Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλίνδρομη κύηση


Scorpio

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Επαφές είχα το προηγούμενο σκ. Αλλά δεν νομίζω, τώρα που πηγα τουαλέτα ήταν παραπάνω, είδα λίγο και στη σερβιετα δλδ και άρχισα να πονάω περισσότερο εδώ και λίγη ώρα... Τι να πω, ας είναι περίοδος να ξεμπερδέψω τουλάχιστον, να το πιάσουμε από την αρχή! 

Ωραία η σκέψη σου κουκλίτσα μου πάντως! ??????

Ναι, η ελπίδα γενικά δεν χάνεται από ότι φαίνεται! Λες να είναι περίοδος τελικά; Εμένα άρχισε από χτες να πονάει το στήθος μου...την περιμένω πως και πως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Paulina είπε:

Ναι, η ελπίδα γενικά δεν χάνεται από ότι φαίνεται! Λες να είναι περίοδος τελικά; Εμένα άρχισε από χτες να πονάει το στήθος μου...την περιμένω πως και πως

Πόσες μέρες μέρες πέρασαν από την απόξεση εσένα? 

Εγώ μάλλον για περίοδο το βλέπω, τι να πω?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πόσες μέρες μέρες πέρασαν από την απόξεση εσένα? 

Εγώ μάλλον για περίοδο το βλέπω, τι να πω?! 

23η μέρα σήμερα. Μέχρι τα 38 μου είχα σταθερή περίοδο στις 28 μέρες. Από τον Μάρτη που έκανα την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής πήγα στις 22-25 μέρες. Άγχος και για το πως θα είναι τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Paulina είπε:

23η μέρα σήμερα. Μέχρι τα 38 μου είχα σταθερή περίοδο στις 28 μέρες. Από τον Μάρτη που έκανα την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής πήγα στις 22-25 μέρες. Άγχος και για το πως θα είναι τώρα...

Α κι εσένα νωρίς είναι ακόμα βρε! Από άγχος άλλο τίποτα... Τόση ταλαιπωρία και στο τέλος να τραβάμε τέτοια ζόρια... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Α κι εσένα νωρίς είναι ακόμα βρε! Από άγχος άλλο τίποτα... Τόση ταλαιπωρία και στο τέλος να τραβάμε τέτοια ζόρια... ?????

Σου είπε τίποτα ο γιατρός; σου απαντησε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Σου είπε τίποτα ο γιατρός; σου απαντησε; 

Ναι, θα πάρω τη Δευτέρα να κλείσω ένα ραντεβού να με δει... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι, θα πάρω τη Δευτέρα να κλείσω ένα ραντεβού να με δει... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... 

Δεν θα είναι! Ή αίμα που ξέμεινε ή ίσως κ ωορρηξια μπορεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Δεν θα είναι! Ή αίμα που ξέμεινε ή ίσως κ ωορρηξια μπορεί!! 

Ωορρηξία με αίμα ρε συ?! Δεν μου έχει συμβεί ποτέ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι, θα πάρω τη Δευτέρα να κλείσω ένα ραντεβού να με δει... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... 

Δε θα είναι κάτι....❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες πήγα στο γιατρό σήμερα! Δεν ήταν κάτι, μάλλον υπολείμματα! Η μήτρα μου είναι καθαρή και το ενδομητριο πολύ λεπτό, οπότε δεν ήταν περίοδος... Ένα κυστικό μόρφωμα 24 χιλιοστά βρήκαμε αλλά δεν μας ανησυχεί είπε ο δόκτορας! Σε 2-3 βδομάδες να περιμένω την ακατανόμαστη μου είπε και να κλείσω ραντεβού για να με δει ξανά! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα βρε κορίτσια... Τι μου κάνετε?!! 

42 μέρες και ακόμα να φανεί η άτιμη... ????Κάθε μεσημέρι εδώ και μία βδομάδα περίπου ως το βραδάκι έχω πόνους περιόδου, λέω να, έρχεται κι αυτή άφαντη.... Ο γιατρος με είχε δει στις 26/9 και μου είπε σε 2-3 βδομάδες θα έρθει... Την Πέμπτη που μας έρχεται κλείνω 3 εβδομάδες ακριβώς... Τι να κάνω? Να τον πάρω τηλέφωνο? Έχουν σπάσει τα νεύρα μου... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα βρε κορίτσια... Τι μου κάνετε?!! 

42 μέρες και ακόμα να φανεί η άτιμη... ????Κάθε μεσημέρι εδώ και μία βδομάδα περίπου ως το βραδάκι έχω πόνους περιόδου, λέω να, έρχεται κι αυτή άφαντη.... Ο γιατρος με είχε δει στις 26/9 και μου είπε σε 2-3 βδομάδες θα έρθει... Την Πέμπτη που μας έρχεται κλείνω 3 εβδομάδες ακριβώς... Τι να κάνω? Να τον πάρω τηλέφωνο? Έχουν σπάσει τα νεύρα μου... ??????

Να περιμένεις κοριτσάκι μου... υπομονή... Μπορεί να είναι και από το άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Να περιμένεις κοριτσάκι μου... υπομονή... Μπορεί να είναι και από το άγχος

Ουφφφφ... Πόση υπομονή πια...? Βαρέθηκα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Βρεεεεεεε μπας και είσαι έγκυος;;;;;;

Χαχαχαχχαχ! Όχι γλυκιά μου! Αλλά, μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Όχι γλυκιά μου! Αλλά, μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Geo2009 σ αγαπώ πολύ Γιατί μου δίνεις κουράγιο...... Θα σε γκαστρώσω εγώ εσένα που θα μου πας.... χαχαχαχα ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 σ αγαπώ πολύ Γιατί μου δίνεις κουράγιο...... Θα σε γκαστρώσω εγώ εσένα που θα μου πας.... χαχαχαχα ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Χαχαχαχχαχ! Κοριτσάκι μου εσύ! Ειλικρινά δεν πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι τέτοιο, όχι ακόμα τουλάχιστον! Ελπίζω να γίνει αφού φύγει η χρονιά γιατί την έχω για πολύ γρουσούζα αδερφούλα μου! Μας έχει "γκαστρωσει"! Αει να πάει στα κομμάτια...! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Κοριτσάκι μου εσύ! Ειλικρινά δεν πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι τέτοιο, όχι ακόμα τουλάχιστον! Ελπίζω να γίνει αφού φύγει η χρονιά γιατί την έχω για πολύ γρουσούζα αδερφούλα μου! Μας έχει "γκαστρωσει"! Αει να πάει στα κομμάτια...! ??????

Να φύγει να πάει στο καλό η γκαντεμω... χαχαχα όπως και να χει παρόλο που απέχουμε πολύ από τις γιορτές και τα Χριστούγεννα εγώ εύχομαι το νέο έτος να μας βρει γκαστρωμενες. Μπορεί να λένε ότι το καλοκαίρι είναι καλύτερα για τις εξωσωματικές αλλά εγώ ποντάρω Χριστούγεννα!!! Πέρυσι τότε μου είχε κάτσει... Πάμε μέσα στις γιορτές να μας φέρει ο αη-βασίλης δώρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Να φύγει να πάει στο καλό η γκαντεμω... χαχαχα όπως και να χει παρόλο που απέχουμε πολύ από τις γιορτές και τα Χριστούγεννα εγώ εύχομαι το νέο έτος να μας βρει γκαστρωμενες. Μπορεί να λένε ότι το καλοκαίρι είναι καλύτερα για τις εξωσωματικές αλλά εγώ ποντάρω Χριστούγεννα!!! Πέρυσι τότε μου είχε κάτσει... Πάμε μέσα στις γιορτές να μας φέρει ο αη-βασίλης δώρο...

Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή κουκλίτσα μου!!! Να έρθει και να μείνει ως το τέλος αυτή τη φορά!!! ?????

Εγώ δεν θα κάνω άλλη εξωσωματική, όχι άμεσα τουλάχιστον και σίγουρα όχι με φάρμακα! Άμα θέλει ας έρθει μόνο του! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή κουκλίτσα μου!!! Να έρθει και να μείνει ως το τέλος αυτή τη φορά!!! ?????

Εγώ δεν θα κάνω άλλη εξωσωματική, όχι άμεσα τουλάχιστον και σίγουρα όχι με φάρμακα! Άμα θέλει ας έρθει μόνο του! ?????

Θα έρθει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ωχ.... Πότε σου είπε περίπου ο γιατρός? 

Εκοψα τα φάρμακα και μέτρησα χοριακη σήμερα και έχει πέσει στο 4,2. Υπολογίζω σε 4-5 μέρες το πολύ θα Έχω αδιαθετήσει αν όχι νωρίτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...