Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια κ τη θετική σκέψη! Μακάρι να έρθουν καλύτερα για όλες μας! Το εύχομαι από καρδιάς! Μακάρι κορίτσια τα συμπτώματα σας να είναι για κάτι ευχάριστο! :-):-):-)

Παρόλο που δεν σας ξέρω όταν ένιωθα πελαγωμένη με τις εξετάσεις κλπ ήσασταν μια όαση στήριξης! Ακόμα κ οι φίλες μου δεν μπορούσαν να με καταλάβουν όπως εσείς! Κρίμα που μας άφησε το λουλουδάκι αλλά την καταλαβαίνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια κ τη θετική σκέψη! Μακάρι να έρθουν καλύτερα για όλες μας! Το εύχομαι από καρδιάς! Μακάρι κορίτσια τα συμπτώματα σας να είναι για κάτι ευχάριστο! :-):-):-)

Παρόλο που δεν σας ξέρω όταν ένιωθα πελαγωμένη με τις εξετάσεις κλπ ήσασταν μια όαση στήριξης! Ακόμα κ οι φίλες μου δεν μπορούσαν να με καταλάβουν όπως εσείς! Κρίμα που μας άφησε το λουλουδάκι αλλά την καταλαβαίνω! 

Μόνο όταν βρεθείς σε αυτή τη θέση μπορείς να καταλάβεις και να νιώσεις τον άλλο.. Εγώ δεν έχω πει σε κανένα ότι προσπαθούμε για παιδί... Ούτε στην αδερφή μου ή στη μητέρα μου.. που ειναι τα πιο κοντινα μου άτομα. Δεν θέλω να το ξέρει κανένας γιατί όπως είπα έχω μείνει τελευταία και αν το πω θα αρχίσουν οι ερωτήσεις... Πώς πάει; όλα καλα; ξέρω καλοπροαίρετα θα με ρωτάνε αλλά νομίζω όλο αυτό θα με αγχώσει πολύ... Η αδερφή μου με ρώτησε απέξω απέξω αλλά της απάντησα ότι το σκεφτόμαστε ακόμα... Είναι κάτι τελείως προσωπικό.. Εδώ έχω βρει το παρεάκι μου που μοιραζόμαστε τις ίδιες αγωνίες... Και η ανωνυμία εμένα τουλάχιστον μου αρέσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια κ τη θετική σκέψη! Μακάρι να έρθουν καλύτερα για όλες μας! Το εύχομαι από καρδιάς! Μακάρι κορίτσια τα συμπτώματα σας να είναι για κάτι ευχάριστο! :-):-):-)

Παρόλο που δεν σας ξέρω όταν ένιωθα πελαγωμένη με τις εξετάσεις κλπ ήσασταν μια όαση στήριξης! Ακόμα κ οι φίλες μου δεν μπορούσαν να με καταλάβουν όπως εσείς! Κρίμα που μας άφησε το λουλουδάκι αλλά την καταλαβαίνω! 

Πραγματικά, μερικά πράγματα δεν μπορούν ούτε δικοί μας άνθρωποι να τα καταλάβουν επειδή δεν είναι στην ίδια φάση. 

Το λουλουδάκι μας λείπει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύμφωνω κορίτσια σε ότι έχετε πει ότι δεν το λετε πουθενά κι εμείς πουθενά δεν το λέγαμε ότι κάναμε κρίμα από όλους αλλά τώρα δεν γίνεται στα πεθερικά μου και στην μαμά μου το έχουμε πει γιατί τώρα είναι που θέλουμε στήριξη.. όταν η απέξω με ρωτάνε άντε το κάθεστε απανταω πάντα με χαμόγελο ότι είναι νωρίς ακόμη να μιλάμε για παιδί και μέσα μου φυσικά μου έρχεται να τους πω ότι έχω περάσει εδώ και 4 χρόνια 5 μήνες αλλά κρατιέμαι... είναι δύσκολο σ2 ένα ζευγάρι υπογονιμο όπως εμείς να ρωτάνε και να πρέπει να απαντήσεις... 

Σας εύχομαι όλες με καλά νέα Και σύντομα.... θα απέχω κι εγώ λίγο από το φόρουμ που και που θα απαντάω όταν κάτι ξέρω και μπορώ να σας βοηθήσω.. Θα σας διαβάζω 

Για να σας προλάβω θα απέχω μιας και δεν "ανήκω" στην ομάδα μιας και δεν είμαστε στην φυσιολογική σύλληψη για εμάς και δεν προσπαθούμε.... σας εύχομαι τα καλύτερα κορίτσια θα θέλω να μαθαίνω νέα σας... Και Αφήστε πίσω το άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σύμφωνω κορίτσια σε ότι έχετε πει ότι δεν το λετε πουθενά κι εμείς πουθενά δεν το λέγαμε ότι κάναμε κρίμα από όλους αλλά τώρα δεν γίνεται στα πεθερικά μου και στην μαμά μου το έχουμε πει γιατί τώρα είναι που θέλουμε στήριξη.. όταν η απέξω με ρωτάνε άντε το κάθεστε απανταω πάντα με χαμόγελο ότι είναι νωρίς ακόμη να μιλάμε για παιδί και μέσα μου φυσικά μου έρχεται να τους πω ότι έχω περάσει εδώ και 4 χρόνια 5 μήνες αλλά κρατιέμαι... είναι δύσκολο σ2 ένα ζευγάρι υπογονιμο όπως εμείς να ρωτάνε και να πρέπει να απαντήσεις... 

Σας εύχομαι όλες με καλά νέα Και σύντομα.... θα απέχω κι εγώ λίγο από το φόρουμ που και που θα απαντάω όταν κάτι ξέρω και μπορώ να σας βοηθήσω.. Θα σας διαβάζω 

Για να σας προλάβω θα απέχω μιας και δεν "ανήκω" στην ομάδα μιας και δεν είμαστε στην φυσιολογική σύλληψη για εμάς και δεν προσπαθούμε.... σας εύχομαι τα καλύτερα κορίτσια θα θέλω να μαθαίνω νέα σας... Και Αφήστε πίσω το άγχος...

Ti εγινε βρε κορίτσια;Μια μια θα μας αφήνει;;;Πολυ λυπαμαι...Μακαρι να ήταν αλλιως τα πραγματα και να μας αφηναν λογω εγκυμοσυνης και αλλαγη σελιδας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πραγματικά, μερικά πράγματα δεν μπορούν ούτε δικοί μας άνθρωποι να τα καταλάβουν επειδή δεν είναι στην ίδια φάση. 

Το λουλουδάκι μας λείπει ?

Ναι!Μακαρι να επανελθει με ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Σύμφωνω κορίτσια σε ότι έχετε πει ότι δεν το λετε πουθενά κι εμείς πουθενά δεν το λέγαμε ότι κάναμε κρίμα από όλους αλλά τώρα δεν γίνεται στα πεθερικά μου και στην μαμά μου το έχουμε πει γιατί τώρα είναι που θέλουμε στήριξη.. όταν η απέξω με ρωτάνε άντε το κάθεστε απανταω πάντα με χαμόγελο ότι είναι νωρίς ακόμη να μιλάμε για παιδί και μέσα μου φυσικά μου έρχεται να τους πω ότι έχω περάσει εδώ και 4 χρόνια 5 μήνες αλλά κρατιέμαι... είναι δύσκολο σ2 ένα ζευγάρι υπογονιμο όπως εμείς να ρωτάνε και να πρέπει να απαντήσεις... 

Σας εύχομαι όλες με καλά νέα Και σύντομα.... θα απέχω κι εγώ λίγο από το φόρουμ που και που θα απαντάω όταν κάτι ξέρω και μπορώ να σας βοηθήσω.. Θα σας διαβάζω 

Για να σας προλάβω θα απέχω μιας και δεν "ανήκω" στην ομάδα μιας και δεν είμαστε στην φυσιολογική σύλληψη για εμάς και δεν προσπαθούμε.... σας εύχομαι τα καλύτερα κορίτσια θα θέλω να μαθαίνω νέα σας... Και Αφήστε πίσω το άγχος...

 Νίκη  θα μας λείψεις γιατί μοιράστηκες μαζί μας τις εμπειρίες σου και πάντα ήσουν εκεί να πεις μια καλή κουβέντα. Συμφωνώ όμως με την απόφαση σου... Έχεις αυτή τη στιγμή πολλά πράγματα να κάνεις κ να βάλεις σε σειρά και το καλύτερο είναι να μπορέσεις να έχεις ηρεμία! Σου εύχομαι να έχετε καλά αποτελέσματα από τις εξετάσεις που περιμένετε και μετά είμαι σίγουρη ότι όλα θα μπουν σε σειρά κ όλα θα γίνουν! 

Ειλικρινά σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ό,τι είναι καλύτερο για την ψυχολογία της καθεμίας... 

Κορίτσια έχω έντονα συμπτώματα περιόδου άρχισαν περίεργοι πόνοι ζάλη στήθος όλα! 

Θα μου έρθει νωρίτερα και θα τραβάω τα μαλλιά μου! 33 μέρες κύκλο έκανα μετά από καιρό τον προηγούμενο μήνα. Τώρα θα πάει 28?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ό,τι είναι καλύτερο για την ψυχολογία της καθεμίας... 

Κορίτσια έχω έντονα συμπτώματα περιόδου άρχισαν περίεργοι πόνοι ζάλη στήθος όλα! 

Θα μου έρθει νωρίτερα και θα τραβάω τα μαλλιά μου! 33 μέρες κύκλο έκανα μετά από καιρό τον προηγούμενο μήνα. Τώρα θα πάει 28?? ?

Σε ποια μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 θα μας λειψεις πολυ...εχουμε πει και τοσα πραγματα οι δυο μας.Ελπιζω το να απεχεις να σου κανει μονο καλο...να πιαστω απο μια κουβεντα σου ομως, γραφεις πως δεν ανηκεις εδω γιατι δεν προσπαθειτε για φυσιολογικη συλληψη...μα τι χαζα ειναι αυτα?

Καθε κοπελα που ονειρευευται να γινει μανουλα με οποιον τροπο κι αν προσπαθει εχει θεση αναμεσα μας.

Ο καιρος περναει γρηγορα να το ξερεις και συντομα θα ερθει η ωρα της εξωσωματικης σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ό,τι είναι καλύτερο για την ψυχολογία της καθεμίας... 

Κορίτσια έχω έντονα συμπτώματα περιόδου άρχισαν περίεργοι πόνοι ζάλη στήθος όλα! 

Θα μου έρθει νωρίτερα και θα τραβάω τα μαλλιά μου! 33 μέρες κύκλο έκανα μετά από καιρό τον προηγούμενο μήνα. Τώρα θα πάει 28?? ?

περίμενε να σου έρθει στα σίγουρα... Ίσως να επηρεάστηκε από την σαλπιγγογραφια και τα φάρμακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Niki94 θα μας λειψεις πολυ...εχουμε πει και τοσα πραγματα οι δυο μας.Ελπιζω το να απεχεις να σου κανει μονο καλο...να πιαστω απο μια κουβεντα σου ομως, γραφεις πως δεν ανηκεις εδω γιατι δεν προσπαθειτε για φυσιολογικη συλληψη...μα τι χαζα ειναι αυτα?

Καθε κοπελα που ονειρευευται να γινει μανουλα με οποιον τροπο κι αν προσπαθει εχει θεση αναμεσα μας.

Ο καιρος περναει γρηγορα να το ξερεις και συντομα θα ερθει η ωρα της εξωσωματικης σου.

Πολυ σωστα!Θα μας λείψεις @Niki94!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να επανελθω σε κατι πιο επικαιρο...για οσες προσπαθουμε προγραμματισμενα πρωτη και καλυτερη εγω γραψει πως το βλεπω σαν αγγαρεια δλδ πρεπει να γινει σημερα,ειδικα οταν πεφτει καθημερινη.

Χθες γυρισα απο την δουλεια κομματια,με νευρα,υπερωρια κι ειχα στο μυαλο μου μαγειρεμα,πλυντηριο και επαφη.Ακου καταντια το βαζω στις δουλειες της μερας.

Αλλα φευ...τι αντρακι ειχε φταξει ατμοσφαιρα και μου αλλαξε ολη την διαθεση.Παρολο που ειμαι υπερ του αυθορμητου τολμω να πω πως χθες το φχαριστηθηκα οσο λιγες φορες.

Συγγνωμη αν ξεφευγω λιγο, ηθελα να δειξω οτι τελικα ολα ειναι στο μυαλο μας.Ειμαστε με τον ανθρωπο μας που τον θελουμε και μας θελει,με λιγη καλη διαθεση και αρκετο παιχνιδι ακομη και η προγραμματισμενη επαφη μπορει να γινει απολαυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Και για να επανελθω σε κατι πιο επικαιρο...για οσες προσπαθουμε προγραμματισμενα πρωτη και καλυτερη εγω γραψει πως το βλεπω σαν αγγαρεια δλδ πρεπει να γινει σημερα,ειδικα οταν πεφτει καθημερινη.

Χθες γυρισα απο την δουλεια κομματια,με νευρα,υπερωρια κι ειχα στο μυαλο μου μαγειρεμα,πλυντηριο και επαφη.Ακου καταντια το βαζω στις δουλειες της μερας.

Αλλα φευ...τι αντρακι ειχε φταξει ατμοσφαιρα και μου αλλαξε ολη την διαθεση.Παρολο που ειμαι υπερ του αυθορμητου τολμω να πω πως χθες το φχαριστηθηκα οσο λιγες φορες.

Συγγνωμη αν ξεφευγω λιγο, ηθελα να δειξω οτι τελικα ολα ειναι στο μυαλο μας.Ειμαστε με τον ανθρωπο μας που τον θελουμε και μας θελει,με λιγη καλη διαθεση και αρκετο παιχνιδι ακομη και η προγραμματισμενη επαφη μπορει να γινει απολαυση.

λαικ λαικ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα είμαι η σκιά σας εδώ κορίτσια θα μιλάω όταν κάτι ξέρω και μπορώ να βοηθήσω απλά θέλω χρόνο για να καταφέρω να αντιμετωπίσω κάθε σφαλιάρα που τρώω αυτές της μέρες βρε με κάνατε να σιγκινιθω ψιτ κανονίστε να μείνετε εγκυουλες και αφήστε τα τεστ και τα άγχη αυτό που θέλει είναι πολύ γούτσου γούτσου αγκαλίτσες...Θα περιμένω νέα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Και για να επανελθω σε κατι πιο επικαιρο...για οσες προσπαθουμε προγραμματισμενα πρωτη και καλυτερη εγω γραψει πως το βλεπω σαν αγγαρεια δλδ πρεπει να γινει σημερα,ειδικα οταν πεφτει καθημερινη.

Χθες γυρισα απο την δουλεια κομματια,με νευρα,υπερωρια κι ειχα στο μυαλο μου μαγειρεμα,πλυντηριο και επαφη.Ακου καταντια το βαζω στις δουλειες της μερας.

Αλλα φευ...τι αντρακι ειχε φταξει ατμοσφαιρα και μου αλλαξε ολη την διαθεση.Παρολο που ειμαι υπερ του αυθορμητου τολμω να πω πως χθες το φχαριστηθηκα οσο λιγες φορες.

Συγγνωμη αν ξεφευγω λιγο, ηθελα να δειξω οτι τελικα ολα ειναι στο μυαλο μας.Ειμαστε με τον ανθρωπο μας που τον θελουμε και μας θελει,με λιγη καλη διαθεση και αρκετο παιχνιδι ακομη και η προγραμματισμενη επαφη μπορει να γινει απολαυση.

Ολα στο μυαλό είναι!! Χαίρομαι που περάσατε καλά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ουυυ κοντεύεις. Τι τέλεια. Μπορεί να είναι κάτι καλό αυτο??

Μακαρι κοριτσάκι μου! Μακάρι! Γιατί έχω φτάσει σ εκείνο το χρονικό σημείο πριν το εξάμηνο που θα αρχίσω να παίρνω πιο βαριά κάθε αδιαθεσία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μακαρι κοριτσάκι μου! Μακάρι! Γιατί έχω φτάσει σ εκείνο το χρονικό σημείο πριν το εξάμηνο που θα αρχίσω να παίρνω πιο βαριά κάθε αδιαθεσία.... 

Εγώ να δεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΠραγματικά κοριτσια το ψυχολογικό είναι το πιο δύσκολο... είχα λίγο ηρεμήσει τον προηγούμενο μήνα με την αποχή από την προσπάθεια κ τα θετικά αποτελέσματα των εξετάσεων. Τώρα που πλησιάζει πάλι ο καιρός πάλι με παίρνει απο κάτω, κάτι οι προγραμματισμένες επαφές οπως ειπατε κ σεις, κάτι που θεωρώ ότι πάλι δε θα πιάσει, δεν ξέρω νιώθω φοβερή απογοήτευση... κ είναι ο,τι χειρότερο γιατί εχω γόνιμες τη βδομάδα που έρχεται...

Εν τω μεταξύ κ μεις δε λέμε αν προσπαθούμε κ μου έχουν σπάσει τα νεύρα όλες αυτές οι ερωτήσεις πότε κ πότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...