Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Συγχαρητήρια!!!

Μου μυρίζουν δίδυμα. Εγώ είχα 588!!!

Σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Είτε με ένα είτε με δύο γερά μωράκια αγκαλιά σε 9 μήνες!!!

Και εσυ δυο κοπέλα μου..;; Αχ αυτό μυρίζομαι κι εγώ σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Μπραβο σου κοπελα μου!!! Μπραβο σου τα καταφερες !! Πολλα συγχαρητήρια . Εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να εισαι γερη να το χαρεις! Καλες γιορτες αν και είμαι σιγουρη οτι θα ειναι οι καλυτερες ?.

αχ σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Συγχαρητηρια!!!!☺

Σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!! 
 

κοριτσια όμορφα δεν έχω καρδούλες να πατήσω αλλά σας στις στέλνω ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 και εγώ ψηφίζω δίδυμα! Στο είπα από το πρωί!!! Γερό / γερά να είναι κορίτσι μου αυτό είναι το πιο βασικό! Με το γιατρό μίλησες; τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannastr @kppm σας ευχαριστώ πολύ μακάρι ο νέος χρόνος να φέρει για όλες μας θετικά πράγματα μια και το 2019 για μένα ήταν ότι χειρότερο κυρίως επειδή έχασα τον πατέρα μου και μετά λόγω αρνητικού αποτελέσματος! Πάμε λοιπόν για τα καλύτερα!

@Niki94συγχαρητήρια κορίτσι μου! Αισιοδοξία από εδώ και μπρος ε? Κι εμένα πάντως δίδυμα μου μυρίζουν χιχιχι! ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας αλλά δεν μπορώ να μην σου ευχηθω κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!!!  Όλα να πάνε καλά... (που θα πάνε) να έχεις μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοπέλα μου!! Γερό μωρό!! πολύ χάρηκα με την εξέλιξη σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 και εγώ ψηφίζω δίδυμα! Στο είπα από το πρωί!!! Γερό / γερά να είναι κορίτσι μου αυτό είναι το πιο βασικό! Με το γιατρό μίλησες; τι σου είπε;

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου..!! 

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@ioannastr @kppm σας ευχαριστώ πολύ μακάρι ο νέος χρόνος να φέρει για όλες μας θετικά πράγματα μια και το 2019 για μένα ήταν ότι χειρότερο κυρίως επειδή έχασα τον πατέρα μου και μετά λόγω αρνητικού αποτελέσματος! Πάμε λοιπόν για τα καλύτερα!

@Niki94συγχαρητήρια κορίτσι μου! Αισιοδοξία από εδώ και μπρος ε? Κι εμένα πάντως δίδυμα μου μυρίζουν χιχιχι! ❤️?

Ναι ναι κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας αλλά δεν μπορώ να μην σου ευχηθω κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!!!  Όλα να πάνε καλά... (που θα πάνε) να έχεις μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοπέλα μου!! Γερό μωρό!! πολύ χάρηκα με την εξέλιξη σου!! 

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ampempa είπε:

@Niki94 συγχαρητήρια!!!! Πολύ χάρηκα! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

σε ευχαριστώ πολύ 

 

σας εύχομαι τα καλύτερα για όλες κορίτσια μου ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω μετά από δύο μέρες και είναι τόσα τα νέα. ...από τη μια @Niki94 χάρηκα τόσο κοπέλα μου!!Αν και ήμουν σίγουρη αφου ανεβασες τα τεστακια! !Πραγματικα για καθέματα κοπελα χαιρομαι αλλά για κάποια που έχεις μιλήσει,που την ξέρεις διαδικτυακα σχεδόν χρόνο, που έχεις διαβάσει τις δυσκολίες της, ε ναι η χαρά είναι διπλή! !Μη σου πω τριπλή σαν την χοριακή σου που έσπασε όλα τα κοντέρ! !Καλή εγκυμοσύνη καλό μου!!

Και από την άλλη διαβάζω την @Papadakis που ξέρω πως δεν θα το βάλει κάτω πάρα το αρνητικό αποτέλεσμα για άλλη μια φορά. ..λυπάμαι αλλά θα ρθει κι η στιγμή που αυτό θα αλλάξει,το μισό από το κουράγιο σου να είχα! Απόλαυσε τις γιορτές με το παιδάκι σου και από του χρόνου ξεκινά με νέες δυνάμεις! Θα γίνει θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 μπραβοοοοοοοο!!!!! ??? Πολλα συγχαρητήρια!!! Τα κατάφερες!!! Με το καλό βρε κούκλα!!! 

Κορίτσια μου ολες να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα. ΟΛΕΣ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Steli είπε:

@Niki94 μπραβοοοοοοοο!!!!! ??? Πολλα συγχαρητήρια!!! Τα κατάφερες!!! Με το καλό βρε κούκλα!!! 

Κορίτσια μου ολες να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα. ΟΛΕΣ!!! 

@Niki94 μπραβο πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου..  πες μου βρε κορίτσι μου με τη πρώτη το πετυχες?? Να πάρουμε και εμείς λίγο θαρρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Με έκανες να κλάψω από χαρά! Συγχαρητήρια, με το καλό να μεγαλώσεις την όμορφη οικογένεια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Μπαίνω μετά από δύο μέρες και είναι τόσα τα νέα. ...από τη μια @Niki94 χάρηκα τόσο κοπέλα μου!!Αν και ήμουν σίγουρη αφου ανεβασες τα τεστακια! !Πραγματικα για καθέματα κοπελα χαιρομαι αλλά για κάποια που έχεις μιλήσει,που την ξέρεις διαδικτυακα σχεδόν χρόνο, που έχεις διαβάσει τις δυσκολίες της, ε ναι η χαρά είναι διπλή! !Μη σου πω τριπλή σαν την χοριακή σου που έσπασε όλα τα κοντέρ! !Καλή εγκυμοσύνη καλό μου!!

Και από την άλλη διαβάζω την @Papadakis που ξέρω πως δεν θα το βάλει κάτω πάρα το αρνητικό αποτέλεσμα για άλλη μια φορά. ..λυπάμαι αλλά θα ρθει κι η στιγμή που αυτό θα αλλάξει,το μισό από το κουράγιο σου να είχα! Απόλαυσε τις γιορτές με το παιδάκι σου και από του χρόνου ξεκινά με νέες δυνάμεις! Θα γίνει θα δεις!!

Σε ευχαριστώ κάρα πολύ..!!!!!!! 

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Steli είπε:

@Niki94 μπραβοοοοοοοο!!!!! ??? Πολλα συγχαρητήρια!!! Τα κατάφερες!!! Με το καλό βρε κούκλα!!! 

Κορίτσια μου ολες να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα. ΟΛΕΣ!!! 

Σε ευχαριστώ πρα πολύ 

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Niki94 μπραβο πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου..  πες μου βρε κορίτσι μου με τη πρώτη το πετυχες?? Να πάρουμε και εμείς λίγο θαρρος 

σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!! Ναι ναι με την μια..!!!! 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Με έκανες να κλάψω από χαρά! Συγχαρητήρια, με το καλό να μεγαλώσεις την όμορφη οικογένεια σου! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κοπέλα μου..!!!!

 

ευχομαι σε όλες μόνο χαρές στην ζωή σας..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ κάρα πολύ..!!!!!!! 

 

Σε ευχαριστώ πρα πολύ 

 

σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!! Ναι ναι με την μια..!!!! 

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κοπέλα μου..!!!!

 

ευχομαι σε όλες μόνο χαρές στην ζωή σας..!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου η Παναγία μαζί σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα είναι τόσες πολλές η ευχές που εύχομαι να μην έχω ξεχάσει κάποια κοπέλα αλήθεια..!!!! 
 

ευχομαι σε όλες μα σε όλες να γίνεται μανούλες πολύ πολύ σύντομα..!!! Όσες έχετε γίνει να χαίρεσται τα παιδάκια σας..!! Όσες έχετε τα σπορακια/μωράκια στην κοιλιτσα σας εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά και να κρατήσετε τα παιδάκια σας αγκαλίτσα σας..!!!!! 
 

Εγώ αυτό που θα σας πω κορίτσια μου είναι να έχετε πίστη και υπομονή ξέρω είναι δύσκολο αλλά η υπομονή χριαζεται..!!! Επίσης αν βλέπετε Λάθη από ιατρούς να τους αλλάζετε μην χάνετε άδικα χρόνο (αυτό το χρόνο έκανα επί 5 χρόνια) μπορεί να μην κάνει για εσάς..!! Δεν κατηγορώ κανέναν μα κανέναν ιατρό προς θεού..!! Υπάρχουν τόσοι πολύ εκεί έξω γνωστή και μη και είναι εξερετικη αλλά είναι το θέμα να τεργιαζεται με τον ιατρό..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimsea είπε:

@ioannastr @kppm σας ευχαριστώ πολύ μακάρι ο νέος χρόνος να φέρει για όλες μας θετικά πράγματα μια και το 2019 για μένα ήταν ότι χειρότερο κυρίως επειδή έχασα τον πατέρα μου και μετά λόγω αρνητικού αποτελέσματος! Πάμε λοιπόν για τα καλύτερα!

@Niki94συγχαρητήρια κορίτσι μου! Αισιοδοξία από εδώ και μπρος ε? Κι εμένα πάντως δίδυμα μου μυρίζουν χιχιχι! ❤️?

Λυπάμαι για την απώλεια σου .....οι γονείς μας είναι πάντα στήριγμα.....Σου εύχομαι όμως από την καρδιά μου το 2020 να είναι η Χρόνια σου και να κρατήσεις το θαύμα της ζωής στην αγκαλιά σου!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Τι ομορφα νεα!!! 

Διδυμακια on the way μαλλον! ?

Ευχομαι οοοολα να πανε καλα και νσ εχεις καλη εγκυμοσυνη! 

Χαμογελα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Μπαίνω μετά από δύο μέρες και είναι τόσα τα νέα. ...από τη μια @Niki94 χάρηκα τόσο κοπέλα μου!!Αν και ήμουν σίγουρη αφου ανεβασες τα τεστακια! !Πραγματικα για καθέματα κοπελα χαιρομαι αλλά για κάποια που έχεις μιλήσει,που την ξέρεις διαδικτυακα σχεδόν χρόνο, που έχεις διαβάσει τις δυσκολίες της, ε ναι η χαρά είναι διπλή! !Μη σου πω τριπλή σαν την χοριακή σου που έσπασε όλα τα κοντέρ! !Καλή εγκυμοσύνη καλό μου!!

Και από την άλλη διαβάζω την @Papadakis που ξέρω πως δεν θα το βάλει κάτω πάρα το αρνητικό αποτέλεσμα για άλλη μια φορά. ..λυπάμαι αλλά θα ρθει κι η στιγμή που αυτό θα αλλάξει,το μισό από το κουράγιο σου να είχα! Απόλαυσε τις γιορτές με το παιδάκι σου και από του χρόνου ξεκινά με νέες δυνάμεις! Θα γίνει θα δεις!!

????? ποσό καλά με ξέρεις ..... σιγά μην το βάλω κάτω ...... θα του χαρίσω αδερφάκι πάει και τέλος ...

μεχρι να έχω ωάρια εγω θα προσπαθώ αυτό έχω πει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 Ότο και να σου πω είναι λίγο .... χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ 

 

και ναι είσαι η ζωντανή απόδειξη αυτού που λέω : οποίες δεν τα παράτανε στο τέλος τα καταφέρνουν .....

και να σου εύχομαι δίδυμα για να μην τραβήξεις τα δικά μου ????

ειλικρινά σε θαυμάζω για την υπομονή σου και την πίστη σου ..... έδωσες πολύ κουράγιο και χαρά σήμερα σε αυτό το φόρουμ ... 

απόλαυσε αυτό το μαγικό ταξίδι γιατί δεν λίγους μήνες θα ζήσεις το απόλυτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα πήγα και πείρα από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ τα φάρμακα της δεύτερης προσπάθειας... τα έβαλα ψυγείο, τα κοίταζα..... μακάρι να είναι τα τελευταία και τυχερά! 

@kppm συγχαρητήρια.

@Papadakis πολλές από εδώ το έχουμε ζήσει και όντως δεν υπάρχουν λόγια! Σφιγγουμε δόντια και πάμε παρακάτω.

Στην ΕΤ όσο περίμενα, με το ρομπακι μου στο σαλονάκι, πιάσαμε κουβέντα με μια κυρία (αρκετά μεγαλύτερη ή τουλάχιστον έτσι έδειχνε) η οποία έκανε την δεύτερη προσπάθεια. Μπράβο σας της λέω εγώ αν δεν πετύχει δεν ξέρω αν θα προσπαθήσω ξανά. Και βέβαια θα προσπαθήσεις μου λέει και ξέρεις γιατί? Γιατί είσαι ήδη εδώ.....!!!!!

Μετά λοιπόν την αρνητική χοριακή (ίσως γιατί ήμουν δουλειά με κόσμο, ίσως γιατί προσπάθησα να κρατηθώ) ένιωθα τόσο κενή... ότι όλα όσα έκανα πήγαν χαμένα όμως δεν έτρεξε ούτε δάκρυ! Το βράδυ σπίτι έκλαψα λίγο και να τώρα που πείρα τη δεύτερη δόση για να είμαι έτοιμη με τον νέο χρόνο!  

Θέλω να πω με όλη αυτήν την ιστορία ότι δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου με ένα αρνητικό αποτέλεσμα ούτε η ζωή σταματάει εδώ. Να είμαστε γερές και όλα θα γίνουν κορίτσια! 

@Niki94 χαλάρωσε  γιατί μόνο κακό σου κάνεις με τέτοιο άγχος! Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα σημασία έχει να είσαι εσύ καλά πρώτα απ όλα! 

Ποσό αληθινά λόγια !!!! Σιγά μην το βάλεις κάτω !!! Πέρασε όμορφα στις γιορτές χαλάρωσε βγες πιες γιατί σε λίγο καιρό δεν θα μπορείς ......

σε ευχαριστώ για τα ωραία σου λόγια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

@Papadakis ειλικρινά λυπάμαι πολύ. Πως είσαι? Μίλησες με τον γιατρό σου? 

Κορίτσι μου γλυκό καλά είμαι .... εγω ευτυχώς έχω ήδη ένα παιδάκι όποτε τα αρνητικά τα βιώνω τελείως διαφορετικά .... 

εχω ραντβπυ την Πέμπτη με τον γιατρό για να μιλήσουμε από κοντά ...

σιγουρα Δνε θέλω να τα παρατήσω κι εφόσον πάω με φυσικούς κύκλους δεν επιβαρυνομαι ..

σε ευχαειατω πολύ για το ενδιαφέρον ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου 

εσυ σε τι φάση είσαι ;;; συγνώμη εάν ήδη τα έχεις πει αλλά είμαστε τόσες που δεν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τι ομορφα νεα!!! 

Διδυμακια on the way μαλλον! ?

Ευχομαι οοοολα να πανε καλα και νσ εχεις καλη εγκυμοσυνη! 

Χαμογελα! ??

Σε ευχαριστώ πρα πολύ ότι χαμογελάω δεν το κριβω..!!!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 Ότο και να σου πω είναι λίγο .... χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ 

 

και ναι είσαι η ζωντανή απόδειξη αυτού που λέω : οποίες δεν τα παράτανε στο τέλος τα καταφέρνουν .....

και να σου εύχομαι δίδυμα για να μην τραβήξεις τα δικά μου ????

ειλικρινά σε θαυμάζω για την υπομονή σου και την πίστη σου ..... έδωσες πολύ κουράγιο και χαρά σήμερα σε αυτό το φόρουμ ... 

απόλαυσε αυτό το μαγικό ταξίδι γιατί δεν λίγους μήνες θα ζήσεις το απόλυτο 

σε ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου..!!! Εύχομαι από την καρδιά μου ποτέ να μην τα πρατισεις..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...