Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Ναι, γτ ανοίγουν οι σάλπιγγες και ειναι πιο εύκολο να συναντηθούν τα « ζουζούνια»... ερώτηση: πως ηταν η σαλπιγγογραφία; Θα παπω τελος του μήνα& τρέμω... γτ θα το παλέψω μόνο με ντεπόν πρίν την εξέταση...??‍♀️

Δεν είναι τίποτα...!!! 5 λεπτά ακριβός έναν ελαφρύ πόνο σαν κράμπα περιόδου... Εγώ άνετα ξανά έκανα ξανά και ξανά στα λέω εγώ που φοβόμουν και πηγα λες και πάω για σφαξημο και με κρίσεις πανικού..!!!!! Και μόλις τελείωσε είπα τι αυτό ήταν..;; αυτό που με βοήθησε να χαλαρώσω ήταν να περνώ ανάσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω... Δεν περιμένω το Σάββατο..?????? Εσυ πως εισαι κορίτσι μου;;;;;

Τέλεια μακάρι να έχεις θετικά αποτελέσματα..!!!! Εγώ καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν είναι τίποτα...!!! 5 λεπτά ακριβός έναν ελαφρύ πόνο σαν κράμπα περιόδου... Εγώ άνετα ξανά έκανα ξανά και ξανά στα λέω εγώ που φοβόμουν και πηγα λες και πάω για σφαξημο και με κρίσεις πανικού..!!!!! Και μόλις τελείωσε είπα τι αυτό ήταν..;; αυτό που με βοήθησε να χαλαρώσω ήταν να περνώ ανάσες..

Ευχαριστώ πολυ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!! Να ρωτήσω κάτι!! Τυχαίνει όταν περιμένετε περίοδο να πονάνε οι θηλές σας; Στο άγγιγμα τους κατάλαβα ότι είναι πολύ ευαίσθητες και νιώθω έναν μικρό πόνο, πράγμα που δεν έχω ξαναπαρατηρήσει. Φοβάμαι μη μου δημιούργησαν τα χαπάκια που πήρα κάποιο θέμα. Τα serpafar...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα!! Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!! Να ρωτήσω κάτι!! Τυχαίνει όταν περιμένετε περίοδο να πονάνε οι θηλές σας; Στο άγγιγμα τους κατάλαβα ότι είναι πολύ ευαίσθητες και νιώθω έναν μικρό πόνο, πράγμα που δεν έχω ξαναπαρατηρήσει. 

Πολλές φορές μου έχει τύχει αυτό που περιγράφεις κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρετε ότι το είπα για να μου απαντήσετε «όχι δε μου έχει συμβεί ποτέ» ή «ναι, μου συνέβη μια φορά και ήμουν έγκυος τελικά» ώστε να μπορέσω να είμαι και αυτόν τον μήνα κατά φαντασιαν έγκυος, ε;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Το ξέρετε ότι το είπα για να μου απαντήσετε «όχι δε μου έχει συμβεί ποτέ» ή «ναι, μου συνέβη μια φορά και ήμουν έγκυος τελικά» ώστε να μπορέσω να είμαι και αυτόν τον μήνα κατά φαντασιαν έγκυος, ε;; ??

Αχ, πόσο σε νιώθω. Λυπάμαι αν σου το χάλασα. Μακάρι να είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Αχ, πόσο σε νιώθω. Λυπάμαι αν σου το χάλασα. Μακάρι να είσαι έγκυος!!!

??? δεν πειράζει!! Καλύτερα!! Ούτως ή άλλως αυτό το μήνα δεν είμαι ούτε κατά φαντασιαν έγκυος όπως συνήθως! ??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Thunder είπε:

??? δεν πειράζει!! Καλύτερα!! Ούτως ή άλλως αυτό το μήνα δεν είμαι ούτε κατά φαντασιαν έγκυος όπως συνήθως! ??‍♀️

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

??? δεν πειράζει!! Καλύτερα!! Ούτως ή άλλως αυτό το μήνα δεν είμαι ούτε κατά φαντασιαν έγκυος όπως συνήθως! ??‍♀️

Ένα περίεργο πράγμα @Thunder ούτε καν εγώ είμαι έτσι. Συνήθως πριν τη περιοδο νιώθω έγκυος πάντα μα πάντα καθώς το χω περάσει το στάδιο με την παλινδρομη στο παρελθόν  όποτε κάθε μήνα λέω ειμαι δεν μπορεί αλλά τελικά δεν ειμαι. Αυτό το μήνα δεν έχω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Ένα περίεργο πράγμα @Thunder ούτε καν εγώ είμαι έτσι. Συνήθως πριν τη περιοδο νιώθω έγκυος πάντα μα πάντα καθώς το χω περάσει το στάδιο με την παλινδρομη στο παρελθόν  όποτε κάθε μήνα λέω ειμαι δεν μπορεί αλλά τελικά δεν ειμαι. Αυτό το μήνα δεν έχω τιποτα

Κι εγώ τίποτα! Ίσως ηρέμησα και αφέθηκα στο έλεος της κατάστασης!! Εγώ αν δεν... πάω για σπερματέγχυση παντως! Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μαρουλιτα κ γω το ίδιο ακριβώς! Στην ώρα της ουτε μια μέρα ετσι για την ελπίδα! Απο την αλλη τόσες γυναίκες παλεύουν να ρυθμίσουν τον κύκλο τους οπότε τουλάχιστον μην παραπονιόμαστε για αυτό... 

Αυτή τη φορά αισθάνομαι όμως τόση κούραση πια... ελπίζω να ανέβω γιατί σε λίγο παλι προσπάθειες :-):-):-)

Μια από τα ίδια..... Σκέψου το θέμα του Ιουνίου να ανεβαίνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μαρουλιτα κ γω το ίδιο ακριβώς! Στην ώρα της ουτε μια μέρα ετσι για την ελπίδα! Απο την αλλη τόσες γυναίκες παλεύουν να ρυθμίσουν τον κύκλο τους οπότε τουλάχιστον μην παραπονιόμαστε για αυτό... 

Αυτή τη φορά αισθάνομαι όμως τόση κούραση πια... ελπίζω να ανέβω γιατί σε λίγο παλι προσπάθειες :-):-):-)

@Maroulita?Εχεις δικιο! Τουλαχιστον κοριτσια μου σε εσας ερχεται on time. Αυτο ειναι σημαντικο διοτι το συστημα λειτουργει σωστα! Γιατι εμενα... και εγκυος δεν ειμαι και δεν ερχεται παλι στην ωρα της. Τα νευρα κροσια!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

@Maroulita?Εχεις δικιο! Τουλαχιστον κοριτσια μου σε εσας ερχεται on time. Αυτο ειναι σημαντικο διοτι το συστημα λειτουργει σωστα! Γιατι εμενα... και εγκυος δεν ειμαι και δεν ερχεται παλι στην ωρα της. Τα νευρα κροσια!!! ?

Πολύ βασικό να ξέρεις πως έχεις μια μέρα καθυστέρηση και να ελπίζεις!! Το τελευταίο εξάμηνο οι κύκλοι μου είναι 29_28_29_32_31_35. Οπότε πολλές φορές είχα ελπίδες με καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Κι εγώ τίποτα! Ίσως ηρέμησα και αφέθηκα στο έλεος της κατάστασης!! Εγώ αν δεν... πάω για σπερματέγχυση παντως! Εσυ;

Δεν θέλω σπερματεγχυση ούτε και εξωσωματική ούτε εγώ αλλά  ούτε καινό άντρας μου.  Έμεινα μια φορά ( δεν πήγε καλά δεν έχει σημασια) μπορείς να με αξιώσει ο θεος και να ξανά μείνω και αυτή τη φορα να πάει Καλά.. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κανεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν θέλω σπερματεγχυση ούτε και εξωσωματική ούτε εγώ αλλά  ούτε καινό άντρας μου.  Έμεινα μια φορά ( δεν πήγε καλά δεν έχει σημασια) μπορείς να με αξιώσει ο θεος και να ξανά μείνω και αυτή τη φορα να πάει Καλά.. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κανεις? 

Αφού έμεινες έγκυος μια φορά ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα είναι πολύ ελπιδοφόρο!! Ευχαριστώ, επίσης!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν θέλω σπερματεγχυση ούτε και εξωσωματική ούτε εγώ αλλά  ούτε καινό άντρας μου.  Έμεινα μια φορά ( δεν πήγε καλά δεν έχει σημασια) μπορείς να με αξιώσει ο θεος και να ξανά μείνω και αυτή τη φορα να πάει Καλά.. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κανεις? 

Σου εύχομαι πραγματικά να έρθει κ πάλι σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μια από τα ίδια..... Σκέψου το θέμα του Ιουνίου να ανεβαίνουμε! 

Ναι ρε γαμωτο, οσο καλα πηγε ο Απρίλης τόσο το Μάη δε φαίνεται φως... Μακάρι να έχεις εσύ κάποιο καλό νέο κ τα κορίτσια που ακόμα είστε στην αναμονή :-)

Άντε να δούμε... Πάντως από τον επόμενο κύκλο λέω να δουμε για σπερματεγχυση... κυρίως γιατί κουράστηκα και θέλω επιτέλους να νιώσω οτι κατι κάνω. Αν κ ακουω οτι δεν έχει κ φοβερά αποτελέσματα. Τελοσπαντων μην προτρεχω! Για τον ιουνιο πρέπει να βρουμε κάτι γουρικο :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ναι ρε γαμωτο, οσο καλα πηγε ο Απρίλης τόσο το Μάη δε φαίνεται φως... Μακάρι να έχεις εσύ κάποιο καλό νέο κ τα κορίτσια που ακόμα είστε στην αναμονή :-)

Άντε να δούμε... Πάντως από τον επόμενο κύκλο λέω να δουμε για σπερματεγχυση... κυρίως γιατί κουράστηκα και θέλω επιτέλους να νιώσω οτι κατι κάνω. Αν κ ακουω οτι δεν έχει κ φοβερά αποτελέσματα. Τελοσπαντων μην προτρεχω! Για τον ιουνιο πρέπει να βρουμε κάτι γουρικο :-):-):-)

Η θερμοκρασία τελικά έπεσε την ημέρα που αδιαθετησες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν θέλω σπερματεγχυση ούτε και εξωσωματική ούτε εγώ αλλά  ούτε καινό άντρας μου.  Έμεινα μια φορά ( δεν πήγε καλά δεν έχει σημασια) μπορείς να με αξιώσει ο θεος και να ξανά μείνω και αυτή τη φορα να πάει Καλά.. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κανεις? 

Εγώ πλέον δεν αποκλειω καμία περίπτωση, κυρίως λόγω ηλικίας. Αλλιώς θα άφηνα 1,5 χρόνο να περάσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα!!!!!!!!! ??????

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα!!!!!!!!! ??????

Καλημέρα κορίτσια μου???☀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...