Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου! Λετε να κανω την αρχη? Μακαρι!! Και μετα να μην σταματάμε! 

Καλημέραααα!Θα την κάνεις!!!

Πώς νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέραααα!Θα την κάνεις!!!

Πώς νιώθεις;

Καλα νιωθω! Ανυπομονη φουλ! Δεν ξερω αν κρατηθω κ δεν κανω τεστ αλήθεια! Νυσταζω πολυ! Τιποτα αλλο, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Καλα νιωθω! Ανυπομονη φουλ! Δεν ξερω αν κρατηθω κ δεν κανω τεστ αλήθεια! Νυσταζω πολυ! Τιποτα αλλο, 

Κρατήσου καραμελίτσα μου! Δεν σε αφήνουμε εμείς να κάνεις τεστ!!! 

Καλημέρα σε όλες! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλα νιωθω! Ανυπομονη φουλ! Δεν ξερω αν κρατηθω κ δεν κανω τεστ αλήθεια! Νυσταζω πολυ! Τιποτα αλλο, 

Να κρατηθείς...τι είναι 4 μέρες;;;

Καλημέρα @Geo2009❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα γλυκια μ @Geo2009. Εχει κολλησει ο χρονος! 

Αχ σε καταλαβαίνω.... Εδώ να δεις πώς έχει κολλήσει... Ακόμα περιμένω τη ρουφιάνα να έρθει... Τα νεύρα μου κορδέλες!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω.... Εδώ να δεις πώς έχει κολλήσει... Ακόμα περιμένω τη ρουφιάνα να έρθει... Τα νεύρα μου κορδέλες!!! ?????????

Οταν την θελουμε μας κανει νερα κ αυτη η κοκκινομουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Οταν την θελουμε μας κανει νερα κ αυτη η κοκκινομουρα! 

Αυτό λέω κι εγώ... Ότι θα παρακαλούσα να έρθει δεν το περίμενα! ????

Η δική σου αναμονή είναι πιο γλυκιά όμως κοριτσάκι μου... Γι αυτό σου λέω, 4 μέρες δεν είναι τίποτα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό λέω κι εγώ... Ότι θα παρακαλούσα να έρθει δεν το περίμενα! ????

Η δική σου αναμονή είναι πιο γλυκιά όμως κοριτσάκι μου... Γι αυτό σου λέω, 4 μέρες δεν είναι τίποτα! ????

Ναι θα περασουν αλλα ειναι αυτές οι έκρηξεις αγωνιας.. Π λεω θα παρω να κανω!! Ουφ αντε να περασουν! Εσεις ειχατε κανει τεστ καμια φορα νωρίτερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ναι θα περασουν αλλα ειναι αυτές οι έκρηξεις αγωνιας.. Π λεω θα παρω να κανω!! Ουφ αντε να περασουν! Εσεις ειχατε κανει τεστ καμια φορα νωρίτερα? 

Εγώ όχι, ποτέ δεν έχω κάνει! Ούτε σε 5ημερη καθυστέρηση πριν την εξωσωματική... Έχω πολλή υπομονή για να πω την αλήθεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ναι θα περασουν αλλα ειναι αυτές οι έκρηξεις αγωνιας.. Π λεω θα παρω να κανω!! Ουφ αντε να περασουν! Εσεις ειχατε κανει τεστ καμια φορα νωρίτερα? 

Εγώ 2 φορές. Την πρώτη φορά μετά την σαλπιγγογραφία που είχα κάποιες μέρες καθυστέρηση και στην πρώτη προσπάθεια επειδή μου είχε μείνει τεστ.Αυτή τη φορά δε θα κάνω.Ετσι κι αλλιώς θα πρέπει να κάνω χοριακη γιατί να πετάω τα λεφτά μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ όχι, ποτέ δεν έχω κάνει! Ούτε σε 5ημερη καθυστέρηση πριν την εξωσωματική... Έχω πολλή υπομονή για να πω την αλήθεια... 

Μπραβο σου κοριτσι μ! Εγω γενικά σαν ανθρωπος δεν εχω καθολου! Μολις εκανα το τεστ με την χλωρινη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μπραβο σου κοριτσι μ! Εγω γενικά σαν ανθρωπος δεν εχω καθολου! Μολις εκανα το τεστ με την χλωρινη! 

Τι έδειξε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μπραβο σου κοριτσι μ! Εγω γενικά σαν ανθρωπος δεν εχω καθολου! Μολις εκανα το τεστ με την χλωρινη! 

Τι είναι αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Τη Δευτέρα θα βάλει η @Karamela! μας και στις 26 εγώ ???

Λογικά θα είσαι η επόμενη ???❤❤❤❤

Άντε βρε κορίτσια μου με το καλό...σας περιμένουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 είσαι δύναμη για πολλές...

Αγαπούλα μου... Πόσο καλό μου κάνουν τα λόγια σας βρε κορίτσια...!!! Το κακό είναι ότι δεν βρίσκω πια την αισιοδοξία για μένα... Βλέπω εσάς που συνεχίζετε και απορώ με την αντοχή σας!!! Εσείς είστε οι δυνατες,!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου... Πόσο καλό μου κάνουν τα λόγια σας βρε κορίτσια...!!! Το κακό είναι ότι δεν βρίσκω πια την αισιοδοξία για μένα... Βλέπω εσάς που συνεχίζετε και απορώ με την αντοχή σας!!! Εσείς είστε οι δυνατες,!! 

Θα την βρεις κι εσύ μέχρι να πετύχουμε το στόχο και το όνειρο δεν σταματάμε......και δεν τα παρατάμε... Ρίχνω κλάμα Εγώ κάθε μέρα Αλλά λέω όχι ρε γ...... δεν θα σταματήσω θα πετύχω... Οπως πέτυχαν τόσα κορίτσια εδώ μέσα... Θα τα καταφέρουμε και εμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα την βρεις κι εσύ μέχρι να πετύχουμε το στόχο και το όνειρο δεν σταματάμε......και δεν τα παρατάμε... Ρίχνω κλάμα Εγώ κάθε μέρα Αλλά λέω όχι ρε γ...... δεν θα σταματήσω θα πετύχω... Οπως πέτυχαν τόσα κορίτσια εδώ μέσα... Θα τα καταφέρουμε και εμείς

Εσύ καλά τα λες... Εμένα μου φαίνονται όλα βουνό.... Λεφτά δεν υπάρχουν, άρα δεν βλέπω φως... Εκτός αν μας κάτσει κάνα τζοκερ, που κι αυτό με την τύχη μας φέτος μπορεί να μας βγάλει ότι τους χρωστάμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου... Πόσο καλό μου κάνουν τα λόγια σας βρε κορίτσια...!!! Το κακό είναι ότι δεν βρίσκω πια την αισιοδοξία για μένα... Βλέπω εσάς που συνεχίζετε και απορώ με την αντοχή σας!!! Εσείς είστε οι δυνατες,!! 

Φταίει το ότι δεν έχει ερθει η ρουφιανα η κοκκινομουρα...Μόλις έρθει θα αλλάξουν όλα! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Φταίει το ότι δεν έχει ερθει η ρουφιανα η κοκκινομουρα...Μόλις έρθει θα αλλάξουν όλα! ❤❤❤❤

Αχ συμπεθερούλα μου... Τι θα κάνω μ'αυτην?! Τα νεύρα μου δεν είναι καλά... Έμαθα σήμερα για μία φίλη που πάλευε καιρό η κοπέλα και συγκινήθηκα τόσο πολύ...!!! Εγώ όμως δεν ξέρω αν μπορώ να παλέψω άλλο, δεν νομίζω ότι έχω άλλες αντοχές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ συμπεθερούλα μου... Τι θα κάνω μ'αυτην?! Τα νεύρα μου δεν είναι καλά... Έμαθα σήμερα για μία φίλη που πάλευε καιρό η κοπέλα και συγκινήθηκα τόσο πολύ...!!! Εγώ όμως δεν ξέρω αν μπορώ να παλέψω άλλο, δεν νομίζω ότι έχω άλλες αντοχές... 

Εχεις...ο φοβος δε σε αφηνει... 

Θα το βρεις σιγα σιγα το θαρρος και θα προχωρησεις! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Άντε καλέ που πιστεύεις τη βρωμοχλωρίνη...

Τι είναι αυτό με τη χλωρινη θα μου πείτε καλέ? 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εχεις...ο φοβος δε σε αφηνει... 

Θα το βρεις σιγα σιγα το θαρρος και θα προχωρησεις! ?

Έχεις δίκιο... Φοβάμαι ότι αφού δεν έγινε ούτε με την εξωσωματική, δεν μπορεί να γίνει με τίποτα... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...