Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μπα μη το λες... πραγματικά δεν υπάρχει κανόνας σε αυτά τα πράγματα γι'αυτό θεωρώ ότι όσο λιγότερο το σκέφτομαι τόσο το καλύτερο! Ευτυχώς έχω μικρή ωχρινική (12 μέρες) γιατί πάντα αυτό το κομμάτι του κύκλου δεν περνάει με τίποτα! Οκ αν όντως έλειπε ο άντρας σου στην ωορρηξία προφανώς είναι δύσκολο αλλά επειδή δεν είσαι και σίγουρη πότε έκανες ποτέ δεν ξέρεις

Γούρι σε όλες εύχομαι!

Αν έκανα όντως αργά κι αν επέζησε 3 μέρες ένα σπερματοζωάριο κι αν κι αν... ?

Τυχερή είσαι που δεν θα περιμένεις πολύ, εγώ ούτε ξέρω τι διάρκεια έχει, από τις 14 που ήταν χάλασε τελευταία.. 

Καλά αποτελέσματα σε όλες!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!! Κ εγω αυτό το μηπνα δεν ελπίζω σε κατι... εχω μπερδευτει με τα τεστακια κ απο ( σεξάκι) λιγα πράγματα γιατι ειναι πολύ δύσκολη περίοδος κ για μενα κ τον αντρα μου λόγω δουλειάς! 

Κορίτσια, περιμένουμε κι αλλα ευχάριστα ε;;;; Το ποδαρικό του Μανταρινάκιου να είναι γουρλίδικο κ για αλλες κοπέλες!!!!!!!??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρες σε όλες! Εγώ κορίτσια μου πίστευα ότι θα σας έχω ευχάριστα νέα αυτό το μήνα αλλά όχι! Είχα πετύχει και ωορρηξία με τεστάκι αλλά η ακατονόμαστη με επισκέφτηκε πρωί πρωί να με απογοητεύσει πάλι αυτό το μήνα! Οπότε κλείνω και ραντεβού για σαλπιγγογραφία (που μεταξύ μας πίστευα ότι θα τη γλιτώσω) και βάζω πλώρη για τέλος του μήνα που θα είναι οι γόνιμες! Εύχομαι να είναι Μαγιάτικο που είναι και ο μήνας μας με τον αντρούλη μου!

Κι εμένα ο Μάιος από τους αγαπημένους μου.. Γενέθλια, αρραβώνας, γάμος, πολλά σημαντικά συμβάντα! Να έρθει το μαγιατικο θαυματακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Thunder είπε:

@Mantarini πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!! Τι όμορφο να έχουμε θετικά αποτελέσματα εδώ μέσα!! Κορίτσια!!! Βλέπω να κονταροχτυπιόμαστε για το θέμα του επόμενου μήνα και προτείνω να φτιάξει θέμα οποια προσπαθεί περισσότερο καιρό! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα τις προσπάθειες πριν 2 χρόνια! ?

Ό,τι θέλει ο λαός! Καλή διάθεση κι αισιοδοξία κι όποια το ανοίξει γούρι θα φέρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εμένα ο Μάιος από τους αγαπημένους μου.. Γενέθλια, αρραβώνας, γάμος, πολλά σημαντικά συμβάντα! Να έρθει το μαγιατικο θαυματακι! 

Και για μας ο μήνας Μάιος είναι ορόσημο!Στο εύχομαι κορίτσι μου! Το εύχομαι για όλες μας εδώ μέσα..έγινε μια αρχή με την @Mantarini. Ας πάρουμε σειρά και οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εύχομαι να σας φέρω γούρι και να κολλήσετε όλες εγκυμοσύνη!!! Δεν σας ξεχνώ.. Σας σκέφτομαι και εύχομαι να με ακολουθήσετε όλες!! Αισιοδοξία κορίτσια!! εγώ πιστεύω ήταν βασικός παράγοντας η αισιοδοξία μου και ότι σκεφτόμουν τις περισσότερες μέρες του μήνα θετικά.. σε γενικές γραμμές δεν το άφησα να με πάρει από κάτω εκτός από μια φορά.. Την προηγούμενη Τετάρτη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχτές το ανακοίνωσαμε και στις οικογένειές μας.. αδέρφια και γονείς.. Πολύ κλάμα κορίτσια.. εύχομαι όλες να το ζήσετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το αγαπημένο μου!! Πόσες φορές έχω οργανώσει στο μυαλό μου την πολυπόθητη ανακοίνωση!! Και για πες!! Τους τυραννησες, τους έκανες έκπληξη, τι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω...Εαν υπηρξε επαφη λιγες ωρες πριν βγει θετικο τεστακι ωορρηξιας και την επομενη υπαρχει καμια πιθανοτητα; Να ελπιζω;; Δυστυχως εκεινες τις μερες ηταν μονο αυτες οι 2 επαφες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω...Εαν υπηρξε επαφη λιγες ωρες πριν βγει θετικο τεστακι ωορρηξιας και την επομενη υπαρχει καμια πιθανοτητα; Να ελπιζω;; Δυστυχως εκεινες τις μερες ηταν μονο αυτες οι 2 επαφες. 

Φυσικά κορίτσι μου ήρθες σε επαφή τις πιο γόνιμες μέρες την ημέρα που βγήκε θετικό και την επόμενη!!! Μια χαρά είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πασχαλινά αυγουλακια! 

Εγώ δεν περιμένω ως τις 21 Απριλιου,παρόλα αυτά είμαι πολύ πιο χαλαρή αυτό το μηνά ούτε θερμοκρασίες ούτε συμπτώματα ψάχνω επειδή είμαι σίγουρη πως δεν θα συμβεί κ πάμε για Ιούνιο πλέον. 

Ήδη γεμίζω το πρόγραμμα μου φουλ ωστε να έχω να περιμένω αλλά πράγματα πχ προετοιμασία Πασχα, ενα τριήμερο  μέσα στο Μάιο κλπ.

Κατά βάθος πιστεύω πως πάω να το παίξω ήμουν χαλαρή και ήρθε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημέρα Πασχαλινά αυγουλακια! 

Εγώ δεν περιμένω ως τις 21 Απριλιου,παρόλα αυτά είμαι πολύ πιο χαλαρή αυτό το μηνά ούτε θερμοκρασίες ούτε συμπτώματα ψάχνω επειδή είμαι σίγουρη πως δεν θα συμβεί κ πάμε για Ιούνιο πλέον. 

Ήδη γεμίζω το πρόγραμμα μου φουλ ωστε να έχω να περιμένω αλλά πράγματα πχ προετοιμασία Πασχα, ενα τριήμερο  μέσα στο Μάιο κλπ.

Κατά βάθος πιστεύω πως πάω να το παίξω ήμουν χαλαρή και ήρθε ?

Στο εύχομαι κοπέλα μου!!! περιμένω πως και πως τα ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μιας και είναι  πρωί και όπως δεν το σκέφτομαι καθολου (λέμε τωρα) μια ερώτηση που είχα ξεχάσει να κάνω. 

Στο διακολπικο την 7η μέρα είχαμε δει τέσσερα ανώριμα στην αριστερή ωοθήκη και τρία στην δεξιά. Με φυσιολογικά χιλιοστά για την μέρα του κύκλου. 

Έχω χαμηλή ΑΜΗ οπότε εξεπλάγην νόμιζα θα βρει 1.Κανονικά πόσα θα έπρεπε να έχω 6-7 στην καθέμία?  Το έχει δει κάποια κοπέλα με κανονική ΑΜΗ? Γιατί τείνω να πιστεύω πως τελικά τα νούμερα είναι απλά ενδεικτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! ??

Καλημέρα γκαστρουλα μας...θα πας για χοριακη σήμερα?? Στα ύψη θα ναι περιμένουμε νέα σου.. φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα γκαστρουλα μας...θα πας για χοριακη σήμερα?? Στα ύψη θα ναι περιμένουμε νέα σου.. φιλιά..

ναι πήγα πρωί πρωί!! το μεσημέρι θα ξέρω!! Έχω ένα μικρό άγχος και αγωνία μαζί!! 

@Ginaak δεν ξερω καθόλου κοπέλα μου απ αυτά!! Μακάρι να γνώριζα να σε βοηθήσω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

ναι πήγα πρωί πρωί!! το μεσημέρι θα ξέρω!! Έχω ένα μικρό άγχος και αγωνία μαζί!! 

@Ginaak δεν ξερω καθόλου κοπέλα μου απ αυτά!! Μακάρι να γνώριζα να σε βοηθήσω!! 

Δεν πειράζει καλή μου,κάποια θα βρεθεί να ξέρει. 

Όσο για την αγωνία λογικό το βρίσκω, αλλά είναι από αυτές τις ευχάριστες σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

ναι πήγα πρωί πρωί!! το μεσημέρι θα ξέρω!! Έχω ένα μικρό άγχος και αγωνία μαζί!! 

 

Καλημερα κοριτσια!! 

Ολα καλα θα πανε Μανταρινακι!!! Καλα αποτελεσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ginaak τις ευχάριστες και παράλληλα αγχωτικες   όλα να πάνε καλά!! 

@Maroulita? Ευχαριστώ πολύ κοπέλα Μου!! θα σας ενημερώσω!! 

@Mia ? ειμαι πολύ καλά για την ώρα αν εξαιρέσεις τα έντονα πονακια περιόδου που έχω κατά διαστήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι! @Mantarini καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!Είμαι σίγουρη ότι η χοριακη σου θα είναι super, όπως ήταν η πρώτη!Εγώ κορίτσια περιμένω κανονικά την Τρίτη,αν κ νομίζω θα έρθει πιο νωρίς.Το στήθος μου είναι τούμπανο εδώ κ μέρες,από την ωορρηξία κ μετά. @Ginaak για αυτό που ρωτάς κάτι δν κατάλαβα.Ειδε ο γιατρός στον υπέρηχο ότι έχεις 3-4 ωάρια στην κάθε ωοθήκη; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα κορίτσι! @Mantarini καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!Είμαι σίγουρη ότι η χοριακη σου θα είναι super, όπως ήταν η πρώτη!Εγώ κορίτσια περιμένω κανονικά την Τρίτη,αν κ νομίζω θα έρθει πιο νωρίς.Το στήθος μου είναι τούμπανο εδώ κ μέρες,από την ωορρηξία κ μετά. @Ginaak για αυτό που ρωτάς κάτι δν κατάλαβα.Ειδε ο γιατρός στον υπέρηχο ότι έχεις 3-4 ωάρια στην κάθε ωοθήκη; 

 

Ναι.7η μέρα απλά ήταν πριν την σαλπιγγογραφια (έκανα την hycosy    οπότε έγινε από γυναικολογο όχι ακτινολογο και είχε κ υπέρηχο στην αρχη) οπότε δεν στάθηκα καθόλου σε αυτό φοβόμουν για την επόμενη εξέταση. 

Μιλάω για ανώριμα καθώς κάνω αργά ωορρηξία. 

Και ρωτάω το φυσιολογικό ποιο θα ήταν? Δεδομένου ότι έχω χαμηλή αμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα κορίτσι! @Mantarini καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!Είμαι σίγουρη ότι η χοριακη σου θα είναι super, όπως ήταν η πρώτη!Εγώ κορίτσια περιμένω κανονικά την Τρίτη,αν κ νομίζω θα έρθει πιο νωρίς.Το στήθος μου είναι τούμπανο εδώ κ μέρες,από την ωορρηξία κ μετά. @Ginaak για αυτό που ρωτάς κάτι δν κατάλαβα.Ειδε ο γιατρός στον υπέρηχο ότι έχεις 3-4 ωάρια στην κάθε ωοθήκη; 

 

κορίτσι τα ίδια ακριβώ ένιωθα και εγώ!!! Μην χάνεις την πίστη Σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... εύχομαι να είστε όλες καλα.... ?? 

@Mantarini θα είναι μεγάλη η χοριακη....??? περιμένουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...