προς τα κάτω δεν μπορώ καθόλου, στα 5 λεπτά ζορίζομαι. 

Επίσης αν και έχω αυξήσει 3 φορές το χάπι του θυρεοειδή πάλι αυξημένη είναι η tsh μου. Καμία άλλη με χασιμοτο και υποθυρεοειδισμο έχουμε;

Κιλά πήρα περίπου 3 και πολλά που είναι,στην περίπτωσή μου "επιτρέπουν " ως 10 σύνολο ως τη γέννα. 

Επειδή διάβασα από πολλές κοπέλες για μη σχηματισμενες κενώσεις να ξέρετε πολλές φορές το κάνει το μαγνήσιο. Εμένα το κιτρικο μαγνήσιο συγκεκριμένα με στέλνει!

 

Γεια σουουου!!!Κ εσυ μπεμπα, τι καλα!!!Ολα με το καλο..Στο θεμα περπατημα δεν εχω δει καποιο προβλημα απλα περπαταω πιο αργα γτ δεν αντεχω εντονο ρυθμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα ομορφιά μου!!!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.... καλά ψώνια να έχεις ❤️ και δώσε καμιά ιδέα!!

Γειά σου γλυκιά μου σ ευχαριστώ πολύ να ρθείτε στα μέρη  μας να περάσετε υπέροχα το τριημεράκι σας!!

Κορίτσια ψόφησα!!Δνα ντεχω πλέον το περπάτημα!!Πρήστηκαν τα πόδια μου,κοκκίνησαν με κόψανε κ οι κάλτσες φόρεσα αθλητικό χαχχαχχ!!Και χαζοκράμπες στην κοιλιά!!Βεβαία κόντεψα 2 ώρες γύρισμα!!Δν μ άρσε σχεδόν τίποτα!!Πήρα απο hm ένα τζιν με λάστιχο 30ε τα περισσόετρα τα είχε με 40ε!!Πήρα ένα σετ με πολλές καλτσούλες!!Εψαχνα κ παντελόνι για πυτζάμα είχε ένα που έβγαινε σε πολλά σχέδια κ μονοχρωμα με 10ε!!Τελικά  όμως βρήκα σε άλλο μαγαζί γτ πιστευω θα μου ήταν πιο άνετο!!Και για τον αντρούλη πήρα κάτι πραγματάκια αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Γειά σου γλυκιά μου σ ευχαριστώ πολύ να ρθείτε στα μέρη  μας να περάσετε υπέροχα το τριημεράκι σας!!

Κορίτσια ψόφησα!!Δνα ντεχω πλέον το περπάτημα!!Πρήστηκαν τα πόδια μου,κοκκίνησαν με κόψανε κ οι κάλτσες φόρεσα αθλητικό χαχχαχχ!!Και χαζοκράμπες στην κοιλιά!!Βεβαία κόντεψα 2 ώρες γύρισμα!!Δν μ άρσε σχεδόν τίποτα!!Πήρα απο hm ένα τζιν με λάστιχο 30ε τα περισσόετρα τα είχε με 40ε!!Πήρα ένα σετ με πολλές καλτσούλες!!Εψαχνα κ παντελόνι για πυτζάμα είχε ένα που έβγαινε σε πολλά σχέδια κ μονοχρωμα με 10ε!!Τελικά  όμως βρήκα σε άλλο μαγαζί γτ πιστευω θα μου ήταν πιο άνετο!!Και για τον αντρούλη πήρα κάτι πραγματάκια αυτά!!

Αυτο το τζιν πηρα κ εγω..Μια χαρα ειναι..Σημερα εβαλα κ το κολαν..Νιωθω πολυ σταθερη κ ανετη..Κοιτουσα στο site τους μΗπως εβγαλαν κατι νεο αλλα ακομα δεν επιασαν τα κρυα κ τζαμπα θα τα ψωνισω απο τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Αυτο το τζιν πηρα κ εγω..Μια χαρα ειναι..Σημερα εβαλα κ το κολαν..Νιωθω πολυ σταθερη κ ανετη..Κοιτουσα στο site τους μΗπως εβγαλαν κατι νεο αλλα ακομα δεν επιασαν τα κρυα κ τζαμπα θα τα ψωνισω απο τωρα..

Οχι ακόμα δν χρειάζονται τα χοντρά!!Κι το τζινάκι αυτό είναι για κρύο!!Κανενα κολαν πιο ζεστό αν βγάλουν!!Ωραία που λες είναι χαρά γτ δν το δοκίμασα χαχαχαχ!!Τι νούμερο το πήρες?Ευτυσχώς έχω κ πανοφώρι κ πολλές μπλούζες δν θέλω να αγοράσω απ αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν φορουσα το 38

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Οχι ακόμα δν χρειάζονται τα χοντρά!!Κι το τζινάκι αυτό είναι για κρύο!!Κανενα κολαν πιο ζεστό αν βγάλουν!!Ωραία που λες είναι χαρά γτ δν το δοκίμασα χαχαχαχ!!Τι νούμερο το πήρες?Ευτυσχώς έχω κ πανοφώρι κ πολλές μπλούζες δν θέλω να αγοράσω απ αυτά!!

Πριν φορουσα το 38 κ τωρα πηρα το 40..Στο τζιν ειμαι μια χαρα, στο μαυρο παντελονι που πηρα εχω λιγο αερα, ειναι λιγο μεγαλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...