Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Οχι δυστηχώς... κ τα εκανα νομίζω σωστα( δλδ ξεκίνησα απο πιο νωρις κ ανα 2 ημερες εκανα) γτ αργω να κανω ωορρηξια.. τι να πω;;;; Χειρότερο μου φαινεται ειναι αυτο αλλα κ απο την αλλη βοηθάει; Δε ξερω... εχω μπερδευτει ???

κάθε μέρα έπρεπε να κάνεις όχι αν δύο κορίτσι... τις μέρες που δεν έκανες θα ήταν θετικό... κανονικά τις κρίσιμες μέρες θέλει δύο την ημέρα να είσαι σίγουρη ότι θα το πετύχεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να σας βρίσκω καλά.. Σήμερα μου συμβαίνει κάτι περίεργο..βρισκομαι στη 22 δεύτερη μέρα του κύκλου και ενώ με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω ωορρηξία είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα..

Τις τελευταίες μέρες είχα αρκετά υγρα και σκέφτηκα ότι ίσως να κάνω ωορρηξία σε λίγες μέρες..παρολα αυτά σήμερα είδα και αίμα Όχι όμως κανονική περίοδο..

Θα τρελαθώ από την μέρα που ξεκινήσαμε επαφές ο κύκλος μου δεν πάει καλά..Λετε να δω από την 22 μέρα περίοδο?

είχες πολύ αίμα? είδες μια φορά κ τέλος?? από τις βιταμίνες το θεωρώ απίθανο γιατι να σ φέρουν αίμα δεν είναι λογικο// εμένα δε μ έχει τύχει πάντως κάτι αντίστοιχο με τις βιταμίνες το μόνο που παρατήρησα είναι πως σκουραίνει το χρώμα των ούρων γίνεται πιο φωσφωριζέ ας το πω ... αλλά όχι όλη μέρα όταν την πιω κ μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

είχες πολύ αίμα? είδες μια φορά κ τέλος?? από τις βιταμίνες το θεωρώ απίθανο γιατι να σ φέρουν αίμα δεν είναι λογικο// εμένα δε μ έχει τύχει πάντως κάτι αντίστοιχο με τις βιταμίνες το μόνο που παρατήρησα είναι πως σκουραίνει το χρώμα των ούρων γίνεται πιο φωσφωριζέ ας το πω ... αλλά όχι όλη μέρα όταν την πιω κ μετα..

Άσχετο...τι βιταμίνες παίρνετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έμεινα στον 3 μήνα προσπαθειών... και τάρα πάλι μετά την απόξεση που έκανα τον Νοέμβρη είμαι πάλι στον 3 μήνα προσπαθειών...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Άσχετο...τι βιταμίνες παίρνετε;;

εγώ έπαιρνα μέχρι τα Χριστούγεννα κ τώρα ξεκίνησα πάλι σήμερα για την ακρίβεια τις pregnacare before conception/ trying for a baby..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Άσχετο...τι βιταμίνες παίρνετε;;

Εγώ folid acid των 400 και βιταμίνη d προς το παρών...πηρα και τεστακια σήμερα μήπως και αλλάξει το γούρι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

εγώ έπαιρνα μέχρι τα Χριστούγεννα κ τώρα ξεκίνησα πάλι σήμερα για την ακρίβεια τις pregnacare before conception/ trying for a baby..

Μόλις σήμερα τις έβλεπα στο ίντερνετ κ σκεφτόμουν μήπως είναι καλό να τις ξεκινήσω..Εγώ παίρνω felicine, αυτό μόνο μου είχε πει ο γυναικολόγος για αρχή και τελευταία ξεκίνησα και την D!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μόλις σήμερα τις έβλεπα στο ίντερνετ κ σκεφτόμουν μήπως είναι καλό να τις ξεκινήσω..Εγώ παίρνω felicine, αυτό μόνο μου είχε πει ο γυναικολόγος για αρχή και τελευταία ξεκίνησα και την D!

μια χαρούλα είναι κ αυτές που παίρνεις... συνέχισέ τες αρκεί που παίρνουμε κάτι κ βοηθάμε τον οργανισμό μας...εγώ ανυπομονώ να μ έρθει περίοδος στις 25 περίπου του μήνα κ να σας ακολουθήσω πρώτα ο θεός στις προσπάθειες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μια χαρούλα είναι κ αυτές που παίρνεις... συνέχισέ τες αρκεί που παίρνουμε κάτι κ βοηθάμε τον οργανισμό μας...εγώ ανυπομονώ να μ έρθει περίοδος στις 25 περίπου του μήνα κ να σας ακολουθήσω πρώτα ο θεός στις προσπάθειες.. 

Αντε λίγο έμεινε..Με το καλό να ξεκινήσεις τις προσπάθειες!! Εγώ περιμένω στις 22. Κατά πάσα πιθανότητα και τον Μάιο μαζί θα είμαστε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

είχες πολύ αίμα? είδες μια φορά κ τέλος?? από τις βιταμίνες το θεωρώ απίθανο γιατι να σ φέρουν αίμα δεν είναι λογικο// εμένα δε μ έχει τύχει πάντως κάτι αντίστοιχο με τις βιταμίνες το μόνο που παρατήρησα είναι πως σκουραίνει το χρώμα των ούρων γίνεται πιο φωσφωριζέ ας το πω ... αλλά όχι όλη μέρα όταν την πιω κ μετα..

Πήρα την γυναικολόγο τηλέφωνο για να δω τι θα μου πει..

Με το που της είπα είμαι στην 22 μέρα μου είπε ότι ίσως να είναι αιμορραγία εμφύτευση χωρίς να θέλει να μου πει κάτι παραπάνω..

Μου είπε να περιμένω να δω εάν θα μου έρθει κανονική περίοδος και να κλείσω ραντεβού να πάω να με δει σε 10 μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Πήρα την γυναικολόγο τηλέφωνο για να δω τι θα μου πει..

Με το που της είπα είμαι στην 22 μέρα μου είπε ότι ίσως να είναι αιμορραγία εμφύτευση χωρίς να θέλει να μου πει κάτι παραπάνω..

Μου είπε να περιμένω να δω εάν θα μου έρθει κανονική περίοδος και να κλείσω ραντεβού να πάω να με δει σε 10 μέρες..

μια χαρά... υπομονή και σου εύχομαι να είναι εμφύτευσης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κάθε μέρα έπρεπε να κάνεις όχι αν δύο κορίτσι... τις μέρες που δεν έκανες θα ήταν θετικό... κανονικά τις κρίσιμες μέρες θέλει δύο την ημέρα να είσαι σίγουρη ότι θα το πετύχεις... 

Ααααααα!!!!!?????Δε το ήξερα!!!!!! Ηταν η πρωτη φορα π εκανα γι αυτο... ευχαριστώ παρα πολυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Πήρα την γυναικολόγο τηλέφωνο για να δω τι θα μου πει..

Με το που της είπα είμαι στην 22 μέρα μου είπε ότι ίσως να είναι αιμορραγία εμφύτευση χωρίς να θέλει να μου πει κάτι παραπάνω..

Μου είπε να περιμένω να δω εάν θα μου έρθει κανονική περίοδος και να κλείσω ραντεβού να πάω να με δει σε 10 μέρες..

Σου εύχομαι ολόψυχα να ειναι εμφύτευση κ μαζι με το Μανταρινάκι  μας να ειστε εγκυούλες !!!!!!! Μακάρι????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ααααααα!!!!!?????Δε το ήξερα!!!!!! Ηταν η πρωτη φορα π εκανα γι αυτο... ευχαριστώ παρα πολυ?

ναι βρεεε αυτό θα έγινε.. κ εγώ την πάτησα την πρώτη φορά κ δεν βρήκα θετικό.. μετά δυο την ημέρα για σίγουρα κ το έβρισκα.. δύο την ημέρα κ χωρίς να έχεις πιει οτιδήποτε για κανα δύωρο τουλάχιστον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι βρεεε αυτό θα έγινε.. κ εγώ την πάτησα την πρώτη φορά κ δεν βρήκα θετικό.. μετά δυο την ημέρα για σίγουρα κ το έβρισκα.. δύο την ημέρα κ χωρίς να έχεις πιει οτιδήποτε για κανα δύωρο τουλάχιστον..

@lactaki ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!! Γτ ανησύχησα π δν βρίκα γόνιμες κ ειχα στενοχωρηθει☹️... εγω γενικά το εχω δει χαλαρά προς το παρον μεχρι τον ιούνιο π θα παω ρευματολόγο ( δε με αφήνει λογω φαρμάκων σε περιππρωση π δε το θυμάστε) για να δρομολογίσω τη σαλπιγγογραφια( δε παει αλλο)! ????Μου φαίνεται ομως πως άνοιξε το δρόμο το @Mantariniακι κ θα εχουμε πολλά νινάκια!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να ειναι εμφύτευση κ μαζι με το Μανταρινάκι  μας να ειστε εγκυούλες !!!!!!! Μακάρι????????????????????????????

Μακάρι να περνούμε σειρά μια μια θεέ μου θα τρελαθώ εάν όντως αυτό έχει συμβεί όμως θέλω να μείνω προσγειωμένη (όσο μπορώ) διότι εάν το σκέφτομαι και το ονειρευτώ για 10 μέρες θα είναι μεγάλη η απογοήτευση..

Μακάρι όμως όλες να πάρουμε σειρά και μέχρι το Πάσχα να γεμίσουμε αυγουλάκια ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου και εγώ στην 22η μέρα ειμαι και από την ώρα που διάβασα το post πηγαίνω τουαλέτα και λέω τώρα θα δω και εγω αιμα εμφυτευσης??? παρόλο που ξέρω ότι είναι απίθανο να κάνω παιδί τώρα σ αυτή τη φάση με μια κλειστη σαλπιγγα και σχεδόν χωρίς προσπάθεια  αλλά τεσπα η ελπίδα πεθαινει πάντα τελευταία.. εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν!! Είμαι πολύ αισιόδοξη για το αιματάκι σου!! Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια;;; Αυτό θα είναι!!! Κι εγώ σήμερα είμαι πολύ ευδιάθετη γιατί έχω ανα διαστήματα κάποια τσιμπηματάκια από κάτω και φυσικά προσπαθώ να το ερμηνεύσω σα σύμπτωμα εμφύτευσης!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε να έχουμε κ άλλες τυχερές του Απρίλη... καλά ξεκινήσανε τα κορίτσια.. εγώ από τον ΜΑίο θα μπω στο κλαμπ..φιλική συμμετοχή αυτο το μήνα... χαχα...υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Λοιπόν!! Είμαι πολύ αισιόδοξη για το αιματάκι σου!! Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια;;; Αυτό θα είναι!!! Κι εγώ σήμερα είμαι πολύ ευδιάθετη γιατί έχω ανα διαστήματα κάποια τσιμπηματάκια από κάτω και φυσικά προσπαθώ να το ερμηνεύσω σα σύμπτωμα εμφύτευσης!! 

      Μακάρι!!Έκανες πρόκληση αυτό το μήνα ή σε μπερδεύω με άλλη κοπελα? Ειμαστε κ τόσες εδώ μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!! Έκανα! Και για αυτό πάει και το μυαλό μου μήπως έχω αυτά τα συμπτώματα λόγω της πρόκλησης! Μήπως δημιουργούνται τπτ κύστες εκεί πέρα! Αν και δεν το πιστεύω πολύ αυτό... Ή που έχω διογκώσει με το μυαλό μου τα συμπτώματα ή που κάτι τρέχει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...