Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Και κάτι ακόμα διάβασα στο ίντερνετ όπου λένε ότι ο οργασμός βοηθάει να μεινεις έγκυος και μια γνωστή μου είχε πει να διαλέγω σταση όπου ξέρετε βοηθάει και το έκανα? και θα πω κάτι κλισέ όπως πολλά κορίτσια εμεινα έγκυος τους μήνες όπου είχα το λιγότερο άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Και κάτι ακόμα διάβασα στο ίντερνετ όπου λένε ότι ο οργασμός βοηθάει να μεινεις έγκυος και μια γνωστή μου είχε πει να διαλέγω σταση όπου ξέρετε βοηθάει και το έκανα? και θα πω κάτι κλισέ όπως πολλά κορίτσια εμεινα έγκυος τους μήνες όπου είχα το λιγότερο άγχος! 

Είχες όμως συχνές επαφές όλο το μήνα; Τύπου κάθε μέρα, μέρα παρά μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είχες όμως συχνές επαφές όλο το μήνα; Τύπου κάθε μέρα, μέρα παρά μέρα;

Είχα κάθε μέρα επαφες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πρωι πρωι σεργιάνισε μια Θεσσαλονικιά ,

να φέρει μπεμπεδόσκονη

να κάνουμε παιδιά.??

Δεν είναι τυχαίο!!! Είναι Κρητικοπούλα... γίνεται να μη μας πει μια μαντινάδα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όλο το μήνα;;; Χαρά στο κουράγιο σας ???

Οχι όλο τον μήνα? αρχίσαμε πριν την οωρρηξια και το κάναμε για 6 μερες σερί νομίζω ξέρεις στην γονιμες και μετά μερα πάρα μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Οχι όλο τον μήνα? αρχίσαμε πριν την οωρρηξια και το κάναμε για 6 μερες σερί νομίζω ξέρεις στην γονιμες και μετά μερα πάρα μετά

6 μερες σερι? Τον πεθανες τον ανθρωπο! ? Και παλι συγχαρητηρια, με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Οχι όλο τον μήνα? αρχίσαμε πριν την οωρρηξια και το κάναμε για 6 μερες σερί νομίζω ξέρεις στην γονιμες και μετά μερα πάρα μετά

Συγχαρητήρια κορίτσι! Όλα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Οχι όλο τον μήνα? αρχίσαμε πριν την οωρρηξια και το κάναμε για 6 μερες σερί νομίζω ξέρεις στην γονιμες και μετά μερα πάρα μετά

Ααα λέω κι εγώ...! Έτσι το πάμε κι εμείς, τρεις μέρες σερί, ελπίζω να μας κάτσει κάποια στιγμή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όταν κάνετε επαφες εσείς πρεπει να είστε απο κάτω και όταν τελειώνει η διαδικασία να σηκωνετε τα πόδια ψηλά ενα 10λεπτο επισης για μια ωρα δεν θα πηγαίνετε τουαλέτα Οσο πίεση και να νιώθετε αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφωμου  να σε καλά ευχομαι και εσύ σύντομα και ο καινούριος γιατρός να σε βοηθήσει πολύ? ναι είναι η δεύτερη φορά είχα ξανά μείνει τον Νοέμβριο αλλά ήταν χημική εγκυμοσύνη! 

Nα πανε ολα καλα αυτη τη φορα!Σ ευχαριστω για τις ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ααα λέω κι εγώ...! Έτσι το πάμε κι εμείς, τρεις μέρες σερί, ελπίζω να μας κάτσει κάποια στιγμή ?

Θα κάτσει που θα πάει θα έρθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια όταν κάνετε επαφες εσείς πρεπει να είστε απο κάτω και όταν τελειώνει η διαδικασία να σηκωνετε τα πόδια ψηλά ενα 10λεπτο επισης για μια ωρα δεν θα πηγαίνετε τουαλέτα Οσο πίεση και να νιώθετε αυτά

Εγω προσωπικά 10 λεπτά καθόμουν στο κρεβάτι και προσπαθούσα να μην κουνιέμαι και βγαίνουν προς τα εξω δεν σήκωνα τα πόδια! Εγώ μετά το 10 λεπτό πηγενα τουαλέτα κανονικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Nα πανε ολα καλα αυτη τη φορα!Σ ευχαριστω για τις ευχες!

Μακάρι από το στωμα σου και στου Θεού το αυτί! Χρυσάφω μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου έρθει ένα μωράκι? ξέρω ότι έχεις περασει πολλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Όλα να πάνε καλά! 

Σε ευχαριστώ πολύ σύντομα και εσύ εύχομαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Μακάρι από το στωμα σου και στου Θεού το αυτί! Χρυσάφω μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου έρθει ένα μωράκι? ξέρω ότι έχεις περασει πολλά! 

Αχ...αμην!?☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια όταν κάνετε επαφες εσείς πρεπει να είστε απο κάτω και όταν τελειώνει η διαδικασία να σηκωνετε τα πόδια ψηλά ενα 10λεπτο επισης για μια ωρα δεν θα πηγαίνετε τουαλέτα Οσο πίεση και να νιώθετε αυτά

έλα μωρέ εγώ νομίζω ότι αυτά είναι των γιαγιάδων μας.. Μια σταγόνα αρκεί για να βρει το δρόμο της.. σε όποια στάση και να είσαι... Μια γνωστή μου μου έλεγε ότι σκέφτεται να κάνει κατακόρυφο... Και της λέω μωρέ πας καλα;;  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ο γιατρός είπε ό, τι περίμενα.. Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να ναι πολυποδας μπορεί ινομυωμα. Μόνο σε υστεροσκοπηση θα φανεί! Αν είναι πολυποδας τον βγάζουμε, αν είναι ινομυωμα είναι μικρό και το αγνοούμε! Κάποια στιγμή θα κάνω μια διαφωτιστική υστεροσκοπηση και θα το δω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου ο γιατρός είπε ό, τι περίμενα.. Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να ναι πολυποδας μπορεί ινομυωμα. Μόνο σε υστεροσκοπηση θα φανεί! Αν είναι πολυποδας τον βγάζουμε, αν είναι ινομυωμα είναι μικρό και το αγνοούμε! Κάποια στιγμή θα κάνω μια διαφωτιστική υστεροσκοπηση και θα το δω.... 

Αντε βρε κοριτσι μου!Εκανες μια αρχη! Και  ξερεις πως να κινηθεις απο εδω και πέρα!Ολα να πανε καλα και να ξεμπερδεψεις ευκολα απο ολα αυτο.Κι εγω ειχα πολύποδα-δεν θυμαμαι που-και τον αφαιρεσαμε με απόξεση.Και ινομύωμα 9 χιλ. που αφαιρεθηκε λαπαροσκοπικα.Ολα τα αντιμετωπιζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έλα μωρέ εγώ νομίζω ότι αυτά είναι των γιαγιάδων μας.. Μια σταγόνα αρκεί για να βρει το δρόμο της.. σε όποια στάση και να είσαι... Μια γνωστή μου μου έλεγε ότι σκέφτεται να κάνει κατακόρυφο... Και της λέω μωρέ πας καλα;;  ??

Αγάπη δεν είναι καθόλου των γιαγιάδων ετσι είναι αληθινά αυταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου ο γιατρός είπε ό, τι περίμενα.. Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να ναι πολυποδας μπορεί ινομυωμα. Μόνο σε υστεροσκοπηση θα φανεί! Αν είναι πολυποδας τον βγάζουμε, αν είναι ινομυωμα είναι μικρό και το αγνοούμε! Κάποια στιγμή θα κάνω μια διαφωτιστική υστεροσκοπηση και θα το δω.... 

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου.. θα το δεις και αυτο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έλα μωρέ εγώ νομίζω ότι αυτά είναι των γιαγιάδων μας.. Μια σταγόνα αρκεί για να βρει το δρόμο της.. σε όποια στάση και να είσαι... Μια γνωστή μου μου έλεγε ότι σκέφτεται να κάνει κατακόρυφο... Και της λέω μωρέ πας καλα;;  ??

Συμφωνώ μαζί σου,δεν έχω μείνει πότε στο κρεβάτι Ούτε 5 λεπτά,και αμέσως τουαλέτα πήγαινω και μια χαρά έγκυος εμεινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantariniσυμφωνώ απόλυτα. Στο 1ο παιδάκι έκανα 2 χρόνια να τ πιάσουμε κ είχα δοκιμάσει τα πάντα. Είχαμε θέμα με υ σπέρμα βέβαια κ είμασταν έτοιμοι για εξωσωματική άλλα δ χρειάστηκε. Τώρα έμεινα έγκυος με μια μόνο ελεύθερη επαφή σε ανορθόδοξη στάση κ πριν καλά καλά τελειώσουμε ξυονησε η μικεη μπήκα στο μπάνιο κ πλύθηκα αρον αρον. Κ τσουπ να σου το νινι. Θελει κ λίγη τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mantariniσυμφωνώ απόλυτα. Στο 1ο παιδάκι έκανα 2 χρόνια να τ πιάσουμε κ είχα δοκιμάσει τα πάντα. Είχαμε θέμα με υ σπέρμα βέβαια κ είμασταν έτοιμοι για εξωσωματική άλλα δ χρειάστηκε. Τώρα έμεινα έγκυος με μια μόνο ελεύθερη επαφή σε ανορθόδοξη στάση κ πριν καλά καλά τελειώσουμε ξυονησε η μικεη μπήκα στο μπάνιο κ πλύθηκα αρον αρον. Κ τσουπ να σου το νινι. Θελει κ λίγη τύχη.

συμφωνώ.. θέλει και λίγη τύχη.. Και καθόλου άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου ο γιατρός είπε ό, τι περίμενα.. Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να ναι πολυποδας μπορεί ινομυωμα. Μόνο σε υστεροσκοπηση θα φανεί! Αν είναι πολυποδας τον βγάζουμε, αν είναι ινομυωμα είναι μικρό και το αγνοούμε! Κάποια στιγμή θα κάνω μια διαφωτιστική υστεροσκοπηση και θα το δω.... 

Καλή αρχή κ σε σένα λοιπόν.. κάτι έχει ο μήνας όλο ανακαλύψεις είμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...