Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Σημερ απγγαμε γιατρό. Είδαμε σάκο. Είδαμε κ με περιεχόμενο.... Τώρα για καρδιά θα πάμε ξανά το άλλο Σάββατο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Κοριτσι με το καλο να μπεις και να βγεις απο κει και γρηγορη αναρρωση!!! Τα καλυτερα ερχονται!

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου να Σαι καλά με το καλό το μωράκι σας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σημερ απγγαμε γιατρό. Είδαμε σάκο. Είδαμε κ με περιεχόμενο.... Τώρα για καρδιά θα πάμε ξανά το άλλο Σάββατο.. 

καλησπερα με το καλο κοριτσι μ..ποσο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλησπερα με το καλο κοριτσι μ..ποσο εισαι?

Τώρα το μέτρησε ανάλογα τη περίοδο μου. Όταν θα ακούσουμε καρδιά θα δούμε. Για την ώρα 5 εβδομάδες κ 3 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

einai απλά διαφορετικό. Το  filicine έχει μόνο φυλλικο οξύ ενώ το pregmacare και άλλες βιταμίνες όπως πχ D συν σίδηρο κλπ. Επίσης νομίζω ότι έχει μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε φυλλικό οξύ από το  filicine

Ααα,σ’ευχαριστώ πολυ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα το μέτρησε ανάλογα τη περίοδο μου. Όταν θα ακούσουμε καρδιά θα δούμε. Για την ώρα 5 εβδομάδες κ 3 ημέρες. 

Πολύ όμορφα νέα!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Ολα να είναι καλά! Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. εγώ έχω μπει από το πρωί κ περιμένω .. μια μου παίρνουν αίμα μια το ένα μια το άλλο... Τώρα με αποτελειωσανε. . Μ δώσανε καθαρκτικο ??? δε ξέρω σε πόση ώρα θα πιάσει δεν έχω καμία όρεξη . Αύριο είμαι το δεύτερο Χειρόυργειο πάντως πουρνοοο πουρνο.. 

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου...υπομονή και κουράγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα το μέτρησε ανάλογα τη περίοδο μου. Όταν θα ακούσουμε καρδιά θα δούμε. Για την ώρα 5 εβδομάδες κ 3 ημέρες. 

ααα μαζι ειμαστε σχεδον εγω με βαση υπερηχο π εκανα την πεμπτη σημερα ειμαι 5 εβδομαδων κ 5 ημερων!!!εγω την δευτερα θα ξαναπαω στο γιατρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ααα μαζι ειμαστε σχεδον εγω με βαση υπερηχο π εκανα την πεμπτη σημερα ειμαι 5 εβδομαδων κ 5 ημερων!!!εγω την δευτερα θα ξαναπαω στο γιατρο!!

Με το καλό κορίτσι μου κ εσύ!!!!!!! Τι ευχάριστα που είναι αυτα τα νέα!!!!! Και στα δικά μας με το καλό!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

 

τις pregnacare αλλα λιγοτερο απο μηνα. Μεχρι προσφατα επαιρνα απλά φυλικό οξύ. 

Και εγω φυλικο οξύ έπαιρνα μόνο αλλά λέμε να ξεκινήσουμε τις pregnant care his and her που είναι κ για τους δύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki καλή επιτυχία για αύριο!! Σιδερένια να βγεις!!! 

@Starrr και @xrisanthi  υπομονή λίγες μερούλες ακόμα θα ακούσετε και καρδούλα!! όλα με το καλό!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

ααα μαζι ειμαστε σχεδον εγω με βαση υπερηχο π εκανα την πεμπτη σημερα ειμαι 5 εβδομαδων κ 5 ημερων!!!εγω την δευτερα θα ξαναπαω στο γιατρο!!

Για να ακούσεις καρδιά?? Συγχαρητήρια κ σε σένα.. ? Κ μένα Τετάρτη μου είπε αλλά δεν μπορώ λόγω δουλειάς. Κ το μεταφέραμε για Σάββατο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για να ακούσεις καρδιά?? Συγχαρητήρια κ σε σένα.. ? Κ μένα Τετάρτη μου είπε αλλά δεν μπορώ λόγω δουλειάς. Κ το μεταφέραμε για Σάββατο.. 

 σ ευχαριστω πολυ!!θελω να πιστευω πως καταρχην θα δουμε εμβρυακι κ επειτα να ακουσουμε καρδια γιατι οταν πηγα ηταν αρχη ακομη κ ειδαμε μονο αρχομενο σακο μικρουλη 2.4 χιλιοστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

 σ ευχαριστω πολυ!!θελω να πιστευω πως καταρχην θα δουμε εμβρυακι κ επειτα να ακουσουμε καρδια γιατι οταν πηγα ηταν αρχη ακομη κ ειδαμε μονο αρχομενο σακο μικρουλη 2.4 χιλιοστα!!

Ε είχες πάει πάρα πολύ νωρίς... Ίσως να μην ακούσεις καρδιά... Αλλά θα φανεί πως κάτι αναβοσβηνει... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε είχες πάει πάρα πολύ νωρίς... Ίσως να μην ακούσεις καρδιά... Αλλά θα φανεί πως κάτι αναβοσβηνει... ❤️

μακαρι εστω αυτο γιατι αγχωνομαι γενικα επειδη πριν 4 χρονια ειχα κ μια βιοχημικη.... τι χοριακη ειχες εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

μακαρι εστω αυτο γιατι αγχωνομαι γενικα επειδη πριν 4 χρονια ειχα κ μια βιοχημικη.... τι χοριακη ειχες εσυ?

300 την μέρα που περίμενα περίοδο. Κ 900 2 ημέρες μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

μακαρι εστω αυτο γιατι αγχωνομαι γενικα επειδη πριν 4 χρονια ειχα κ μια βιοχημικη.... τι χοριακη ειχες εσυ?

Εμένα νομίζω μου είπε ότι ο λεκιθιλικοσ είναι 2 χιλιοστά.... Μέτρησε κ το σάκο... Κ το μωρό.. Φάνηκε η σκιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα νομίζω μου είπε ότι ο λεκιθιλικοσ είναι 2 χιλιοστά.... Μέτρησε κ το σάκο... Κ το μωρό.. Φάνηκε η σκιά. 

εμενα μονο σακο ειχε μπορεσει να δει ηταν πολυ αρχη ακομη.... ααα δεν ξαναεκανες μετ χοριακη εμενα η πρωτη ηταν 75 η δευτερη 322 κ η τριτη 586

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εμενα μονο σακο ειχε μπορεσει να δει ηταν πολυ αρχη ακομη.... ααα δεν ξαναεκανες μετ χοριακη εμενα η πρωτη ηταν 75 η δευτερη 322 κ η τριτη 586

Όχι δεν ξανά έκανα. Γιατί φτάσαμε στο 900.κ μου είπε δε χρειάζεται άλλη.... Σήμερα εκτός το φελισιν κ σιδηρο μου έγραψε κ προληπτικά προγεστερονη. Είναι το μόνο που μπορούμε λίγο να βοηθήσουμε στο να μην πάει κάτι στραβά. Κ σε 10 μέρες. Θα το ακούσουμε... Ελπίζουμε. Για να μου πει συγκεκριμένα ημερομηνίες κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι δεν ξανά έκανα. Γιατί φτάσαμε στο 900.κ μου είπε δε χρειάζεται άλλη.... Σήμερα εκτός το φελισιν κ σιδηρο μου έγραψε κ προληπτικά προγεστερονη. Είναι το μόνο που μπορούμε λίγο να βοηθήσουμε στο να μην πάει κάτι στραβά. Κ σε 10 μέρες. Θα το ακούσουμε... Ελπίζουμε. Για να μου πει συγκεκριμένα ημερομηνίες κτλ. 

κ εμενα μ εδωσε προγεστερονη φολικο οξυ κ σαλοσπιρ...μακαρι ολα να μας πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ εμενα μ εδωσε προγεστερονη φολικο οξυ κ σαλοσπιρ...μακαρι ολα να μας πανε καλα!!!

Σε πείραξε η προγεστερόνη? Εγώ πήρα το πρώτο σήμερα. Κ είμαι στα χαμένα... Κ σκέφτομαι Κως θα πάω αύριο δουλειά... Μάλλον θα βάζω ξυπνητήρι 5 το πρωί... Κ μετά 5 το απόγευμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε πείραξε η προγεστερόνη? Εγώ πήρα το πρώτο σήμερα. Κ είμαι στα χαμένα... Κ σκέφτομαι Κως θα πάω αύριο δουλειά... Μάλλον θα βάζω ξυπνητήρι 5 το πρωί... Κ μετά 5 το απόγευμα. 

χαπακι παιρνεις? εμενα μ εδωσε κολπικη μονο πριξιμο μ δημιουργει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

χαπακι παιρνεις? εμενα μ εδωσε κολπικη μονο πριξιμο μ δημιουργει....

Μου είπε να μη πάρω κολπικό.... Κ το παίρνω από το στόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μου είπε να μη πάρω κολπικό.... Κ το παίρνω από το στόμα... 

ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΗ Μ ΕΔΩΣΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...