Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eπιτελους ετοιμο και το δωματιακι του Ορεστη!!!!


Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΟΖΙΚΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΠΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ;;ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΡΙΛΑΞ.ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!orestako mou,pou na h3eres ti dwmatiara

sou eftia3e h manoula sou.:woohoo: :)

panemorfo einai!!!!

exei na ri3ei upnous o orestakos...;)

me to kalo na to ypodexteite k to trito sas agoraki

mom3:)

an8h mou to relax einai ths fisher price

k kostizei apo oti 8umamai 40e.

to eixA parei prosfata dwro se mia filh mou:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου απο το jumbo το πηρα!!Ναι γυρω στα 40 ευρω...Το ενα απο τα παιχνιδακια παιζει και μουσικουλα!!Και μπορει να ειναι σταθερο η να κουνιεται στο μηκος η στο πλατος για να κοιμαται!!Μπεμπουλα κι εμενα μ αρεσει που ειναι τοσο φωτεινο!!Να και η θεα που εχει απο το παραθυρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jovana τα μεγαλα ναι κοιμουνται στο δικο τους δωματιο ναι και μαλιστα σε ημιδιπλο κρεβατι ο καθενας αν και το πρωι τα βρισκω να κοιμουνται στο ενα απο τα δυο αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 το Δωματιο ειναι υπεροχο!!!!!!!!!Πολυ μου αρεσει...και το χρωμα των επιπλων και ολα....Μπραβο σας!

Με το καλο να υποδεχτειτε το νινακι σας!!!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου παντα γερα...κι εσεις το ιδιο να τα χαιρεστε!

Σας ευχομαι καθε ευτυχια και να ειστε παντα δεμενοι και αγαπημενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και το δωματιο των μεγαλων σου....

ΦΟΒΕΡΗ η παντα με το καραβακι!!!!!

και ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ το κομοδινο τους...!!!

στο κομοδινο εχουν και τηλεφωνο??? πες ΝΑΙ να τρελλαθω!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ego exo mia aporia pote prepei na etoimaso to domatio tou paidiou mou eimai ston 6o mina alloi lene mexri ton ebdomo alloi lene na pao na dialexo kai na etthoun sto spiti otan einai na ertho ego me to moro.as me voithisi kapoia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλη μου καλημερα και με το καλο σου ευχομαι!!Εγω το δωματιακι το ξεκινησα στις αρχες του 7ου μηνα και τις αγορες μου τις εκανα απο τον 6ο μηνα!Βεβαια κρεβατακι και συρταριερα ειχα απο τα πρωτα μου παιδια αλλα ολα τα αλλα τα πηραμε απο την αρχη εκτος απο λευκα ειδη!Παντως καλο ειναι να ετοιμαζεσαι με τα ρουχα και τα πλυσιματα σιδερωματα απο τωρα ωστε οταν θα εχεις βαρυνει στν 8ο και 9ο να μην εχεις αυτο το αγχος....Μπορεις να τα παραγγειλεις απο τωρα τα επιπλακια και ετσι κι αλλιως θα σου ερθουν μετα απο 15 με 20 μερες οποτε ταχτοποιεις και τα πραγματα του μωρου τα οποια στο μεταξυ θα εχεις πλυνει!Αλλωστε και τα επιπλακια θελουν μια μικρη καθαριοτητα και οταν τα ετοιμασεις τα σκεπαζεις με σεντονια και κλεινεις το δωματιο του παιδιου ωστε να μη σκονιστουν!Ετσι δε θα εχεις τελευταια στιγμη να τρεχεις !!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Με το καλό και ο Ορέστης, να είναι η ζωούλα του τόσο πολύχρωμη και φωτεινή όσο το δωμάτιό του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...