Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Την Παρασκευη πρωτα ο Θεος. Γι αυτο κ εχει ενταθει το αγχος μην κ δω περιοδο. Ελπίζω να ειμαι τυχερη. Εσενα για ποτε σου ειπανε? 

Εγώ την άλλη Πέμπτη αλλά σκέφτομαι να κάνω τεστ την προηγούμενη μέρα για να μη μου έρθει απότομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ετοιμάζομαι κ εγώ για ωοληψια, με πρωτοκλαο βραχυ με ανταγωνιστή, αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα, ούτε πρισμενη κοιλιά. Θα έπρεπε να ανησυχώ;; λέτε να έγινε η ωορηξια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Την Παρασκευη πρωτα ο Θεος. Γι αυτο κ εχει ενταθει το αγχος μην κ δω περιοδο. Ελπίζω να ειμαι τυχερη. Εσενα για ποτε σου ειπανε? 

Περίοδο με τόσα φάρμακα λίγο δύσκολο!!Και πριν την χοριακούλα!!Συνήθως τα κόβουμε κ μετά έρχεται!!Μικροβιολογικό βρήκατε κορίτσια?Στο κέντρο θα πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Εγώ την άλλη Πέμπτη αλλά σκέφτομαι να κάνω τεστ την προηγούμενη μέρα για να μη μου έρθει απότομα 

Εγω δεν θελω να κανω τεστ κατευθειαν χοριακη κ οτι ειναι να γινει θα γινει. Ελπίζω να τα καταφεραμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Καλημέρα! Ετοιμάζομαι κ εγώ για ωοληψια, με πρωτοκλαο βραχυ με ανταγωνιστή, αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα, ούτε πρισμενη κοιλιά. Θα έπρεπε να ανησυχώ;; λέτε να έγινε η ωορηξια;;; 

Ο ανταγωνιστής δν θα αφήσει να γίνει η ωορρηξία!!Δν είναι απαραίτητο να ε΄σια πρησμένη!!Καλύτερα κι όλα!!Θα κάνεις όταν σου πει ο γιατρός μια ένεση βραδινή κ σε 36 ώρες θα πας για την ωοληψία!!Με το καλό σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακές!Εύκολες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε ❤ 

Εγώ έκανα τα χαρτιά μου για το επίδομα στις 21/5 και μου τα έβαλαν χθες....η αλήθεια είναι πως δε περίμενα να τα βάλουν τόσο γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Περίοδο με τόσα φάρμακα λίγο δύσκολο!!Και πριν την χοριακούλα!!Συνήθως τα κόβουμε κ μετά έρχεται!!Μικροβιολογικό βρήκατε κορίτσια?Στο κέντρο θα πάτε?

Λες να μην ερθει πριν την χοριακη.? Εγω δεν κοιταξα ειπανε πως σημερα θα αποφασισουν τι θα γινει οποτε περιμενω να δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Περίοδο με τόσα φάρμακα λίγο δύσκολο!!Και πριν την χοριακούλα!!Συνήθως τα κόβουμε κ μετά έρχεται!!Μικροβιολογικό βρήκατε κορίτσια?Στο κέντρο θα πάτε?

Έχουμε κι αυτά με τις απεργίες . Εγώ επειδή θα κάνω την άλλη εβδομάδα δεν έχω κοιτάξει. Αν μέχρι τότε έχουν απεργία θα πάω στο Ιασώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Έχουμε κι αυτά με τις απεργίες . Εγώ επειδή θα κάνω την άλλη εβδομάδα δεν έχω κοιτάξει. Αν μέχρι τότε έχουν απεργία θα πάω στο Ιασώ 

Ωραία σου εύχομαι με το καλό με θετικά αποτελέσματα!!Κ γω ήθελα να κάνω αιματολογικές κ δυστυχώς δν μπορώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εγω δεν θελω να κανω τεστ κατευθειαν χοριακη κ οτι ειναι να γινει θα γινει. Ελπίζω να τα καταφεραμε! 

Κι εγώ αυτό ελπιζω κι αν όχι συνεχίζουμε δυνατά . Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακές!Εύκολες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε ❤ 

Εγώ έκανα τα χαρτιά μου για το επίδομα στις 21/5 και μου τα έβαλαν χθες....η αλήθεια είναι πως δε περίμενα να τα βάλουν τόσο γρήγορα...

Πηγες στο ικα της πολης σου κοριτσι μου?? Ποιας τραπεζας λογαριασμο θελουν? Πρεπει να εισαι πρωτο ονομα στο βιβλιαριο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δν τα έκανα ακόμα κ το είχα στο νου μου!!Νομίζω είναι 352ε!!Και χρειάζονται οι αποδείξεις απ την ωοληψία κ την μεταφορά κ ένας τραπεζικόσ λογαριασμός!!Με το καλό κ η χοριακούλα!!

Επίσης χρειάζεται και η απόφαση της επιτροπής (φωτοτυπία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Λες να μην ερθει πριν την χοριακη.? Εγω δεν κοιταξα ειπανε πως σημερα θα αποφασισουν τι θα γινει οποτε περιμενω να δω. 

Είναι σπάνιο πραγματικά!!Δν λέμε ότι δν μπορεί να συμβεί!!Σκέψου σπερματέγχυση έκανα,3 ούτρο έβαζα κολπικά,3 σικλακουρ στόμα κ έκοψα τα φάρμακα κ αδιαθέτησα σε 2 μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ωραία σου εύχομαι με το καλό με θετικά αποτελέσματα!!Κ γω ήθελα να κάνω αιματολογικές κ δυστυχώς δν μπορώ!!

Σ ευχαριστώ πολυ εύχομαι το ίδιο και για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Κι εγώ αυτό ελπιζω κι αν όχι συνεχίζουμε δυνατά . Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε 

Καλα εννοειται αυτο!!! Εχεις κ αλλα στην καταψυξη!? Συγνωμη αν εχεις αναφερει αλλα τοσες που ειμαστε δεν θυμαμαι τα παντα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ο ανταγωνιστής δν θα αφήσει να γίνει η ωορρηξία!!Δν είναι απαραίτητο να ε΄σια πρησμένη!!Καλύτερα κι όλα!!Θα κάνεις όταν σου πει ο γιατρός μια ένεση βραδινή κ σε 36 ώρες θα πας για την ωοληψία!!Με το καλό σου εύχομαι!!!

Την έκανα εχθές την βραδινή, αύριο μου είπαν ωοληψια! Μακάρι γτ μ έχει πιάσει ένα άγχος.. Τόσα ωάρια και να πως στριμωχτηκαν?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Είναι σπάνιο πραγματικά!!Δν λέμε ότι δν μπορεί να συμβεί!!Σκέψου σπερματέγχυση έκανα,3 ούτρο έβαζα κολπικά,3 σικλακουρ στόμα κ έκοψα τα φάρμακα κ αδιαθέτησα σε 2 μέρες!!

Εμενα οταν εκανα σπερματεγχυση κ τις δυο φορες ηταν τη μερα που περιμενα κ περιοδο. Ακριβως ηρθε ουτε μερα παραπανω!!! Κ πονουσα παρα πολυ σε εκεινες τις 2φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Την έκανα εχθές την βραδινή, αύριο μου είπαν ωοληψια! Μακάρι γτ μ έχει πιάσει ένα άγχος.. Τόσα ωάρια και να πως στριμωχτηκαν?! 

Ολα με το καλο κοριτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Καλα εννοειται αυτο!!! Εχεις κ αλλα στην καταψυξη!? Συγνωμη αν εχεις αναφερει αλλα τοσες που ειμαστε δεν θυμαμαι τα παντα❤️

Όχι δυστυχώς τίποτα. Πάλι από την αρχή θα ξεκινήσω εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Πηγες στο ικα της πολης σου κοριτσι μου?? Ποιας τραπεζας λογαριασμο θελουν? Πρεπει να εισαι πρωτο ονομα στο βιβλιαριο? 

Στο εοππυ της πόλης μου,εκεί που είχα πάει για να περάσω επιτροπή.νομίζω δεν έχουν θέμα με το ποια τράπεζα έχεις.Αυτό με το όνομα δε το γνωρίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Την έκανα εχθές την βραδινή, αύριο μου είπαν ωοληψια! Μακάρι γτ μ έχει πιάσει ένα άγχος.. Τόσα ωάρια και να πως στριμωχτηκαν?! 

ΕεΕ λογικό έχεις ανησυχίες αλλά θα πάνε όλα τέλεια!!!Ξέρουν οι γιατροί κάνουν καθημερινά αυτά τα πρωτόκολλα!!!Με το καλό να σου πάρουν τα ωαριάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Εμενα οταν εκανα σπερματεγχυση κ τις δυο φορες ηταν τη μερα που περιμενα κ περιοδο. Ακριβως ηρθε ουτε μερα παραπανω!!! Κ πονουσα παρα πολυ σε εκεινες τις 2φορες.

Επινες φάρμακα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Την έκανα εχθές την βραδινή, αύριο μου είπαν ωοληψια! Μακάρι γτ μ έχει πιάσει ένα άγχος.. Τόσα ωάρια και να πως στριμωχτηκαν?! 

Καλώς ήρθες κούκλα μου! Κι εγώ είχα ένα φόβο όταν έκανα την ωοληψία μη σκάσουν νωρίτερα αλλά οι ενέσεις που μας δίνουν κάνουν ακριβώς αυτή τη δουλειά, οπότε μην ανησυχείς καθόλου! Πολλά τέλεια έμβρυα εύχομαι να έχετε μαζέψει αύριο!!! Καλή επιτυχία! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...