Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

Καλή επιτυχία κοριτσι μου.. Όλα να πάνε καλά... Θετική σκέψη και θα τα καταφέρουμε 😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Icecream1982 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσι μου για αύριο. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά 😉

 

Κοριτσια μου καλησπερα.. απευθυνω ερωτηση στα κορίτσια που έχουν κάνει εξωσωματική και σ αυτά βέβαια που δεν έχουν κάνει γενικώς όποια ξέρει ας με βοηθήσει. Ειμαι στη πέμπτη μέρα μετά την ετ και από χτες έχω πονακια λες και θα έρθει περίοδος έχει τύχει σε καμία σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.. απευθυνω ερωτηση στα κορίτσια που έχουν κάνει εξωσωματική και σ αυτά βέβαια που δεν έχουν κάνει γενικώς όποια ξέρει ας με βοηθήσει. Ειμαι στη πέμπτη μέρα μετά την ετ και από χτες έχω πονακια λες και θα έρθει περίοδος έχει τύχει σε καμία σας??

Φυσιολογικο.... Όχι να σφαδαζεις.... Να ψιλό πονάς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.. απευθυνω ερωτηση στα κορίτσια που έχουν κάνει εξωσωματική και σ αυτά βέβαια που δεν έχουν κάνει γενικώς όποια ξέρει ας με βοηθήσει. Ειμαι στη πέμπτη μέρα μετά την ετ και από χτες έχω πονακια λες και θα έρθει περίοδος έχει τύχει σε καμία σας??

Φυσιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.. απευθυνω ερωτηση στα κορίτσια που έχουν κάνει εξωσωματική και σ αυτά βέβαια που δεν έχουν κάνει γενικώς όποια ξέρει ας με βοηθήσει. Ειμαι στη πέμπτη μέρα μετά την ετ και από χτες έχω πονακια λες και θα έρθει περίοδος έχει τύχει σε καμία σας??

Κι εγώ ξεκίνησα να έχω πόνους περιόδου στην 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα. Τώρα είμαι στην 9η και δυστυχώς έχω απογοητευτεί και η ψυχολογία μου έχει ήδη χαλάσει. Κανονικά περιμένω περίοδο σε δύο με τρεις μέρες, οπότε βλέπουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina32 είπε:

Κι εγώ ξεκίνησα να έχω πόνους περιόδου στην 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα. Τώρα είμαι στην 9η και δυστυχώς έχω απογοητευτεί και η ψυχολογία μου έχει ήδη χαλάσει. Κανονικά περιμένω περίοδο σε δύο με τρεις μέρες, οπότε βλέπουμε... 

Μην περιμένετε περίοδο... Αν παίρνετε χάπια δε θα έρθει μόνη της..... Τη χοριακη να περιμενετε να έρθει η ώρα της..... Εγώ είχα ρωτήσει αν θα μ έρθει η περίοδος κ μ είπαν όχι αν δν κόψω τα χάπια.... Οπότε περίμενα & έκανα χοριακη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Μην περιμένετε περίοδο... Αν παίρνετε χάπια δε θα έρθει μόνη της..... Τη χοριακη να περιμενετε να έρθει η ώρα της..... Εγώ είχα ρωτήσει αν θα μ έρθει η περίοδος κ μ είπαν όχι αν δν κόψω τα χάπια.... Οπότε περίμενα & έκανα χοριακη!!!! 

Και όμως στην προηγούμενη μου προσπάθεια μου ήρθε κανονικά περιοδος την ίδια μέρα με τη χοριακη, πριν καν κόψω τα χάπια δηλαδή και φυσικά πριν βγει το αποτέλεσμα το ήξερα ήδη 😣 Γι αυτό μ έχει ήδη πάρει από κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κι εγώ ξεκίνησα να έχω πόνους περιόδου στην 6η μέρα από την εμβρυομεταφορα. Τώρα είμαι στην 9η και δυστυχώς έχω απογοητευτεί και η ψυχολογία μου έχει ήδη χαλάσει. Κανονικά περιμένω περίοδο σε δύο με τρεις μέρες, οπότε βλέπουμε... 

Πότε έχεις χοριακή Κατερίνα; Βλαστοκύστες έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina32 είπε:

Και όμως στην προηγούμενη μου προσπάθεια μου ήρθε κανονικά περιοδος την ίδια μέρα με τη χοριακη, πριν καν κόψω τα χάπια δηλαδή και φυσικά πριν βγει το αποτέλεσμα το ήξερα ήδη 😣 Γι αυτό μ έχει ήδη πάρει από κάτω. 

Αλήθεια??? Έπαιρνες cyclacur???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Πότε έχεις χοριακή Κατερίνα; Βλαστοκύστες έβαλες;

Έβαλα 2 εμβρυακια κατεψυγμένα, βλαστοκυστες ναι. Έκανα ετ 21 του μήνα Παρασκευή, και μου είπε να κάνω χοριακη 12-14 μέρες μετά για σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Αλήθεια??? Έπαιρνες cyclacur???? 

Έπαιρνα ναι, 6 τη μέρα, και 6 utrogestan επίσης. Και αντιπηκτικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Έπαιρνα ναι, 6 τη μέρα, και 6 utrogestan επίσης. Και αντιπηκτικες. 

Με τόσα φάρμακα αμφιβάλλω αν σου έρθει περίοδος.  Μάλλον θετικό αποτέλεσμα βλέπω να έχεις. Σε άφησε να περιμένεις πολύ ο γιατρός με βλαστοκύστες. Συνήθως στις 9 μέρες πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Έπαιρνα ναι, 6 τη μέρα, και 6 utrogestan επίσης. Και αντιπηκτικες. 

Εμένα με σικλακουρ μου είπαν ότι δε θα έρθει η περίοδος αν δεν τα κόψω πάντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Με τόσα φάρμακα αμφιβάλλω αν σου έρθει περίοδος.  Μάλλον θετικό αποτέλεσμα βλέπω να έχεις. Σε άφησε να περιμένεις πολύ ο γιατρός με βλαστοκύστες. Συνήθως στις 9 μέρες πάνε.

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ αυτό έχω διαβάσει κατα καιρούς, για 9 μέρες. Όμως ο γιατρός μου είπε 12 🤔 Και η βοηθός του 14. Δεν εδωσα και πολύ σημασία γιατί σκεφτόμουν μόνη μου ότι θα παω στις 9 μέρες, αλλά τώρα εχω αγχωθεί και απογοητευτεί τόσο πολύ που δεν θέλω να κάνω τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εμένα με σικλακουρ μου είπαν ότι δε θα έρθει η περίοδος αν δεν τα κόψω πάντως... 

Παίρνω λίγο θάρρος πάντως με αυτά που μου λέτε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ αυτό έχω διαβάσει κατα καιρούς, για 9 μέρες. Όμως ο γιατρός μου είπε 12 🤔 Και η βοηθός του 14. Δεν εδωσα και πολύ σημασία γιατί σκεφτόμουν μόνη μου ότι θα παω στις 9 μέρες, αλλά τώρα εχω αγχωθεί και απογοητευτεί τόσο πολύ που δεν θέλω να κάνω τίποτα. 

Κάνε στις 10 μέρες.... 10+5 (οι μέρες των έμβρυων) μια χαρά θα είσαι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Κάνε στις 10 μέρες.... 10+5 (οι μέρες των έμβρυων) μια χαρά θα είσαι!!!!! 

Θα παω την Τρίτη λοιπόν..., μιας και ακολουθεί 3μερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ αυτό έχω διαβάσει κατα καιρούς, για 9 μέρες. Όμως ο γιατρός μου είπε 12 🤔 Και η βοηθός του 14. Δεν εδωσα και πολύ σημασία γιατί σκεφτόμουν μόνη μου ότι θα παω στις 9 μέρες, αλλά τώρα εχω αγχωθεί και απογοητευτεί τόσο πολύ που δεν θέλω να κάνω τίποτα. 

Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα. Μπορείς από αύριο να κάνεις ένα τέστ κάτι θα δείξει. Τώρα χοριακή από Τρίτη... καλό τριήμερο και καλά κούλουμα. Εγώ χοριακή έχω Τετάρτη. Υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα. Μπορείς από αύριο να κάνεις ένα τέστ κάτι θα δείξει. Τώρα χοριακή από Τρίτη... καλό τριήμερο και καλά κούλουμα. Εγώ χοριακή έχω Τετάρτη. Υπομονή...

Ευχαριστώ τόσο πολύ... Εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου, και σε σένα και σε οσα κορίτσια προσπαθούν. Καλή συνέχεια σε όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.. πολύ άγχος βρε παιδί μου τρώω τα σίδερα αλλά σήμερα κατέβηκα στις μαγαζι μας και άλλαξε λίγο η ψυχολογία έχω και ένα σκυλο που πρέπει να κάνω ευθανασία λόγω εγκεφαλικού και παράλυσης όλα μαζί έτυχαν . Σήμερα ξυπνησα με  πονακια περιοδου 5 μέρες μετά την ετ χοριακη μου είπαν 9/3 Αλλά είναι Κυριακή θα πάω 10/3 .. άντε να δούμε 

Γιατι τόσες πολλές μέρες αφού έβαλες βλαστοκύστες ;;;;; Εγώ στις έννεα μέρες κάνω πάντα !!!! Κρίμα για το σκυλάκι σου ρε κορίτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Έβαλα 2 εμβρυακια κατεψυγμένα, βλαστοκυστες ναι. Έκανα ετ 21 του μήνα Παρασκευή, και μου είπε να κάνω χοριακη 12-14 μέρες μετά για σίγουρα. 

Αχ βρε κορίτσι μου σήμερα έπρεπε να κανείς τζαμπα αναμονή και άγχος !!!!ολα θα πάνε καλά !!! Δεν ξέρω ένα μένεις Αθήνα αλλά στο μητέρα και γαία κάνουν όλες τις ημέρες αίματος για χοριακη !!!! Εγώ έχω κάνει όλες τις ημέρες της εβδομάδας 😂😂😂😂

στις πριν 5 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

❤️❤️❤️❤️τέλεια νέα .... είδες που τζαμπα αγχωνόσουν ;;;;;; Με το καλό ..... Δευτέρα θα τα βάλετε δηλαδή ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου σήμερα έπρεπε να κανείς τζαμπα αναμονή και άγχος !!!!ολα θα πάνε καλά !!! Δεν ξέρω ένα μένεις Αθήνα αλλά στο μητέρα και γαία κάνουν όλες τις ημέρες αίματος για χοριακη !!!! Εγώ έχω κάνει όλες τις ημέρες της εβδομάδας 😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️τέλεια νέα .... είδες που τζαμπα αγχωνόσουν ;;;;;; Με το καλό ..... Δευτέρα θα τα βάλετε δηλαδή ; 

Δεν μένω Αθήνα... Ζω σε νησί. Αθήνα έρχομαι για τις εμβρυομεταφορες μου και φεύγω πάλι. Ειδικά αυτή τη φορά δεν το ήξερε κάνεις ότι θα προσπαθήσουμε πάλι, οπότε ήρθαμε, κάναμε εμβρυομεταφορα και φύγαμε την επομένη. Πραγματικά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.. Πήρα λίγο θάρρος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina32 είπε:

Δεν μένω Αθήνα... Ζω σε νησί. Αθήνα έρχομαι για τις εμβρυομεταφορες μου και φεύγω πάλι. Ειδικά αυτή τη φορά δεν το ήξερε κάνεις ότι θα προσπαθήσουμε πάλι, οπότε ήρθαμε, κάναμε εμβρυομεταφορα και φύγαμε την επομένη. Πραγματικά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.. Πήρα λίγο θάρρος.. 

Πολύ σε ζηλεύω που μένεις σε νησί !!! Πάντα το ήθελα .... κορίτσι μου γλυκό δεν ξέρω την ιστορία σου τον λίγο δηλαδή και σε ποια πρόσπαθεια είσαι ;;;;; Απλά θέωρω ότι οι γιατροί που λένε τόςες σήμερα δεν καταλαβαίνουν πραγματικά εμείς πως είμαστε ακόμα και οι ώρες μας ενδιαφέρουν ..... βλαστοκύστες σε εννέα μέρες ξέρεις γιατί να περιμένεις δεν καταλαβαίνω ...!;;;

και δεν ξέρω για εσάς κορίτσια αλλά εγώ τις τελευταίες μέρες ειδικά πεθαίνω !!!!! Τις πρώτες είμαι οκ αλλά όσο πλησιάζει δεν μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.. απευθυνω ερωτηση στα κορίτσια που έχουν κάνει εξωσωματική και σ αυτά βέβαια που δεν έχουν κάνει γενικώς όποια ξέρει ας με βοηθήσει. Ειμαι στη πέμπτη μέρα μετά την ετ και από χτες έχω πονακια λες και θα έρθει περίοδος έχει τύχει σε καμία σας??

Πόνους δεν ειχα κοπελα μου, αλλα ειχα τραβήγματα. Συμφωνώ με Ντινακι, περίοδος δεν έρχεται παρα μονο αν τα κόψεις. Αν πονας πολυ ενημέρωσε το γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...