Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Εντελώς μέσα νομίζω χάχα ♥️♥️♥️♥️

Τι ζούμε πάντως... τέτοιο προγραμματισμό ούτε τον είχα φανταστεί! Κ όπως είπαν κ πιο πάνω τις άλλες μέρες κ να θες δεν την παλεύεις... Κάθε μήνα λέω φτάνει ως εδώ, θα το αφήσω στην τύχη κ μετά κάθε μήνα με τρώει μην χάσω τις μέρες...

Πάντως εγώ όταν κάποιες φορές χρησιμοποίησα τεστάκια πήρα αυτά με το χαμόγελο... να έχω τον καημό μου να ερμηνεύω κ τα τεστ λες κ διαβάζω το φλιτζάνι ε όχι! Αν τα πάρει κανείς από on-line φαρμακεία είναι περίπου μισή τιμή από ότι στα κανονικά κ με συμφέρει γιατί λόγω σταθερού κύκλου χρειάζομαι το πολύ 2-3 το μήνα... Βαρέθηκα πάντως την αμαρτία μου θα την πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου έχει τύχει κι εμένα αυτό που λες και το είχα πάρει ως θετικό, αλλά ξαναέκανα την επόμενη μέρα και ήταν κατακόκκινο. Οπότε το εξέλαβα ως ελαττωματικό. 

καταλαβα.. οποτε να ξανα κανω τεστακι το βραδακι κ αυριο για να το βεβαιωσω, ευχαριστώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καταλαβα.. οποτε να ξανα κανω τεστακι το βραδακι κ αυριο για να το βεβαιωσω, ευχαριστώ !

Αυτό που ανέβασες ήταν το θαμπό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αυτό που ανέβασες ήταν το θαμπό;

αυτο ηταν το πιο εντονο μου , κοκκινο αλλα "θαμπό" το ιδιο ειναι κ η γραμμη ελεγχου στο τεστ κοκκινη αλλα "θαμπη"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

αυτο ηταν το πιο εντονο μου , κοκκινο αλλα "θαμπό" το ιδιο ειναι κ η γραμμη ελεγχου στο τεστ κοκκινη αλλα "θαμπη"

Καμία σχέση με το δικό μου. Το δικό σου είναι κανονικότατο και απολύτως θετικό! Μην προβληματίζεσαι που δεν ήταν το ίδιο με τη γραμμή ελέγχου, κάποια στιγμή μέσα στη μέρα εάν έκανες και δεύτερο, θα ήταν πιο έντονο. Εφόσον τις δύο επόμενες μέρες ήταν αχνό και αρνητικό, σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία μία από αυτές τις δύο ημέρες. Καλά αποτελέσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καμία σχέση με το δικό μου. Το δικό σου είναι κανονικότατο και απολύτως θετικό! Μην προβληματίζεσαι που δεν ήταν το ίδιο με τη γραμμή ελέγχου, κάποια στιγμή μέσα στη μέρα εάν έκανες και δεύτερο, θα ήταν πιο έντονο. Εφόσον τις δύο επόμενες μέρες ήταν αχνό και αρνητικό, σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία μία από αυτές τις δύο ημέρες. Καλά αποτελέσματα ?

Ευχαριστώ λουλουδακι μου :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Τι ζούμε πάντως... τέτοιο προγραμματισμό ούτε τον είχα φανταστεί! Κ όπως είπαν κ πιο πάνω τις άλλες μέρες κ να θες δεν την παλεύεις... Κάθε μήνα λέω φτάνει ως εδώ, θα το αφήσω στην τύχη κ μετά κάθε μήνα με τρώει μην χάσω τις μέρες... 

Πάντως εγώ όταν κάποιες φορές χρησιμοποίησα τεστάκια πήρα αυτά με το χαμόγελο... να έχω τον καημό μου να ερμηνεύω κ τα τεστ λες κ διαβάζω το φλιτζάνι ε όχι! Αν τα πάρει κανείς από on-line φαρμακεία είναι περίπου μισή τιμή από ότι στα κανονικά κ με συμφέρει γιατί λόγω σταθερού κύκλου χρειάζομαι το πολύ 2-3 το μήνα... Βαρέθηκα πάντως την αμαρτία μου θα την πω 

να σου πω την αληθεια μου ουτε εγω τα ειχα φανταστει ετσι τα πραγματα... κ μαλλον κ οι πιο πολλες απο εδω μεσα. Δυστυχως αυτη ειναι η πραγματικοτητα κ οχι αυτη που ειχαμε στο μυαλο μας οι πιο πολλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Τι ζούμε πάντως... τέτοιο προγραμματισμό ούτε τον είχα φανταστεί! Κ όπως είπαν κ πιο πάνω τις άλλες μέρες κ να θες δεν την παλεύεις... Κάθε μήνα λέω φτάνει ως εδώ, θα το αφήσω στην τύχη κ μετά κάθε μήνα με τρώει μην χάσω τις μέρες...

Πάντως εγώ όταν κάποιες φορές χρησιμοποίησα τεστάκια πήρα αυτά με το χαμόγελο... να έχω τον καημό μου να ερμηνεύω κ τα τεστ λες κ διαβάζω το φλιτζάνι ε όχι! Αν τα πάρει κανείς από on-line φαρμακεία είναι περίπου μισή τιμή από ότι στα κανονικά κ με συμφέρει γιατί λόγω σταθερού κύκλου χρειάζομαι το πολύ 2-3 το μήνα... Βαρέθηκα πάντως την αμαρτία μου θα την πω

δεν εχεις κι αδικο...Αλλα τι να κανουμε;;Γινεται κ αλλιως;;Κι εγω ηθελα να παρω με το χαμογελακι αλλα δεν εβρισκα ουτε καν τα απλα ...Σε 4 φαρμακεια πηγα για να βρω τα παραπανω και στοιχισαν και 40 ευρω...Αστα.Να ειναι τυχερα και χαλαλι!

Εντομεταξύ έκανα και ενα δευτερο τωρα το απογευμα και ειναι αχνο.Οποτε;;;Να θεωρησω οτι η ωοορηξια ελαβε τελος;;Αχ ποσο μπερδευομαι...Δεν μπορω να τα ερμηνευσω ακομα μετα απο τοσο καιρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τα φωτα σας κορίτσια!Αφου βγηκε αχνο το τεστ ωορρηξιας μετα απο 7 ωρες τι σημαινει;;;Ωεο;;

Σημαίνει ότι πρέπει να έρθεις σε επαφή σήμερα και αύριο. Όταν το τεστ βγαίνει θετικό, σημαίνει ότι θα γίνει η ωορρηξία. Το ότι είναι αχνό τώρα σημαίνει ότι ολοκληρώθηκε το κύμα LH και οσονούπω θα γίνει η ωορρηξία.

Κάνε ένα αύριο, λογικά θα είναι αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Σημαίνει ότι πρέπει να έρθεις σε επαφή σήμερα και αύριο. Όταν το τεστ βγαίνει θετικό, σημαίνει ότι θα γίνει η ωορρηξία. Το ότι είναι αχνό τώρα σημαίνει ότι ολοκληρώθηκε το κύμα LH και οσονούπω θα γίνει η ωορρηξία.

Κάνε ένα αύριο, λογικά θα είναι αρνητικό.

Δεν εχω λαικ!Σε ευχαριστω πολυ  γλυκο μου κοριτσι!Θα βαλω τα καλα μου αποψε!Χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς, το μόνο που μας δείχνει το τεστ ωορρηξίας είναι το peak της lh. Αν ας πούμε κάνουμε τώρα ένα τεστ και βγει θετικό και μετά από 8 ώρες βγει αρνητικό, δε σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία. Αυτό έχω καταλάβει γενικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δυστυχώς, το μόνο που μας δείχνει το τεστ ωορρηξίας είναι το peak της lh. Αν ας πούμε κάνουμε τώρα ένα τεστ και βγει θετικό και μετά από 8 ώρες βγει αρνητικό, δε σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία. Αυτό έχω καταλάβει γενικά. 

Καταλαβα!Πιστευω να την πετυχουμε...τι αλλο να πω...Τα φιλια μου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καταλαβα!Πιστευω να την πετυχουμε...τι αλλο να πω...Τα φιλια μου!??

Καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια ακόμα δεν κατέβηκε.. Μόνο κάτι υποψίες καφέ που και που.. 

Εχεις καθυστερηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχεις καθυστερηση;;

Ναι 2 ημέρες. Όπως λέει κι η @LOULOUdaki!, προφανώς το θετικό τεστ ωορρηξιας δεν σημαίνει πως κι η ωορρηξία ντε και καλά έγινε μετά από 1 2 μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι 2 ημέρες. Όπως λέει κι η @LOULOUdaki!, προφανώς το θετικό τεστ ωορρηξιας δεν σημαίνει πως κι η ωορρηξία ντε και καλά έγινε μετά από 1 2 μέρες... 

Σίγουρα...Εκανες τεστ εγκυμοσύνης;Υπάρχει περίπτωση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σίγουρα...Εκανες τεστ εγκυμοσύνης;Υπάρχει περίπτωση;;

Φυσικά κι υπήρχε! Αφού έκανα το τεστ κι ήμουν σίγουρη για το θετικό! Δυστυχώς ήταν αρνητικό! Άρα απλά περιμένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Φυσικά κι υπήρχε! Αφού έκανα το τεστ κι ήμουν σίγουρη για το θετικό! Δυστυχώς ήταν αρνητικό! Άρα απλά περιμένω.. 

Μηπως το εκανες νωρίς;;;Λεω εγω τωρα...Αν δεν ερθει ,που να μην ερθει σε κανα δυο μερες κανε ξανα...Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 υποτίθεται ότι η ωορρηξία γίνεται μέσα σε 48 ώρες από τη θετικοποίηση. Δεν μπορεί να καθυστερήσει άλλο. Αύριο πρωί πρέπει να σου έρθει.

Είδα κι εγώ καφετιά το απόγευμα στο εσώρουχο. Για να δούμε πότε θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μηπως το εκανες νωρίς;;;Λεω εγω τωρα...Αν δεν ερθει ,που να μην ερθει σε κανα δυο μερες κανε ξανα...Μακάρι!

Θα περιμένω και το σκ.. Αν και με τα καφέ πιστεύω πως θα έρθει απόψε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου!! Εμένα μου ήρθε σήμερα το πρωί με όλα τα νεύρα και τους πόνους..  Δεν σας κρύβω ότι χάρηκα επιτέλους.. θα κοιτάξω να μην αγχωθω να μην μετρήσω μέρες και ωμμμμμ όλα καλά θα πάνε!! πήρα και δωράκι του αντρος μου για τον Βαλεντίνο.. χαχαχα @Γιάννα 36 ακόμα να σου ρθει βρε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Γιάννα 36 υποτίθεται ότι η ωορρηξία γίνεται μέσα σε 48 ώρες από τη θετικοποίηση. Δεν μπορεί να καθυστερήσει άλλο. Αύριο πρωί πρέπει να σου έρθει.

Είδα κι εγώ καφετιά το απόγευμα στο εσώρουχο. Για να δούμε πότε θα έρθει.

21/01 είχα θετικό τεστ... Εχει αργήσει πολύ. Κι αφού δεν είναι εγκυμοσύνη, τι έχω??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...