Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Και εμένα σβήστηκαν?. Λοιπόν σ εγραφα οτι εγω έκανα εμβρυομεταφορα 2/7 κ μ ειπε ο γιατρός να αφαιρεσω 14  απο την εμβρυομεταφορα μ. Ετσι μετρησα προς τα πισω κ πεφτει 19/6 που τυχαίνει να ειναι κ η τελευταία μ περίοδος. Απο τοτε μεχρι τωρα ειμαι 6 εβδομάδων κ 3 ημερών. Πως γίνεται εσυ να εισαι παραπάνω απο εμένα αφου εκανες πιο μετά εμβρυομεταφορα?μπερδεύτηκα!πως σου ειπε να τα μετρήσεις?

Είναι γιατί εγώ εγώ έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστη 5 ημερων  και η περίοδος μου ήταν 17/6.

Μη σε μπερδεύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Είναι γιατί εγώ εγώ έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστη 5 ημερων  και η περίοδος μου ήταν 17/6.

Μη σε μπερδεύει 

Ααα τώρα κατάλαβα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

@Eva 42 μη σε φρικαρει το ότι έχεις αντισώματα IGg τα IGm είναι που ενοχλούν. 

Εγώ πάλευα με τα αντισώματα του κυτταρομεγαλοϊου, καθότι όσες φορές κι αν κάνω αιμοληψια βγαίνουν θετικά!!! 

Το Φλεβάρη πηγα στο Αττικόν, βρήκα λοιμωξιολογο και μου είπε μην ξανασχοληθεις. Από τοτε το παράτησα κι εγώ....

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια είναι ότι χτες έπαθα πλάκα με όσα διάβαζα.

Μη ηρέμησες κ εσύ πάρα πολύ.

Σ'ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια είναι ότι χτες έπαθα πλάκα με όσα διάβαζα.

Μη ηρέμησες κ εσύ πάρα πολύ.

Σ'ευχαριστώ 

Το ανησυχητικό θα ήταν να το περνούσες τώρα (μόνο τα igM ανεβασμένα).
Εγώ σκέψου έχω και τα δύο είδη αντισωμάτων θετικά. Η λοιμωξιολόγος λοιπόν μου είπε ότι και να το ξαναπερνάω τώρα (πράγμα απίθανο) πρόκειται για αναζωπύρωση που έχει μηδαμινή σημασία σε ενδεχόμενη κύηση κι εφόσον κοντεύουν 2 χρόνια από τότε που το ανακάλυψα δεν πρέπει να ξανατρέξω τσάμπα για εξετάσεις επί εξετάσεων,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/8/2019 at 4:36 ΜΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

Κοριτσάκια, τι κάνετε;;; 

Με πήρε ο γενετιστής και από τα 7 έχουμε 5 υγιή έμβρυα!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη!!!!

Εν αναμονή εμβρυομεταφορας λοιπόν.... 

??

Μπραβο κοριτσι μου!! Ολα να πανε καλα εύχομαι! Υπέροχα νεα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

Την καταψυξη την έχετε πληρώσει; Μήπως σου την χρεωσουν εκ των υστέρων  Εγώ πλήρωσα από 600 ευρώ για την ετ στο Μητέρα. Το Μαιευτήριο και το γιατρό συνολικά. Την πρώτη φορά μου είχαν χρεώσει και την κατάψυξη όμως. Δε μου πήραν τα χρήματα στην ωοληψια με τη λογική ότι δεν ήξεραν πόσα έμβρυα θα μείνουν τελικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

Κάθε κέντρο έχει τις δικές του τιμές κοριτσάκι μου! Όλες αν ρωτήσεις θα σου πουν κάτι διαφορετικό, εκτός βέβαια από τις κοπέλες που είναι στα ίδια κέντρα. Εσύ υπολόγισε σ'αυτα που σου είπε ο γιατρός σου με μία καβάτζα για σιγουριά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλ.  @Πιου-πιου .ποσο στοιχισε συνολικα???? εγω στο ιδιο πληρωσα εξ αρχης στον γιατρο 2500 συνολο (ωοληψια και αμοιβη του προφανως) συν την καταψυξη 373 ευρω και μου ειπε οτι αυτα ειναι εως κ την ετ που θα γινει στο μελλον..εσυ?  απλα συγκρινω τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

Κοριτσια Καλησπερα!!! Δευτερα παω για υπερηχο επιτελους...γενικα δεν ειμαι πολυ καλα ...ασχημη γευση στο στομα,στομαχι περιεργο και ατονια..αφηστε τα

@konstantinaVEεγω στο ιασω πληρωσα 400 ευρω εμβρυομεταφορα αποψυγμενων και 400 ευρω αμοιβη στον γιατρο!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κάθε κέντρο έχει τις δικές του τιμές κοριτσάκι μου! Όλες αν ρωτήσεις θα σου πουν κάτι διαφορετικό, εκτός βέβαια από τις κοπέλες που είναι στα ίδια κέντρα. Εσύ υπολόγισε σ'αυτα που σου είπε ο γιατρός σου με μία καβάτζα για σιγουριά! 

Συμφωνώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια Καλησπερα!!! Δευτερα παω για υπερηχο επιτελους...γενικα δεν ειμαι πολυ καλα ...ασχημη γευση στο στομα,στομαχι περιεργο και ατονια..αφηστε τα

@konstantinaVEεγω στο ιασω πληρωσα 400 ευρω εμβρυομεταφορα αποψυγμενων και 400 ευρω αμοιβη στον γιατρο!!! 

 

Μπράβο Bebe36!!!! Εύχομαι τη Δευτέρα να είσαι η πιο ευτυχισμένη γυναίκα του κόσμου. 

Όσο για τα συμπτωματα... Άσε.... το στομαχακι είναι ΜΕΓΑΛΗ ιστορία.  Θα περάσει όμως. Που θα πάει....

Πρέπει να κάνουμε υπομονή!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Μπράβο Bebe36!!!! Εύχομαι τη Δευτέρα να είσαι η πιο ευτυχισμένη γυναίκα του κόσμου. 

Όσο για τα συμπτωματα... Άσε.... το στομαχακι είναι ΜΕΓΑΛΗ ιστορία.  Θα περάσει όμως. Που θα πάει....

Πρέπει να κάνουμε υπομονή!

 

 

Αχ σε ευχαριστω πολυ!!!

απορω αν ειχα μεινει εγκυος μεσα στον χειμωνα που θα δουλευα φουλ(ειμαι καθηγητρια) πώς θα αντεχα;!καθε εμποδιο για καλο που λενε...εχεις ατονια κι εσυ;;;εγω μεχρι το απογευμα σερνομαι μετα καπως γινομαι καλυτερα...πιστευω φταιει και η ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Αχ σε ευχαριστω πολυ!!!

απορω αν ειχα μεινει εγκυος μεσα στον χειμωνα που θα δουλευα φουλ(ειμαι καθηγητρια) πώς θα αντεχα;!καθε εμποδιο για καλο που λενε...εχεις ατονια κι εσυ;;;εγω μεχρι το απογευμα σερνομαι μετα καπως γινομαι καλυτερα...πιστευω φταιει και η ζεστη...

Όλα γίνονται στην ώρα τους.  Όταν πρέπει να γίνουν.  Ατονία;;;;;;;;;; έλα καλέ! Γιατί το λες αυτό;;;;;????

Υπάρχουν στιγμές που αισθάνομαι λες και με δειρανε.  Δε μπορώ να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου  και άλλες που είμαι  σούπερ. 

Περιμένω πως και πως να τελειώσει και ο Αύγουστος  μπας και έρθω στα ίσια μου.  Εγώ θα κάνω τον επόμενο υπέρηχο στις 22/8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Όλα γίνονται στην ώρα τους.  Όταν πρέπει να γίνουν.  Ατονία;;;;;;;;;; έλα καλέ! Γιατί το λες αυτό;;;;;????

Υπάρχουν στιγμές που αισθάνομαι λες και με δειρανε.  Δε μπορώ να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου  και άλλες που είμαι  σούπερ. 

Περιμένω πως και πως να τελειώσει και ο Αύγουστος  μπας και έρθω στα ίσια μου.  Εγώ θα κάνω τον επόμενο υπέρηχο στις 22/8.

Αντε να περασει ο καιρος...βεβαια μακαρι να ηρεμησουμε και νωριτερα!!!

με το καλο στις 22 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

δηλ.  @Πιου-πιου .ποσο στοιχισε συνολικα???? εγω στο ιδιο πληρωσα εξ αρχης στον γιατρο 2500 συνολο (ωοληψια και αμοιβη του προφανως) συν την καταψυξη 373 ευρω και μου ειπε οτι αυτα ειναι εως κ την ετ που θα γινει στο μελλον..εσυ?  απλα συγκρινω τιμες

Αντζυ μου εγώ έδωσα για ωοληψια καταψυξη και εμβρυομεταφορα 2600. Τα 1400 στο γιατρό. Τα υπόλοιπα στο Μαιευτήριο. Στη δεύτερη ετ έδωσα 610 για την ακρίβεια. 310 στο Μαιευτήριο και 300 στο γιατρό. 

Προφανώς η αμοιβή των γιατρών είναι τελείως διαφορετική. Το Μαιευτήριο πρέπει να παίρνει τα ίδια. Γιατί όλα είναι με αποδείξεις τις οποίες πήγα και στον ΕΟΠΥΥ για την αποζημίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Την έχω πληρώσει την κατάψυξη, καθώς και τη διαδικασία έως και την ωοληψία. Απλώς είπα να δω αν ισχύει η τιμή που μου έχουν πει ή παίζουν περισσότερα για την μεταφορά κατεψυγμένων...
@Bebe36  όλα καλά να πάνε τη Δευτέρα!!!! Σε νιώθω... Πέρυσι ευτυχώς είχα μείνει έγκυος καλοκαίρι και δεν είχα συμπτώματα. Τώρα που, αν όλα πάνε καλά, θα είμαι έγκυος φθινόπωρο, ξέρεις πώς το σκέφτομαι;; (εκπαιδευτικός κι εγώ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Την έχω πληρώσει την κατάψυξη, καθώς και τη διαδικασία έως και την ωοληψία. Απλώς είπα να δω αν ισχύει η τιμή που μου έχουν πει ή παίζουν περισσότερα για την μεταφορά κατεψυγμένων...
@Bebe36  όλα καλά να πάνε τη Δευτέρα!!!! Σε νιώθω... Πέρυσι ευτυχώς είχα μείνει έγκυος καλοκαίρι και δεν είχα συμπτώματα. Τώρα που, αν όλα πάνε καλά, θα είμαι έγκυος φθινόπωρο, ξέρεις πώς το σκέφτομαι;; (εκπαιδευτικός κι εγώ)

@konstantinaVEΕμείς πληρώσαμε 1000€ Την κατάψυξη επειδή έπαθα υπερδιέγερση και έκανα μεταφορά σε επόμενο κύκλο και 3000€ Όταν κάναμε την εμβρυομεταφορα και περίπου αλλά 2000€ που έχουν φύγει σε αυτό το κέντρο για υπερήχους ωοληψιες αναισθησιολόγους αλλά είναι άσχετα εμενα στοίχισε 3000€..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Την έχω πληρώσει την κατάψυξη, καθώς και τη διαδικασία έως και την ωοληψία. Απλώς είπα να δω αν ισχύει η τιμή που μου έχουν πει ή παίζουν περισσότερα για την μεταφορά κατεψυγμένων...
@Bebe36  όλα καλά να πάνε τη Δευτέρα!!!! Σε νιώθω... Πέρυσι ευτυχώς είχα μείνει έγκυος καλοκαίρι και δεν είχα συμπτώματα. Τώρα που, αν όλα πάνε καλά, θα είμαι έγκυος φθινόπωρο, ξέρεις πώς το σκέφτομαι;; (εκπαιδευτικός κι εγώ)

Συναδελφε, ας ελπισουμε να μην εχεις ενοχλητικα συμπτωματα...στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου...να σου πανε ολα τελεια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bebe36, @Geo2009, @Eva 42 κορίτσια μου Καλημέρα!αυριο παω για υπέρηχο!εχω πολύ αγωνία!απο χτες πονάω αρκετα στις ωοθήκες κ φοβάμαι τις Κύστες!φφφφ...σας στελνω εσας γιατι είμαστε στην ίδια φάση. Λοιπόν θυμάστε που σας ειχα πει οτι ο γιατρός μ με ρωτούσε κ μου είχε πει οτι αν μειωθούν τα ούρα ή αλλαξουν οι πονοι να τον ειδοποιήσω. Σήμερα το πρωί πηγα τουαλέτα κ ενω η λογική λεει μετα απο ολόκληρη νυχτα πρέπει να κανω ποσοτητα ουρων εγω παλι έκανα λιγα ενω ένιωθα οτι εχω πολλά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

@Bebe36, @Geo2009, @Eva 42 κορίτσια μου Καλημέρα!αυριο παω για υπέρηχο!εχω πολύ αγωνία!απο χτες πονάω αρκετα στις ωοθήκες κ φοβάμαι τις Κύστες!φφφφ...σας στελνω εσας γιατι είμαστε στην ίδια φάση. Λοιπόν θυμάστε που σας ειχα πει οτι ο γιατρός μ με ρωτούσε κ μου είχε πει οτι αν μειωθούν τα ούρα ή αλλαξουν οι πονοι να τον ειδοποιήσω. Σήμερα το πρωί πηγα τουαλέτα κ ενω η λογική λεει μετα απο ολόκληρη νυχτα πρέπει να κανω ποσοτητα ουρων εγω παλι έκανα λιγα ενω ένιωθα οτι εχω πολλά!?

Καλή μέρα αγαπημένη μου! Μη βάζεις στο μυαλό σου το κακό σε παρακαλώ.  Μπορεί να είναι ένα τυχαίο γεγονός . Νομίζω εχει συμβεί σε όλους να μην έχουμε ποσότητα ούρων . Μη μου στενοχωριέσαι.  Ίσως δεν ήπιες πολλά υγρά και λόγω ζέστης  να μην είχες ποσότητα.  Μη στενοχωριέσαι. 

Ενημέρωσε βέβαια το γιατρό σου γιατί  είχες και τα πονακια σου   αλλά μην ανησυχείς.

Όλα θα είναι καλά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλή μέρα αγαπημένη μου! Μη βάζεις στο μυαλό σου το κακό σε παρακαλώ.  Μπορεί να είναι ένα τυχαίο γεγονός . Νομίζω εχει συμβεί σε όλους να μην έχουμε ποσότητα ούρων . Μη μου στενοχωριέσαι.  Ίσως δεν ήπιες πολλά υγρά και λόγω ζέστης  να μην είχες ποσότητα.  Μη στενοχωριέσαι. 

Ενημέρωσε βέβαια το γιατρό σου γιατί  είχες και τα πονακια σου   αλλά μην ανησυχείς.

Όλα θα είναι καλά. 

 

Εσύ Δηλαδή εχεις ποσότητα?χτες εφαγα κ σουπα κ ήπια περισσότερο νερό.φφφφ....κ γενικά δεν εχω πολλά ούρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Εσύ Δηλαδή εχεις ποσότητα?χτες εφαγα κ σουπα κ ήπια περισσότερο νερό.φφφφ....κ γενικά δεν εχω πολλά ούρα. 

Άλλες φορές Ναι άλλες όχι. Σκέψου πως αν δεν πίνεις πολλά υγρά και λόγω ζέστης ο οργανισμός δεν αποβάλλει πολλά υγρά.  Τα χρειάζεται.  

Δε νομίζω πως πρέπει να στενοχωριέσαι  αγαπημένη μου!

Όλα θα ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την @Eva 42, @Ροζμου! Μην ανησυχείς! Όλα καλά θα είναι! Συνέχισε εσύ τα νεράκια σου, όσο μπορείς περισσότερα! Το σώμα αποβάλλει υγρά και με τον ιδρώτα με αυτή τη ζέστη. Μην αγχώνεσαι καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Eva 42, @Ροζμου! Μην ανησυχείς! Όλα καλά θα είναι! Συνέχισε εσύ τα νεράκια σου, όσο μπορείς περισσότερα! Το σώμα αποβάλλει υγρά και με τον ιδρώτα με αυτή τη ζέστη. Μην αγχώνεσαι καθόλου! 

Δεν ιδρώνω καθόλου μονο φουντωνω!φφφφ δε ξέρω Ευχαριστώ!αλλα ειλικρινά μέχρι να δω το μωρο κ οτι γενικά είναι ολα καλά δε θα ηρεμήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...