Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια βήμα βήμα προχωρώ.. μια εβδομάδα πριν την επέμβαση έκανα σήμερα επαναληπτικη εξεταση θηροειδη.. από 6,5 έπεσε στο 2,71. Με ένα μήνα χάπια.. θα πάρουν όλα τα δρόμο τους σιγά σιγά κ θα σας ακολουθησω κ εγώ στις προσπάθειες..

Μια χαρά είσαι κοπέλα μου οπότε τώρα προχωράς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια βήμα βήμα προχωρώ.. μια εβδομάδα πριν την επέμβαση έκανα σήμερα επαναληπτικη εξεταση θηροειδη.. από 6,5 έπεσε στο 2,71. Με ένα μήνα χάπια.. θα πάρουν όλα τα δρόμο τους σιγά σιγά κ θα σας ακολουθησω κ εγώ στις προσπάθειες..

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Σε σκέφτομαι συχνά κ καταλαβαίνω πως νιώθεις, αλλά θα βγεις πιο δυνατή από όλο αυτό κ πιο σίγουρη! Όλα να σου πάνε τέλεια ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Σε σκέφτομαι συχνά κ καταλαβαίνω πως νιώθεις, αλλά θα βγεις πιο δυνατή από όλο αυτό κ πιο σίγουρη! Όλα να σου πάνε τέλεια ♥️♥️♥️

Σ' ευχαριστώ πολύ Θαλακι μου σου εύχομαι τα καλύτερα... Θέλω πολύ να μπω ξανά στις προσπάθειες θα σας πω νέα μου από βδομάδα που θα κάνω την επέμβαση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ Θαλακι μου σου εύχομαι τα καλύτερα... Θέλω πολύ να μπω ξανά στις προσπάθειες θα σας πω νέα μου από βδομάδα που θα κάνω την επέμβαση.. 

Μακάρι να μπεις όσο πιο γρήγορα γίνεται! Να σκέφτεσαι ότι είσαι μικρούλα κ θα έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου! Όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια βήμα βήμα προχωρώ.. μια εβδομάδα πριν την επέμβαση έκανα σήμερα επαναληπτικη εξεταση θηροειδη.. από 6,5 έπεσε στο 2,71. Με ένα μήνα χάπια.. θα πάρουν όλα τα δρόμο τους σιγά σιγά κ θα σας ακολουθησω κ εγώ στις προσπάθειες..

Με το καλό κοπέλα μου να γίνουν όλα!! Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Μακάρι να μπεις όσο πιο γρήγορα γίνεται! Να σκέφτεσαι ότι είσαι μικρούλα κ θα έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου! Όλα θα πάνε καλά! 

Μακάρι.. θα ήθελα να σας ρωτήσω κοπέλες που έχουν περάσει από ενδομητριωση μετά είναι σίγουρη η θεραπεία ? Δλδ θα το φάω το 6μηνο? Κάποιες περιπτώσεις γνωστές μου όπως η @Σταυρι πέρασαν από αυτή τη θεραπεια αλλά μια ξαδέλφη μου δεν χρειάστηκε μετά το μόνο που της είπε ο γιατρός 2 μήνες αποχη από επαφές.. ο γιατρός δεν μου έχει απόλυτως τίποτα. Γενικά το πάει βήμα βήμα δε μιλάει κ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι.. θα ήθελα να σας ρωτήσω κοπέλες που έχουν περάσει από ενδομητριωση μετά είναι σίγουρη η θεραπεία ? Δλδ θα το φάω το 6μηνο? Κάποιες περιπτώσεις γνωστές μου όπως η @Σταυρι πέρασαν από αυτή τη θεραπεια αλλά μια ξαδέλφη μου δεν χρειάστηκε μετά το μόνο που της είπε ο γιατρός 2 μήνες αποχη από επαφές.. ο γιατρός δεν μου έχει απόλυτως τίποτα. Γενικά το πάει βήμα βήμα δε μιλάει κ πολύ ?

Πραγματικά δεν έχω κ εγώ ιδέα! Ίσως κάθε περίπτωση να ναι διαφορετική για αυτό δε σου λέει τίποτα!ας ελπίσουμε ότι δε θα χρειαστεί αποχη πάνω από 2 μήνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια βήμα βήμα προχωρώ.. μια εβδομάδα πριν την επέμβαση έκανα σήμερα επαναληπτικη εξεταση θηροειδη.. από 6,5 έπεσε στο 2,71. Με ένα μήνα χάπια.. θα πάρουν όλα τα δρόμο τους σιγά σιγά κ θα σας ακολουθησω κ εγώ στις προσπάθειες..

Πλησιάζουν οι μέρες κορίτσι, θα περάσει κι αυτό. Πολύ ελπιδοφόρο που έπεσε ήδη τόσο ο θυρεοειδής! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα κοριτσακια ! τι γινεται...? εχει πεσει απογοητευση μαλλον μου φαινεται @Χρυσάφω !

Αυτο καταλαβα...Ολα καλα θα πανε βρε κοριτσια στο τελος.Κι αν δεν πανε δεν ειναι το τελος.Αδιαθετησα σημερα το πρωι.Ακριβως 14 μερες μετα την ωορρηξια.Τόσο πονο που ειχα αυτές τις μέρες..ειχα χρόνια να τον νιώσω.Οι δε ορμόνες χορεύαν πεντοζάλη.Το καλό της ιστορίας είναι οτι παει ο κύκλος μου να σταθεροποιηθεί.Τωρα και 2 μήνες έρχεται ακριβώς!

Εσυ κορίτσι μου;;Σε τι φαση εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο καταλαβα...Ολα καλα θα πανε βρε κοριτσια στο τελος.Κι αν δεν πανε δεν ειναι το τελος.Αδιαθετησα σημερα το πρωι.Ακριβως 14 μερες μετα την ωορρηξια.Τόσο πονο που ειχα αυτές τις μέρες..ειχα χρόνια να τον νιώσω.Οι δε ορμόνες χορεύαν πεντοζάλη.Το καλό της ιστορίας είναι οτι παει ο κύκλος μου να σταθεροποιηθεί.Τωρα και 2 μήνες έρχεται ακριβώς!

Εσυ κορίτσι μου;;Σε τι φαση εισαι;;

μια χαρα μπραβο ειναι πολυ σημαντικο να εχεις σταθερο κυκλο, εγω περιμενω να αδιαθετησω μεχρι κ το Σαββατο πιστευω θα εχει ερθει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

μια χαρα μπραβο ειναι πολυ σημαντικο να εχεις σταθερο κυκλο, εγω περιμενω να αδιαθετησω μεχρι κ το Σαββατο πιστευω θα εχει ερθει !

Αχ κορίτσια μου και εγώ έχω ακόμα αυτά τα σιχαμερα καφέ και κάπου κάπου αιμα αλλά ελάχιστο Παρασκευή περιμενω αλλά πιστεύω θα έρθει νωρίτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

μια χαρα μπραβο ειναι πολυ σημαντικο να εχεις σταθερο κυκλο, εγω περιμενω να αδιαθετησω μεχρι κ το Σαββατο πιστευω θα εχει ερθει !

Εφτιαξα ενα φοβερο ριζότο με γαρίδες!Ασχετο ,αλλα ενθουσιαστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ κορίτσια μου και εγώ έχω ακόμα αυτά τα σιχαμερα καφέ και κάπου κάπου αιμα αλλά ελάχιστο Παρασκευή περιμενω αλλά πιστεύω θα έρθει νωρίτερα 

Εεεε μαζι θα μετραμε και τον αλλο μηνα!Τοσες μερες καφε...μπας ειναι τιποτα αλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ κορίτσια μου και εγώ έχω ακόμα αυτά τα σιχαμερα καφέ και κάπου κάπου αιμα αλλά ελάχιστο Παρασκευή περιμενω αλλά πιστεύω θα έρθει νωρίτερα 

ελα μαζι θα αδιαθετησουμε εμεις, δεν εχω καφετια ακομα αλλα εχω πονο , κρυαδες κ πρησμενο στηθος! Τι να κανουμε δεν ηταν ο μηνας μας παμε για τον επομενο @Σταυρι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εεεε μαζι θα μετραμε και τον αλλο μηνα!Τοσες μερες καφε...μπας ειναι τιποτα αλλο;;;

Από την παλινδρομη και μετά έτσι ξεκινάει η περίοδος μου.. το αποκλείω για εγκυμοσυνη γιατί τη Δευτέρα το μέσημερι είχα και αρνητικό τεστακι ο κύκλος μου είναι 31 ημέρες και ειμαι σταθερή αλλά το νιώθω το αίμα να κατεβαίνει δεν πειραζει όμως είναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εφτιαξα ενα φοβερο ριζότο με γαρίδες!Ασχετο ,αλλα ενθουσιαστηκα!

τελειο ειναι απο τα αγαπημενα μου φαγητα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

ελα μαζι θα αδιαθετησουμε εμεις, δεν εχω καφετια ακομα αλλα εχω πονο , κρυαδες κ πρησμενο στηθος! Τι να κανουμε δεν ηταν ο μηνας μας παμε για τον επομενο @Σταυρι !

Ποια θα τον ανοίξει;;Πως να τον ονομασουμε;;;Σε 10 μερες θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Από την παλινδρομη και μετά έτσι ξεκινάει η περίοδος μου.. το αποκλείω για εγκυμοσυνη γιατί τη Δευτέρα το μέσημερι είχα και αρνητικό τεστακι ο κύκλος μου είναι 31 ημέρες και ειμαι σταθερή αλλά το νιώθω το αίμα να κατεβαίνει δεν πειραζει όμως είναι καλα.

Δεν πειραζει Σταυρι  μου.Θα δεις πως θα τα καταφερεις συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

ελα μαζι θα αδιαθετησουμε εμεις, δεν εχω καφετια ακομα αλλα εχω πονο , κρυαδες κ πρησμενο στηθος! Τι να κανουμε δεν ηταν ο μηνας μας παμε για τον επομενο @Σταυρι !

Όλα θα πάνε καλά και ο επόμενος να μην είναι κάποια στιγμή θα έρθει αν θέλει  Ο Θεούλης .. ξέρεις τι σκεφτομαι Και λέω πια??  Ότι παντρεύτηκα από μεγάλο έρωτα και αγάπη γιατί θέλω να περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου με αυτόν τον άνθρωπο τωρα αν έρθει και ένα παιδιβκαλοδεχουμενο αν δεν έρθει δεν πειραζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Όλα θα πάνε καλά και ο επόμενος να μην είναι κάποια στιγμή θα έρθει αν θέλει  Ο Θεούλης .. ξέρεις τι σκεφτομαι Και λέω πια??  Ότι παντρεύτηκα από μεγάλο έρωτα και αγάπη γιατί θέλω να περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου με αυτόν τον άνθρωπο τωρα αν έρθει και ένα παιδιβκαλοδεχουμενο αν δεν έρθει δεν πειραζει

Μπραβο!Η αγάπη ανάμεσα στο ζευγάρι είναι το πρωταρχικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μιας και είδα ένα ωραίο θέμα σήμερα που ανοίχτηκε είπα να να ρωτήσω κι εγώ εδώ και  να τα συζητήσουμε θεωρείτε "ταμπού" να λέτε ότι προσπαθείτε για παιδί σε συγγενείς και φίλους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...