Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ποσο χαιρομαι!!! Με το καλο!!! Ασχετο...2 κιλακια εγω παιρνω το σκ!!!! ???

Κ εγώ στην αρχή φοβόμουν πως κάπως έτσι θα τα έπαιρνα... Αλλά ψάρι δε τρώω..... Ούτε να το μαυρισω...... Κ κρέας τρώω πολύ λίγο κ ανάλογα την μέρα...... ? Πολλά φρούτα κ νερό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Μια χαραα εισαι...τι να επιβεβαιωσετε το αγορακι;;;; χαχαχ με το καλοοοο

Πολλά έχω ακούσει. Και λέω κάτσε να το επιβεβαιώσω.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πολλά έχω ακούσει. Και λέω κάτσε να το επιβεβαιώσω.. ?

Χαχαχ ναι σιγουρα αλλα εχεις πολλες πιθανοτητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 ημέρες! Εκανα πριν λίγο ενα τεστ ψηφιακο (βεβαια δεν το έκανα με τα πρωινα) και μου βγηκε αρνητικό , το άνοιξα και η ταινία μέσα ειναι έτσι! Λειτουργει σαν τα αλλα τεστ τα απλα η ταινία μεσα; Η απλα εχω τρελαθεί και θέλω απο κάπου να πιαστώ;;;

FD5683A7-DC60-4F85-AEB2-11D30C6B324C.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα!!
@Κύνθια έκανα καλή και δυστηχώς ήταν αρνητικό ?.. Στεναχωρέθηκα αλλά είπα να μην αφήσω να με πάρει από κάτω.. θα το προσπαθήσουμε ξανά.. Το μόνο που θέλω είναι να έρθει επιτέλους η περίοδος για να ξεκινήσει ο νέος κύκλος..
@Maroulita?  Mην τον αφήσεις να πάρει ανάσαα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Kαλημέρα!! Περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 ημέρες! Εκανα πριν λίγο ενα τεστ ψηφιακο (βεβαια δεν το έκανα με τα πρωινα) και μου βγηκε αρνητικό , το άνοιξα και η ταινία μέσα ειναι έτσι! Λειτουργει σαν τα αλλα τεστ τα απλα η ταινία μεσα; Η απλα εχω τρελαθεί και θέλω απο κάπου να πιαστώ;;;

FD5683A7-DC60-4F85-AEB2-11D30C6B324C.jpeg

Κοπέλα μου αν και δεν ξέρω καθόλου αυτά τα τεστάκια, νομίζω αριστερά της έντονης γραμμής υπάρχει μια θολή γραμμούλα.. καλύτερα να μας πει όμως μια κοπέλα που τα έχει χρησιμοποιήση ξανά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Kαλημέρα!! Περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 ημέρες! Εκανα πριν λίγο ενα τεστ ψηφιακο (βεβαια δεν το έκανα με τα πρωινα) και μου βγηκε αρνητικό , το άνοιξα και η ταινία μέσα ειναι έτσι! Λειτουργει σαν τα αλλα τεστ τα απλα η ταινία μεσα; Η απλα εχω τρελαθεί και θέλω απο κάπου να πιαστώ;;;

FD5683A7-DC60-4F85-AEB2-11D30C6B324C.jpeg

Δεν ξέρω βρε κορίτσι, αλλά ειδικά το ψηφιακό ως πιο ευαίσθητο δεν θα το έπιανε; αν κ εμένα η βασική μου συμβουλή είναι να περιμένεις καθυστέρηση. Τώρα δεν μπορείς να βγάλεις άκρη... Σου εύχομαι να δεις το +!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Kαλημέρα!! Περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 ημέρες! Εκανα πριν λίγο ενα τεστ ψηφιακο (βεβαια δεν το έκανα με τα πρωινα) και μου βγηκε αρνητικό , το άνοιξα και η ταινία μέσα ειναι έτσι! Λειτουργει σαν τα αλλα τεστ τα απλα η ταινία μεσα; Η απλα εχω τρελαθεί και θέλω απο κάπου να πιαστώ;;;

FD5683A7-DC60-4F85-AEB2-11D30C6B324C.jpeg

Μακαρι να ειναι θετικο κοριτσι μου!ΜΑΚΑΡΙ.

Σε εμενα εχω δει καμμιά δεκαρια τετοια τεστ ( ναι ,τα άνοιγα κι εγώ )και η χοριακη ηταν αρνητικη.Ευχομαι σε εσενα να ειναι θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι να ειναι θετικο κοριτσι μου!ΜΑΚΑΡΙ.

Σε εμενα εχω δει καμμιά δεκαρια τετοια τεστ ( ναι ,τα άνοιγα κι εγώ )και η χοριακη ηταν αρνητικη.Ευχομαι σε εσενα να ειναι θετικο!

Χαχα και σκεφτομουν μην με περασετε για τρελη που το ανοιξα!! Αρα δεν θα ειμαι ουτε εγω... Ειναι πολυ νωρις για να κανω χοριακη ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα!!
@Κύνθια έκανα καλή και δυστηχώς ήταν αρνητικό ?.. Στεναχωρέθηκα αλλά είπα να μην αφήσω να με πάρει από κάτω.. θα το προσπαθήσουμε ξανά.. Το μόνο που θέλω είναι να έρθει επιτέλους η περίοδος για να ξεκινήσει ο νέος κύκλος..
@Maroulita?  Mην τον αφήσεις να πάρει ανάσαα!! :)

Εσυ ποιο τεστ εκανες;; Ελπιζω να ειναι λαθος και να αποδειχθει οτι εισαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nancy είπε:

Χαχα και σκεφτομουν μην με περασετε για τρελη που το ανοιξα!! Αρα δεν θα ειμαι ουτε εγω... Ειναι πολυ νωρις για να κανω χοριακη ε;;;;

Εξαρτάται πότε εγινε η εμφυτευση...Εισαι 2 μερες  πριν την καθυστερηση;;Εγω θα εκανα.Αλλα αν θες περιμενε μεχρι την καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εξαρτάται πότε εγινε η εμφυτευση...Εισαι 2 μερες  πριν την καθυστερηση;;Εγω θα εκανα.Αλλα αν θες περιμενε μεχρι την καθυστερηση.

 Ωορρηξία είχα 16 και 17 ημέρα. Και εγω σκεφτομαι να παω αλλα φοβαμαι την απογοητευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Εσυ ποιο τεστ εκανες;; Ελπιζω να ειναι λαθος και να αποδειχθει οτι εισαι!!!!!!!!

Έκανα κάποιο Geratherm test.. πρώτη φόρα το πήρα αυτό, δεν είχε κάποιο άλλο το φαρμακείο.. Δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα κορίτσι μου οπόταν δεν νομίζω η αλήθεια να είμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

 Ωορρηξία είχα 16 και 17 ημέρα. Και εγω σκεφτομαι να παω αλλα φοβαμαι την απογοητευση

Έχεις κι άλλο σπίτι? Να κάνεις αύριο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχεις κι άλλο σπίτι? Να κάνεις αύριο? 

Έχω αλλο ενα!! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να το κάνω σε 2 ημερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Έχω αλλο ενα!! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να το κάνω σε 2 ημερες!

Kαλύτερα σε 2 μέρες για να μην είσαι πάλι με αμφιβολίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

 @Άντρεα αν δεν σου ερθει παρε τον γιατρο τηλ να δουμε τι θα σου πει...ελπιζω να εκανε λαθος αυτο το αγνωστο τεστ

Και εγω το ελπιζω να είναι λάθος και να είσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

 @Άντρεα αν δεν σου ερθει παρε τον γιατρο τηλ να δουμε τι θα σου πει...ελπιζω να εκανε λαθος αυτο το αγνωστο τεστ

Είπα θα περιμένω μέχρι το Σάββατο, αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη 1 τεστ (είχε 2 μέσα το κουτί) και τη δευτέρα θα την πάρω τηλ.. Η αλήθεια αυτό τον μήνα είχα τα συμπτώματα ωοριξίας στις 16/05 αντί 10/05 όπως θα έπρεπε. και πάλι όμως να είχα καθυστερημένη σύλληψη δεν έπρεπε να έδειχνε μέχρι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είπα θα περιμένω μέχρι το Σάββατο, αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη 1 τεστ (είχε 2 μέσα το κουτί) και τη δευτέρα θα την πάρω τηλ.. Η αλήθεια αυτό τον μήνα είχα τα συμπτώματα ωοριξίας στις 16/05 αντί 10/05 όπως θα έπρεπε. και πάλι όμως να είχα καθυστερημένη σύλληψη δεν έπρεπε να έδειχνε μέχρι τώρα;

αφου ειχες πιο αργα ωορηξια περιμενε λιγο ακομα....μπορει να εισαι και αν εισαι λογικο να εδειξε αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

 Ωορρηξία είχα 16 και 17 ημέρα. Και εγω σκεφτομαι να παω αλλα φοβαμαι την απογοητευση

Περιμενε κανα2-3 μερες..Σου ευχομαι μια θετικη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

αφου ειχες πιο αργα ωορηξια περιμενε λιγο ακομα....μπορει να εισαι και αν εισαι λογικο να εδειξε αρνητικο

Ωχχ Θέε μου δεν θέλω να παίρνω ελπίδες πάλι και να απογοητεύομαι ξανά.. Αλλα πραγματικά νιώθω ότι έχω ανάγκη να κρατηθώ από αυτή την ελπίδα.. Θα ελπίζω και ο Θεός βοηθώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είπα θα περιμένω μέχρι το Σάββατο, αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη 1 τεστ (είχε 2 μέσα το κουτί) και τη δευτέρα θα την πάρω τηλ.. Η αλήθεια αυτό τον μήνα είχα τα συμπτώματα ωοριξίας στις 16/05 αντί 10/05 όπως θα έπρεπε. και πάλι όμως να είχα καθυστερημένη σύλληψη δεν έπρεπε να έδειχνε μέχρι τώρα;

Εύχομαι να είσαι κούκλα μ μέσα από την καρδιά μου άσε να περάσουν 2 3 μέρες κ κανε ξανά,❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...