Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Ε ναι .. κ εκεί πανέμορφα.. μπράβο έχεις γυρίσει το νησάκι μας. Άντε να μας ξανά έρθεις να πιούμε όλες μαζί καφέ... Η ... Ένα φυσικό χυμό καλύτερα γιατί δε θα μπορούμε χαχαα

Είναι ο άντρας μου απο εκεί @lactaki μου... εχουμε πάει σχεδόν παντού.. Σκέψου η πεθερά μου και όλοι οι συγγενείς του μένουν εκει.. οπότε ερχόμαστε όποτε μπορούμε.. φυσικά και να πάμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

@Tokyo ακριβός έχω αυτό το προνόμιο κι εγώ έλεγα πιο μικρή παιδια θέλω μετά από τα 30 να κάνω καριέρα πρώτα αλλά ήρθαν όλα Αλλιός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

@Tokyo ακριβός έχω αυτό το προνόμιο κι εγώ έλεγα πιο μικρή παιδια θέλω μετά από τα 30 να κάνω καριέρα πρώτα αλλά ήρθαν όλα Αλλιός 

Κοίτα εφόσον ήρθαν έτσι τα πράγματα είσαι τυχερή που είσαι τόσο μικρή! Απλά βρε παιδί μου δεν μπορώ να χωνέψω ότι μια κοπέλα στα 20κάτι προσπαθεί 1-2-3 χρόνια κ ο γιατρός δεν έπιασε αμέσως ότι κάτι δεν πάει καλά! Σε αυτές τις ηλικίες αν όλα είναι καλά πιάνεις κ με το βλέμμα!!! Δεν ξέρω όλη την ιστορία σου αλλά πραγματικά νομίζω ότι έπεσες σε κακό γιατρό... Φαντάσου τώρα να μην ήσουν 25 αλλά 35... τελοσπάντων θα δεις από εδώ κ πέρα θα βρείτε το δρόμο σας. Εύχομαι καλά αποτελέσματα στη βιοψία! κ όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα εφόσον ήρθαν έτσι τα πράγματα είσαι τυχερή που είσαι τόσο μικρή! Απλά βρε παιδί μου δεν μπορώ να χωνέψω ότι μια κοπέλα στα 20κάτι προσπαθεί 1-2-3 χρόνια κ ο γιατρός δεν έπιασε αμέσως ότι κάτι δεν πάει καλά! Σε αυτές τις ηλικίες αν όλα είναι καλά πιάνεις κ με το βλέμμα!!! Δεν ξέρω όλη την ιστορία σου αλλά πραγματικά νομίζω ότι έπεσες σε κακό γιατρό... Φαντάσου τώρα να μην ήσουν 25 αλλά 35... τελοσπάντων θα δεις από εδώ κ πέρα θα βρείτε το δρόμο σας. Εύχομαι καλά αποτελέσματα στη βιοψία! κ όλα θα γίνουν!

Μεγάλη η ιστορία μου...!!!!! Σκέψου στο φόρουμ γράφω από το 2014... δ2ν 2π2σεά σε κακο γιατρο απλά δεν ήξερε από υπογονιμότητα σαν γιατρός είναι Εξερετικος και τον προτινω με κλειστά τα μάτια.. απλά δεν ξέρει από υπογονιμότητα σε ευχαριστώ κι σε εσένα σύντομα με ένα μωράκι η και δύο μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μεγάλη η ιστορία μου...!!!!! Σκέψου στο φόρουμ γράφω από το 2014... δ2ν 2π2σεά σε κακο γιατρο απλά δεν ήξερε από υπογονιμότητα σαν γιατρός είναι Εξερετικος και τον προτινω με κλειστά τα μάτια.. απλά δεν ξέρει από υπογονιμότητα σε ευχαριστώ κι σε εσένα σύντομα με ένα μωράκι η και δύο μωρακια

Σε ευχαριστώ! Κοίτα... για μενα ένας γιατρός είναι καλός όταν είναι σε θέση να αναγνωρίσει κ τις αδυναμίες του. Κ εξηγώ, μπορεί σαν απλός γυναικολόγος να είναι ο καλύτερος κ να είναι κ εξαιρετικός άνθρωπος, έπρεπε όμως να σου πει ότι εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω από εδώ κ πέρα, 1-2 χρόνια είναι πάρα πολύς καιρός για ένα τόσο νέο κορίτσι και δες ειδικό... Δεν θέλω να τον θίξω αλλά αυτή είναι η γνώμη μου... Υπάρχουν εξειδικευμένοι γιατροί σε όλα αυτά τα κέντρα υπογονιμότητας κ έπρεπε νομίζω να σε παραπέμψει πολύ νωρίτερα... Τέλοσπαντων είπαμε από εδώ κ πέρα όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ! Κοίτα... για μενα ένας γιατρός είναι καλός όταν είναι σε θέση να αναγνωρίσει κ τις αδυναμίες του. Κ εξηγώ, μπορεί σαν απλός γυναικολόγος να είναι ο καλύτερος κ να είναι κ εξαιρετικός άνθρωπος, έπρεπε όμως να σου πει ότι εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω από εδώ κ πέρα, 1-2 χρόνια είναι πάρα πολύς καιρός για ένα τόσο νέο κορίτσι και δες ειδικό... Δεν θέλω να τον θίξω αλλά αυτή είναι η γνώμη μου... Υπάρχουν εξειδικευμένοι γιατροί σε όλα αυτά τα κέντρα υπογονιμότητας κ έπρεπε νομίζω να σε παραπέμψει πολύ νωρίτερα... Τέλοσπαντων είπαμε από εδώ κ πέρα όλα θα γίνουν!

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα δεν φέρνω αντίρρηση απλά Ειμουν κι εγώ "κολλημένοι " μαζί του που έλεγα δεν τον αλλάζω γιατί πριν από αυτόν είχα πέσει σε χειρότερους οπότε έφαγα "κόλλημα" εγώ δεν ήθελα να πάω αλλού μέχρι το καλοκαίρι που μας πέρασε..!!! Μετά από το καλοκαιρι είδα πράγματα και είπα ένταξη νικη αλλάζεις και αν δεν σε καλύψει κάνεις άλλος ξανά γυρνάς αλλά με κάλυψε πολύ ο καινούριος οπότε τώρα δεν τον αλλάζω και είναι ειδικός στην υπογονιμότητα και ξέρει να μας "χειριστεί"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Διαβάζω τα νησιώτικα νεάκια σας! Άντε, το καλοκαίρι που θα είμαστε όλες έγκυες, θα δώσουμε όλες ραντεβού για χυμό στα μέρη σας ?. Αθήνα, βόρεια, έχει πολύυυ αέρα και κρύο.

Καλό υπόλοιπο Κυριακής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα δεν φέρνω αντίρρηση απλά Ειμουν κι εγώ "κολλημένοι " μαζί του που έλεγα δεν τον αλλάζω γιατί πριν από αυτόν είχα πέσει σε χειρότερους οπότε έφαγα "κόλλημα" εγώ δεν ήθελα να πάω αλλού μέχρι το καλοκαίρι που μας πέρασε..!!! Μετά από το καλοκαιρι είδα πράγματα και είπα ένταξη νικη αλλάζεις και αν δεν σε καλύψει κάνεις άλλος ξανά γυρνάς αλλά με κάλυψε πολύ ο καινούριος οπότε τώρα δεν τον αλλάζω και είναι ειδικός στην υπογονιμότητα και ξέρει να μας "χειριστεί"

Πολύ σωστά! Απο εδω κ πέρα θα έχετε τις συμβουλές που χρειάζεστε. Εγω ήμουν τυχερή σε αυτο, έχοντας αλλαξει καποιους γιατρούς γιατι δεν έμενα ευχαριστημένη έπεσα τυχαία πανω στο γιατρό μου τον οποίο μου συστησε φιλη. Ως τότε προτιμούσα γυναίκες αλλα πλέον στα 26 έπαψε να με απασχολεί! Έμεινα εξ αρχής ευχαριστημένη κ έτυχε να εξειδικευτεί στην υπογονιμότητα κ να δουλεύει σε μεγάλο κέντρο πλέον. Είναι κ νέος άνθρωπος οπότε δε λέει βλακείες τυπου μεγαλωσες κλπ κ ειναι γνωστης των νεων εξελίξεων... ελπίζω βεβαια να μη χρειαστώ τπτ απο ολα αυτά...

Ας ευχηθούμε τα καλύτερα σε ολες μας κ ολες με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πολύ σωστά! Απο εδω κ πέρα θα έχετε τις συμβουλές που χρειάζεστε. Εγω ήμουν τυχερή σε αυτο, έχοντας αλλαξει καποιους γιατρούς γιατι δεν έμενα ευχαριστημένη έπεσα τυχαία πανω στο γιατρό μου τον οποίο μου συστησε φιλη. Ως τότε προτιμούσα γυναίκες αλλα πλέον στα 26 έπαψε να με απασχολεί! Έμεινα εξ αρχής ευχαριστημένη κ έτυχε να εξειδικευτεί στην υπογονιμότητα κ να δουλεύει σε μεγάλο κέντρο πλέον. Είναι κ νέος άνθρωπος οπότε δε λέει βλακείες τυπου μεγαλωσες κλπ κ ειναι γνωστης των νεων εξελίξεων... ελπίζω βεβαια να μη χρειαστώ τπτ απο ολα αυτά...

Ας ευχηθούμε τα καλύτερα σε ολες μας κ ολες με το καλό!

Αν επιτρέπετε ποιον έχεις; ακριβός όπως τα είπες είναι και ο δικός μου ιατρός 

Μακάρι όλες να έχετε ευχάριστα νέα σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αν επιτρέπετε ποιον έχεις; ακριβός όπως τα είπες είναι και ο δικός μου ιατρός 

Μακάρι όλες να έχετε ευχάριστα νέα σύντομα 

Σου στέλνω σε μήνυμα γιατί δεν ξέρω την πολιτική του φόρουμ κ μηπως θεωρηθεί διαφήμιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σου στέλνω σε μήνυμα γιατί δεν ξέρω την πολιτική του φόρουμ κ μηπως θεωρηθεί διαφήμιση!

Καλητερα σε μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!!!Ιντα κάνετε σημερα;;

Καλημέρα και καλή εβδομάδα... Κρύο λίγο σήμερα... Δεν θα ρθει ποτέ το καλοκαίρι φέτος μου φαίνεται. ? Εγώ χθες τελείωσα τη κλομιφαινη. Κ τώρα περιμένω να δω τα καμώματα της..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα... Κρύο λίγο σήμερα... Δεν θα ρθει ποτέ το καλοκαίρι φέτος μου φαίνεται. ? Εγώ χθες τελείωσα τη κλομιφαινη. Κ τώρα περιμένω να δω τα καμώματα της..... 

Καλημερα!Κι εδω μια απο τα ιδια.Μεχρι και οι ταρατσες πρασίνισαν!Αμαν πια!Θελω να βγω εξω για δουλειες και δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα... Κρύο λίγο σήμερα... Δεν θα ρθει ποτέ το καλοκαίρι φέτος μου φαίνεται. ? Εγώ χθες τελείωσα τη κλομιφαινη. Κ τώρα περιμένω να δω τα καμώματα της..... 

Με το καλό starrr μου!!!! Με την κλομιφαινη ξέρεις πότε ακριβώς κάνεις ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα... 

Καλημέρα και καλή εβδομαδα.. κοριτσακια εχουμε καμια εγκυουλα εκτός τις γνωστές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Κι εδω μια απο τα ιδια.Μεχρι και οι ταρατσες πρασίνισαν!Αμαν πια!Θελω να βγω εξω για δουλειες και δεν μπορω...

Ε ναι δε μπορείς να πας μια βόλτα.... Αύριο παρουσιάζω κ τη διπλωματική μου. Κ έχω λίγο άγχος. Βασικά θέλω να τελειώνει.... Να ξεσκασω μετά... Να ξεκινήσω τις βολτουλες.γιατι τώρα έτσι δε περνάνε οι μέρες κ με αυτό τον καιρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτησω..Σας εχει τυχει να ειναι μικρότερη η περιοδος κάποιο μήνα;; Αυτη τη φορα ,ειχα μονο 2 μερες κανονικη ροη και έπειτα σταγόνες...Ξερετε αν επηρεάζεται η ωορρηξία αυτου του κύκλου απο την μειωμένη ροή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Με το καλό starrr μου!!!! Με την κλομιφαινη ξέρεις πότε ακριβώς κάνεις ωορρηξία;

Ξέρεις απλά ότι θα κάνεις ωορρηξία με καλό περιεχόμενο. Τουλάχιστον έτσι πιστεύω... Πήρα 5 μέρες πρωί βράδυ.... Πήγα το Σάββατο δε είδαμε κάτι ενδιαφέρον. Μου είπε ξανά το Σάββατο θα είμαι στη 14η ημέρα... Ελπίζω να δούμε 3 μεγάλα. Για να χω πιθανότητες. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτησω..Σας εχει τυχει να ειναι μικρότερη η περιοδος κάποιο μήνα;; Αυτη τη φορα ,ειχα μονο 2 μερες κανονικη ροη και έπειτα σταγόνες...Ξερετε αν επηρεάζεται η ωορρηξία αυτου του κύκλου απο την μειωμένη ροή;;

Εγώ αυτή τη φορά είχα παραπάνω μέρες. Δε ξέρω αν φταίει η κλομιφαινη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; 

@Starrr πότε ξαναπας για υπέρηχο;

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, θέλω να κάνω εξέταση προγεστερόνης. Όμως, η 21η μέρα πέφτει Κυριακή. Να πάω Σάββατο (20η μέρα) ή Δευτέρα (22η); Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομαδα.. κοριτσακια εχουμε καμια εγκυουλα εκτός τις γνωστές??

Μπα ο Φεβρουάριος δεν ητνα καλός μήνας.. Αλλά έχει πολύ καλές προοπτικές ο Μάρτιος.!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...