Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eπιτελους ετοιμο και το δωματιακι του Ορεστη!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια αυτο ειναι το δωματιο του μωρου μας!!Επρεπε να γινουν πολλες αλλαγες μιας και πριν το χρησιμοποιουσαμε για γραφειο το οποιο μεταφεραμε στο σαλονι!Περιμενουμε τον ερχομο του μικρου Ορεστη μας μεχρι τελος του Φεβρουαριου και στο μεταξυ απολαμβανω εγω να ξυπναω στο δωματιο του !!Ελπιζω να σας αρεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου αρέσει πολύ το δωμάτιο του Ορέστη, πιστεύω ότι θα κάνει ωραίους ύπνους και παιχνίδια εκεί!:laugh:

Ποιός θα κοιμάται στο άλλο μικρό κρεββατάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!!Argi μου στο κρεββατι μαλλον εγω θα κοιμαμαι ,στην αρχη τουλαχιστον, μιας και θα προσπαθησω να τον θηλασω!!Τα αγορια κοιμουνται μαζι στο δικο τους δωματιο και δε ξεχωριζουν με τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου φοβερό το δωμάτιο!!!Η κουνια τέλεια όπως και η κουνουπιέρα!!Κουρτίνα,χαλάκι παιδικό!!Μπράβο με το καλό!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ.....ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ....

ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ..:)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΣ..... ΚΑΙ ΩΣ ΤΟΤΕ..... ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ.....

ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...;) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσακια μου πολυ χαιρομαι που σας αρεσει!! Κι εγω ανυπομονω να γεμισει με τις φωνουλες του μωρου μας!!Τον περιμενουμε πως και πως!!!Και εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας ,σε σας που περιμενετε μωρο ευχομαι με ενα πονο !!Οσο για τα κοριτσια που προσπαθουν ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα εγκυουλες!!

glitterfy035626391D34.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3, εγώ τώρα το είδα το δωμάτιο του Ορέστη σου!

Τέλειο!!! Παραμυθένιο!! Μπράβο σου κοπέλα μου! Με πολύ γούστο!!

Με το καλό να δεχτείτε το μωράκι σας και να γεμίσει το υπέροχο δωμάτιο που του φτιάξατε με τις φωνούλες και τα γέλια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΥΤΧΙΑ.

ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ:woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραιο το δωματιάκι του Ορέστη σας...Με το καλό να τον υποδεχτείτε στο νέο του δωμάτιο...

Έχουμε κ το ίδιο relax...τέλειο...μπράβο πολύ ωράιο γούστο...με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω κοριτσια!!Ναι Thouli μεχρι 28 Φεβρουαριου γενναω !!Eσυ μεχρι ποτε περιμενεις κοριτσι μου?Αγγελικη μου πιστευω οτι θα ειναι οι πιο ομορφες 50 μερες!!!Lesaki ναι κι εμενα μ αρεσει αυτη η κουνουπιεριτσα κι απο οτι εχω δει την εχουν πολλα κοριτσια απο το mammyland!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom3 είναι από τις ελάχιστες φορές που βλέπω τόόόόόσο φωτεινό δωμάτιο...Είναι πραγματικά υπέροχο...Με το καλό να υποδεχτείτε τον μικρό σας πρίγκιπα στο νέο του βασίλειο...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...