Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τελεια κοριτσια βλεπω ολες ειστε..!! Εγώ ευχαριστιέμαι λίγο θάλασσα γιατί από Δευτέρα περιμένω περίοδο οπότε μετά δεν με βλέπω για μπάνια..!!

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τελεια κοριτσια βλεπω ολες ειστε..!! Εγώ ευχαριστιέμαι λίγο θάλασσα γιατί από Δευτέρα περιμένω περίοδο οπότε μετά δεν με βλέπω για μπάνια..!!

Και καλά κανεις!!! Ρίξε μια βουτιά και για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα ?? εδώ ξάπλα και αναμονή μέχρι το απόγευμα που θα ξαναπάω στον γιατρό να τσεκάρουμε σάκο. Αγωνίααα με λαχταραααα να σε νοιάζομαιιι.. το ξέρεις το άσμα; κάπως έτσι πάει σήμερα πάλι. Εσύ τι κάνεις;??

 

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ σήμερα πήγα στο σχολείο να δώσω ενδεικτικά στους μικρούς μου μαθητές ??Aννουλα καλά αποτελέσματα!!! Εγώ δεν νιώθω τίποτα κ αγχώνομαι!!! Αφού είδαμε σάκο με μπεμπέ χθες μου μπαίνουν χίλιες δύο ιδέες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ σήμερα πήγα στο σχολείο να δώσω ενδεικτικά στους μικρούς μου μαθητές ??Aννουλα καλά αποτελέσματα!!! Εγώ δεν νιώθω τίποτα κ αγχώνομαι!!! Αφού είδαμε σάκο με μπεμπέ χθες μου μπαίνουν χίλιες δύο ιδέες!!! 

Ευχαριστω αγαπη!!! Να εισαι καλα. Ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι. Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη. Ευχομαι κ εγω να νιωσω αυτη τη χαρα σημερα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ σήμερα πήγα στο σχολείο να δώσω ενδεικτικά στους μικρούς μου μαθητές ??Aννουλα καλά αποτελέσματα!!! Εγώ δεν νιώθω τίποτα κ αγχώνομαι!!! Αφού είδαμε σάκο με μπεμπέ χθες μου μπαίνουν χίλιες δύο ιδέες!!! 

Και εγώ το ίδιο. Σήμερα τίποτα. Και χίλιες τρεις μη σου πω, μετα απο αυτό που έπαθα. Υπομονή μέχρι την καρδούλα. Δε γίνεται κάτι άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Και εγώ το ίδιο. Σήμερα τίποτα. Και χίλιες τρεις μη σου πω, μετα απο αυτό που έπαθα. Υπομονή μέχρι την καρδούλα. Δε γίνεται κάτι άλλο 

Κορίτσια μου μην περιμένετε να νιώθετε τίποτα ιδιαίτερο. Εγώ παρακαλούσα να νιώσω μια ανακατωσουρα λίγο υπνηλία έστω και τίποτα. ?. Μετά που τα ένιωθα στον 3ο καλά να πάθω. 

Πώς είσαι σήμερα από αίμα; Υποχώρησε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου μην περιμένετε να νιώθετε τίποτα ιδιαίτερο. Εγώ παρακαλούσα να νιώσω μια ανακατωσουρα λίγο υπνηλία έστω και τίποτα. ?. Μετά που τα ένιωθα στον 3ο καλά να πάθω. 

Πώς είσαι σήμερα από αίμα; Υποχώρησε; 

Κοριτσακι μου γλυκό, τι κανεις; Λίγο υπνηλία ώρες ώρες την έχω. Τίποτα αλλο. Το αιμα εχει υποχωρήσει σήμερα τελείως ακόμη και το καφέ. Σε λίγο ξεκινάω για τον γιατρό γιατί θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Ελπίζω να δούμε πάλι τον σάκο στην θέση του. ??❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη!!! Να εισαι καλα. Ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι. Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη. Ευχομαι κ εγω να νιωσω αυτη τη χαρα σημερα❤️

Περιμενουμε νεα σου! Μια τεράστια χοριακη εύχομαι κοπελα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσακι μου γλυκό, τι κανεις; Λίγο υπνηλία ώρες ώρες την έχω. Τίποτα αλλο. Το αιμα εχει υποχωρήσει σήμερα τελείως ακόμη και το καφέ. Σε λίγο ξεκινάω για τον γιατρό γιατί θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Ελπίζω να δούμε πάλι τον σάκο στην θέση του. ??❤❤

Τέλεια. Όλα θα πάνε καλά. Θα δείτε και το σάκο και όλα. Προσοχή λίγο θα κάνεις λίγο καιρό. 

Εγώ φουσκώνω τί άλλο;

Άντε να το δεις να ηρεμήσεις κιόλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη!!! Να εισαι καλα. Ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι. Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη. Ευχομαι κ εγω να νιωσω αυτη τη χαρα σημερα❤️

@anna5190 τι έγινε κοριτσάκι μου περιμένουμε με αγωνία!!! @Kit1982εσύ αγάπη μου όλα καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@anna5190 τι έγινε κοριτσάκι μου περιμένουμε με αγωνία!!! @Kit1982εσύ αγάπη μου όλα καλά? 

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Μπράβο! Μα τι τυχερός μήνας για όλες σας! Συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο! Μα τι τυχερός μήνας για όλες σας! Συγχαρητήρια!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου παει κ αυτο το αγχος ελπιζω να συνεχίσω ετσι θετικα μεχρι το τέλος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Ναιιιιιι! Μπράβο κοριτσι μου!!! Σας είπα ο μήνας είναι τέλειος!!! Άντε κοριτσαρες πάμε όλες δυνατά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Ναιιιιιι! Μπράβο κοριτσι μου!!! Σας είπα ο μήνας είναι τέλειος!!! Άντε κοριτσαρες πάμε όλες δυνατά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????

Σας αγαπω κοριτσια μου με βοηθήσατε παρα πολυ αυτες τις μερες!!! ❤️Ολες μας να εχουμε μονο ευχαριστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τέλεια. Όλα θα πάνε καλά. Θα δείτε και το σάκο και όλα. Προσοχή λίγο θα κάνεις λίγο καιρό. 

Εγώ φουσκώνω τί άλλο;

Άντε να το δεις να ηρεμήσεις κιόλας. 

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@anna5190 τι έγινε κοριτσάκι μου περιμένουμε με αγωνία!!! @Kit1982εσύ αγάπη μου όλα καλά? 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

Κοριτσαρες μου!! Όλα καλά και εγώ. Είμαι 5w. Ραντεβού σε μία εβδομάδα να δούμε καρδούλα. @anna5190συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Με το καλο, σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! @Πιου-πιουαγαπη μου, ποιόν μηνα διανυεις; ????? @sofiefin1982 ηρεμησες καθολου; εισαι καλυτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου αυτες οι ωρες που περασαν ηταν οι χειροτερες αληθεια!!! Μολις πηρα τα αποτελεσματα 132 η χοριακη μου. Επαναληπτικη την Τριτη πρωτα ο Θεος. Ολα καλα τελικα!!! Εγω να δειτε τι αγωνια ειχα τοσες ωρες. Αφου νομιζα πως με ξεχασε κ εφυγε 3ημερο!

132????Τελεια!!!! Κι άλλο μπεμπέ έρχεται το Φλεβάρη!!!! Μωρέ ήταν τυχερός ο Ιούνιος!!! Με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναιιιιιι! Μπράβο κοριτσι μου!!! Σας είπα ο μήνας είναι τέλειος!!! Άντε κοριτσαρες πάμε όλες δυνατά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????

Κορίτσι μου, ξεκίνησες σήμερα? Τι νέα εχουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

 

 

Κοριτσαρες μου!! Όλα καλά και εγώ. Είμαι 5w. Ραντεβού σε μία εβδομάδα να δούμε καρδούλα. @anna5190συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Με το καλο, σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! @Πιου-πιουαγαπη μου, ποιόν μηνα διανυεις; ????? @sofiefin1982 ηρεμησες καθολου; εισαι καλυτερα;

Μπραβο κοριτσι μου. Ευχαριστω παρα παρα πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου παει κ αυτο το αγχος ελπιζω να συνεχίσω ετσι θετικα μεχρι το τέλος ❤️

Μπράβο τέλεια πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

132????Τελεια!!!! Κι άλλο μπεμπέ έρχεται το Φλεβάρη!!!! Μωρέ ήταν τυχερός ο Ιούνιος!!! Με το καλό!!!! 

Ναι ναι ελπιζω να ειναι πολυ μεγαλυτερη την Τριτη. Γτ μεσολαβει κ του Αγιου πνευματος. Δοξα το Θεο καλα αρχισαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

 

Κοριτσαρες μου!! Όλα καλά και εγώ. Είμαι 5w. Ραντεβού σε μία εβδομάδα να δούμε καρδούλα. @anna5190συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Με το καλο, σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! @Πιου-πιουαγαπη μου, ποιόν μηνα διανυεις; ????? @sofiefin1982 ηρεμησες καθολου; εισαι καλυτερα;

Είναι καλά δεν πονάω καλέ απλά επειδή δεν νιώθω τίποτα φοβάμαι μην έχει συμβεί κάτι κακό!!!! Ακριβώς τις ίδιες εβδομάδες είμαστε αλλά εμένα μου είπε 2/8 επόμενο υπέρηχο!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...