Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπα..ουτε καν..Εχουμε να ερθουμε σε επαφη πανω απο το μηνα..Μια αντιβιωσεις,μια το χειρουργείου και μετα μου ειπαν αποχη απο επαφες μεχρι να αδιαθετησω ξανα..Καταλαβαινεις τα νευρα μου...Ποτε θα αδιαθετησω οεο;;

Σιχαμενη...οταν την ψαχνεις δεν ερχεται..οταν δεν την θες στην ωρα της!!! ? Μακαρι να ειναι ολα καλα κ να κατεβει συντομα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερααα!Που ειστε κορίτσια;;;;Θερίζετε;; 

Καλημέρααα!! Λοιπόν πρώτη μέρα κύκλου 25/05 με 30-32 μέρες η διάρκειά του. Επαφή στις 8 και 11. Τι λέτε να πάει καθημερινά ή ανά δύο μέρες; Έχω και κάτι -πονάκια είναι κράμπες είναι δεν μπορώ να τα ξεχωρίσω-...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! ποιες ειναι σε αναμονη (μακρια απο μας) περιοδου αυτες τις μερες μηπως παρω λιγο κουραγιο? Ειχα ωορρηξια 18η μερα του κυκλου αλλα προσπαθειες καναμε 16η,17η και 20η. Δηλαδη γυρω γυρω... θεωρω οτι δεν εχω πολλες ελπιδες.. το στηθος μου ποναει αρκετα αλλα η κοιλια μου λιγοτερο, οχι οσο τη μερα που ειναι να αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 'Αρυα είπε:

Καλημερα κοριτσια! ποιες ειναι σε αναμονη (μακρια απο μας) περιοδου αυτες τις μερες μηπως παρω λιγο κουραγιο? Ειχα ωορρηξια 18η μερα του κυκλου αλλα προσπαθειες καναμε 16η,17η και 20η. Δηλαδη γυρω γυρω... θεωρω οτι δεν εχω πολλες ελπιδες.. το στηθος μου ποναει αρκετα αλλα η κοιλια μου λιγοτερο, οχι οσο τη μερα που ειναι να αδιαθετησω.

Γιατί δεν έχετε ελπίδες;; Αα μην ακούω τέτοια!!Θετικη ενέργειαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenakam είπε:

Γιατί δεν έχετε ελπίδες;; Αα μην ακούω τέτοια!!Θετικη ενέργειαα

Γιατι κοριτσι μου εχω πολυκυστικες και παρα πολλες αποτυχημενες προσπαθειες.. και ο γιατρος μου ειπε να προσπαθησω 18η και 19η μερα αλλα λογω ανωτερας βιας δεν γινοταν...  οποτε πιστευω οτι και παλι δεν τα καταφεραμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

χαχαχα κ γω το ίδιο αλλά ανοίγει ο άτιμος την καρτέλα... ούτε ληξιαρχείο! Η αλήθεια είναι ότι κ πολύ πριν ξεκινήσω προσπάθειες είχα αναρωτηθεί μήπως με πιέσει επειδή και ο ίδιος ασχολείται με την υποβοηθούμενη. Από την άλλη λέω και αν έχει δίκιο; δεν ξέρω τι να σκεφτώ... ε θα δώσω χρόνο το καλοκαιράκι κ από Σεπτέμβρη βλέπουμε!

ναι καλα θα κανεις, Λένε πως οι πιο ζεστοι μηνες βοηθάνε στη συλληψη, ενας γιατρος ειπε σε μια φιλη μου οταν εισαι παραλια να βαζεις την κοιλια σου στον ηλιο κ μετα οταν γυρνας σπιτι απευθειας σεξ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου! @billbas κοπέλα μου έκανες χοριακή; πώς είσαι; :)@Κύνθια εσύ κορίτσι μου που χάθηκες; όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η 'Αρυα είπε:

Καλημερα κοριτσια! ποιες ειναι σε αναμονη (μακρια απο μας) περιοδου αυτες τις μερες μηπως παρω λιγο κουραγιο? Ειχα ωορρηξια 18η μερα του κυκλου αλλα προσπαθειες καναμε 16η,17η και 20η. Δηλαδη γυρω γυρω... θεωρω οτι δεν εχω πολλες ελπιδες.. το στηθος μου ποναει αρκετα αλλα η κοιλια μου λιγοτερο, οχι οσο τη μερα που ειναι να αδιαθετησω.

Καλησπέρα! Εγώ είμαι σε αναμόνη..."ΔΕΝ" περιμένω μέσα στο σ/κ.. μέρα ωρορρηξίας 13η και επαφές 12η, 13η, 14η και 16η....αναμένουμε λοιπόν!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια στην ομορφη παρεα!!!! Εγω ουτε καν αυτο το μηνα, δεν εγινε καμια προσπαθεια καθοτι δουλευαμε κ οι 2 πανω απο 15 ωρες τη μερα.. περιμενω 14/6.. και μετα χαμος!!!! 

Ευχομαι σε οσες ΔΕΝ περιμενουν να μην ερθει! Στις υπόλοιπες καλες προσπαθειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου! @billbas κοπέλα μου έκανες χοριακή; πώς είσαι; :)@Κύνθια εσύ κορίτσι μου που χάθηκες; όλα καλά;

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου! @billbas κοπέλα μου έκανες χοριακή; πώς είσαι; :)@Κύνθια εσύ κορίτσι μου που χάθηκες; όλα καλά;

Ελα κουκλα μου σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες και ρωτησες για μενα...μπαινω και σας διαβαζω δν εχω και πολυ διαθεση τωρα τελευταια με επιασε και δν γραφω μν σας ζαλιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ είμαι σε αναμόνη..."ΔΕΝ" περιμένω μέσα στο σ/κ.. μέρα ωρορρηξίας 13η και επαφές 12η, 13η, 14η και 16η....αναμένουμε λοιπόν!!!!!!!!!!!!!

Πολλη παρα πολλη θετικη σκεψη και ενεργεια σου εύχομαι!!!!??????????????????✌️✌️✌️✌️✌️ Να εισαι! Να εισαι! Να εισαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

 

Ελα κουκλα μου σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες και ρωτησες για μενα...μπαινω και σας διαβαζω δν εχω και πολυ διαθεση τωρα τελευταια με επιασε και δν γραφω μν σας ζαλιζω...

Έγινε κάτι κορίτσι μου και δεν έχεις διάθεση; Μπήκε το καλοκαιράκι!! Ανέβασε διάθεση! Αφιερώστε χρόνο στη σχέση σας με τον αντρούλη σου και όλα θα γίνουν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Πολλη παρα πολλη θετικη σκεψη και ενεργεια σου εύχομαι!!!!??????????????????✌️✌️✌️✌️✌️ Να εισαι! Να εισαι! Να εισαι!!!!!

Εχω φουλ θετική ενέργεια αγαπημένη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οτι είναι να γίνει θα γίνει αν οχι τώρα πάμε για Ιούλιοοο που θα έχω και γενεθλιάκια οπότε όλα τα δωράκια μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ από μένα κορίτσια... εγώ είχα επαφούλες την 9η , 12η κ 14η.. πιστεύω ωορρηξία έκανα χθες 14η.. είχα θετικό τεστ 13η.. θα δείξει.. δε θα κάνω άλλες επαφούλες γιατί έφυγε ο αντρούλης μουυυ.... κ εγώ δεν ελπίζωω νομίζωωωω .θα ήταν ωραίο δώρο πάντως γιατί τις μέρες που ΔΕΝ περιμένω είναι η επέτειο του γάμου μας..18-20 Ιουνίου δεν την περιμένω.. μέχρι τότε χαλαράααα....ελπίζω χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έγινε κάτι κορίτσι μου και δεν έχεις διάθεση; Μπήκε το καλοκαιράκι!! Ανέβασε διάθεση! Αφιερώστε χρόνο στη σχέση σας με τον αντρούλη σου και όλα θα γίνουν! :)

Μου γυρισε αποτομα γτ κανω διαφορες σκεψεις μαζι και μπερδευομαι...ελπιζω να μου ξαναγυρισει τινα πω! Παντως μου λειπει η παρεα σας και σας σκεφτομαι και απ ολες περιμενω τα ευχαριστα!

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έγινε κάτι κορίτσι μου και δεν έχεις διάθεση; Μπήκε το καλοκαιράκι!! Ανέβασε διάθεση! Αφιερώστε χρόνο στη σχέση σας με τον αντρούλη σου και όλα θα γίνουν! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

γεια σας κ από μένα κορίτσια... εγώ είχα επαφούλες την 9η , 12η κ 14η.. πιστεύω ωορρηξία έκανα χθες 14η.. είχα θετικό τεστ 13η.. θα δείξει.. δε θα κάνω άλλες επαφούλες γιατί έφυγε ο αντρούλης μουυυ.... κ εγώ δεν ελπίζωω νομίζωωωω .θα ήταν ωραίο δώρο πάντως γιατί τις μέρες που ΔΕΝ περιμένω είναι η επέτειο του γάμου μας..18-20 Ιουνίου δεν την περιμένω.. μέχρι τότε χαλαράααα....ελπίζω χαχα..

Έχεις κάνει ξανά προσπάθεια με τεστάκια καλή μου; Να ξέρεις έχω ένα θετικό feeling για σένα! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Μου γυρισε αποτομα γτ κανω διαφορες σκεψεις μαζι και μπερδευομαι...ελπιζω να μου ξαναγυρισει τινα πω! Παντως μου λειπει η παρεα σας και σας σκεφτομαι και απ ολες περιμενω τα ευχαριστα!

 

 

Άσε κοριτσάκι μου τις διάφορες σκέψεις και βάλε μπρος για θετικές σκέψεις! Η απουσία σου είναι αισθητή για μένα να το ξέρεις! Πού βρίσκεσαι στον κύκλο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έχεις κάνει ξανά προσπάθεια με τεστάκια καλή μου; Να ξέρεις έχω ένα θετικό feeling για σένα! :) 

στο παρελθόν ναι τα έχω ξανα χρησιμοποιήσει αλλά λόγω επέμβασης ενδομητρίωσης που έκανα είχαμε να προσπαθήσουμε από τον Γενάρη.. τώρα ξεκινήσαμε πάλι... μακάριιιι κ σε σένα το εύχομαι πολύ πολύ σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Να σε ρωτήσω πώς εντόπισες την ενδομητρίωση; γιατί και εγώ έχω μια τέτοια σκέψη η αλήθεια.

αν δεν έκανα υπερηχο δεν θα ανακάλυπτα τίποτα.. δεν είχα κανένα σύμπτωμα. ο κύκλος μου ήταν σταθερός χωρίς πόνους κ κανονική ροή..ούτε πόνο στις επαφές... όταν μ έκανε υπέρηχο είδε μια κύστη 9,5 εκ. στην δεξιά ωοθήκη.. έκανα τις απαραίτητες εξετάσεις και διαπιστώθηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

αν δεν έκανα υπερηχο δεν θα ανακάλυπτα τίποτα.. δεν είχα κανένα σύμπτωμα. ο κύκλος μου ήταν σταθερός χωρίς πόνους κ κανονική ροή..ούτε πόνο στις επαφές... όταν μ έκανε υπέρηχο είδε μια κύστη 9,5 εκ. στην δεξιά ωοθήκη.. έκανα τις απαραίτητες εξετάσεις και διαπιστώθηκε.. 

Απ'ότι ξέρω όμως δεν φαίνεται με τον υπέρηχο μόνο με λαμπαροσκόπιση, μου είπε η γιατρός μου. Ο υπέρηχος μου είναι καθαρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Απ'ότι ξέρω όμως δεν φαίνεται με τον υπέρηχο μόνο με λαμπαροσκόπιση, μου είπε η γιατρός μου. Ο υπέρηχος μου είναι καθαρός.

με λαμπαροσκόπηση αφαιρείται... με τον υπέρηχο φαίνονται οι κύστες.. ξεκάθαρα...κ όταν κάνεις την εξέταση αίματος CA125 Κ ΕΊΝΑΙ ανεβασμένο επιβεβαιώνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Απ'ότι ξέρω όμως δεν φαίνεται με τον υπέρηχο μόνο με λαμπαροσκόπιση, μου είπε η γιατρός μου. Ο υπέρηχος μου είναι καθαρός.

κ ο υπέρηχος σκέψου ήταν από την κοιλιά ούτε καν από κάτω... μπαμ έκανε η κύστη.. δε μ πε τότε ότι εχω ενδομητρίωση μ εβαλε να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις κ μαγνητική κ μετά μ το είπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

κ ο υπέρηχος σκέψου ήταν από την κοιλιά ούτε καν από κάτω... μπαμ έκανε η κύστη.. δε μ πε τότε ότι εχω ενδομητρίωση μ εβαλε να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις κ μαγνητική κ μετά μ το είπε..

Η κύστη δεν είναι διαφορετικό από την ενδομητρίωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Η κύστη δεν είναι διαφορετικό από την ενδομητρίωση;

ναι απλά με τις εξετάσεις έδειξε ότι δεν ήταν απλή κύστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...