Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια @Χρυσάφω @Mellenaki @Σταυρι καλημερα!! Εδω κ γω!!! ?

 

Μαζί μας και εσύ περιμένεις Παρασκευή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μαζί μας και εσύ περιμένεις Παρασκευή??

Την επόμενη Πέμπτη περιμενω!! Εγω παλι θα τον κλεισω τον μηνα!! Αναμονη μεχρι το τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μιας και είδα ένα ωραίο θέμα σήμερα που ανοίχτηκε είπα να να ρωτήσω κι εγώ εδώ και  να τα συζητήσουμε θεωρείτε ταμπού να λέτε ότι προσπαθείτε για παιδί σε συγγενείς και φίλους;

Νίκη μου ταμπού όχι δεν το θεωρώ, θεωρώ όμως ότι ασκεί πίεση... εγώ έκανα το λάθος να το πω σε κάποιους δικούς μου ανθρώπους κ οι ερωτήσεις τους μετά (οι οποίες ήταν καλοπροαίρετες δε λέω το αντίθετο) με άγχωναν κ μου υπενθύμιζαν ότι ακόμα δεν... οπότε τελικά έχω καταλήξει καλύτερα όχι... κ όταν έχεις κάτι πια να ανακοινώσεις το λες...

εγώ περιμένω την τρίτη κ αύριο θα πάω για προγεστερόνη, αντί την 21η μερα θα πάω 20η επειδή έχω μικρότερο κύκλο. Θα πήγαινα σήμερα αλλά το ξέχασα κ πήρα χάπι θυρεοειδή το πρωί. 

Πάντως κ μένα απογοήτευση με έχει πιάσει, αισθάνομαι ότι θα έρθει κανονικά... Θα δώσω 2-3 μήνες ακόμα κ μετά λέω να δω πιο δυναμικά τι θα κάνουμε. Βαρέθηκα να απογοητεύομαι κάθε μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Νίκη μου ταμπού όχι δεν το θεωρώ, θεωρώ όμως ότι ασκεί πίεση... εγώ έκανα το λάθος να το πω σε κάποιους δικούς μου ανθρώπους κ οι ερωτήσεις τους μετά (οι οποίες ήταν καλοπροαίρετες δε λέω το αντίθετο) με άγχωναν κ μου υπενθύμιζαν ότι ακόμα δεν... οπότε τελικά έχω καταλήξει καλύτερα όχι... κ όταν έχεις κάτι πια να ανακοινώσεις το λες...

εγώ περιμένω την τρίτη κ αύριο θα πάω για προγεστερόνη, αντί την 21η μερα θα πάω 20η επειδή έχω μικρότερο κύκλο. Θα πήγαινα σήμερα αλλά το ξέχασα κ πήρα χάπι θυρεοειδή το πρωί. 

Πάντως κ μένα απογοήτευση με έχει πιάσει, αισθάνομαι ότι θα έρθει κανονικά... Θα δώσω 2-3 μήνες ακόμα κ μετά λέω να δω πιο δυναμικά τι θα κάνουμε. Βαρέθηκα να απογοητεύομαι κάθε μηνα

Το ταμπού κανονικά πήγενε σε εισαγωγικά συμφωνώ.. κοπέλα μου.. καλά αποτελέσματα να έχεις... Θα περιμένω νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποια θα τον ανοίξει;;Πως να τον ονομασουμε;;;Σε 10 μερες θα ερθει...

θα τον ανοιξει ενα κοριτσακι θετικο χαμογελαστο κ ανοιξιατικο ! ο Απριλης ειναι ο αγαπημενος μου μηνας γιατι αλλαζει η διαθεση μου λογο καιρου κ εχω κ τα γενεθλια μου ? πλακα κανω, μονο λογο καιρου !

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μιας και είδα ένα ωραίο θέμα σήμερα που ανοίχτηκε είπα να να ρωτήσω κι εγώ εδώ και  να τα συζητήσουμε θεωρείτε "ταμπού" να λέτε ότι προσπαθείτε για παιδί σε συγγενείς και φίλους;

δεν ειναι ακριβως ταμπου εμενα δεν θα με πειραζε να το εχω πει κ συζητησει με κοντινους μου ανθρωπους αν ηξερα πως ΔΕΝ θα με ρωτανε καθε μηνα τι εγινε ? αδιαθετησες? κλπ κλπ.... το εχω πει μονο σε μια φιλη η οποια κ αυτη με ρωταει αλλα οκ οχι πολυ συχνα !

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια @Χρυσάφω @Mellenaki @Σταυρι καλημερα!! Εδω κ γω!!! ?

 

καλημέρα κοριτσιιιι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μιας και είδα ένα ωραίο θέμα σήμερα που ανοίχτηκε είπα να να ρωτήσω κι εγώ εδώ και  να τα συζητήσουμε θεωρείτε "ταμπού" να λέτε ότι προσπαθείτε για παιδί σε συγγενείς και φίλους;

Εγώ να σου πω την αλήθεια το μετάνιωσα που το είπα γιατί μας πριζουν ανακατεύονται προτείνουν γιατρούς και μας διμηουργουν απίστευτο άγχος!!!!! Και μιλάω για 1 βαθμού συγγένειας!! Πραγματικά δεν ξέρω πως να το χειριστώ από εδώ και πέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια το μετάνιωσα που το είπα γιατί μας πριζουν ανακατεύονται προτείνουν γιατρούς και μας διμηουργουν απίστευτο άγχος!!!!! Και μιλάω για 1 βαθμού συγγένειας!! Πραγματικά δεν ξέρω πως να το χειριστώ από εδώ και πέρα

Ένας τρόπος είναι να βάλεις φρένο δλδ να τους πεις ότι παιδιά αν έχω κανένα ευχαριστο θα το μάθετε μην με ρωτάτε συνέχεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μιας και είδα ένα ωραίο θέμα σήμερα που ανοίχτηκε είπα να να ρωτήσω κι εγώ εδώ και  να τα συζητήσουμε θεωρείτε "ταμπού" να λέτε ότι προσπαθείτε για παιδί σε συγγενείς και φίλους;

καλησπέρα  κορίτσια μου!! Κορίτσι μου εγώ δεν έχω πει σε κανένα ότι προσπαθούμε για παιδί Όχι από ταμπού... αλλά γιατί θα με ρωτάνε από ενδιαφέρον πως πάει και θα με αγχωνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ένας τρόπος είναι να βάλεις φρένο δλδ να τους πεις ότι παιδιά αν έχω κανένα ευχαριστο θα το μάθετε μην με ρωτάτε συνέχεια.. 

Και εγώ αυτό θέλω να κάνω!!οι δικοί μου είναι διακριτικοι δυστυχώς από την άλλη πλευρά δεν ισχύει όχι ότι το κάνουν για καλό από αγάπη είναι αλλά και πάλι!Το πιο σωστό είναι να μην ανακατεύετε κανένας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ αυτό θέλω να κάνω!!οι δικοί μου είναι διακριτικοι δυστυχώς από την άλλη πλευρά δεν ισχύει όχι ότι το κάνουν για καλό από αγάπη είναι αλλά και πάλι!Το πιο σωστό είναι να μην ανακατεύετε κανένας!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα...!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

θα τον ανοιξει ενα κοριτσακι θετικο χαμογελαστο κ ανοιξιατικο ! ο Απριλης ειναι ο αγαπημενος μου μηνας γιατι αλλαζει η διαθεση μου λογο καιρου κ εχω κ τα γενεθλια μου ? πλακα κανω, μονο λογο καιρου !

δεν ειναι ακριβως ταμπου εμενα δεν θα με πειραζε να το εχω πει κ συζητησει με κοντινους μου ανθρωπους αν ηξερα πως ΔΕΝ θα με ρωτανε καθε μηνα τι εγινε ? αδιαθετησες? κλπ κλπ.... το εχω πει μονο σε μια φιλη η οποια κ αυτη με ρωταει αλλα οκ οχι πολυ συχνα !

καλημέρα κοριτσιιιι ?

@Mellenaki ανοιξε το εσυ!!Εισαι και παιδι της Ανοιξης!

Κορίτσια εμενα δεν με ρωταει κανεις για το τι κάνουμε με το θέμα παιδι.Η μαμα μου μόνο ενδιαφερόταν αλλα δεν είναι πια κοντά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

@Mellenaki ανοιξε το εσυ!!Εισαι και παιδι της Ανοιξης!

 

Συμφωνώ!!!! Είμαι κ γω παιδί της άνοιξης αλλά είμαι το κορίτσι του Μάη!!! ? Οπότε @Mellenaki δικό σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Συμφωνώ!!!! Είμαι κ γω παιδί της άνοιξης αλλά είμαι το κορίτσι του Μάη!!! ? Οπότε @Mellenaki δικό σου!!! 

Ελα!~Κι εσενα σκεφτηκα!Μου αρεσουν τα ονοματα σας!Φρεσκα και ωραια!Πάμε οποια θέλει!

Σε ποια φαση εισαι εσυ κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Συμφωνώ!!!! Είμαι κ γω παιδί της άνοιξης αλλά είμαι το κορίτσι του Μάη!!! ? Οπότε @Mellenaki δικό σου!!! 

Εγώ είμαι το κορίτσι του Μάρτη. 10 Μαρτίου.... Ψαράκι ευαίσθητο και μελαγχολικό! Εγώ δεν το ανοίγω πάντως... Για λόγους ευνόητους.... Πάει, πέρασε το τραίνο!!! It's your turn now!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο καταλαβα...Ολα καλα θα πανε βρε κοριτσια στο τελος.Κι αν δεν πανε δεν ειναι το τελος.Αδιαθετησα σημερα το πρωι.Ακριβως 14 μερες μετα την ωορρηξια.Τόσο πονο που ειχα αυτές τις μέρες..ειχα χρόνια να τον νιώσω.Οι δε ορμόνες χορεύαν πεντοζάλη.Το καλό της ιστορίας είναι οτι παει ο κύκλος μου να σταθεροποιηθεί.Τωρα και 2 μήνες έρχεται ακριβώς!

Εσυ κορίτσι μου;;Σε τι φαση εισαι;;

Εγώ είμαι στην 27η μέρα του κύκλου και ενώ έστρωσε τους τελευταίους μήνες, τώρα πάλι θα μου αργήσει και θα με ταλαιπωρήσει. Τέλος πάντων, ας γίνει ό,τι θέλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ελα!~Κι εσενα σκεφτηκα!Μου αρεσουν τα ονοματα σας!Φρεσκα και ωραια!Πάμε οποια θέλει!

Σε ποια φαση εισαι εσυ κορίτσι μου;

Είμαι στην 19η μέρα… Περιμένω την επόμενη Πέμπτη στις 28, ήδη όμως σκέφτομαι να παραγγείλω πάλι τεστάκια ωορρηξίας..με τα οποία δε σας είπα τι έπαθα….

Πάνω που έμαθε πώς να τα κάνω (λες και είναι επιστήμη), βλέπω ένα μεσημέρι αχνό θετικό, λέω εδώ είμαστε! Επιστρέφοντας το βράδυ απ τη δουλειά ξανακάνω κ βγαίνει αρνητικό..Σκέφτομαι εγώ τώρα «έγινε η ωορρηξία βάλε μπρος τις προσπάθειες»..Μ αυτά και με κείνα όμως ξεχνάω ότι περιμένουμε να φιλοξενήσουμε έναν φίλο του άντρα μου πριν βγω απ το μπάνιο τσουππππ μας ήρθε !!! Πάνε οι προσπάθειες πάνω που το βρήκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

@Mellenaki ανοιξε το εσυ!!Εισαι και παιδι της Ανοιξης!

Κορίτσια εμενα δεν με ρωταει κανεις για το τι κάνουμε με το θέμα παιδι.Η μαμα μου μόνο ενδιαφερόταν αλλα δεν είναι πια κοντά μας... 

Εως τοτε θα δουμε ! εχουμε ακομα 2 βδομαδες για το νεο μηνα !

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Συμφωνώ!!!! Είμαι κ γω παιδί της άνοιξης αλλά είμαι το κορίτσι του Μάη!!! ? Οπότε @Mellenaki δικό σου!!! 

κοριτσι εσυ τι ηλικια εχεις δεν θυμαμαι !

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Είμαι στην 19η μέρα… Περιμένω την επόμενη Πέμπτη στις 28, ήδη όμως σκέφτομαι να παραγγείλω πάλι τεστάκια ωορρηξίας..με τα οποία δε σας είπα τι έπαθα….

Πάνω που έμαθε πώς να τα κάνω (λες και είναι επιστήμη), βλέπω ένα μεσημέρι αχνό θετικό, λέω εδώ είμαστε! Επιστρέφοντας το βράδυ απ τη δουλειά ξανακάνω κ βγαίνει αρνητικό..Σκέφτομαι εγώ τώρα «έγινε η ωορρηξία βάλε μπρος τις προσπάθειες»..Μ αυτά και με κείνα όμως ξεχνάω ότι περιμένουμε να φιλοξενήσουμε έναν φίλο του άντρα μου πριν βγω απ το μπάνιο τσουππππ μας ήρθε !!! Πάνε οι προσπάθειες πάνω που το βρήκα!! 

χαχαχα οκ αφου το βρηκες κοριτσι ενταξει την επομενη φορα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Είμαι στην 19η μέρα… Περιμένω την επόμενη Πέμπτη στις 28, ήδη όμως σκέφτομαι να παραγγείλω πάλι τεστάκια ωορρηξίας..με τα οποία δε σας είπα τι έπαθα….

Πάνω που έμαθε πώς να τα κάνω (λες και είναι επιστήμη), βλέπω ένα μεσημέρι αχνό θετικό, λέω εδώ είμαστε! Επιστρέφοντας το βράδυ απ τη δουλειά ξανακάνω κ βγαίνει αρνητικό..Σκέφτομαι εγώ τώρα «έγινε η ωορρηξία βάλε μπρος τις προσπάθειες»..Μ αυτά και με κείνα όμως ξεχνάω ότι περιμένουμε να φιλοξενήσουμε έναν φίλο του άντρα μου πριν βγω απ το μπάνιο τσουππππ μας ήρθε !!! Πάνε οι προσπάθειες πάνω που το βρήκα!! 

Ααα εμεις παμε μαζι! Αλλα εγω περιμένω τεταρτη εχω 26 μερες κυκλο

Τι σπαστικό αυτο παντα κατι γίνεται τη σωστη μερα που θες να προσωπικά προσπαθήσεις :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ααα εμεις παμε μαζι! Αλλα εγω περιμένω τεταρτη εχω 26 μερες κυκλο

Τι σπαστικό αυτο παντα κατι γίνεται τη σωστη μερα που θες να προσωπικά προσπαθήσεις :-(

'Oντως...πολύ σπαστικό...λες και γίνεται παντα κάτι επίτηδες ακριβώς τοτε!
 
Κ γω εχω κύκλο 26-27 ημερών. Το πάω βάση εφαρμογής κινητού που υπολογίζει το μέσο όρο καθαρά κ μόνο από ψυχολογικούς λόγους...Καλύτερα να υπολογίζω Πέμπτη και να αδιαθετήσω Τετάρτη παρά να νομίζω ότι έχω καθυστέρηση, να κάνω όνειρα και σε μια μέρα να γκρεμίζονται πάλι όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

'Oντως...πολύ σπαστικό...λες και γίνεται παντα κάτι επίτηδες ακριβώς τοτε!
 
Κ γω εχω κύκλο 26-27 ημερών. Το πάω βάση εφαρμογής κινητού που υπολογίζει το μέσο όρο καθαρά κ μόνο από ψυχολογικούς λόγους...Καλύτερα να υπολογίζω Πέμπτη και να αδιαθετήσω Τετάρτη παρά να νομίζω ότι έχω καθυστέρηση, να κάνω όνειρα και σε μια μέρα να γκρεμίζονται πάλι όλα...

Να σε ρωτήσω εχεις διαπιστώσει με τεστ ποια μερα κάνεις ωορρηξία; γιατι η εφαρμογη μου εβγαζε 11 με 12 κ τελικά διαπίστωσα οτι κάνω την 14η. Αναρωτιόμουν πότε κάνεις επειδή έχουμε ίδιο κύκλο. Εγω ειμαι 36 - 37 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Να σε ρωτήσω εχεις διαπιστώσει με τεστ ποια μερα κάνεις ωορρηξία; γιατι η εφαρμογη μου εβγαζε 11 με 12 κ τελικά διαπίστωσα οτι κάνω την 14η. Αναρωτιόμουν πότε κάνεις επειδή έχουμε ίδιο κύκλο. Εγω ειμαι 36 - 37 

Εμένα μου το εβγαλε σωστα...13η μερα μου ελεγε και όντως τοτε βγηκε θετικό! Ξεκίνησα βεβαια απο την 10η - 11η οπως ελεγαν κ οι οδηγιες αλλα μου εβγαιναν αρνητικά.

Εν τω μεταξύ είχα λευκά υγρά από την 10η μερα και πάντα νόμιζα ότι με τα υγρά αρχίζουν κ οι γόνιμες, που οντως μπορεί να αρχίζουν αλλά οι περισσότερες πιθανότητες δίνονται μετα..Λαθος υπολογισμους εκανα τοσο καιρο!!! Τελικα μαλλον βοηθανε τα τεστακια, τουλαχιστον να βρουμε την ωορρηξια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Εμένα μου το εβγαλε σωστα...13η μερα μου ελεγε και όντως τοτε βγηκε θετικό! Ξεκίνησα βεβαια απο την 10η - 11η οπως ελεγαν κ οι οδηγιες αλλα μου εβγαιναν αρνητικά.

Εν τω μεταξύ είχα λευκά υγρά από την 10η μερα και πάντα νόμιζα ότι με τα υγρά αρχίζουν κ οι γόνιμες, που οντως μπορεί να αρχίζουν αλλά οι περισσότερες πιθανότητες δίνονται μετα..Λαθος υπολογισμους εκανα τοσο καιρο!!! Τελικα μαλλον βοηθανε τα τεστακια, τουλαχιστον να βρουμε την ωορρηξια μας!

Ακριβώς! Κ γω έβλεπα τα υγρα κ νομίζα ότι ειναι οι μέρες κ τελικά ηταν 2 με 3 μερες μετα. Εμένα επεφτε 2 μερες εξω η εφαρμογη. Θεωρητικα θα επρεπε να εχω κύκλο 28 μέρες... Τελοσπαντων κάθε οργανισμός είναι αλλιώς. Άντε να δούμε πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μόλις γύρισα απ τον γιατρο…όλα καλά με την μπουμπου μας! Ήταν ζωηρή και υγιέστατη!!!! Σε αλλά νέα μόλις βγήκα από το ιατρείο καθώς κατέβαινα τις σκάλες…έπεσα και χτύπησα την πλάτη μου! Τώρα ξάπλα γιατί πονάει πολύ….
    • Κι εγώ τη βλέπω τη σκιά και στα 2!!! 🤗🤗 έλα βρε @marinamanoulitsa, τρελανέ μας τώρα τέλος Απρίλη ❤️🤞Συνέχισε τα τεστάκια, εύχομαι ολόενα και να σκουραίνουν 🙏
    • Λίλλυ μου συγχαρητήρια για την χοριακή σου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και χαιρόμαστε όλες με την χαρά σου . Εμένα ο Θυρεοειδής αποσυντονίζονταν με κάθε διέγερση και αλλάζαμε φάρμακα , σίγουρα θα πρέπει να στο αλλάξει γιατί είναι αρκετά υψηλό . Τα καλύτερα από την καρδιά μου για το θαυματάκι σου
    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...