Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Ναι, μην ανησυχείς! Το λίγα και καλά είναι πολλές φορές το καλύτερο!!

Ευχαριστούμε πολύ!! Θα προσεύχομαι και για σένα!! Δεν ήμουν ποτέ πολύ της εκκλησίας, αλλά και μόνο η σκέψη του Θεού, του Χριστού, με βοηθάει! Ό,τι καλύτερο εύχομαι! Μην ανησυχείς για τίποτα!!

Μέσα από την καρδιά μου σε ευχαριστώ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

@Kukki

Κι εγώ ακριβώς τα ίδια!! Δεν μου το είπαν μεν, αλλά είναι πολύ πιθανό γιατί συνέβη και στη μητέρα μου και στη γιαγιά μου.. ενώ φαίνονταν να είναι πολύ γόνιμες, είχαν πρόωρη εμμηνόπαυση, οστεοπόρωση μετά κλπ

Είχες κάποια ειδική αγωγή στην ωορρηξία λόγω αυτού; Μόνο στην εμβρυομεταφορά; Επειδή όπως καταλαβαίνεις με καίει, πες μου αν μπορείς ό,τι γνωρίζεις σχετικό!

Εγώ παίρνω ήδη φάρμακα για το αυτοάνοσο μου και ξεκίνησα έξτρα κορτιζόνη στην αρχή του κύκλου της εξωσωματικής την οποία θα συνεχίσω μέχρι κ το τέλους του πρώτου 3μήνου (αν τα καταφέρουμε).

Όλα αυτά με το σκεπτικό ότι δε θα έχω κάποια έξαρση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Μεθαύριο θα επισκεφθώ τον γιατρό για να με δει στον υπέρηχο και να μου δώσει ακριβείς οδηγίες για το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσουμε. 

Οπότε τις επόμενες μέρες μέχρι την πρωτομαγιά θα πρέπει να αγοράσω τις ενέσεις. Υπάρχει κάποια κοπέλα που τις έχει επίσης αγοράσει; Τις έχουν κάπου σε πιο οικονομική τιμή; Αν τις γκουγκλάρω, δεν μου βγάζει κάποιο φαρμακείο, αλλά βρίσκω τιμές ρε γαμώτο σε άλλες χώρες, πχ Γαλλία, τουλάχιστον 100€ φθηνότερες ανά σκεύασμα απ'ό,τι ξέρουμε ότι έχουν στην Ελλάδα.. 😕 

τσεκαρε λιγο το φαρμακειο του Μαραγκου 21 0677 4996στη μεσογειων ομως ! Εχει εκπωσεις  και παντα αποθεματα .ειναι μεγαλο φαρμακειο.δηλαδη τελευταια φορα που πηρα μπενφολα στα αλλα φαρμακεια την δινανε 85 αν θυμαμαι καλά και εκεινος 68 -70;; Κατι τετοιο..και ηθελα και 10 οποτε καταλαβαινεις.και ασε που τζαμπα τις ειχα κανει εβγαλα 3 και ακαταλληλα! Τραγωδια!! Καλή αρχη!! Θα μεταφερεις κιολας λογικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

τσεκαρε λιγο το φαρμακειο του Μαραγκου 21 0677 4996στη μεσογειων ομως ! Εχει εκπωσεις  και παντα αποθεματα .ειναι μεγαλο φαρμακειο.δηλαδη τελευταια φορα που πηρα μπενφολα στα αλλα φαρμακεια την δινανε 85 αν θυμαμαι καλά και εκεινος 68 -70;; Κατι τετοιο..και ηθελα και 10 οποτε καταλαβαινεις.και ασε που τζαμπα τις ειχα κανει εβγαλα 3 και ακαταλληλα! Τραγωδια!! Καλή αρχη!! Θα μεταφερεις κιολας λογικά..

Κάπου εκεί τις είχε κ το golden hall που τωρα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτό! Οπότε @JoyCat δες το φαρμακείο που προτείνει η @Nefeliap αλλά δες πρώτα τι φάρμακα θέλει ο γιατρός. Εγώ με τις ίδιες έβγαλα 14 εκ των οποίων 11 ώριμα... Τελικά είναι να σου ταιριάξει το φάρμακο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

@Tokyo @Kukki Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Οι τιμές που μου λέτε και οι δύο είναι πολύ καλύτερες από αυτές που άκουγα!! 🥰🥰 

😚

Έχω αρχίσει να χαίρομαι πολύ εγώ που προχωράω! Λέω συνέχεια στον άντρα μου ότι μέσα σε λιγότερο από ένα μήνα θα έχουμε μωράκια να μας περιμένουν!!! ❤️💖

Κατά την ταπεινή μου άποψη δοκίμασε το φάρμακο που σου προτείνει ο γιατρός σου γτ δεν ξέρεις κάποιο άλλο αν θα σε βοηθήσει (μην έχοντας δοκιμάσει ξανά το συγκεκριμένο)...Αυτό που εννοω είναι ότι όταν προσπαθείς μια φορά με ένα φαρμακο κ πετύχεις στο θέμα διέγερσης θα ξέρεις ότι εκείνο "δούλεψε" σε σένα, αν όμως πάρεις κάτι άλλο έστω κ αντίστοιχο κ δεν δουλέψει δεν θα ξέρεις πότε τι θα έκανε αυτό που σου είχε προτεινει..... Εμενα πχ μ είπε Gonal (λόγω γιατρού τις πήρα απ το φαρμακείο - 10%) μου ανέφεραν απ το φάρμακειο ότι υπάρχει γενοσημο επειδή δν είχαν διαθέσιμες gonal όσες χρειαζομουν  κ είπα όχι... Γτ ο γιατρός μ πρότεινε αυτές.... Αν είχα αλλάξει εκείνη τη μέρα κ δεν είχα πάρει Gonal δεν ξέρουμε αν θα ""δουλευε" ή αν θα  δούλευε και καλύτερα!!!!! Πάνω απ όλα να ακούς το γιατρό σου εκείνος ξέρει για σένα τι είναι πιο καλό (μην συζυτησουμε από που τα παίρνουν κ με ποιες εταιρείες συνεργάζονται) γτ εμείς η καθεμία που θα σου μιλήσει είμαστε περιπτώσεις μεμονωμένες κ όχι οι κανόνες.....εμπιστεύσου τον!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Και του χρόνου με υγεία και να μαστε πιο πολλοί 🥰

@JoyCat εγώ τις πήρα από το φαρμακεί Ταλαρούγκας στην Κατεχάκη. Μπορείς να πάρεις ένα τηλ και να ρωτήσεις τιμές. 

Ρε κορίτσια να σας πω, από την ετ και μετά είχα κάτι πονάκια στην κοιλιά όμως σήμερα με έχει πεθάνει λες κ θα μου έρθει αύριο περίοδος. Κ η μέση μου υποφέρει και γενικά πονάω 😅

Είναι φυσιολογικό;

Απο την εμπειρια μου ειτε νοιωθεις κατι ειτε οχι και στις 2 περιπτωσεις ισως να ειναι καλό.δε βγαζεις ακρη εχω καταλαβει τουλαχιστον σε δικες μου περιπτωσεις.Να μη σε ανησυχει τιποτα και ολα καλά θα πανε αυτο να σκεφτεσαι και οχι αγχος..και για να κανω κ λιγο πλακα και εγώ ποναω παντως και χωρις να εχω μεταφερει διοτι ειμαι απο καναπε σε κρεβατι ολη μερα χαχχα.αντε να μας πεις καλα  νεα να χαρουμε λιγο γιατί πολυ μαυριλα εχει πεσει γενικως .. ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Κατά την ταπεινή μου άποψη δοκίμασε το φάρμακο που σου προτείνει ο γιατρός σου γτ δεν ξέρεις κάποιο άλλο αν θα σε βοηθήσει (μην έχοντας δοκιμάσει ξανά το συγκεκριμένο)...Αυτό που εννοω είναι ότι όταν προσπαθείς μια φορά με ένα φαρμακο κ πετύχεις στο θέμα διέγερσης θα ξέρεις ότι εκείνο "δούλεψε" σε σένα, αν όμως πάρεις κάτι άλλο έστω κ αντίστοιχο κ δεν δουλέψει δεν θα ξέρεις πότε τι θα έκανε αυτό που σου είχε προτεινει..... Εμενα πχ μ είπε Gonal (λόγω γιατρού τις πήρα απ το φαρμακείο - 10%) μου ανέφεραν απ το φάρμακειο ότι υπάρχει γενοσημο επειδή δν είχαν διαθέσιμες gonal όσες χρειαζομουν  κ είπα όχι... Γτ ο γιατρός μ πρότεινε αυτές.... Αν είχα αλλάξει εκείνη τη μέρα κ δεν είχα πάρει Gonal δεν ξέρουμε αν θα ""δουλευε" ή αν θα  δούλευε και καλύτερα!!!!! Πάνω απ όλα να ακούς το γιατρό σου εκείνος ξέρει για σένα τι είναι πιο καλό (μην συζυτησουμε από που τα παίρνουν κ με ποιες εταιρείες συνεργάζονται) γτ εμείς η καθεμία που θα σου μιλήσει είμαστε περιπτώσεις μεμονωμένες κ όχι οι κανόνες.....εμπιστεύσου τον!!!! 

Θα συμφωνήσω... ανέφερα το φάρμακο που πήρα εγώ γιατί ήταν πιο οικονομικό και επειδή δεν ξέρει ακόμα τι φάρμακα θα πάρει ώστε να ρωτήσει και να δει. Σίγουρα όμως ό,τι πει ο γιατρός να πάρει. Εμένα μου πρότεινε εξ αρχής  bemfola, έμεινα ευχαριστημένη και έκλεισε εκεί... Να πω την αλήθεια νομίζω ότι είναι κ η φάση που είμαστε γιατί η ουσία είναι ακριβως η ιδια... δλδ με το ιδιο φαρμακο πηρα 6 ωριμα την μια φορα και τη δευτερη (κ με λιγοτερη ποσοτητα φαρμάκου) 11. 

Σε κάθε περίπτωση πρώτα μιλάμε με το γιατρό και μετά κάνουμε οτιδήποτε άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιθανολογώ ότι θα μου πει gonal, γιατί νομίζω ότι σαν κόστος μου ανέφερε ακριβώς την τιμή που είπε ότι πήρε η @Kukki τα δικά της.

Απλά εγώ σας ρωτάω, γιατί δεν μένω Αθήνα. Οπότε εφόσον θα πάω μεθαύριο Αθήνα για να επισκεφθώ τον γιατρό, καλό είναι αμέσως μετά να πάρω και τις ενέσεις από φαρμακείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Πιθανολογώ ότι θα μου πει gonal, γιατί νομίζω ότι σαν κόστος μου ανέφερε ακριβώς την τιμή που είπε ότι πήρε η @Kukki τα δικά της.

Απλά εγώ σας ρωτάω, γιατί δεν μένω Αθήνα. Οπότε εφόσον θα πάω μεθαύριο Αθήνα για να επισκεφθώ τον γιατρό, καλό είναι αμέσως μετά να πάρω και τις ενέσεις από φαρμακείο.

Χμ ίσως θα σε βόλευε να ξέρεις πριν έρθεις Αθήνα τι φάρμακα προτείνει για να πάρεις σε κάποιο φαρμακείο κ να στα κρατήσουν να είσαι σίγουρη. 

Ή μπορείς να πάρεις όπως κ να έχει κ να ζητήσεις να σου κρατήσουν 2-3 gonal αν έχουν ήδη. Εγώ αυτό έκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Πιθανολογώ ότι θα μου πει gonal, γιατί νομίζω ότι σαν κόστος μου ανέφερε ακριβώς την τιμή που είπε ότι πήρε η @Kukki τα δικά της.

Απλά εγώ σας ρωτάω, γιατί δεν μένω Αθήνα. Οπότε εφόσον θα πάω μεθαύριο Αθήνα για να επισκεφθώ τον γιατρό, καλό είναι αμέσως μετά να πάρω και τις ενέσεις από φαρμακείο.

Ενταξει θα κανεις παραγγελια ,κρατηση και να παρεις και παγοκυστες μαζι σου.αν κανεις και εμβρυομεταφορα μετά θα χρειαστεις & αλλα  χαπια διαφορα και ενεσεις εμενα στο συνολο κανανε γυρω στα 200€ μου τα ειπαν τελευταια στιγμή κ δε γνωριζα..οποτε ρωτα τους και για αυτο..γιατί πχ καποια συκλακουρ ή prolutex ενεσεις.. να μη μπορεις να τα βρεις εκει που μενεις αν εισαι σε καποιο χωριο το λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ενταξει θα κανεις παραγγελια ,κρατηση και να παρεις και παγοκυστες μαζι σου.αν κανεις και εμβρυομεταφορα μετά θα χρειαστεις & αλλα  χαπια διαφορα και ενεσεις εμενα στο συνολο κανανε γυρω στα 200€ μου τα ειπαν τελευταια στιγμή κ δε γνωριζα..οποτε ρωτα τους και για αυτο..γιατί πχ καποια συκλακουρ ή prolutex ενεσεις.. να μη μπορεις να τα βρεις εκει που μενεις αν εισαι σε καποιο χωριο το λεω..

Μάλλον δεν θα κάνω εμβρυομεταφορά, δεν πρέπει να έχει ανοίξει κι αυτό το κομμάτι για μας. Θα τα έχω φυσικά υπόψιν μου για μετά αυτά. Και μόνο την ωοληψία που θα κάνω, για μένα είναι όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo Να σε ρωτήσω, (επειδή είμαστε σχεδόν στην ίδια ηλικία σ'έχω φάει στις ερωτήσεις 🤭) έχετε συζητήσει με τον γιατρό σου πόσα έμβρυα θα μεταφέρετε όταν έρθει η ώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

@Tokyo Να σε ρωτήσω, (επειδή είμαστε σχεδόν στην ίδια ηλικία σ'έχω φάει στις ερωτήσεις 🤭) έχετε συζητήσει με τον γιατρό σου πόσα έμβρυα θα μεταφέρετε όταν έρθει η ώρα;

Κοίτα επειδή έχουμε βλαστοκυστες κ έχουμε κάνει χρωμοσωμικο έλεγχο έχουμε πει για μια. Φοβάμαι πολύ τα δίδυμα (άλλο η φυσική σύλληψη κ άλλο της εξωσωματικής) κ επίσης θέλω να κάνω μεταφορά ένα ένα μην τυχόν γίνει κάτι κ έχω βάλει κ 2... Ίσως είμαι λίγο φοβιτσιαρα αλλά δεν είναι κ ό,τι καλύτερο τα 2 στα 38 νομίζω. Αυτός συμφωνεί καθώς είναι βλαστοκυστες. Για 3ης μερας μου είχε πει 2...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JoyCat σε ποιο κέντρο είσαι εσύ; σορρυ αν το έχεις ξαναπεί. Είδα που λες κ συ ότι δεν κάνουν ετ κ αναρωτήθηκα. Εγώ στο μητέρα κ ούτε εκεί κάνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@JoyCat σε ποιο κέντρο είσαι εσύ; σορρυ αν το έχεις ξαναπεί. Είδα που λες κ συ ότι δεν κάνουν ετ κ αναρωτήθηκα. Εγώ στο μητέρα κ ούτε εκεί κάνουν... 

Στο Μητέρα είμαι κι εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα 🌞 και χρόνια πολλά σε όλες!

Ήθελα να σας ρωτήσω (κυρίως όσες είστε στο Μητέρα).. Ακούσατε για το κρούσμα κορωνοιου που βρέθηκε σε βρεφονηπιακό του Μητέρα; Δεν έχω καταφέρει ακόμα να ακούσω αν θα πάρουν έξτρα μέτρα τώρα εκεί για να σας πω και εσάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Amica silentia Lune είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα 🌞 και χρόνια πολλά σε όλες!

Ήθελα να σας ρωτήσω (κυρίως όσες είστε στο Μητέρα).. Ακούσατε για το κρούσμα κορωνοιου που βρέθηκε σε βρεφονηπιακό του Μητέρα; Δεν έχω καταφέρει ακόμα να ακούσω αν θα πάρουν έξτρα μέτρα τώρα εκεί για να σας πω και εσάς...

Πρόκειται για το βρεφοκομείο Μητέρα όχι το μαιευτήριο.... Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πρόκειται για το βρεφοκομείο Μητέρα όχι το μαιευτήριο.... Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Είναι άλλο αυτό; Δεν είναι το ίδιο κτίριο;

Γιατί από χθες που το διάβασα ανχώθηκα πάλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Amica silentia Lune είπε:

Είναι άλλο αυτό; Δεν είναι το ίδιο κτίριο;

Γιατί από χθες που το διάβασα ανχώθηκα πάλι... 

Καλημέρα!! Γιατί αγχώθηκες; Είσαι κι εσύ στο Μητέρα; Νόμιζα ήσουν σε άλλο κέντρο.

Εγώ πάντως που θα πάω για επίσκεψη στο ιατρείο του γιατρού μου, θα είναι με μάσκα και γάντια. Οπότε δεν ανησυχώ τόσο ότι κάποιος θα κολλήσει τον άλλον εφόσον λαμβάνονται όλα τα μέτρα πρόληψης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Amica silentia Lune είπε:

Είναι άλλο αυτό; Δεν είναι το ίδιο κτίριο;

Γιατί από χθες που το διάβασα ανχώθηκα πάλι... 

Πάντως μη νομίζεις, σε όλα τα νοσοκομεία ανεξαιρέτως είχαν κάποια κρούσματα σε ασθενείς και γιατρούς. Είναι το προσωπικό πρώτης γραμμής, οπότε είναι λογικό. Αλλά επειδή γενικά έχει περιοριστεί το θέμα στην Ελλάδα κι επειδή παίρνουμε όλοι τα μέτρα πρόληψης, τους εμπιστευόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Γιατί αγχώθηκες; Είσαι κι εσύ στο Μητέρα; Νόμιζα ήσουν σε άλλο κέντρο.

Εγώ πάντως που θα πάω για επίσκεψη στο ιατρείο του γιατρού μου, θα είναι με μάσκα και γάντια. Οπότε δεν ανησυχώ τόσο ότι κάποιος θα κολλήσει τον άλλον εφόσον λαμβάνονται όλα τα μέτρα πρόληψης

Καλημέρα!! Ναι και εγώ στο Μητέρα είμαι!

Σήμερα θα μιλήσω με τον γιατρό ώστε να κλείσουμε ένα ραντεβού να τα πούμε από κοντά σχετικά με το πρωτόκολλο και πότε θα κάνω τι.. Αλλά ναι εντάξει το Σάββατο πριν την Μ.Εβδομάδα που είχα πάει έτσι με μάσκα και γάντια ήμασταν.. όμως δεν ανχώνομαι μήπως κολλήσω αλλά μήπως σταματήσουν και τις διαδικασίες ωολιψίας που έχουν αρχίσει τώρα δειλά-δειλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Amica silentia Lune είπε:

Καλημέρα!! Ναι και εγώ στο Μητέρα είμαι!

Σήμερα θα μιλήσω με τον γιατρό ώστε να κλείσουμε ένα ραντεβού να τα πούμε από κοντά σχετικά με το πρωτόκολλο και πότε θα κάνω τι.. Αλλά ναι εντάξει το Σάββατο πριν την Μ.Εβδομάδα που είχα πάει έτσι με μάσκα και γάντια ήμασταν.. όμως δεν ανχώνομαι μήπως κολλήσω αλλά μήπως σταματήσουν και τις διαδικασίες ωολιψίας που έχουν αρχίσει τώρα δειλά-δειλά.. 

Νομίζω ότι τις ωοληψίες που έχουν προγραμματιστεί, έχουμε πάρει εμείς τα φάρμακα κλπ, δεν μπορούν να τις σταματήσουν. Τις εμβρυομεταφορές μάλλον τις πάνε πίσω.

Γενικά πάντως αν διαβάσεις δεν βρήκαν κανέναν που να κόλλησε, ούτε συνάδελφο ούτε βρέφος, γιατί προφανώς και η ίδια πρόσεχε όταν ήταν στη δουλειά της. Οπότε δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι λόγω αυτού.

Εμείς δηλαδή είμαστε όσο πιο μαζί γίνεται! Ίδιες μέρες, ίδιο κέντρο 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Πάντως μη νομίζεις, σε όλα τα νοσοκομεία ανεξαιρέτως είχαν κάποια κρούσματα σε ασθενείς και γιατρούς. Είναι το προσωπικό πρώτης γραμμής, οπότε είναι λογικό. Αλλά επειδή γενικά έχει περιοριστεί το θέμα στην Ελλάδα κι επειδή παίρνουμε όλοι τα μέτρα πρόληψης, τους εμπιστευόμαστε

Όλο μου το ανχος γλυκιά μου εδώ και ένα μήνα ήταν στις όλες διαδικασίες που πάγωσαν.. όχι μήπως πάθω κάτι ούτως ή άλλως από τις 9 Μαρτίου μέχρι και σήμερα μόνο μια φορά βγήκα για να πάω στο Μητέρα και αυτό με όλα τα μέτρα.. 

Όλη αυτή η αναμονή είναι που με τρώει εμένα.. τίποτα άλλο!! 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JoyCat είπε:

Νομίζω ότι τις ωοληψίες που έχουν προγραμματιστεί, έχουμε πάρει εμείς τα φάρμακα κλπ, δεν μπορούν να τις σταματήσουν. Τις εμβρυομεταφορές μάλλον τις πάνε πίσω.

Γενικά πάντως αν διαβάσεις δεν βρήκαν κανέναν που να κόλλησε, ούτε συνάδελφο ούτε βρέφος, γιατί προφανώς και η ίδια πρόσεχε όταν ήταν στη δουλειά της. Οπότε δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι λόγω αυτού.

Εμείς δηλαδή είμαστε όσο πιο μαζί γίνεται! Ίδιες μέρες, ίδιο κέντρο 🥰 

Ναι έτσι φαίνεται 😂😂 Καλή αρχή να έχουμε!!🤞❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...