Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ρουχαλάκια και παπουτσάκια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμφωνω απολυτα μαζι σου .Το jumpo εχειπολλη ωραια ρουχαλακια και σε πολλη καλες τιμες. Προσωπικα ο γιος μου ειναι τεσσεραμισι ετων και απο εκει του ειχα ψωνισει πον καν γεννηθει. Τα ρουχαλακια ειναι σε παρα πολλη κατασταση τοσο που οταν εδωσα καποια σε μια γνωστη με ρωτησε καλα δεν τα φορεσε καθολου το παιδι και κοριτσια τα ειχαμε χιλιοφορεσει. Σε ολα τα μαγαζια τα ιδια εχουν απλα πληρωνεις φιρμες. Ενα πολλη καλο μαγαζι με τιμες βιοτεχνιας ειναι το fernando το οποιο εχει μαγαζια στο Αιγάλεω και στην αττικη. Επισης και ενα μαγαζι που εχει προικα μωρου αλλα και ρουχαλακια απο 0 μηνων εως και 16 ετων ειναι η ΗΡΩ στο Αιγαλεω το οποιο διαθετει πλουσια συλλογη σε ρουχαλακια αλλα και κουνιες και ολα τα σχτικα εγω πηρα απο εκει ολη την προικα του γιου μου.Διαθετει επισης και πλουσια συλλογη σε βαπτιστικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα μαζι σου .Το jumpo εχειπολλη ωραια ρουχαλακια και σε πολλη καλες τιμες. Προσωπικα ο γιος μου ειναι τεσσεραμισι ετων και απο εκει του ειχα ψωνισει πον καν γεννηθει. Τα ρουχαλακια ειναι σε παρα πολλη κατασταση τοσο που οταν εδωσα καποια σε μια γνωστη με ρωτησε καλα δεν τα φορεσε καθολου το παιδι και κοριτσια τα ειχαμε χιλιοφορεσει. Σε ολα τα μαγαζια τα ιδια εχουν απλα πληρωνεις φιρμες. Ενα πολλη καλο μαγαζι με τιμες βιοτεχνιας ειναι το fernando το οποιο εχει μαγαζια στο Αιγάλεω και στην αττικη. Επισης και ενα μαγαζι που εχει προικα μωρου αλλα και ρουχαλακια απο 0 μηνων εως και 16 ετων ειναι η ΗΡΩ στο Αιγαλεω το οποιο διαθετει πλουσια συλλογη σε ρουχαλακια αλλα και κουνιες και ολα τα σχτικα εγω πηρα απο εκει ολη την προικα του γιου μου.Διαθετει επισης και πλουσια συλλογη σε βαπτιστικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κορίτσια να ρωτήσω γιατι σε λιγες μερες θα νινω μανουλα. πως τα βάζετε τα σελτεδάκια? πάνω απο το στρωματάκι της καλαθούνας? και να μην ειναι πολύ ψηλά στο κεφαλάκι του? για δωστε μου τα φώτα σας.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΛΟ ΕΙΤΕ ΚΡΕΒΑΤΙ!ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΥΠΟΘΕΤΩ ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ !ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΛΥΜΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙ .ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ,ΤΑ ΑΜΟΛΑΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ.........ΤΟΝ ΕΜΠΝΕΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΤΗΣ LIBERO ΠΟΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΑ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΡΩΣΕΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σελτεδακια τα βαζεις οπου αλλαζεις το μικρο..ειτε αλλαξιερα ειτε κρεββατι...και εμενα δεν χρεαστηκε ποτε να βαλω η στην καλαθουνα η στο κρεββατακι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...