Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Το ελπιζωαγαπη μου. Ναι η 1η μου. Ευτυχως εχω κ κατεψυγμενα οποτε αν χρειαστεί δεν θα ξαναμπω απο την αρχη αρχη στη διαδικασια. 

Κατσε να δεις πρωτα, μην σκέφτεσαι τοσο μπροστά κακο σου κάνει μόνο! Ίσως η αποβολή του ενός να έδωσε περίεργη εικόνα δεν ξέρεις! Αύριο θα πας; μακάρι να έχεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ θα ευχηθώ να είναι τεράστια η χοριακή και να έχεις τρομάξει χωρίς λόγο! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου γλυκό! ❤️❤️❤️❤️????

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ. Μακαρι να  γινει το θαυμα-εκπληξη. Τι να πω!!! Θα σας ενημερωσω. Καλη επιτυχια για αυριο κοριτσι μου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχήν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ. Μακαρι να  γινει το θαυμα-εκπληξη. Τι να πω!!! Θα σας ενημερωσω. Καλη επιτυχια για αυριο κοριτσι μου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχήν. 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Και για σένα όλα καλά θα πάνε θα δεις!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κατσε να δεις πρωτα, μην σκέφτεσαι τοσο μπροστά κακο σου κάνει μόνο! Ίσως η αποβολή του ενός να έδωσε περίεργη εικόνα δεν ξέρεις! Αύριο θα πας; μακάρι να έχεις ευχάριστα!

Μου ειπε ο γιατρος οτι οι πιθανοτητες δεν είναι υπέρ μας αλλα αν δεν δουμε την χοριακη δεν μπορουμε να ξερουμε. Εκανα τωρα την χοριακη κ αυριο το απογευμα θα βγουνε τα αποτελέσματα. Μολις μαθω θα μιλησω με τον γιατρο να δουμε. Μακαρι ολα να ειναι καλα κ εγω αυτο θελω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μου ειπε ο γιατρος οτι οι πιθανοτητες δεν είναι υπέρ μας αλλα αν δεν δουμε την χοριακη δεν μπορουμε να ξερουμε. Εκανα τωρα την χοριακη κ αυριο το απογευμα θα βγουνε τα αποτελέσματα. Μολις μαθω θα μιλησω με τον γιατρο να δουμε. Μακαρι ολα να ειναι καλα κ εγω αυτο θελω. 

Μην χάνεις την ελπιδα σου!

Προσπάθησε να είσαι όσο μπορείς ήρεμη απόψε.....

Μα καλά μια μέρα θέλουν για την χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μην χάνεις την ελπιδα σου!

Προσπάθησε να είσαι όσο μπορείς ήρεμη απόψε.....

Μα καλά μια μέρα θέλουν για την χοριακη? 

Αστα να πανε. Κ την αλλη φορα ετσι εγινε με την χοριακη. Το λαδι μου βγηκε μέχρι να βγει το αποτελεσμα. Ηρεμη προσπαθω να ειμαι αλλα δυστυχως δεν τα καταφέρνω κ πολυ. Οτι ειναι να γινει θα γινει κοριτσι μου. Πιστη κ έχει ο Θεος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μην χάνεις την ελπιδα σου!

Προσπάθησε να είσαι όσο μπορείς ήρεμη απόψε.....

Μα καλά μια μέρα θέλουν για την χοριακη? 

Ελα ντε!!! Κ σε τέτοια περίπτωση επρεπε να παίρνει επείγουσα σειρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Ελα ντε!!! Κ σε τέτοια περίπτωση επρεπε να παίρνει επείγουσα σειρά :-)

Εμ επρεπε να την κανω εκει που ειχα κανει κ τις αλλες για να εχουμε τις ιδιες μετρησεις. Αν τις εκανα θεσνικη μεσα σε λιγες ωρες θα ηξερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

Ωωω εύχομαι όλα να πάνε καλά... 

Προσευχή σου σου κοριτσάκι μου κ το ίδιο θα κάνουμε κι εμείς!!! Μην απογοητευεσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Προσευχή σου σου κοριτσάκι μου κ το ίδιο θα κάνουμε κι εμείς!!! Μην απογοητευεσαι!!! 

Ευχαριστω αγαπη μου. Εκει που ειμαι καπως καλα μετά απο λιγο με πιανουν τα κλαματα. Ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη που περναω. Οτι ειναι να γινει ας γινει για καλο. Τι αλλο να πω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου. Εκει που ειμαι καπως καλα μετά απο λιγο με πιανουν τα κλαματα. Ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη που περναω. Οτι ειναι να γινει ας γινει για καλο. Τι αλλο να πω!!!! 

Μην το βάζεις κάτω κ κυρίως να λες ότι θέλει ο Θεός!!! Εγώ έκανα 3 προσπάθειες για να μείνω έγκυος!!! Δεν τα έβαλα ποτέ με το Θεό!!! Έλεγα οπότε θελήσει ο Θεός!!!Εδώ είμαστε όλα τα κορίτσια ταλαιπωρημενα είτε με μεγαλύτερα είτε με μικρότερα προβλήματα!!! Να είσαι δυνατή!!! Σου στέλνω πραγματικά την αγάπη μου κ θα προσευχηθώ για σένα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

Άντε άντε ήρθε η σειρά σου κοπέλα μου καλή επιτυχία...

Καλή επιτυχία @Geo2009εύχομαι μια τριψηφια χοριακη σε 12 μερούλες!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου. Εκει που ειμαι καπως καλα μετά απο λιγο με πιανουν τα κλαματα. Ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη που περναω. Οτι ειναι να γινει ας γινει για καλο. Τι αλλο να πω!!!! 

Ορθά σκέφτεσαι κοριτσάκι μου! Ότι είναι να γίνει, θα γίνει για καλό... Και το κλάμα φυσιολογικό είναι, βοηθάει να ξεσπάς... Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! ????❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλή επιτυχία @Geo2009εύχομαι μια τριψηφια χοριακη σε 12 μερούλες!!! ???

Αγαπούλα μου! Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Μακάρι! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου. Εκει που ειμαι καπως καλα μετά απο λιγο με πιανουν τα κλαματα. Ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη που περναω. Οτι ειναι να γινει ας γινει για καλο. Τι αλλο να πω!!!! 

Κρατα λιγο την καρδια σου κ κανε λιγο ακομα υπομονη ... μπορει ολα να ανατραπουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου! Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Μακάρι! ????????

Κοριτσι μου με το καλο αυριο θα πανε ολα τελειαααα!κ ευχομαι με θετικοτατη χοριακουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μαλλον δεν εχω καλα νεα. Δυστυχως το ενα απορροφηθηκε κ στο αλλο το μεγεθος του σακου δεν ειναι οπως θα επρεπε στην εβδομαδα που διανυω. Οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγες. Ο γιατρός μου ειπε να κανω χοριακη κ βλεπουμε. Αν πεφτει σημαινει οτι παμε για παλινδρομη. 

Κουραγιο αννουλα μου σε αυτες τις δυσκολες στιγμες αγωνιας!ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Όλα να πάνε πιο καλά απ όσο πιστεύεις...Καλή γονιμοποίηση να έχουν και να είναι αυτά που θα σε κάνουν μανούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κοριτσι μου με το καλο αυριο θα πανε ολα τελειαααα!κ ευχομαι με θετικοτατη χοριακουλα!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Κι εγώ το εύχομαι! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Geo2009Καλημερα  κοριτσι  και με το καλο να γινει η ετ!!Να πανε ολα καλα, να μας μεταφερεις τα καλα σου αποτελεσματα και τη θετικη σου ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου. Εκει που ειμαι καπως καλα μετά απο λιγο με πιανουν τα κλαματα. Ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη που περναω. Οτι ειναι να γινει ας γινει για καλο. Τι αλλο να πω!!!! 

Καλημέρα κοριτσακι μου μην απελπίζεσαι να σκέφτεσαι θετικά όσο μπορείς το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε κι όλα θα πάνε καλά! Να είσαι δυνατή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

 @Geo2009Καλημερα  κοριτσι  και με το καλο να γινει η ετ!!Να πανε ολα καλα, να μας μεταφερεις τα καλα σου αποτελεσματα και τη θετικη σου ενεργεια!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Ευχαριστώ πολύ! 

Μίας οι ευχές να πιάσουν...,!!!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Ευχαριστώ πολύ! 

Μίας οι ευχές να πιάσουν...,!!!! ???????????

@Geo2009 να έχεις μία τέλεια εμβρυομεταφορα κοπελα μου!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...